Uspěje Mike v K-1 - SAPP nebo TYSON???

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

Sapp

Příspěvekod Anonymní » pon 26. dub, 2004 12:52

Mám tu pro vás další lahůdku ale tentokrát spíš HODNĚ (opravdu hodně) úsměvnou, ukazuje našeho sympaťáka Bobíka Sappa v tom nejlepší světle :))) tak jestli chcete a máte dost rychlou linku tak tady je zápas www.hkstars.net/thaiboxmagazine/beast.avi SAPP VS. NAKASAKO (105 MB) :lol: :lol: :lol:

Masta
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

 

Příspěvekod Jefry » stř 28. dub, 2004 9:28

Výsledky Itálie
K-1 QUALIFICATION MILAN, ITALY, Saturday April 24th. 2004, Milan - Italy, 7.000 visitors

RESERVE FIGHT
Luca Bellora (Italy) vs Ionut Iftimoaie (Romania) winner: Iftimoaie by KO R1 2:45

SUPERFIGHT
Sergei Gur (Belarus) vs Petar Majstorovic (Switzerland) draw


TOURNAMENT
Jörgen Kruth (Sweden) vs Ivica Perkovic Croatia) winner: Kruth by TKO (two counts in 3rd round)

Marc de Wit (Blgium) vs Osim Bodrosic (Australia) winner: Bodrosic by decision 3-0

Vitaly Akhramenko(Belarus) vs Ante Varnica (Croatia) winner: Akhramenko by decision 3-0

Freddy Kemayo (France) vs Gabor Meister (Hongary) winner: Kemayo by KO R2 1:25


SEMI FINAL
Kruth vs Bodrosic winner: Kruth by KO R3 2:59

Akhramenko vs Kemayo winner: Akhramenko by decision 2-0

FINAL
Kruth vs Akhramenko winner: JÖRGEN KRUTH BY DECISION 3-0


V Itálii měl tam nastupovat i náš Petr Vondráček proti Gurovi, ale nějak se tam neobjevil.

Pro velké blázny do k-1 jsem udělal několik barevných pozadí do mobilů z K-1 zápasů je to většina v rozlišení 101x80, takže hlavně ti co maj malé displeje http://www.phonesoft.cz/cs/kategorie_pozadi_a_sporice.php?skupina=7&kategorie=88&page=&typea=pozadi
Jefry
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 28
Registrován: ned 11. dub, 2004 23:00

Příspěvekod Anonymní » stř 28. dub, 2004 9:39

super. nejaky MMA by nebylo? :D
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Jefry » stř 28. dub, 2004 16:06

snad pozdeji.
Jefry
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 28
Registrován: ned 11. dub, 2004 23:00

Příspěvekod Jefry » sob 01. kvě, 2004 13:18

Takže máme tu výsledky z K-1 v Las Vegas, co na to říkáte mazák McDonald vyhrál a Bob Sapp zničil Glanville ve svém půl minutovém náporu, už se těším jak to bude v TV. Briggs tedy opravdu nenastupoval.

Obrázek

Tournament Final : Dewey Cooper VS Michael McDonald WINNER : Michael McDonald ( 3R Decision 3-0 )

Tournament Semi Final : Michael McDonald VS Kelly Leo WINNER : Michael McDonald (1R 2'09" TKO )

Tournament Semi Final : Mighty Mo VS Dewey Cooper WINNER : Dewey Cooper ( 3R Decision 3-0 )

Tournament Quarter Final 4: Tatsufumi Tomihira VS Kelly Leo WINNER : Kelly Leo ( 3R Decision 3-0 )

Tournament Quarter Final 3 : Michael McDonald VS Marvin Eastman WINNER : Michael McDonald (2R 1'25" TKO )

Tournament Quarter Final 2 : Nobu Hayashi VS Dewey Cooper WINNER : Dewey Cooper ( 3R Decision 2-0 )

Tournament Quarter Final 1 Carter Williams VS Mighty Mo WINNER : Mighty Mo ( 3R 1'52" TKO )

__________________________________________________________

Super Fight : K-1 RULE 3Minute x 3Rounds (2Extensions)
Bob Sapp VS Tommy Glanville WINNER : Bob Sapp ( 1R 0'33" TKO )

Super Fight : K-1 RULE 3Minute x 3Rounds (2Extensions)
TOANew Zealand / The Toa Shed Opotiki VS Gary Goodridge
Trinidad and Tobago / Freelance WINNER : Gary Goodridge ( 1R 2'43" TKO )

Super Fight : San Shou Rules 2Minute x 4Rounds
Cung Le U.S.A. / Cung Le's Martial Arts Training Center VS Brian Warren
U.S.A. / The Shark Tank WINNER : Cung Le ( 4R Decision 3-0 )

Reserve Fight : K-1 RULE 3Minute x 3Rounds
Raul Romero Mexico/ Reyes Kickboxing VS Alex Jucan Canada / Huf Mississauga WINNER : Alex Jucan ( 3R 0'16" TKO
Jefry
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 28
Registrován: ned 11. dub, 2004 23:00

Příspěvekod Anonymní » sob 02. říj, 2004 19:57

RE: Sapp je irelevantní,toho sundal "CroCop" jako malého kluka a Mike je mlátička(A Sapp na začátku rozdává "Spencerovky" a ty umí pořádně jen BUD SPENCER

to je fakt, taky jsem viděl, jak ho Chorvat sundal druhou ranou pěstí, Toho američana tam maj jen kuli svalum, jinak jeho hroznej styl boxování? to že na K1 přešel z Amer. fotbalu kde se od něj všichni odráželi mluví za všechno. A jeho ofenzivní začátek? co mu jinýho zbejvá než na každýho vlítnout? on těžko vydrží všechny kola, popř. jsou jeho pohyby ke konci hrozně pomalý, sice tvrdý, ale pomalý proti zkušenejm borcum z Holandska, nebo N.Zélandu nemá šanci. Dokonce toho Holanďana jednou praštil na zemi když ležel zezadu do hlavy a tak jeden zápas prohrál kuli tomu, neumí se ani ovládat natož bojovat i když neřikám že bych ho chtěl na zápas. :D čtyři kola bych před nim utikal do kolečka v ringu, na konci kola by si mě nadběhnul a dal by mi jednu zakázanou "Spencrovku" a tim by prohrál ale mě by odvezli do Motola (ať už do nemocnice, nebo do krematoria)
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Lionel » sob 02. říj, 2004 20:18

Viděl jsem jeho zápas (Sappa) a proti němu byl nějaký ray Safo, nebo jak se jmenoval... prý vyhlášený svým pravým hákem. No řeknu vám... Sapp s ním hezky zamával během první půlminuty.. ale pak ho ten Ray dostal... byl rychlejší atp., ale když se Sapp kryl, tak ten ray nevědel ani kudy tam procpat tu ránu - všude byli nějaké svaly :-) :-) :-) :-)

Myslím, že Sapp by většinu těch lidí zabil, kdyby došlo na real fight. Protože by je zalehl a oni by se udusili. Ale v ringu s pravidlama nemá šanci.
Je-li mysl zvládnuta, jsou zvládnuty všechny věci.
Lionel
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 23. zář, 2004 23:00

Příspěvekod Bruce_Jirka » ned 03. říj, 2004 16:14

Too LIonel
To je přesně můj brácha na něj žádný BU neplatí ten prostě zalehne a seš mrtvej :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Bruce_Jirka
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 171
Registrován: pon 27. zář, 2004 23:00

Předchozí

Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron