Sanda

kung-fu, wu-šu, tchaj-ťi, JKD...

Moderátor: pm

Sanda

Příspěvekod ShaThyc » stř 20. říj, 2010 14:42

Zdravim, chcel by som zacat trenovat sandu, pretoze z toho co som videl videa a zapasy sa mi to zdalo dost podobne muay thai akurat, ze su tam navyse hody, paky a pod. Pol roka asi trenujem muay thai a som s nim sice spokojny ale blizsie k bydlisku mam klub kde sa trenuje Sanda. Chcem sa teda spytat ci ma Sanda a Muay thai spolocny aspon zaklad a ci niekto nema nahodou skusenosti s touto skolou http://wushustaratura.sk/hlavna.html
Ja som na nu pocul same superlativy. Vdaka za vase rady.
ShaThyc
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 5
Registrován: pát 09. črc, 2010 23:00

 

Příspěvekod ShaThyc » čtv 21. říj, 2010 14:43

Som rad ze si reagoval, podla toho co som si tu presiel na fore, tak si asi skuseny fighter. Mozem sa prosim spytat kedy to bolo? Inac ja sa v kvalitach klubov a tak velmi neorientujem, ale hanuman patri k spicke na slovensku, ci? A sorry za moju neznalost, predsa len netrenujem dlho (asi pol roka aj to nie cele pretoze som mal 2 mesiace problemy s kolenom), ale od coho zavisi kvalita klubu a jeho zverencov? Preco si myslis, ze boli oproti tym chalanom z hanumanu slabsi? Pretoze menej trenovali oproti nim, alebo mali slabsich trenerov?
ShaThyc
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 5
Registrován: pát 09. črc, 2010 23:00

Příspěvekod ShaThyc » čtv 21. říj, 2010 15:31

Vdaka za vysvetlenie a suhlasim s tym ze sparringy by mali byt casto a aj tvrdsie ja som sparoval pvykrat uz po 2 tyzdnoch a sam si myslim ze sparring je jedna z najdolezitejsich ak nie najdolezitejsia vec pri trenovani BS a BU.

Dakujem za prianie, pozriet sa tam pridem ved za to nic nedam.

P.S. Inac na ich stranke v udalostiach maju datumy sutazi aj s umiestnenim, kde obsadili slusne miesta, ale to asi nebude Sanda, ale Shaolin.
ShaThyc
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 5
Registrován: pát 09. črc, 2010 23:00


Zpět na čínská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků