tai-chi master

knihy, časopisy, TV, film a internet...

tai-chi master

Příspěvekod Apofis » pon 23. úno, 2004 15:15

Znáte film tai-chi master neboli twin warriors myslim?Je to opravdu pěkný film a sou tam pěkné efekty i cvičení.Narozdíl od tygra a draka tam nesjou přehnané efekty jako lítání na stromy...(Tygr a drak je moc pělnáý fiom nic proti němu nemám):-)



s úctou Apofis
Apofis
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 9
Registrován: pon 23. úno, 2004 0:00
Bydliště: Kutná Hora

 

Příspěvekod Anonymní » pon 23. úno, 2004 16:21

uz jsem o tom filmu slysel, ale bohuzel nevim kde ho sehnat? Kdy by mel nekdo tip, tak dik.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Jendis » pon 23. úno, 2004 19:18

Cože tam není...????No,je to žánr Wuxia,stejně jako Tygr a Drak nebo Hero...Film se mi líbil....sehnat se nechá normálně,aspoň já neměl problém.
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

no

Příspěvekod Apofis » pon 23. úno, 2004 20:28

No že ty scény tam nesjou tak přehnaný dejme tomu pár věcí ale nejni to co byl v Tygrovi a drakovi jak tam ¨lítali na stromy to se mi zdálo přehnaný...A ten film já ho sehnal náhoudou kámoš řiká že pro mě něco má...myslim že kdo sbírá filmy určitě ho bude mít.
Apofis
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 9
Registrován: pon 23. úno, 2004 0:00
Bydliště: Kutná Hora

mám na CD...

Příspěvekod miki » úte 24. úno, 2004 13:45

Pokud jste někdo z Brna ,mám tenhle film na CD, můžu půjčit na vypálení...
Stačí mi za to jen půjčit jinej :P
miki
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 10
Registrován: stř 26. bře, 2003 0:00

h

Příspěvekod Bruce_Jirka » úte 28. zář, 2004 12:29

Pokud ste někdo s Kutné Hory můžu vypálit film a někde bych našel monžá ted nevim asi 30 komnat shaolinu...
Bruce_Jirka
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 171
Registrován: pon 27. zář, 2004 23:00

Re: no

Příspěvekod Anonymní » úte 28. zář, 2004 12:45

[quote="Apofis"]No že ty scény tam nesjou tak přehnaný dejme tomu pár věcí ale nejni to co byl v Tygrovi a drakovi jak tam ¨lítali na stromy to se mi zdálo přehnaný...


a co, prosím Tě, není přehnaný??? :roll:
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Raptor » úte 28. zář, 2004 13:42

No já ten film mám na DVDčku a za prvé je to wire-fu jak když vyšije a za druhé je tam taiji tak nějak poskromnu ;) Ale koukat se na to dá pěkně ;)
Raptor
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 553
Registrován: ned 12. zář, 2004 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Bruce_Jirka » úte 28. zář, 2004 17:48

Raptor píše:No já ten film mám na DVDčku a za prvé je to wire-fu jak když vyšije a za druhé je tam taiji tak nějak poskromnu ;) Ale koukat se na to dá pěkně ;)

TO jo no poprvé když sem to viděl tak sem od toho nemohl odtrhnout oči úplně super...
Bruce_Jirka
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 171
Registrován: pon 27. zář, 2004 23:00

Příspěvekod pavela » stř 29. zář, 2004 2:24

Jestli myslíte film Yuen Woo Pinga Taiji Zhang sanfeng s Jet lim, tak to je skutečně skvělej fil, na rozdíl od nudné sračky Tygr a drak, se tam nikdo filozoficky nedloube v nose a nejsou v něm veliké pravdy, (které snad chápe akorát režisér a ani ten možná ne) Není to film v produkci USA, což samo osobě v Tygru a draku, Hero a podobných hovadinách, vydávaných za Wuxia zaručuje perfektní nudu a pseudokungfu. Je to film který má děj a nýdherné wušu scény, (za které tedy rozhodně nepovažuji letecký den létajícího Ćestmíra Chow Yunfat, kterému když přítel Guo Shaoheng dal do ruky poprvé meč, tak na něj koukal jako kdyby spad z višně) Taichi master, skvělý film!!! A kdo má zájem o pecky od Yuen woo Pinga a Taichi, Yuen s režisérem legendárního Kláštera Shaolin natočil SKVĚLÝ seriál Taiji Zongshi s Wu Jingem, Yu Haiem a dalšími, jenom souboj Yang Luchana a Dong Haichuana trvá 2 hodiny/2 díly)a je pořád na co koukat Bomba
pavela
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1707
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Peking-Praha

 

Příspěvekod Raptor » stř 29. zář, 2004 5:19

pavela píše:... A kdo má zájem o pecky od Yuen woo Pinga a Taichi, Yuen s režisérem legendárního Kláštera Shaolin natočil SKVĚLÝ seriál Taiji Zongshi s Wu Jingem, Yu Haiem a dalšími, jenom souboj Yang Luchana a Dong Haichuana trvá 2 hodiny/2 díly)a je pořád na co koukat Bomba


Hopla, to zní zajímavě - škádlil jsem pana Googla, ale nic jsem k tomu nenašel - dalo by se to sehnat i mimo Čínu / Hongkong?

