...po čase

přátelské sparringy, praktická výměna zkušeností, testování dovedností, setkání, výzvy etc.

...po čase

Příspěvekod Jendis » pát 18. úno, 2011 10:56

4 "stará garda BU.cz" (pejorativně) -


Chlapi,čtete si,někdy,s odstupem času starší diskuze tady na foru????? A jak na to,po pár letech koukáte????

Přiznávám,že někdy musím změnit názor,někdy se naopak směju.......někdy si vyčítám,že jsem vůbec něco psal.

Co vy????
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

 

:o)

Příspěvekod Clodman » pát 18. úno, 2011 11:03

Uz dlooouuuhooo sem tu neprispival, i kdyz pravidelne prohlizim forum, a tak nejak to tu porad sleduju, ale kdyz ctu svoje starsi prispevky, nekdy bych se radsi nevidel :D
Clodman
Clodman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 274
Registrován: pát 19. lis, 2004 0:00
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod marcelo » pát 18. úno, 2011 11:13

..ja som zmenil nick kedysi prave kvoli tomu, ze som sa hanbil po case citat po sebe..teraz uz ani nie..uz snazim prispievat rozvaznejsie..

..toto forum je z vacsej casti strata casu..jedine zaujimave tematy, ktore to tu drzia su Posilovanie,Sebeobrana a Kettlebells..kvoli nim tu hlavne chodim..

. :wink:
"If you want to learn how to fight, you must practice fighting against someone who is fighting back"
marcelo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1121
Registrován: úte 26. úno, 2008 0:00

Příspěvekod Jendis » pát 18. úno, 2011 11:34

marcelo píše:jedine zaujimave tematy, ktore to tu drzia su Posilovanie,Sebeobrana a Kettlebells..kvoli nim tu hlavne chodim..



no...neviděl bych to tu až tak dramaticky......pořád je tu(minimálně pro nováčky) spoustu zajímavých a podnětných informací...... :!: :idea:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Clodman » pát 18. úno, 2011 11:41

Ty jo ale zajimalo by me, kdo sem chodi prispivat za me. Kde sem nabral pres 200 prispevku to teda nevim :o)
Clodman
Clodman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 274
Registrován: pát 19. lis, 2004 0:00
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod graver » pát 18. úno, 2011 11:55

Sice nepatřím ke staré ani jiné gardě, ale přece: všechno, co napíšeš/řekneš/uděláš, je poplatné mísz, čase a situaci. Nad svými duševními výhřezy z minulosti (a nejde jen o Bu a toto fórum) taky občas vrtím hlavou, ale stojím si za tím. Každý rosteme a učíme se - tedy aspoň bychom měli. Měnit nick kvůli tomu, co jsem kdy kde nakecal? Co třeba raději říct no, ty vole, to bylo hustý a už o tom nemluvme :oops:
Není hanba změnit názor, jen trochu záleží na okolnostech a důvodu.
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod DrGlock » pát 18. úno, 2011 12:00

Je úplně normální, že se lidé vyvíjejí a jejich názory se časem mění. Spíše by byl problém, kdyby ne.

Když už jsme u té historie, vzpoměl jsem si na jedno bezva téma: Copánek vzadu na hlavě!!! :twisted:
Jan Bednařík
www.RBSD.cz
DrGlock
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 388
Registrován: pát 20. říj, 2006 23:00

Příspěvekod Jendis » pát 18. úno, 2011 12:00

"stará garda" byla myšlena pejorativně......znovu to zdůrazňuji,aby se teho někdo nechytil nějak blbě :wink:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod cohen » pát 18. úno, 2011 12:02

na tomto fore je halda uzitocnych informacii, hlavne o posilovani, zdravi, behani, sebaobrane a kettloch, osobnych skusenosti ludi, ktori v bu/bs/ochrane a spol. relativne vela dokazali, preto ich treba brat do uvahy. a samozrejme kopec zabavy, ktoru len tak niekde inde nenajdem :D

prispievam sem relativne malo, lebo poslednych par rokov nerobim aktivne ziadne bu/bs a moje konflikty sa daju zratat na prstoch jednej ruky za cely zivot - ale vsetko co som napisal, si mozem pokojne precitat znovu, aj ked vacsinou slo len o otazky, uznavam, nie vzdy prave duchaplne :) vynimkou su kb, behanie a posilovanie prstov, pri ktorych som mohol prispiet svojou troskou :)
cohen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1720
Registrován: pon 15. srp, 2005 23:00
Bydliště: bratislava, svk

Příspěvekod graver » pát 18. úno, 2011 12:56

Cohen: ty jsi někde psal o posilování prstů? Můžeš to prosím připomenout? Zajímá mě to a nějak jsem to nenašel.
tnx
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

 

Příspěvekod cohen » pát 18. úno, 2011 13:10

graver píše:Cohen: ty jsi někde psal o posilování prstů? Můžeš to prosím připomenout? Zajímá mě to a nějak jsem to nenašel.
tnx


http://bojovaumeni.cz/modules.php?name= ... ight=prsty
8)
cohen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1720
Registrován: pon 15. srp, 2005 23:00
Bydliště: bratislava, svk

Příspěvekod Gino » pát 18. úno, 2011 14:03

Já, když čtu své staré příspěvky coby příspěvky mladého, světa neznalého Jujutsu fanatika, tak bych si dal facku :-)

Jinak narozdíl od Jendise to tu vnímám podobně jako marcelo, což se odráží i v mém (ne)výskytu tady...
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod maxo » pát 18. úno, 2011 16:11

ok borci tak popravde ja si sem chodim robit prcu ked sa chcem odreagovat pretoze si to nic ine nezasluzi. Proste sem obcas nieco napisem a potom sa smejem. Fak sorry, ale ja som tu nic rozumne nenasiel. :D
maxo
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 145
Registrován: ned 30. pro, 2007 0:00

Příspěvekod graver » pát 18. úno, 2011 17:00

Tak zkus něco rozumného přidat sám :wink:
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Sennin » pát 18. úno, 2011 18:18

Je přirozené, že člověk postupem času mění některé názory a pohledy na věc - je to věc vývoje a nových poznatků, nic víc... Je jasné, že jiný pohled na spoustu věcí jsem měl tehdy a už zcela jiný pohled mám teď, když mi je 44 let :wink:
Podobný názor jako marcelo a Gino mám taky - fórum už je dávno za zenitem, raději si pokecám s opravdovými machry a odborníky (v mém pohledu a stylu) přes facebook, kde získám miliónkrát více informací, zde se chodím fakt už jen pobavit. Žádné nové a odborné články, žádná zajímavá témata, kvalita šla rapidně dolů a nemyslím, že je toto fórum pro nováčky v BU/BS přínosem - naopak je od této ušlechtilé aktivity mnohdy odradí a je to škoda...
No a dříve se tu mohl aspoň člověk hezky pohádat :lol:
Marek Pszczolka
Jeet Kune Do CZ
http://www.jeetkunedo.cz/
Uživatelský avatar
Sennin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 786
Registrován: úte 03. čer, 2003 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod patrik » pát 18. úno, 2011 19:14

Co se starších postů týče, zatím nemám problém s obsahem... možná trochu s formou, ale to je spíš věkem ;)

Uvidíme za deset let.

Jinak souhlasím s tím, že tenhle web šel kvalitativně dolů... někam do kytek a nic nového nepřináší. Ale to neva, komu to vyhovuje, ten si tu to své najde.

Patrik

P.S.
A počujte Kefalín, co si předstabujete pod takým slovom "pejorativně"?
patrik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2634
Registrován: úte 25. bře, 2003 0:00
Bydliště: Zlín

.

Příspěvekod luen » pát 18. úno, 2011 20:24

Zaplať panbu, ze uz jsou nenavratne pryc doby, kdy se tady resila otazka zda se mame pri trenalu potit, zda nikoli, ... pamatujete? :lol:

A k tomu, zda je server uzitecnej:

Myslím, ze je ... hafo nazorovejch proudu, ktere jsou uz dnes minulosti, fajn parta zajimavejch lidi, nova pratelstvi...

Nekomu to dalo mene nekomu to spíše sebralo iluze, ale ja to hodnotim kladne.
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Vrozkrokkop » pát 18. úno, 2011 23:13

"hafo nazorovejch proudu, ktere jsou uz dnes minulosti"
Co máš na mysli?

Osobně se za staroz gardu fakt považovat nemůžu. Co se mých starších postů týče - moje praxe v oblasti BU není dlouhá. V zájmu zachování své psychické svěžesti své starší posty radši vůbec nečtu 8)
Nejprve pokácím strom, zapálím dům a zabiju ženu
Vrozkrokkop
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 536
Registrován: úte 17. úno, 2009 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Picard » sob 19. úno, 2011 0:41

Souhlasim s patrikem, slo to tu za ta leta fakt hodne do kytek... Me se vzdycky libilo e-budo forum. Tam se muze celkem v klidu diskutovat o vsem moznem, jsou tam lidi co delaji ruzne armadni nebo policejni bojove systemy, ruzne realne sebeobrany, nebo ruzne fulkontaktni sporty a discipliny i ruzne stare ci novejsi tradicni bojova umeni ruznych puvodu, od sermu mecem az treba po aikido nebo taiji nebo ja nevim treba sumo. A vsichni tam jsou a da se tam diskutovat celkem o cemkoliv a celkem vecne a v klidu. proste se to tam vedel sebe vsechno celkem snese. Tady to bohuzel fakt nejde, tady se da resit jen neco...

Ale jako pozitivum vidim ze se celkem spontanne delaji ty ruzna setkani, alespon ty zbranovy byly fakt dost super. A taky se tu celkem proprali nekteri podvodnicci :D
Picard
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1184
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Jendis » sob 19. úno, 2011 9:08

patrik píše:P.S.
A počujte Kefalín, co si předstabujete pod takým slovom "pejorativně"?


"Hanlivě"....schválně to shazuju :wink: Von by někdo mohl získat pocit,že se to snažím nějak kastovat,což ,já osobně,v úmyslu určitě nikdy neměl a nemám.

4 Picard - o čem si myslíš,že se tu nedá diskutovat????


Nic nového....hele,však jestli někdo máte nápady,témata.....tož něco napište,ne?! :wink: Je moc hezké,když napíšete,že je to v prdeli,ale sami nic(to teď nepíšu na Patrika,nebo Picarda) - ale třeba na Sennina,nebo Maxa. Z Maxa tu nic rozumného v podstatě nevypadlo(bodejť,však se sem chodí jen smát,tak co bych vlastně chtěl,že ano?! ) a z Tebe,Sennine,taky dlouho nic - a přitom jsi začal cvičit pod Frankem Burczynskim a mohl by ses rozepsat. Kdysi jsi se tu prsil,jak JKD tohle a támhleto a teď,když,myslím si,bys měl o čem psát,tak prd.


Jinak "úpadek" je celkem logickej,však spoustu informací zde je již napsána.....a po tisící odpovídat na dotaz :"není pozdě začít cvičit,když je mi x let " je,dle mého,vcelku zbytečné.
Rozjelo se tu téma o výživě,posilování,cvičení s Kettle´s atd atd.

Nebo zkuste popřemýšlet,co byste tu uvítali????
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Další

Zpět na přátelé a nepřátelé

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků