Napadení psem

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

Příspěvekod cudles » pon 22. bře, 2010 20:39

Luen: Tak predem, nech si ty narážky, nejsem na to zvedavej, od tebe se clovek sice toho dost dovi, ale kolikrat s tebou nema chut diskutovat. Muj prispevek nebyl smerovanej na tebe, aby ti oponoval nebo z tebe delal blbce. Bylo to smerovano na ty naivni prispevky ruznejch ,,borcu" který jsou tu rozne ve vakne.

K tomu pepraku a tekuty strele, spis mi slo o to trefit se, kdyz utoci..to o tom cuchu me v tu chvili nenapaddlo, to se priznavam. S tim Odtrhavanim pomoci vody, souhlas, to je samozrejmy. K tem povelum, a zkouseni odvolat utociciho psa, nezpochybnuju ze by to neslo, ale koho to v tu hvili napadne kdyz mu jde pes nekompromisne po krku..pokud je to utok ze kousne, odbehne, nebo se drzi na nohavici, apod - jen priklady - tak pak urcite by me to napadlo..

Nemecky ovcak - ano, ja se o to tolik nezajimam, a rikam tomu vlcak..To ze ma i jedno plemeno ruzny povahy je jasny, akorat nevim co to s timhle ma co spolecnyho - prece mluvim o tom kdyz ten pes utoci a jde vylozene ,,po krku" berserk mod..Vlcaka jsem uvedl jako priklad ze svy zkusenosti, rozhodne z neho nedelam bestii, a vubec tak muj prispevek nebyl zamyslenej..Rotvajler je jasnej, kor ten jejich stisk. A stim ajorem zemanem - ja na to nekoukam, prameny, jak jsem psal, moc se o tohle nezajimam, a smysl svyho prispevku jsem vysvetlil na zacatku :wink:

Ad chceete me - mimo misu, neberu je vazne, krom toho mam aspon malinkej prehled z poradny cloveka kterej je pres psy opravdovej odborník :wink: K tomu poslednímu odstavci - souhlas, vidim to stejne.

Já jsem se tenkrát na tý poradne pustil do debaty o Kavazácích. Resilo se jak se branit Kavkazakovi pri napadeni svyho psa. Tenkrat tam ten clovek psal ze kdyz clovek nevi jak na TAKOVYHle zvire, tak je to sebevrazda. Dost lidi se shodlo ze by asi ani neslo do konfliktu s nim aby zachranilo svyho, psa, ja jsem jim oponoval. Ja se zas tak do hloubky o psy nezajimam, ale tenkrat kdyz mi na psa vybehli dva - dobra, ovcaci - a dali se do nej, a ja sel pro toho svyho psa, tak mi doslo ze i tohle muze bejt problem pro ,,normalniho cloveka. Ani za nic nechteli pustit, proste jako kdybych tam nebyl, a netahal voba prycc. Nakonec uz jseem nevedel co, tak jsem na vsechny tri skocil, podarilo se mi oba ovcaky chytit za zatylek, strhnout je s sebou k zemi a drzet je tam, pak teprve pustili. A kdyby tam po chvili neprisel jejich panicek, neudrzel bych je...tak co pak musí bejt takovej Kavkazák...
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

 

Příspěvekod Jendis » úte 23. bře, 2010 7:29

cudles píše:
To ze ma i jedno plemeno ruzny povahy je jasny, akorat nevim co to s timhle ma co spolecnyho - prece mluvim o tom kdyz ten pes utoci a jde vylozene ,,po krku" berserk mod.




Má to společnýho hodně. Žádný pes nikdy nejde v módu berserker.....on tak jen vypadá(to už musí být vyšinutý,magor pes). Psi jsou jako lidi,Cholerici-sangvinici-flegmatici atd.....a podle toho se chová i během útoku.
Žádný pes nejde nikdy zabíjet,pokud to není magor,nebo speciálně na to cvičený.
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod cudles » úte 23. bře, 2010 10:26

Jendis píše:
cudles píše:
To ze ma i jedno plemeno ruzny povahy je jasny, akorat nevim co to s timhle ma co spolecnyho - prece mluvim o tom kdyz ten pes utoci a jde vylozene ,,po krku" berserk mod.




Má to společnýho hodně. Žádný pes nikdy nejde v módu berserker.....on tak jen vypadá(to už musí být vyšinutý,magor pes). Psi jsou jako lidi,Cholerici-sangvinici-flegmatici atd.....a podle toho se chová i během útoku.
Žádný pes nejde nikdy zabíjet,pokud to není magor,nebo speciálně na to cvičený.

Žádný pes nikdy nejde? Třeba právě ty vyšinutý, kolik je týranejch psů nebo psů který žili v podmínkách a tim pádem to jsou magoři?..nějak tomu nerozumim, jak budu řešit co je ten pes za povahu když už po mě půjde? - Ber to jako normální otázku.
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod Jendis » úte 23. bře, 2010 14:09

Něco se dá vyčíst už z "tanečku" před samotným útokem,postoj psa atdatd. (Štěká/neštěká....útočí potichu(nebo s řevem,nebo jen s vrčením ). Hneš se k němu,trochu uhne,nebo ho to jen víc nabudí. Zůstaneš stát,nehýbeš se,nedáváš mu záminku a stejně se snaží kousnout......je toho spousta.
I tejranej hafan potřebuje záminku,nějakej katalyzátor....magorem myslím opravdovýho magora.
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod cudles » úte 23. bře, 2010 15:05

Jendis píše:Něco se dá vyčíst už z "tanečku" před samotným útokem,postoj psa atdatd. (Štěká/neštěká....útočí potichu(nebo s řevem,nebo jen s vrčením ). Hneš se k němu,trochu uhne,nebo ho to jen víc nabudí. Zůstaneš stát,nehýbeš se,nedáváš mu záminku a stejně se snaží kousnout......je toho spousta.
I tejranej hafan potřebuje záminku,nějakej katalyzátor....magorem myslím opravdovýho magora.

jasný, ale to jsou situace kdy máš nejakej cas..měl jsem na mysli situace kdy na tebe nekde vybehne necekane nejakej pes a jde po tobe, to uz moc casu pak neni..jinak dik za vysvetleni, myslim ze uz chau co jste meli na mysli.
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod Toman » úte 23. bře, 2010 22:13

luen píše:Dostat se ze sevreni NO proste neni velkej problem, protoze v tom stisku neni velka sila.


:roll:
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Pali » čtv 25. bře, 2010 14:26

Luen:
Jinak skutecne ovcackemu plemeni vytanes z tlamy cokoli pomerne snadno, pokud vis jak. Jak uz jsem predeslal hrave v tom roli jejich dlouha huba, ktera je handicapem v techto situacich.

Ako? Môj NO keď sa zaprie, tak je problém aj s loptičkou...
Pali
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 152
Registrován: úte 21. bře, 2006 0:00

Příspěvekod Jendis » pon 07. čer, 2010 21:13

náhodou jsem chytil pořad(National Geographic?)........měřili tam rychlost útoku hafíka......vzdálenost 7-mi metrů(i se zákusem) udělal za necelé 3 vteřiny.

Pánové,to hovoří za vše.....tomu se utéct fakt nedá(šlo o Belgického ovčáka).
Většina z vás za takovou chvilku ani netasíte teleskop,nebo kudlu(pokud nemáte nacvičeno a nesoustředíte se čistě na to......útočícího psa sice vnímáte,ale zároveň "ignorujete"-jestli chápete,jak to myslím?).
Jak vám ta svině visí na pařátě(nebo je zahryznutá kdekoliv),už to chce "koule",abyste cokoliv.........
Chce to fakt o hafanech něco vědět.........podotýkám,že pokud je pes cíleně cvičen a cíleně poštván,neodradíte ho ničím,prostě půjde jako robot :!: :idea:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod fakt » pon 07. čer, 2010 21:41

Belgičany u nás chová franta a kámoší s tuňákem. Franta z Lyonu vidí tuňáka z Kartága jak dobře běhá a ptá se: "nechceš mi venčit pejsky"? A tuňák že jo.
Scéna jak ze závodu psích spřežení. Akorát místo saní jede po hlíně kámoš z Kartága.
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

Příspěvekod fakt » pon 07. čer, 2010 21:44

Jendis píše:Chce to fakt o hafanech něco vědět.........podotýkám,že pokud je pes cíleně cvičen a cíleně poštván,neodradíte ho ničím,prostě půjde jako robot :!: :idea:


V nedalekém městě má PČR dva miláčky, kteří se krásně doplňujou. Běží spolu, skáčou spolu a dopadaj najednou. Rotvík na rozkrok a dobrouš na krk. Neustojíš to ani náhodou.
Sprej je výbornej (pepřák) na psa, který si to ještě nerozmyslel.
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

Příspěvekod Jendis » pon 07. čer, 2010 22:01

fakt píše:Sprej je výbornej (pepřák) na psa, který si to ještě nerozmyslel.


V tom fofru ????? :wink:

Já nevím,jak jsi na tom,ale když mi visí 30(a víc) kg na pařátě........bez nácviku.....ani hovno,bez urážky.

Není to tak dlouho,co jsem si byl zase zacvičit s hafíkama......celkem reagujou na to,když je chytíš za koule-----jednomu borcovi jsem takhle vzal iluze o neporazitelnosti jeho "bullíka"......sviňák se mi zakous (přes rukáv) přímo do zápěstí.....to mne fakt bolelo(moje klouby :oops: ).....šel jsem s ním k zemi a on skončil v pozici na zádech-nepustil ani za boha......drapnul jsem ho za pytlíka a zmáčknul.......

Od tý doby na mě kouká fakt vošklivě.......doufám(věřím! ),že mi to nebude chtít oplatit :twisted:

Zkouším si ho udobřit buřtama(pravejma,žádný sojový srágory)...... :lol: :lol:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod fakt » úte 08. čer, 2010 6:44

Jendis píše:
fakt píše:Sprej je výbornej (pepřák) na psa, který si to ještě nerozmyslel.


V tom fofru ????? :wink:

Já nevím,jak jsi na tom,ale když mi visí 30(a víc) kg na pařátě........bez nácviku.....ani hovno,bez urážky.

...... :lol: :lol:


Hovořím o situaci, která tu tvou předchází. A to je strašení před tím, než se rozběhne. Pak je ti pepř k h...u.
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

Příspěvekod Jendis » pát 14. led, 2011 18:06

Jen pro pobavení.....


Asi dva měsíce máme doma dvě kočky (manželka je postižená kočkytýdou,proti tomu se nedá nic dělat).....jedna je taková dámička,druhá kočka je poděs. A právě s tou divočejší jsem musel ke zvěrolékaři......sedím v čekárně a přišel tam vocásek s rotvíkem. Ten zmerčil kočku a začal hluboce vrčet(plus zuby ven)-mu říkám,jestli psa nechce uklidnit,že mne to začíná srát. Boreček byl ještě hustej,že pejsek přece od přírody nemá rád kočky.......Linda(ta kočka) měla ušiska úplně přilepený k hlavě,syčela jak lokomotiva........a najednou,naprosto bez ostychu,do mne zaťala drápy při odrazu a vrhla se toho psa........to jsem nežral :twisted: :lol: Takový koule má málokdo....obě zvířátka se změnily v chlupaté klubko(uznávám,rotvík měl nevýhodu,že byl na vodítku).......odpojit ty dvě koule od sebe byl docela potíž......pes krvácel z tlamy,posekala ho pěkně(vono když se na vás vrhne zubatý,drápatý rozzuřený klubíčko vzteku,který má reflexy jak blázen a nebojí se....).....pak seděl a funěl a naše koča seděla,upřeně na něj čuměla a jen mrskala vocasem........neovládl jsem se a rozchechtal jsem se .....dnes bude mít k večeři rozmlácené syrové kuřecí krky......ty miluje. Nandala mu to jak malému frackovi.


Tomu se říká sebeobrana proti psovi......nejlepší obranou je zuřivý útok......


Maník mi pak nadával,ať si kočku hlídám.......ale jak chcete takovou nasranou kočku udržet???? Vytasí drápy a "jedéééém"........aspoň bude pejsek mít trochu respektu :twisted:

S naší fenou se kočky zatím okázale ignorujou(maximálně štěknutí,nebo zasyčení)......jinak pohoda. Asi vycejtila,že jí pejsek chce jít po krku,tak mu dala kartáč....... :lol:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod siegfried » sob 15. led, 2011 21:45

Jendis: no je to vtipna historka (taky mam cerstve kocku), ale je pravda, zes ji mel nak hlidat (prenosna bouda, nebo postroj)... celkem se manikovi nedivim, ze byl nastvanej :roll:
siegfried
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 114
Registrován: úte 02. bře, 2010 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Jendis » ned 16. led, 2011 9:42

Já byl naštvanej předtím...kdyby si psa usadil,nic by se nedělo. Dokud pes nezačal vrčet a cenit zuby,nevšímala si ho. Musel bys tam bejt..... :wink:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod toddb » ned 16. led, 2011 9:49

Jendis píše:Já byl naštvanej předtím...kdyby si psa usadil,nic by se nedělo. Dokud pes nezačal vrčet a cenit zuby,nevšímala si ho. Musel bys tam bejt..... :wink:



JJ, rotvajleři a kočky...Naše rotvajleřice celej život číhá na sousedovic kočku a minulý léto propásla životní šanci, kdy kočka stála přímo za ní....Z Anglie mam svoje zkušenosti se psí rvačkama, pes se mi porval se psem, ok, pes se mi porval s labutí, nikdy víc, psa mi pokopal kůň, děsný
Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.
Uživatelský avatar
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 908
Registrován: sob 10. pro, 2005 0:00
Bydliště: Ústí calling

Příspěvekod Jendis » ned 16. led, 2011 13:09

Ty jo...s labutí,jo???? O tom jsem jen slyšel(a kdysi viděl nějakej dokument)......ty se do toho prej uměj pěkně opřít a s jejich rozpětím a silou v křídlech to prý není žádná prdel.
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Vrozkrokkop » ned 16. led, 2011 13:18

Kamaráda labuť štípla. Prej to bolí jako kráva :lol:
Nejprve pokácím strom, zapálím dům a zabiju ženu
Vrozkrokkop
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 536
Registrován: úte 17. úno, 2009 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod luen » ned 16. led, 2011 17:21

A uz je tady 80% puvodu jihocinskych stylu, tam to zasejc byl jerab s hadem/liskou ...
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod toddb » ned 16. led, 2011 17:55

Jendis píše:Ty jo...s labutí,jo???? O tom jsem jen slyšel(a kdysi viděl nějakej dokument)......ty se do toho prej uměj pěkně opřít a s jejich rozpětím a silou v křídlech to prý není žádná prdel.


Stalo se mi to po pěkně blbý shodě okolností, každopádně, pes mi trhal labuť za křídlo, ta řvala, syčela a klofala všude kolem, tak jsem skočil mezi ně a psa si odtáhl. Naštěstí všichni bez následků. Pár vytrhanejch brk, ale nepřál bych ti slyšet, co jsem si vyslechl od lidí v parku...(labuť má takovej dost zvláštní status v UK). Dneska se tomu směju, ale byla to pěkně blbá situace, a hlavně pes nebyl můj, tak tomu kdyby se něco stalo, tak bych si to hodně vyčítal.
Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.
Uživatelský avatar
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 908
Registrován: sob 10. pro, 2005 0:00
Bydliště: Ústí calling

PředchozíDalší

Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 9 návštevníků