Myslels tenhle film?
Raptor
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 553
Registrován: ned 12. zář, 2004 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod chonglee » stř 29. zář, 2004 20:33

pavela zřejmě myslel ten seriálek o yang luchanovi o cca 20vdcčkách.měl jsem možnost shlédnot výcuc.nemělo to chybu.bylo to tuším vydáno někde v singapuru.hledal jsem to už dřív, taky bezúspěšně.nevim přesnej název.tak kdybys našel,dej určitě vědět.
chonglee
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 166
Registrován: ned 30. kvě, 2004 23:00

Příspěvekod Raptor » čtv 30. zář, 2004 5:06

chonglee píše:pavela zřejmě myslel ten seriálek o yang luchanovi o cca 20vdcčkách.měl jsem možnost shlédnot výcuc.nemělo to chybu.bylo to tuším vydáno někde v singapuru.hledal jsem to už dřív, taky bezúspěšně.nevim přesnej název.tak kdybys našel,dej určitě vědět.


No já prolízal IMDB, kde by měla být u každýho člověka uvedena celá jeho tvorba a u Yuen Woo Pinga jsem našel jen ten film Taijiquan - a hrají tam právě stejní herci, jako zmiňuje pavela ...

Jinak když se dozvím cokoli přesnějšího, tak dám samozřejmě vědět - když to získám, tak se podělím ;)
Raptor
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 553
Registrován: ned 12. zář, 2004 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod chonglee » sob 09. říj, 2004 22:54

no hurá mam to,jen 2hodky,musel jsem přečíst asi 30 čínsky psanejch stránek,tak mi prosím někdo přeložte z angličtiny jestli to stojí těch 35 nebo 70 dolarů.tak se kochejte jsou tam i videa.http://www.wu-jing.org/dramas/master_of_taichi.php
chonglee
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 166
Registrován: ned 30. kvě, 2004 23:00

Příspěvekod Miro » ned 10. říj, 2004 8:17

Ak kliknes na kolonku Store - Yes Asia, tak Ti to ukaze, ze VCD stoji 52.75 USD - alebo klikni rovno sem:
http://us.yesasia.com/en/PrdDept.aspx?p ... on=videos&
a DVD stoji 34.99 (momentalne maju 50% ceny off) - klikni sem:
http://global.yesasia.com/en/PrdDept.as ... on-videos/
Na tej istej DVD-stranke nizsie je aj ine vydanie (China Version) za 27.99 USD - alebo klikni sem:
http://global.yesasia.com/en/PrdDept.as ... on-videos/
Zaujimave je, ze vsetky DVD verzie maju 28 dielov, kym VCD 25.

Miro
Miro
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 758
Registrován: pát 28. bře, 2003 0:00

Příspěvekod pavela » ned 10. říj, 2004 15:22

Raptor píše:
chonglee píše:pavela zřejmě myslel ten seriálek o yang luchanovi o cca 20vdcčkách.měl jsem možnost shlédnot výcuc.nemělo to chybu.bylo to tuším vydáno někde v singapuru.hledal jsem to už dřív, taky bezúspěšně.nevim přesnej název.tak kdybys našel,dej určitě vědět.


No já prolízal IMDB, kde by měla být u každýho člověka uvedena celá jeho tvorba a u Yuen Woo Pinga jsem našel jen ten film Taijiquan - a hrají tam právě stejní herci, jako zmiňuje pavela ...

Jinak když se dozvím cokoli přesnějšího, tak dám samozřejmě vědět - když to získám, tak se podělím ;)

Oni to sestřihali taky jako TV film, ale neni nad celej seriál
pavela
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1707
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Peking-Praha

Příspěvekod jox » úte 21. říj, 2008 11:35

pavela píše:A kdo má zájem o pecky od Yuen woo Pinga a Taichi, Yuen s režisérem legendárního Kláštera Shaolin natočil SKVĚLÝ seriál Taiji Zongshi s Wu Jingem, Yu Haiem a dalšími, jenom souboj Yang Luchana a Dong Haichuana trvá 2 hodiny/2 díly)a je pořád na co koukat Bomba

Fňuk, není ten seriál někde k mání?
jox
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1021
Registrován: pát 26. lis, 2004 0:00

Příspěvekod Boreas » úte 21. říj, 2008 15:50

pavela píše:...Hero a podobných hovadinách...


Hero byl dobrej :evil:
Naposledy upravil Boreas dne úte 21. říj, 2008 16:25, celkově upraveno 1
Klub nereálné sebeobrany
Boreas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 333
Registrován: čtv 04. led, 2007 0:00

Příspěvekod jox » úte 21. říj, 2008 16:03

Boreas:
Ano byl. Je to věc vkusu. Někoho poetické filmy dráždí, mě se líbí. Tedy ty hezké. :D Hrdina byl fajn, tam se ty dráty hodily, protože měly dost "prostoru" se uplatnit, film si nehrál na nějakou realitu a měl legendickou i exteriérovou "vzdušnost".

Klan létajících dýk nic moc.
jox
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1021
Registrován: pát 26. lis, 2004 0:00

Příspěvekod Boreas » úte 21. říj, 2008 16:30

jox: Přesně tak to vidím i já. Super legenda, prvky lyriky a morální poselství zřetelný, ne ty pseudo(jak už říkal pavela), které nechápe ani režisér. :lol:


Klan létajících dýk...nic moc 8)
Klub nereálné sebeobrany
Boreas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 333
Registrován: čtv 04. led, 2007 0:00

Další

Zpět na bojová umění a média...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků