World ©ijo Tarju Federation ? další mystifikátor?

aikidó, aikidžucu, džúdó,džúdžucu, iaidó, karate, kempó, kendó, kjúdó, kobudó, nindžucu, sumó...

Moderátor: Picard

World ©ijo Tarju Federation ? další mystifikátor?

Příspěvekod pesakmartin » pon 26. úno, 2007 11:20

Vážení přátelé již nějakou dobu se pohybuji v oblasti jiu-jitsu v ČR ale čeho je moc toho je příliš. Dlouho jsem váhal zda se připojit do diskusního fóra. Nemám totiž tyto diskuse moc rád a už vůbec nemám rád teoretiky kteří tady v převážné většině jsou, ale nedávno jsem našel zajímavý odkaz na ,,MISTRA,, Sušinu z Karlových Varů a to mne opravdu dostalo. V né tak dávné minulosti jsem viděl cvičit jeho osobně a dokonce i jeho ženu a rozhodně si dovolím trvdit, že jejich technická vyspělost je maximálně na úrovni 2.možná 1.kyu (snažím se být nezaujatý). Na jejich webu je zméněn 4.Dan BFAK a WSTF. O Siegfriedu Lorym je mezi lidmi z Jiu jitsu ve světě známo, že je rozdávač technických stupňů především z politického hlediska (je to jeho rozhodnutí). Martin Sušina - s přezdívkou Martin Bim Bam- má dobrou snahu, ale zřejmě ztratil poslední špetku soudnosti. Za poslední 3 roky poskočil z 1.Kyu na 4.dan ,, dobrá práce,, a navíc jeho systém boje pro slepce je slušnou mystifikací neznalé veřejnosti. Nemluvě že na jeho stránkách je vidět že i on sám osobně již rozdal množství vysokých Danů svým známým. Mám za to, že v bojových umění v ČR je již slušný bordel. Znám několik klubů Jiu-jitsu v ČR, které se snaží respektovat pravidla zkoušek a technické úrovně, ale v případě p.Sušiny je to pěkný bullsh......
docela by mne zajímaly reakce lidí, kpodobného oboru na tohoto člověka?
díky za reakce
martin pešák
pesakmartin
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: pon 26. úno, 2007 0:00

 

Příspěvekod migli » pon 26. úno, 2007 11:38

Jojo, dalsi clovek do sekce pohadky a mystifikace v BU... Kouzelna je BFAK - bavorska asociace pro asijska bojova umeni 8O :arrow: :lol: :arrow: :? :arrow: :cry:

Tohle nema reseni, lide se musi umet rozhodnout sami, co je nebo neni kvalitni vyuka. Vsude je spousta sarlatanu (nejen v BU), a clovek proste musi hledat ne podle technickych stupnu, slibu a marketingu, ale ujasnit si, co chci cvicit a podle toho hledat skolu.

Jojo, to zas bude flamewar :)
migli
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 479
Registrován: stř 21. pro, 2005 0:00

Příspěvekod majkx » pon 26. úno, 2007 12:28

migli píše:Tohle nema reseni, lide se musi umet rozhodnout sami, co je nebo neni kvalitni vyuka. Vsude je spousta sarlatanu (nejen v BU), a clovek proste musi hledat ne podle technickych stupnu, slibu a marketingu, ale ujasnit si, co chci cvicit a podle toho hledat skolu.

Jo jo k tomu není co dodat!!

PS: Hledám někoho, kdo nic neumí jako já a chce vydělat prachy nebo jen si leštit ego, anebo to nemá v hlavě v pořádku. Založíme si školu a asociaci BU, kterou pojmenujem KravKapapfilipinokajukenjutsu, udělíme si navzájem 10 dany tituly Soke, Guro, Sifu , Maestro a budem rýžovat. Funkce pokladníka je již obsazená mou osobou, hledám předsedu organizace, jehož podpis bude figurovat na podpisové doložce :lol: :lol: :wink: :twisted: .
majkx
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 459
Registrován: úte 08. lis, 2005 0:00

Re: World ©ijo Tarju Federation ? další mystifikátor?

Příspěvekod TongPa » pon 26. úno, 2007 13:55

pesakmartin píše:...ale nedávno jsem našel zajímavý odkaz na ,,MISTRA,, Sušinu z Karlových Varů a to mne opravdu dostalo...

Asi by nebylo od věci sem ten odkaz na jejich stránky hodit... :wink:
TongPa
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 520
Registrován: stř 08. lis, 2006 0:00

Příspěvekod severin » pon 26. úno, 2007 14:51

www.susinajiujitsu.cz

http://www.abuostrava.cz/comment.php?&thmid=3

Taky jsem s ním cvičil před pár lety semináři WKF.Bylo vidět,že ho zajímá Kempo nebo Kajukenbo ?.Od té doby asi hodně zamakal,docela dobrý posun.
Naposledy upravil severin dne pon 26. úno, 2007 14:53, celkově upraveno 1
severin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 818
Registrován: pon 21. čer, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Re: World ©ijo Tarju Federation ? další mystifikátor?

Příspěvekod Baxxse » pon 26. úno, 2007 14:51

odpoved prisla driv nez ta ma.... :oops:
Baxxse
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 381
Registrován: čtv 22. led, 2004 0:00
Bydliště: Cheb-Praha

reakce

Příspěvekod pesakmartin » pon 26. úno, 2007 15:05

po shlednutí tohoto inzerátu (díky severinovi)jsem ještě více překvapen:

,,informácia
Autor: Renshi Sušina Martin | Datum: 24.01.2007 20:07
dobrý deň. Je možné prosím, urobiť si u Vás dvojskúšku na 6 dan zo sebeobrany a koľko stojí ?. Dakujem vopred za odpoveď. S pozdravom Renshi Sušina Martin 4.dan JIU JITSU BFAK.
Kontaktujte ma prosím na - 608 11 58 40
www.susinajiujitsu.cz
susina@susinajiujitsu.cz

tohle je bez komentáře :idea: :idea: :idea:
nevíte kde je nějaký supermarket, který by jsme p.Sušinovi doporučili?
pesakmartin
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: pon 26. úno, 2007 0:00

Sušina Jiu Jitsu

Příspěvekod xiuwei » pon 26. lis, 2007 14:44

Už to není jen Sušuna Jiu Jitsu. Přesný název je :

WORLD SIJO TARJU AND PROFESSIONAL SELF-DEFENSE SCHOOL KARLOVY VARY

http://www.wstf.cz

Píše se tam ,,cituji,,:
Federace WSTF se svojí kvalitou obsahu v oblasti budó řadí mezi konkurenceschopné federace Evropy a světa.
:D :D :D
xiuwei
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 521
Registrován: úte 06. čer, 2006 23:00
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod xiuwei » pon 26. lis, 2007 14:59

Zkoukl jsem videa p.Sušiny a jeho školy na
http://www.wstf.cz
Zaujalo mě,že při technikách sebeobrany (útočník má v ruce střelnou zbraň) p. Sušina po aplikaci techniky nechává zbraň v ruce protivníka :idea:
xiuwei
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 521
Registrován: úte 06. čer, 2006 23:00
Bydliště: Ostrava

.

Příspěvekod luen » pon 26. lis, 2007 16:07

NJN Chodov :lol: Za komaru tam obyvatele dostavali priplatky za spatnej vzduch - ted uz chapu proc :lol: :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

 

Sušina JJ

Příspěvekod RBR » pon 26. lis, 2007 16:47

Nechci nijak hodnotit úroveň této skupiny, ale toto jsem ještě nikde neviděl. Docela by mě zajímalo co ten dotyčný provedl za zločin, že byl veřejně zbaven členství a epolet.


Zrušení členství ..... ..... Federace WSTF oznamuje, že ruší členství ..... ....... (Slovenská Republika) ve federaci WSTF z důvodů hrubého porušení ekonomických, organizačních a trenérských povinností a porušení autorského práva vůči federaci WSTF. Dále federace WSTF oznamuje, že jmenovanému odebírá titul mistr bojového umění a stupeň 1. dan WSTF. Proti tomuto rozhodnutí se nelze odvolat.


RBR
RBR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1531
Registrován: pon 03. říj, 2005 23:00
Bydliště: ČR

Re: Sušina JJ

Příspěvekod kumori » pon 26. lis, 2007 17:47

RBR píše:Nechci nijak hodnotit úroveň této skupiny, ale toto jsem ještě nikde neviděl. Docela by mě zajímalo co ten dotyčný provedl za zločin, že byl veřejně zbaven členství a epolet.


Zrušení členství ..... ..... Federace WSTF oznamuje, že ruší členství ..... ....... (Slovenská Republika) ve federaci WSTF z důvodů hrubého porušení ekonomických, organizačních a trenérských povinností a porušení autorského práva vůči federaci WSTF. Dále federace WSTF oznamuje, že jmenovanému odebírá titul mistr bojového umění a stupeň 1. dan WSTF. Proti tomuto rozhodnutí se nelze odvolat.


RBR


nedonesl panu učiteli švestičky ze zahrádky :lol:

jinak je vidět, že se pan Sušina umí otáčet, docela zajímavý je tam i pan Knížák, těch danů co tam má...už mu chybí jen kočkodan :wink:
kumori
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 476
Registrován: stř 04. dub, 2007 23:00

Příspěvekod ghekon » pon 26. lis, 2007 20:41

Hehe, nejvic mne dostala ta jeho manzelka co ma 4.dan v organizaci kterou sama spoluzakladala... jen mne tak napada proc zrovna 4 ? Proc ne treba osme dany :D
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod sam-soi » úte 27. lis, 2007 11:47

ghekon > to je snad jasny ne ... zachvily by nebylo co pridavat takhle si mrsknou tak 2 - 3 dany za rok a je videt jejich ultra-mega-husto master vyvoj
sam-soi
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 162
Registrován: pát 02. pro, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod ghekon » úte 27. lis, 2007 13:39

Nj, jenze kdyz to takhle pujde dal tak bude muset mit clovek solidni luck aby nasel nejakou seriozni skolu...
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod ingwe » úte 27. lis, 2007 14:40

ghekon píše:Nj, jenze kdyz to takhle pujde dal tak bude muset mit clovek solidni luck aby nasel nejakou seriozni skolu...


jo jako že doteď to šlo poznat protože šarlatáni v BU nemají nižší než 9. dan? :lol: :lol: :lol:
nojo, budoucí generace jsou v pořádnym prů*eru, šarlatáni se naučili maskovat a vypadat jako solidní škola...
ingwe
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 508
Registrován: pon 10. dub, 2006 23:00
Bydliště: Liberec-Brno

Příspěvekod ghekon » úte 27. lis, 2007 15:47

Presne tak, ale to fakt neni sranda :lol: :lol: :lol: Vzdyt to vypada docela verohodne, pekne stranky hafo treneru same velke dany vlastni organizace... supky hupky tam :twisted: :twisted: :twisted:
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

WSTF

Příspěvekod Pedro » čtv 24. bře, 2011 15:54

Ľudia, ja som z Košíc, a cvičil som Jiu Jitsu cez wstf, nebudem sa vyjadrovať k vedeniu a technikám ktoré nás učil "Kyoshi" Martin Sušina. No stala sa taká vec ako odmlčanie vedenia WSTF, a nikto z klubu sa z ním nevie zkontaktovať. Preto by som vás poprosil, kto je z Karlovích Varov a vie niečo čo sa deje ohľadom WSTF a PŠS dajte mi vedieť aké koľvek informácie, lebo ani na českom obchodnom registri som nenašiel žiadnu zmienku o WSTF a to som dával aj IČO. Vopred vám Ďakujem. Odpíšte tuna alebo lepšie na : peter.simonovb@gmail.com

Ešte raz Ďakujem za každé info
Pedro
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 24. bře, 2011 0:00

Re: World ?ijo Tarju Federation ? další mystifikátor?

Příspěvekod Gino » čtv 24. bře, 2011 23:59

pesakmartin píše:vůbec nemám rád teoretiky kteří tady v převážné většině jsou

A pak nám, Martine, píšeš a ptáš se na náš názor?
Toho pána tu asi nikdo z nás znát nebude, takže ti neporadíme. Ale za 3 roky udělat 4 mistrovské stupně, to je celkem rychlost :lol: Ale takových už bylo a bude... :roll:
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Odbornost spousty lidi

Příspěvekod xxxxxy » čtv 29. zář, 2011 8:35

Me by zajimalo proc vy "chytraci" (pesakmartin, migli, xiuwei, kumori a spol.) nejdete do ty skoly a nereknete to p.Susinovi do oci. Jediny co umite je machrovat prez internet.
xxxxxy
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř 28. zář, 2011 23:00

Další

Zpět na japonská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků

cron