Kyokushin Olomouc

aikidó, aikidžucu, džúdó,džúdžucu, iaidó, karate, kempó, kendó, kjúdó, kobudó, nindžucu, sumó...

Moderátor: Picard

Kyokushin Olomouc

Příspěvekod Raphael » ned 17. srp, 2008 15:34

Nevíte někdo, jestli se v Olomouci někde trénuje kyokushin? Našel jsem sice zmínku na netu, ale na meil mi nikdo neodpověděl :( Chci sice začít trénovat i kick box, kterej je myslim v Olomouci na dobrej úrovni, ale Kyokushin to je citová záležitost. A pak už je tu jen alternativa jezdit do Brna k Tomáši Kinclovi, což asi bude taky na úrovni.
btw: Nemáte někdo zkušenosti s bujinkanem v Olomouci?
Raphael
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 22
Registrován: sob 16. srp, 2008 23:00

 

Re: Kyokushin Olomouc

Příspěvekod RBR » ned 17. srp, 2008 20:18

Raphael píše:Nevíte někdo, jestli se v Olomouci někde trénuje kyokushin? Našel jsem sice zmínku na netu, ale na meil mi nikdo neodpověděl :( Chci sice začít trénovat i kick box, kterej je myslim v Olomouci na dobrej úrovni, ale Kyokushin to je citová záležitost. A pak už je tu jen alternativa jezdit do Brna k Tomáši Kinclovi, což asi bude taky na úrovni.
btw: Nemáte někdo zkušenosti s bujinkanem v Olomouci?


O Kyokushinu v Olmiku jsem zatím neslyšel, možná by stálo za to zajít do budoshopu v Koruně, tam mají přehled o místní scéně. Pokud by nic nevěděli tak nebývá než počkat do září, to se většinou vyrojí náborové letáky. Pak už zbývá jen Brno nebo kick.

RBR
RBR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1531
Registrován: pon 03. říj, 2005 23:00
Bydliště: ČR

Příspěvekod Raphael » ned 31. srp, 2008 18:21

V Koruně jsem žádnej budoshop nenašel... :?
Raphael
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 22
Registrován: sob 16. srp, 2008 23:00

Příspěvekod xiuwei » ned 31. srp, 2008 20:07

V ČR jsou dvě organizace kyokushinkai a na svých stránkách mají určitě výpis škol v ČR,tak se koukni na net do vyhledávače :wink:
xiuwei
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 521
Registrován: úte 06. čer, 2006 23:00
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod petrsoroe » ned 31. srp, 2008 21:15

ten budoshop není úplně v Koruně,ale kousek vedle.Musíš vejít bránou do takového dvora a pak do prava se dát po schodech dolů
petrsoroe
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 8
Registrován: ned 18. kvě, 2008 23:00

Příspěvekod RBR » pon 01. zář, 2008 7:51

Raphael píše:V Koruně jsem žádnej budoshop nenašel... :?


Z druhé strany v suterénu budovy. Vchod ze dvora, doprava, po schodech dolů. Měl bys to najít, protože kick box se trénuje právě tam.

RBR
RBR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1531
Registrován: pon 03. říj, 2005 23:00
Bydliště: ČR

Příspěvekod Raphael » pon 01. zář, 2008 8:54

díky chlapi, trochu jsem hledal na netu a někde to tam fakt je, takže už nebude problém to najít...Krom kickboxu se tam trénuje myslim i jiu-jitsu, který chci taky zkusit
Raphael
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 22
Registrován: sob 16. srp, 2008 23:00

Příspěvekod RBR » pon 01. zář, 2008 9:32

Raphael píše:díky chlapi, trochu jsem hledal na netu a někde to tam fakt je, takže už nebude problém to najít...Krom kickboxu se tam trénuje myslim i jiu-jitsu, který chci taky zkusit


OK! Good luck! Jinak kick boxerů je tam jak blech a gym má omezené prostory, takže ze začátku tam nejspíš nebude moc místa na cvičení, než se řady nadšenců trochu proberou.

RBR
RBR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1531
Registrován: pon 03. říj, 2005 23:00
Bydliště: ČR

Příspěvekod Raphael » sob 13. zář, 2008 20:34

No to doufám, protože mačkat se nechci...Zároveň ale taky sázim na to, že si tam všimnou, že už mám něco za sebou a pošlou mě do B-čka. Nohy si myslim mam "nadprůměrný" a ruce se v kyokushinu využívaj trochu jinak, takže ty bych chtěl trochu najet se začátečníkama...a pak nějakej sparring a tam jen ukázat, co ve mně je : 8) :lol:
Raphael
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 22
Registrován: sob 16. srp, 2008 23:00

Trénujeme nově.

Příspěvekod Chmelki » úte 26. říj, 2010 13:50

Ahoj, taky bychom chtěli konečně začít trénovat s kamarádem. Po roční pauze se konečně začínám starat a rozjíždět novej klub kyokushinu. Jsem nyní v kontaktu s Michalem Starým z Prahy. Nevím jak moc se s ním kdo znáte. Já bych řekl, že já dost. Říkal mi, že s Hozou budou zakládat nový svaz. Takže bych si potom pod nimi udělal zkoušky. Takže pokud byste chtěli někdo s námi trénovat, zatím jen neoficiálně. Potom jako klub, tak se podívejte na www.kyokushin.tym.cz . Nebo mi napište mail na bychmelki@gmail.com či telefon 728 339 008. Martin Chmelař (7. kyu)
Chmelki
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: sob 20. čer, 2009 23:00

 

Re: Trénujeme nově.

Příspěvekod RBR » úte 26. říj, 2010 18:55

Chmelki píše:Ahoj, taky bychom chtěli konečně začít trénovat s kamarádem. Po roční pauze se konečně začínám starat a rozjíždět novej klub kyokushinu. Jsem nyní v kontaktu s Michalem Starým z Prahy. Nevím jak moc se s ním kdo znáte. Já bych řekl, že já dost. Říkal mi, že s Hozou budou zakládat nový svaz. Takže bych si potom pod nimi udělal zkoušky. Takže pokud byste chtěli někdo s námi trénovat, zatím jen neoficiálně. Potom jako klub, tak se podívejte na www.kyokushin.tym.cz . Nebo mi napište mail na bychmelki@gmail.com či telefon 728 339 008. Martin Chmelař (7. kyu)


Nic ve zlém, ale ze 7.kyu chceš někoho vést? Jak dlouho kyokushin cvičíš?

RBR

PS: máte otřesně pomalé stránky :twisted:
RBR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1531
Registrován: pon 03. říj, 2005 23:00
Bydliště: ČR

Re: Trénujeme nově.

Příspěvekod Chmelki » stř 03. lis, 2010 7:39

RBR píše:
Chmelki píše:Ahoj, taky bychom chtěli konečně začít trénovat s kamarádem. Po roční pauze se konečně začínám starat a rozjíždět novej klub kyokushinu. Jsem nyní v kontaktu s Michalem Starým z Prahy. Nevím jak moc se s ním kdo znáte. Já bych řekl, že já dost. Říkal mi, že s Hozou budou zakládat nový svaz. Takže bych si potom pod nimi udělal zkoušky. Takže pokud byste chtěli někdo s námi trénovat, zatím jen neoficiálně. Potom jako klub, tak se podívejte na www.kyokushin.tym.cz . Nebo mi napište mail na bychmelki@gmail.com či telefon 728 339 008. Martin Chmelař (7. kyu)


Nic ve zlém, ale ze 7.kyu chceš někoho vést? Jak dlouho kyokushin cvičíš?

RBR

PS: máte otřesně pomalé stránky :twisted:


Ahoj,
jo mám 7. kyu no a co? Když se tu objeví někdo kdo má vyšší kyu a bude nás trénovat, tak budu jenom rád. Cvičím asi 4 roky. Měl jsem roční pauzu, kdy jsem polevil. Ale chci se dostat zpět. No a navíc znám asi 2 lidi co mají 7 kyu a taky trénují. Další začínal se 7. kyu a nyní už má pořádnej klub a 2. kyu.
Chmelki
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: sob 20. čer, 2009 23:00

Příspěvekod wordsworth » stř 03. lis, 2010 9:38

Jestli ten kyokushin cvičíš, proč chceš vést tréninky a ne makat sám na sobě? V Ol se cvičí se slušným nasazením, nechápu proč zakládat další oddíl.
wordsworth
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 202
Registrován: čtv 31. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod hellas » stř 03. lis, 2010 14:23

wordsworth píše:Jestli ten kyokushin cvičíš, proč chceš vést tréninky a ne makat sám na sobě? V Ol se cvičí se slušným nasazením, nechápu proč zakládat další oddíl.


Ne každýmu sedne jak a co ten druhé cvičí/učí.
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Re: Trénujeme nově.

Příspěvekod RBR » stř 03. lis, 2010 21:33

Chmelki píše:Ahoj,
jo mám 7. kyu no a co? Když se tu objeví někdo kdo má vyšší kyu a bude nás trénovat, tak budu jenom rád. Cvičím asi 4 roky. Měl jsem roční pauzu, kdy jsem polevil. Ale chci se dostat zpět. No a navíc znám asi 2 lidi co mají 7 kyu a taky trénují. Další začínal se 7. kyu a nyní už má pořádnej klub a 2. kyu.


Jde o to co můžeš nabídnout, tvé know how. Technický stupeň není rozhodující, ale délka praxe, proto jsem se na ni ptal. Netvrdím, že to v Olmiku pořádně nerozjedeš a časem se nevytáhneš. Máš příležitost, neboť o pořádně karate v Olomouci nezakopneš.

RBR
RBR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1531
Registrován: pon 03. říj, 2005 23:00
Bydliště: ČR

Příspěvekod wordsworth » čtv 04. lis, 2010 6:54

RBR-já tě opravím. Pořádné karate v Olomouci je. Chlapec ať se poptá tady.
http://www.karateolomouc.cz/deni-v-klubu.html
wordsworth
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 202
Registrován: čtv 31. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod RBR » čtv 04. lis, 2010 21:52

wordsworth píše:RBR-já tě opravím. Pořádné karate v Olomouci je. Chlapec ať se poptá tady.
http://www.karateolomouc.cz/deni-v-klubu.html


Kluky dobře znám. V jejich případě bych o karate moc nemluvil, spíš kickbox více vystihuje to co dělají. Dost těžko se to definuje, je to spíš směs karate a kickboxu. Nicnéně Ukropovi se budou líbit, rozhodně to nejsou žádní energetici a dýchači :wink:

RBR
RBR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1531
Registrován: pon 03. říj, 2005 23:00
Bydliště: ČR

Příspěvekod wordsworth » pát 05. lis, 2010 15:56

No, bouchaj do lap a řežou se. Meditacím a filozofii se věnují po treninku. V tělocvičně se maká. Proto je to kickbox?
wordsworth
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 202
Registrován: čtv 31. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod RBR » sob 06. lis, 2010 22:54

wordsworth píše:No, bouchaj do lap a řežou se. Meditacím a filozofii se věnují po treninku. V tělocvičně se maká. Proto je to kickbox?


Nikoliv, nepochopil si na co jsem narážel, nejspíš jsem se špatně vyjádřil.
Prostě více inklinují k tomu kickboxu než ke karate, i když mnozí z nich mají karatistickou (sportovní karate) minulost.

RBR
RBR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1531
Registrován: pon 03. říj, 2005 23:00
Bydliště: ČR

Příspěvekod wordsworth » ned 07. lis, 2010 12:46

Ne, tys nepochopil, co jsem se snažila říct. Kdys byl naposledy v tělocvičně? Nechcu, aby to skončilo hádkou o principech karate. Jen když se někde začne spárovat, je jedno v jakém BU/BS, tak se tréninkové metody a používané techniky dost podobají. Lowkick má určitě nějaký japonský název a nácvik probíhá stejně nebo podobně u karatisty či thaiboxera.
wordsworth
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 202
Registrován: čtv 31. kvě, 2007 23:00

Další

Zpět na japonská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron