Systema

bojová umění a válka, vycvik bodyguardů, speciální jednotky, combat shooting...

Příspěvekod marcelo » čtv 20. kvě, 2010 11:36

Gino píše:
Když už jednou do toho ringu lezu, tak tam lezu alespoň něco dělat. Jenže ten pán na videu se po prvním háku na čelist pokadil a bylo na něm vidět, že má strach z dalších úderů - vím to, znám to, zažil jsem to taky.



Gino- presne tak som to myslel :wink:
"If you want to learn how to fight, you must practice fighting against someone who is fighting back"
marcelo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1121
Registrován: úte 26. úno, 2008 0:00

 

Příspěvekod Gino » čtv 20. kvě, 2010 11:46

ANTIKRIST píše:Otevři oči,vždyť je to jen hra-bambule,pravidla,omezení technik.

Nevím, zda sis toho všiml, ale ten pán (narozdíl od x-boxera) bambule nemá, takže se dá říct, že x-boxer byl docela slušně znevýhodněn. Ani to však na výsledku nic nezměnilo.
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod Jendis » čtv 20. kvě, 2010 13:06

v poho....
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod defendu » čtv 20. kvě, 2010 16:57

4 La-jia
Dík za odpověď...tak nějak jsem odtušil,že se ti podobná otázka nebude líbit :lol: Mě osobně přijde Systema (po tréninku s D.Sýkorou) jako prozkoumáníhodná,protože většinu toho čemu se věnuju (MT,RBSD,MMA...ty jo to je zkratek :lol: ) je při mé vyhaz. praxi skoro k ničemu...tedy pokud si nechci jít hned sednout :lol: ...zato Systema to uplatnění má (když vezmu pasivní útoky,které jsou nejčastější a ne nějakou brutální řežbu)
Starova snad nemá smysl nijak zvlášť hodnotit a zasírat s ním tohle vlákno,on je jen kašpar...Na S.,ale nemám čas ani chuť,takže se jí asi hned tak věnovat nezačnu :lol: :lol:

4 Gino
Všiml jsem si toho až teď...ty ses dal na tradiční karate??Ty už neboxuješ?
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 954
Registrován: úte 15. srp, 2006 23:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod La-jia » čtv 20. kvě, 2010 18:38

4defendu
čau Milane, netušil jsem, že funguješ pod tímhle nickem. Nicméně děkuji za reakci a uvidíme se v červnu v Olomouci. Jinak bych se ti chtěl omluvit, že jsem se ještě nedostavil na tvoje akce na které mě pravidelně zveš, ale mám zkouškový ve škole a moc času nazbyt není. Ale neboj ono to vyjde. Jinak známe se právě ze semináře Systemy. Kluk v ruském pruhovaném námořnickém triku.
La-jia
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 147
Registrován: čtv 27. led, 2005 0:00
Bydliště: Rakovník

Příspěvekod defendu » čtv 20. kvě, 2010 18:41

La-jia píše:4defendu
čau Milane, netušil jsem, že funguješ pod tímhle nickem. Nicméně děkuji za reakci a uvidíme se v červnu v Olomouci. Jinak bych se ti chtěl omluvit, že jsem se ještě nedostavil na tvoje akce na které mě pravidelně zveš, ale mám zkouškový ve škole a moc času nazbyt není. Ale neboj ono to vyjde. Jinak známe se právě ze semináře Systemy. Kluk v ruském pruhovaném námořnickém triku.


:lol: :lol: Chyba lávky...nejsem Milan,ale vím o kom píšeš,je to můj kámoš :lol: :lol:
Jinak v tom Olomouci se uvidíme...v tom ses nespletl :wink:
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 954
Registrován: úte 15. srp, 2006 23:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod NAIA » čtv 20. kvě, 2010 19:45

Už se těším až vás všechny co sem píší vzájemně představím :D zatím myslím že je to 6 lidí...
Martin Mikolášek, Olomouc
www.RBSD.cz
NAIA
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 846
Registrován: stř 24. lis, 2004 0:00

Příspěvekod ANTIKRIST » čtv 20. kvě, 2010 20:07

Gino píše:
ANTIKRIST píše:Otevři oči,vždyť je to jen hra-bambule,pravidla,omezení technik.

Nevím, zda sis toho všiml, ale ten pán (narozdíl od x-boxera) bambule nemá, takže se dá říct, že x-boxer byl docela slušně znevýhodněn. Ani to však na výsledku nic nezměnilo.




Asi máš pravdu 8)
ANTIKRIST
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 100
Registrován: stř 17. bře, 2010 0:00

Příspěvekod La-jia » čtv 20. kvě, 2010 20:20

Takže mimo skvělého zážitku nás čeká i setkání lidí z fóra. Tak to je pecka. :lol: :lol: :lol:
La-jia
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 147
Registrován: čtv 27. led, 2005 0:00
Bydliště: Rakovník

Příspěvekod Gino » pát 21. kvě, 2010 7:02

defendu - já jsem si to dal taky do podpisu až teď, nicméně dost lidí (těch nejaktivnějších tady) už to ví. Ale asi tě zklamu, páč jsem se nedal na tradiční karate tak jak ho nejspíš chápeš ty. To, co dřeme u pucmaze je totiž na české poměry silně netradiční :lol:
Jinak na box jako takovej jsem rozhodně nezanevřel a do smrti smrťoucí k němu budu mít jenom kladnej vztah (zaplať pánbůh za to, jak mi box otevřel oči), ale už pár let jsem se snažil dostat za pucmazem do JPN a teď, když se vrátil, nebylo co řešit :wink:
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod defendu » pát 21. kvě, 2010 17:03

Hlavní je že jsi našel to co jsi hledal :wink:
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 954
Registrován: úte 15. srp, 2006 23:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Pali » pát 21. kvě, 2010 21:45

defendu:
(MT,RBSD,MMA...ty jo to je zkratek Smějící ) je při mé vyhaz. praxi skoro k ničemu...tedy pokud si nechci jít hned sednout Smějící ...zato Systema to uplatnění má (když vezmu pasivní útoky,které jsou nejčastější a ne nějakou brutální řežbu)

Čo myslíš pasívnymi útokmi? Ako na ne reaguješ? Ak by ti mala proti nim pomôcť Systema, prečo nie čo ja viem - aikido?
Pali
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 152
Registrován: úte 21. bře, 2006 0:00

Příspěvekod defendu » sob 22. kvě, 2010 9:26

Pali píše:defendu:
(MT,RBSD,MMA...ty jo to je zkratek Smějící ) je při mé vyhaz. praxi skoro k ničemu...tedy pokud si nechci jít hned sednout Smějící ...zato Systema to uplatnění má (když vezmu pasivní útoky,které jsou nejčastější a ne nějakou brutální řežbu)

Čo myslíš pasívnymi útokmi? Ako na ne reaguješ? Ak by ti mala proti nim pomôcť Systema, prečo nie čo ja viem - aikido?


Chceš někoho odněkud vyhodit...dotyčný je netrénovanej sráč,je nalitej,opruzuje hosty...zkusíš to po dobrým (vypadni odsud),ale dotyčnej "drsňák" se na tebe oboří,chce tě chytit za ruku,pod krkem ,rozpřáhne se...všechny pohyby má pomalý,nekoordinovaný a vlastně by ti (ale na to nemůžeš sázet)asi ani moc neublížili-to jsou ty pasivní,propagační útoky,nebo se spíš používá termín "pasivně se bránící člověk"...pokud dotyčného zrušíš tak:
a) budeš před ostatníma hostama za ubožáka (rádi pak dosvědčí co jsi udělal) a podniku tím určo neprospěješ
b) přijedou benga (to neprospěje vůbec nikomu,hlavně ne tobě)
c) můžeš mu skutečně ublížit a už se vezeš
Systema používá beznápřahové údery ze všech úhlů a stran...na první pohled to vypadá,že dotyčnému vlastně nic neděláš,na kameře to je taky těžko identifikovatelný...po každém úderu zasažený nějak zareaguje a pak už neni problém ho třeba vyvést,složit na zem apod.
V aikidu nic takovýho neni,takže ho sem nepleť :wink:
Jinak si,ale nedokážu moc představit k čemu by byla Systema využitelná někomu kdo se nepohybuje v oblasti bezpečnosti...maximálně jako libůstka nebo doplněk k něčemu "tvrdšímu".Jinak opravdu nevím.
Pochopeno?
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 954
Registrován: úte 15. srp, 2006 23:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod kubohnat » sob 22. kvě, 2010 13:46

La-jia píše:Takže mimo skvělého zážitku nás čeká i setkání lidí z fóra. Tak to je pecka. :lol: :lol: :lol:


Takže všichni trička se svými nicky s sebou. To bude přehlídka. :lol: :lol:
kubohnat
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 39
Registrován: stř 13. kvě, 2009 23:00
Bydliště: Frenštát p.Radh.

Příspěvekod Pali » sob 22. kvě, 2010 15:22

Pochopeno?

Hej, dík :)
Pali
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 152
Registrován: úte 21. bře, 2006 0:00

Příspěvekod Albrecht » stř 30. bře, 2011 13:38

Seminar v Plzni.

Obrázek
Albrecht
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 72
Registrován: stř 31. led, 2007 0:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Pec » stř 14. bře, 2012 23:38

Video ze Systemy v Srbsku.
Jedno z mála, na kterých jsem u Systemy viděl ochrané pomůcky a navíc zajímavé cvičeníčko.
http://www.youtube.com/watch?v=eyQ2gTJ9 ... ature=plcp
Pec
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 353
Registrován: čtv 10. pro, 2009 0:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod juri » ned 18. bře, 2012 13:14

juri
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: sob 17. bře, 2012 0:00

Příspěvekod NOKT » ned 18. bře, 2012 13:20

juri píše:v Plzni ji máme :)
http://www.systemaplzen.cz/


Ve Zlíně už taky.
NOKT
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 656
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod Pec » ned 18. bře, 2012 20:50

juri píše:v Plzni ji máme :)/

Tak to je fajn.
A stránky jsou pěkné.
Ale za ty hrubky v textu by si autor zasloužil, aby si s ním na tréninku dal každý 10 "setkání".
Pokud nemáte nikoho, kdo by to uvedl do souladu s pravidly českého pravopisu, tak dejte vědět.
Pec
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 353
Registrován: čtv 10. pro, 2009 0:00
Bydliště: Brno

PředchozíDalší

Zpět na armádní a combat systémy...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron