Vhodné BU - Brno

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

Vhodné BU - Brno

Příspěvekod p86 » sob 12. bře, 2011 2:18

Čau,
chtěl bych se vás zeptat, jestli by mi někdo neporadil s výběrem BU v Brně. Je mi 25, v minulosti jsem dělal 8 let Ju-Jitsu. Co jsem na vysoký, tak jsem toho nechal.
Jediná věc, proč jsem na Ju-Jitsu vydržel tak dlouho, bylo to, že jsme měli polovinu tréninku jakousi formu randori (bez kopů a úderů, až do "zaplácání") a také jakousi formu s údery a kopy.
Podle tohoto by pro mě bylo asi nejvhodnější brazilské Jiu - Jitsu, ale to bohužel v Brně není.
Doporučili byste mi něco?

Dík za všechny reakce :)
p86
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: sob 12. bře, 2011 0:00

 

Příspěvekod hellas » sob 12. bře, 2011 7:54

Zdar.
Stav se k nám na Machinu, ve středu jedem čistě grappling a páč je náš "technické garant" Dan Barták, jedem z 90% BJJ (NO GI). Úterky a čtvrtky to mícháme aji s postojem.
Víc na www.dantai.cz, nebo SZ :wink:
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Re: Vhodné BU - Brno

Příspěvekod NOKT » sob 12. bře, 2011 12:11

p86 píše:Čau,
chtěl bych se vás zeptat, jestli by mi někdo neporadil s výběrem BU v Brně. Je mi 25, v minulosti jsem dělal 8 let Ju-Jitsu. Co jsem na vysoký, tak jsem toho nechal.
Jediná věc, proč jsem na Ju-Jitsu vydržel tak dlouho, bylo to, že jsme měli polovinu tréninku jakousi formu randori (bez kopů a úderů, až do "zaplácání") a také jakousi formu s údery a kopy.
Podle tohoto by pro mě bylo asi nejvhodnější brazilské Jiu - Jitsu, ale to bohužel v Brně není.
Doporučili byste mi něco?

Dík za všechny reakce :)


BJJ s kimonem v Brně nikdo nedělá... Bohužel. Nebo aspoň nikdo kdo by ho přímo studoval.
NOKT
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 656
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod p86 » sob 12. bře, 2011 12:37

hellas píše:Zdar.
Stav se k nám na Machinu, ve středu jedem čistě grappling a páč je náš "technické garant" Dan Barták, jedem z 90% BJJ (NO GI). Úterky a čtvrtky to mícháme aji s postojem.
Víc na www.dantai.cz, nebo SZ :wink:


Díkes! Vzhledem k tomu, že chodím do školy na Kolejní, a bydlím 5 min od Machiny, je to nejlepší zpráva co jsem mohl dostat!

Ještě jednou dík, určitě se přijdu podívat ;)
p86
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: sob 12. bře, 2011 0:00

Příspěvekod hellas » sob 12. bře, 2011 12:38

p86 píše:
hellas píše:Zdar.
Stav se k nám na Machinu, ve středu jedem čistě grappling a páč je náš "technické garant" Dan Barták, jedem z 90% BJJ (NO GI). Úterky a čtvrtky to mícháme aji s postojem.
Víc na www.dantai.cz, nebo SZ :wink:


Díkes! Vzhledem k tomu, že chodím do školy na Kolejní, a bydlím 5 min od Machiny, je to nejlepší zpráva co jsem mohl dostat!

Ještě jednou dík, určitě se přijdu podívat ;)


8)
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod graver » sob 12. bře, 2011 16:09

Hellas: z provozního řádu Machiny jsem pochopil, že je pouze pro studenty a smluvní kluby/oddíly. To fitko není veřejné? Bydlím taky pár metrů odsud a občas bych si zašel zabouchat do pytle atd... Je to možné?
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod hellas » sob 12. bře, 2011 16:17

graver píše:Hellas: z provozního řádu Machiny jsem pochopil, že je pouze pro studenty a smluvní kluby/oddíly. To fitko není veřejné? Bydlím taky pár metrů odsud a občas bych si zašel zabouchat do pytle atd... Je to možné?


Bohužel néni, ani my nefungujem "veřejně".
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00


Zpět na bojová umění a sporty obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků