Gym/dojo pro malýho kluka

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

Gym/dojo pro malýho kluka

Příspěvekod Vrozkrokkop » ned 13. bře, 2011 22:17

Zdravím,
rád bych "zaměstnal" malého bratra (7) a zmanipuloval rodiče, aby ho šoupli na judo ,box, kick box nebo muay-thai.
Nevíte o nějakém gymu bo doju na Praze6 (nejlíp na Břevnově a okolí), kde se věnují dětem?
Pročesal jsem googla, ale zatím se mi nepodařilo nic najít.
Nejprve pokácím strom, zapálím dům a zabiju ženu
Vrozkrokkop
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 536
Registrován: úte 17. úno, 2009 0:00
Bydliště: Praha

 

Příspěvekod bendas_86 » pon 14. bře, 2011 8:30

A co třeba goju ryu na letné? To by nemuselo bejt z břevnova tak daleko a děcka to maj 3x týdně.
bendas_86
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: úte 02. lis, 2010 0:00
Bydliště: Praha 2 - Vinohrady

Příspěvekod Makoto » pon 14. bře, 2011 9:02

Ja budu otevirat oddil jujutsu pro deti v Roztokach, cca 15 minut autem ;-)

Jinak obecne - nedaval bych ho na zadne uderovky. Vyber neco, kde se delaji upolove veci. To mu pomuze rozvinout pohybovou inteligenci. Protoze bude hlavu jeste potrebovat, pockal bych s kick/thai/boxem na pozdejsi dobu. Ja vim, ze je to ted modni, ale....porad je jeste judo, bjj nebo treba gymnastika daleko lepsi pro rozvoj nez se mlatit do hlavy a kopat do teprve rozvijejiciho se detskeho tela....
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

Příspěvekod Vrozkrokkop » pon 14. bře, 2011 9:30

Co jsem viděl, tak ty děcka spíš lapujou, ale proti judu, řeckořímáku atd. nic nemám. Naopak jsou to věci co sám neumím :lol:
Vidím to na sobě. Jako malj jsem nedělal nic a naučit se padat a podobný věci mi dělá problém, proto ho chci vyhcovat - on se totiž hejbe ještě mnohem míň než jsem se hejbal já.
Nejprve pokácím strom, zapálím dům a zabiju ženu
Vrozkrokkop
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 536
Registrován: úte 17. úno, 2009 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Makoto » pon 14. bře, 2011 9:36

Vrozkrokkop píše:Co jsem viděl, tak ty děcka spíš lapujou, ale proti judu, řeckořímáku atd. nic nemám. Naopak jsou to věci co sám neumím :lol:
Vidím to na sobě. Jako malj jsem nedělal nic a naučit se padat a podobný věci mi dělá problém, proto ho chci vyhcovat - on se totiž hejbe ještě mnohem míň než jsem se hejbal já.

Aj to lapovani neni moc dobre. Vyviji se jim klouby a je lepsi je takto nenamahat. Ja osobne bych fakt dal spise brachu na nejake ty upoly, jak jsem psal, tam se vyradi, nauci se padat, ziska zakladni prupravu pro zem i postoj a hlavne bude neco delat, nez se flakat doma u pocitace :-)
Zvlaste judisti maji metodiku prace s detmi velice dobre promakanou. Ale i gymnastika, tu bych take zvazil. Celkovy rozvoj tela se mu pozdeji bude hodit a vim, ze berou aj deti v tomto veku. Ja vim, neni to tak prdacky, jako kdyz bude rikat, ze dela judo, box ci thai box, ale jde tu o to, aby ziskal zakladni prupravu, ktera mu pak umozni se venovat treba prave tomu karate na Letne, jak tu psal kolega.
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

Příspěvekod Jendis » pon 14. bře, 2011 9:39

Pro takhle malý kluky osobně doporučuju pouze judo,nebo zápas......protáhnou se,vyblbnou,vyzápasej........svýho kluka jsem bral ssebou na HG,ale bylo to marný. Na tohle jsou tyhle děcka prostě malé......i na karate,řešil jsem to s kamarádem,co vede klub a nadával.
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Vrozkrokkop » pon 14. bře, 2011 10:00

Oukej, tak to stáhnu na zápasnický styly.
Jinak tu gymnastiku asi ne, je přesně tak vzteklej jako jsem já... potřebuje se prát :) 8)
Teď akorát zbývá najít nějakej ten oddíl
Nejprve pokácím strom, zapálím dům a zabiju ženu
Vrozkrokkop
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 536
Registrován: úte 17. úno, 2009 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Makoto » pon 14. bře, 2011 10:04

Vrozkrokkop píše:Oukej, tak to stáhnu na zápasnický styly.
Jinak tu gymnastiku asi ne, je přesně tak vzteklej jako jsem já... potřebuje se prát :) 8)

Moje krevni skupina :-) Chytnout, sezvejkat, vyhodit :-) Jo jo, ja myslim, ze zapasnicke styly ho chytnou :-) Tak drzim palce a dej pak vedet, co jsi nasel.
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

Příspěvekod MED » pon 14. bře, 2011 10:19

Ahoj,

zkus ho vzít na zápas:

http://www.czech-wrestling.com/olymp-praha.html
mají super treninky a hala je hned za tratí směrem od nádraží Bubeneč.

J
MED
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 42
Registrován: pát 16. pro, 2005 0:00

Příspěvekod Vrozkrokkop » pon 14. bře, 2011 10:23

Díky moc, to je přesně to co potřebuju
Nejprve pokácím strom, zapálím dům a zabiju ženu
Vrozkrokkop
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 536
Registrován: úte 17. úno, 2009 0:00
Bydliště: Praha

 

Příspěvekod pucmaz » pon 14. bře, 2011 10:35

.
Naposledy upravil pucmaz dne úte 30. pro, 2014 17:29, celkově upraveno 1
pucmaz
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 838
Registrován: pon 12. dub, 2004 23:00

Příspěvekod Jendis » pon 14. bře, 2011 10:47

pucmaz píše:ale odsuzovat karate celkově není zrovna fajn postoj.



Pardon...já to blbě napsal. Neodsuzuji karate....ono jde spíše o to,že ne každý má zmáknutou metodiku a trpělivost(což je evidentně záležitost toho mého kamaráda). Můj kluk,když se mnou chodil cvičit HungGa,nějak nezvládal pokousat to,co se mělo cvičit. Ale určitě na to mělo vliv,že takhle malej tam byl sám......Tudíž uvádím na pravou míru - a omlouvám se,jestli to vyznělo,jakože pomlouvám karate,to jsem v úmyslu vážně neměl.

Nicméně si myslím,že judo a zápas jsou,pro takovýhle prcky,přecejen vhodnější. Samozřejmě je to ale jen můj názor,nejsem vševěd a nemám páru,jak třeba probíhají tréninky u Pucmaze.......je možné,že bych svůj postoj po shlédnutí takového tréninku přehodnotil.
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod pm » pon 14. bře, 2011 11:27

decka musi mit trenink jen a jen pro decka - az donedavna jsme nemeli lekce pro decka, tech par co jich tu bylo chodily s dospelyma a progres nic moc, proste 2 hodiny tvrde driny pro ne nejsou.

od ledna mam 2x tydne hodinu jen a jen pro deti, cvici dynamicky strecink, posilovani, pady, gymnastiku, sestavy, zbrane, sebeobranu a za 2 mesice super progres!

takze bych se toho karate a spol. nebal - zapas, dzudo, karate, gungfu, vse fajn - zavisi na skole a uciteli.
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

Příspěvekod cohen » pon 14. bře, 2011 11:49

moj nazor je, ze by som male deti dal na hocjaky sport, ktory by mi prirodzene rozvinul pohybove schopnosti. cize by som ho kludne dal na sporty ako futbal, plavanie, lezenie, atletiku, tenis, bedminton... a mojim jedinym kriteriom by bola blizkost telocvicne/sportoveho arealu.

ked som pocas gympla chodil na treningy goju ryu, mal som pocit, ze sa tam tie mensie decka dost nudia a nakoniec aj tak len hrali futbal :)

samozrejme zavisi od povahy dietata, ked je niekto vyslovene "rvavy" typ, bola by ho skoda vodit na balet :twisted:
cohen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1720
Registrován: pon 15. srp, 2005 23:00
Bydliště: bratislava, svk

Příspěvekod Vrozkrokkop » pon 14. bře, 2011 12:08

ten pro koho to sháním je neuvěřitelný vztekloun a pere se rád. V tomhle se v něm vyloženě vidím :lol:
Nejprve pokácím strom, zapálím dům a zabiju ženu
Vrozkrokkop
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 536
Registrován: úte 17. úno, 2009 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Makoto » pon 14. bře, 2011 12:37

MED píše:Ahoj,

zkus ho vzít na zápas:

http://www.czech-wrestling.com/olymp-praha.html
mají super treninky a hala je hned za tratí směrem od nádraží Bubeneč.

J

A az trochu vyroste, muze plynule prejit k Nandovi na bjj, kterej tam ma svou skolu ;-)
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

Příspěvekod NOKT » pon 14. bře, 2011 12:51

2Makoto: Nando má, ale aj třídu pro děti ne?

Tož a co teprve když dospělej musí cvičit se samýma šprčkama... To je teprve úděl.

Občas si říkám, jestli to není ztráta času.
NOKT
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 656
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod Vrozkrokkop » pon 14. bře, 2011 12:53

NOKT: můžeš je používat jako činky :lol:
Nejprve pokácím strom, zapálím dům a zabiju ženu
Vrozkrokkop
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 536
Registrován: úte 17. úno, 2009 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod NOKT » pon 14. bře, 2011 13:34

Vrozkrokkop píše:NOKT: můžeš je používat jako činky :lol:


To jedině :D Jako mám tam člověka s kým cvičit, ale mám pocit, že mě trenérka vnímá jako cvičební pomůcku. Furt mu vysvětluje co dělá blbě a jak mě má sundat a mě vysvětlí prd :)
NOKT
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 656
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod luen » úte 15. bře, 2011 7:11

NOKT píše:
Vrozkrokkop píše:NOKT: můžeš je používat jako činky :lol:


To jedině :D Jako mám tam člověka s kým cvičit, ale mám pocit, že mě trenérka vnímá jako cvičební pomůcku. Furt mu vysvětluje co dělá blbě a jak mě má sundat a mě vysvětlí prd :)


Vem si na sebe dupacky, do pusy dudlika a treba se ti zacne venovat na plno :wink: Treba trenerka jen potrebuje pocit, ze se o tebe musi starat ... znas to, malej, zranitelnej ... a uz v ni jedou materske pudy :lol: :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Další

Zpět na bojová umění a sporty obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků

cron