detoxikacia organizmu

tchaj-ťi, čchi-kung, meditace, filosofie, náboženství, kultura...

Moderátor: PC

detoxikacia organizmu

Příspěvekod cohen » stř 09. úno, 2011 15:03

1. ako detoxikujete organizmus?
2. chcel by som vyskusat detoxikacne naplaste. http://anezka.sk/detoxikacne-naplasti-v ... p-386.html ma s nimi niekto skusenosti?
cohen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1720
Registrován: pon 15. srp, 2005 23:00
Bydliště: bratislava, svk

 

Příspěvekod fakt » stř 09. úno, 2011 15:15

Občas vynechám sobotní hospůdku.
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

Příspěvekod graver » stř 09. úno, 2011 18:45

fakt píše:Občas vynechám sobotní hospůdku.

Radikále :!:
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod zipule » stř 09. úno, 2011 19:07

To se mi nějak nezdá. Jak by ta náplast jako měla detoxikovat organismus?
zipule
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 215
Registrován: úte 23. lis, 2010 0:00

Příspěvekod Jian » stř 09. úno, 2011 19:12

cohen: AD naplasti - napred si nekde v klidu a pomalu precti jak vlastne maji fungovat a pak zapremyslej nad tim, jestli to nahodou neni tak trochu divne (pokud te tyhle myslenky nezacnou napadat uz behem toho cteni)...

O detoxikaci obecne vzato se muzeme v pripade zajmu take pobavit. Nejprve si polozme otazku ceho presne se vlastne chceme zbavit (toxinu, OK, ale jakych).
Jian
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 588
Registrován: ned 10. čer, 2007 23:00

Příspěvekod Jian » stř 09. úno, 2011 19:14

zipule: vytaha z tebe toxiny (ty fiktivni). :wink:
Jian
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 588
Registrován: ned 10. čer, 2007 23:00

Příspěvekod graver » stř 09. úno, 2011 19:27

To jsem nevěděl, že prachům se dneska říká toxiny. Já holt gómu jen ten hantec...
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod luen » stř 09. úno, 2011 19:32

1) kontrolovat, co do traviciho traktu vkladam a pak se nemusim divit, co z nej nakonec leze.

2) zjistis, ze to 100% pod kontrolou mit nelze ... Cili doporucuji bylinky, ktere treba cisti krev, mizni system, travici trakt, popr. pomahaji vylucovat (vazou na sebe) urcity typ latek, atd ...

3) osobni hygiene cloveka by mela obsahovatt udrzbu povrchu, vnitrku tela... kvalitni strava, dychani, cviceni ale treba i kratsi pusty, ci kratsi dietky, ktere napomahaji a doplnuji urcite procesy v tele.

Travici trakt je pomerne komplikovana biochemicka laborator a navic jak uz tady padlo, slovo toxin predstavuje siroke spektrum latek.
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod zipule » stř 09. úno, 2011 19:42

Diky, myslel jsem si ze to bude obdoba naplasti na hubnuti apod. Na druhou stranu toxiny a spinu z chodidel by to lepidlo z cloveka vytahnout mohlo :D
zipule
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 215
Registrován: úte 23. lis, 2010 0:00

Příspěvekod Jian » stř 09. úno, 2011 19:52

zipule: co se pamatuju, u nejake detox. koupele nohou ta voda zmenila barvu anzto elektrina vysrazela ze slane vody rez. Takze tak nejak.
Jian
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 588
Registrován: ned 10. čer, 2007 23:00

 

Příspěvekod graver » stř 09. úno, 2011 19:53

No, já jsem si tuhle zkusil umýt nohy a přijde mi to levnější. Nesmíš to ale dělat moc často.
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod fakt » stř 09. úno, 2011 20:09

Jian píše:O detoxikaci obecne vzato se muzeme v pripade zajmu take pobavit. Nejprve si polozme otazku ceho presne se vlastne chceme zbavit (toxinu, OK, ale jakych).


Jsi toxikolog?
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

Příspěvekod cohen » stř 16. úno, 2011 10:38

luen píše:1) kontrolovat, co do traviciho traktu vkladam a pak se nemusim divit, co z nej nakonec leze.

2) zjistis, ze to 100% pod kontrolou mit nelze ... Cili doporucuji bylinky, ktere treba cisti krev, mizni system, travici trakt, popr. pomahaji vylucovat (vazou na sebe) urcity typ latek, atd ...

3) osobni hygiene cloveka by mela obsahovatt udrzbu povrchu, vnitrku tela... kvalitni strava, dychani, cviceni ale treba i kratsi pusty, ci kratsi dietky, ktere napomahaji a doplnuji urcite procesy v tele.

Travici trakt je pomerne komplikovana biochemicka laborator a navic jak uz tady padlo, slovo toxin predstavuje siroke spektrum latek.


toto znie velmi rozumne, viac menej podla toho aj fungujem, len tych dietiek by som si mohol dopriat aj viac... moj problem spociva v tom, ze som tento rok mal 3x hnisavu anginu a samozrejme, ze clovek sa zacne pytat, co do pekla je s mojou imunitou?

4all: tie naplaste tak ci tak vyskusam, dostal som na ne referencie od cloveka, ktory sa neda opit rozkom a pomohli mu, uz som 7 eur vyhodil aj za vacsie kraviny :D

graver: hovori sa, ze spina do dvoch centimetrov hreje, potom zacne opadavat :D ...ale ja som dost cistotna persona, s rozumom sice, lebo su rozne nazory na kazdodenne sprchovanie... :D :D :D
http://primar.sme.sk/c/5732472/kult-den ... ia-sa.html

dakujem za nazory, pani, poreferujem, ci tie naplasti su naozaj len vytahovac penazi...
cohen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1720
Registrován: pon 15. srp, 2005 23:00
Bydliště: bratislava, svk

Příspěvekod Jendis » stř 16. úno, 2011 11:02

Já to taky rozjel....a je to pakec. Tělo bylo léta na něco zvyklé(strava a tak) + různé pilule a sračky (kortikoidní masti - ty ale musím pořád-na lupenku , přidaly se prášky na klouby(methotexat(bo jak se to píše?)) atdatd.).

Teď jsem ve fázi,že ty prášky prostě nežeru,injekce si nepíchám(stejně nesmím,jsem permanentně nachrmlanej z toho věčnýho courání po nocích po venku + se mi kurevsky zhoršily jaterní testy).

Najel jsem tedy na změnu stravování,bylinkové čajíčky atdatd. Chemii do sebe už necpu.......leda trávicí enzymy + hořčíkové(a mulťákové) rozpustné tablety z DM drogerie(ty mám osobně vyzkoušené a přestaly mi po nich křeče). A,samozřejmě,ostropestřec pro podporu regenerace jater.

Ta strava je ale asi fakt základ.
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod cohen » stř 16. úno, 2011 11:12

ukropcany píše:To sprchovanie je svätá pravda, chemickým sajrajtom som sa nesprchoval roky... šampón robí žena domáci, nič ma nesvrbí, nekúše, nemám lupiny, nix...


No a k očiste - denno-denne si sebe aj deckám robím výplachy nosa slanou vodou a za celú zimu nemali ani raz teplotu, soplne nejaké áno, ale nič že by sme museli ísť k doktorovi. Všetci naokolo antibiotiká a iné hnusobstvá a my na soli a ovocí :D No a pre dospelých je tu klasická očista básti... 8)


poprosiiim recept na sampon :D

vyplach slanou vodou je dobry tip, zacnem praktizovat...

co sa klystyru tyka, az taky odvazny nie som :D :D :D
cohen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1720
Registrován: pon 15. srp, 2005 23:00
Bydliště: bratislava, svk

Příspěvekod Gino » stř 16. úno, 2011 11:25

cohen píše:ale ja som dost cistotna persona, s rozumom sice, lebo su rozne nazory na kazdodenne sprchovanie... :D :D :D
http://primar.sme.sk/c/5732472/kult-den ... ia-sa.html

Ten článek je celej nějakej divnej... :-) Nevím, nevím, jak by vypadali moje vlasy, kdybych si je rok neumyl... a teplá voda sama o sobě prostě mastnotu z nich nesundá. To samé platí i pro zbytek těla, speciálně pro místa, kde se člověk nejvíce potí a pak páchne. Mám kolem sebe pár lidí, kteří mi fakticky smrdí a to nepochybuju o tom, že se koupou... takže nechci ani přemýšlet jak by to vypadalo, kdyby se nekoupali :D Nebo že by mi smrděli tak drasticky právě proto, že mýdla nepoužívají?
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod graver » stř 16. úno, 2011 12:15

cohen píše:graver: hovori sa, ze spina do dvoch centimetrov hreje, potom zacne opadavat

Mimo to, když je špína na povrchu, tak se ty malý svině držej v ní a jsi v pohodě. Jak se umeješ, tak znejistěj a hrabou se dovnitř - z toho jsou všechny nemoci :lol:
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod graver » stř 16. úno, 2011 12:23

Gino píše:nevím, jak by vypadali moje vlasy, kdybych si je rok neumyl

Já zase nevím, jak by vypadaly moje vlasy, kdybych je měl :wink:
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Jian » stř 16. úno, 2011 12:24

Gino: to s tim teoreticky nemusi ani vubec souviset, vnimani vuni/pachu u kazdeho z nas souvisi s jinou kombinaci "zapnutych" genu, takze kazdy mame i jiny "vkus" - a to nemluvim o dalsich vecech. Treba onkologicti pacienti po chemoterapii fakt vetsine lidi vonet nebudou, dale kandidoza, hyperhidroza etc.
Jian
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 588
Registrován: ned 10. čer, 2007 23:00

Příspěvekod cohen » stř 16. úno, 2011 12:37

Jian píše:Gino: to s tim teoreticky nemusi ani vubec souviset, vnimani vuni/pachu u kazdeho z nas souvisi s jinou kombinaci "zapnutych" genu, takze kazdy mame i jiny "vkus" - a to nemluvim o dalsich vecech. Treba onkologicti pacienti po chemoterapii fakt vetsine lidi vonet nebudou, dale kandidoza, hyperhidroza etc.


clovek pachne aj po tom, co zjedol. napriklad kolegyna ktora roky pracovala so slepcami mi rozpravala, ze citili, ked vecer zjedla nejaky cesnak... a ze im to moc nevonalo :D
cohen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1720
Registrován: pon 15. srp, 2005 23:00
Bydliště: bratislava, svk

Další

Zpět na posilování, relaxace, zdraví, duchovní rozvoj

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

cron