utoky na ulici aneb co vse se se deje

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

Příspěvekod Toman » pon 18. pro, 2006 13:06

Na druhou stranu by mne zajímalo co by se stalo kdyby někdo z kolemjdoucích dal dotyčnému herci bez varování dělo nebo s ním šlehnul o zem. 8)
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

 

Příspěvekod graver » pon 18. pro, 2006 13:16

Oni někdy tihle "publicisté" vůbec zachází dost daleko...
Dalším možným důsledkem takové akce může být, že si někdo, kdo by byl jinak schopen i ochoten pomoci (dost vzácná kombinace) řekne "ááá, na iDnes mají zase okurkovou sezónu" a půjde od toho. Zatím to totiž vypadá, že pomoc bližnímu v nouzi může mít jen dva důsledky - buď mě zabijou nebo zavřou :x
Ale sranda to asi není - pokud už se rozhodnu někomu pomoci, tak budu sázet na jistotu a půjdu po útočníkovi tak, aby ho to přešlo hned napoprvé. A pak stačí hodně málo: "my jsme se s manželkou trochu hádali a pak přišel tenhle pošuk, přerazil mi nos, zlomil zápěstí a zarazil teleskop do prdele"...
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Libor » pon 18. pro, 2006 13:23

Toman píše:Na druhou stranu by mne zajímalo co by se stalo kdyby někdo z kolemjdoucích dal dotyčnému herci bez varování dělo nebo s ním šlehnul o zem. 8)

Sudeny by zrejme nebol,aspon u nas na slovensku raz padlo podobne rozhodnutie,ked doslo k obrane z omylu.Vyrok nevinny,ale kdovie ako by sa k tomu postavil cesky sud a iny konkretny sudca,ale predpokladam ze podobne.
Libor
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 266
Registrován: sob 02. zář, 2006 23:00

Příspěvekod diablik » úte 19. pro, 2006 8:52

:twisted: :twisted:
Naposledy upravil diablik dne stř 18. dub, 2007 14:55, celkově upraveno 1
diablik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 877
Registrován: stř 04. kvě, 2005 23:00
Bydliště: SK

Příspěvekod diablik » úte 19. pro, 2006 9:05

:twisted: :twisted:
Naposledy upravil diablik dne stř 18. dub, 2007 14:53, celkově upraveno 1
diablik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 877
Registrován: stř 04. kvě, 2005 23:00
Bydliště: SK

Příspěvekod Toman » úte 19. pro, 2006 9:10

viz. kauza Martin Maxa. Krásná práce naší justice. Je mi z těhle věcí blivno.
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod diablik » úte 19. pro, 2006 9:14

:twisted: :twisted:
diablik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 877
Registrován: stř 04. kvě, 2005 23:00
Bydliště: SK

Příspěvekod Vrozkrokkop » pát 01. dub, 2011 20:50

Dneska se mi stala strašně vtipná věc, kterou doteď nepobírám:

Na ulici jsem se nikdy prát nemusel, ale dneska jsem vylezl z metra a začal do mě kérovat nějakej boreček - byl mi po ramena, plešatej a vypadal jako něco, co vylezlo ze hřbitova.
Sral mě několik minut, ale já jsem se vůbec nemohl rozhodnout, jestli mu mám střelit nebo ne, adrenalin jsem už měl jak sviňa, ale bylo mi strašně blbý sundat takovýho kluka.
Měl za sebou další 3, ale ty se rvát nechtěli, on si taky nějak netroufal přejít na další levl.... ale.... co to má k čertu bejt? :lol:
Počítal jsem s tím, že když po mně někdo půjde, bude větší, silnější atd, + všechny ty zkazky tady na fóru, ale tohle? Totálně mě to vyhodilo z rovnováhy. :lol:
Nechal jsem si nadávat, a pak jsme se šťastně rozešli. Doteď nevím, jestli jsem udělal dobře....
Nejprve pokácím strom, zapálím dům a zabiju ženu
Vrozkrokkop
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 536
Registrován: úte 17. úno, 2009 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod reccol » pát 01. dub, 2011 21:12

Udelal. Nikdy nevis, kdy takovej typek vytahne kudlu...
reccol
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 196
Registrován: ned 20. čer, 2010 23:00

Příspěvekod Jan » pát 01. dub, 2011 21:18

Také myslím a navíc, proč ho zbytečně kvůli jeho blbým "kecům" bít, že? Vůbec se divím, jak si to mohl těch pár minut vydržet, to je docela dlouhá doba na takovou kratochvíli... :-)
Jan
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 60
Registrován: úte 15. bře, 2005 0:00

Příspěvekod DrGlock » pát 01. dub, 2011 21:23

Dopadlo to nejlépe jak mohlo, a to znamená, že jsi udělal to nejlepší co jsi mohl.

Ten boreček moc dobře věděl, kde a proč tě chce vyprovokovat a proč ti nedá první ránu. Kdybys ho trefil, tak je to na kamerách. Má tři svědky, kteří dosvědčí, že jsi vylezl z metra a začal si do něj kérovat, a pak si ho z ničeho nic napadl. Taky by mu mohli přispěchat na pomoc a čtyři borce bys asi těžko zvládal. Atd. Prostě jakkoliv jiná varianta, obsahující fyzickou konfrontaci, pro tebe nemohla skončit dobře.
Jan Bednařík
www.RBSD.cz
DrGlock
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 388
Registrován: pát 20. říj, 2006 23:00

Příspěvekod Vrozkrokkop » pát 01. dub, 2011 22:28

Jan: Nervy na to mám, ale je to strašně otravný....

Jinak potom už jsme poodešli mimo kamery, jeden z těch dalších kluků měl ruku v sádře, tak to vypadalo spíš jako náhoda. Krabice z nich táhla na hony :lol:

No, nevím jestli jsem je odhadl dobře, ale strach jsem z nich teda fakt neměl, borce jsem párkrát poslal do prdele, ostatním pak řekl, ať si odvedou to dítě :)


fakt je to spíš taková fun story... nic jsem netratil, akorát si odnesl, že jít po mně může i kokršpaněl a že případně nemám problém v takové situaci jednat. To není špatné.
Nejprve pokácím strom, zapálím dům a zabiju ženu
Vrozkrokkop
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 536
Registrován: úte 17. úno, 2009 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Jendis » sob 02. dub, 2011 7:11

udělal jsi dobře.....ještě jsi ho měl nechat trochu dýl kecat a pak mu,nějakou cizí řečí,říct,že mu nerozumíš.....a jen se kochat následným xichtem......úspěšně odzkoušeno v praxi :wink: :twisted: :lol:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod luen » sob 02. dub, 2011 9:24

Vrozkrokkop píše:Dneska se mi stala strašně vtipná věc, kterou doteď nepobírám:

Na ulici jsem se nikdy prát nemusel, ale dneska jsem vylezl z metra a začal do mě kérovat nějakej boreček - byl mi po ramena, plešatej a vypadal jako něco, co vylezlo ze hřbitova.
Sral mě několik minut, ale já jsem se vůbec nemohl rozhodnout, jestli mu mám střelit nebo ne, adrenalin jsem už měl jak sviňa, ale bylo mi strašně blbý sundat takovýho kluka.
Měl za sebou další 3, ale ty se rvát nechtěli, on si taky nějak netroufal přejít na další levl.... ale.... co to má k čertu bejt? :lol:
Počítal jsem s tím, že když po mně někdo půjde, bude větší, silnější atd, + všechny ty zkazky tady na fóru, ale tohle? Totálně mě to vyhodilo z rovnováhy. :lol:
Nechal jsem si nadávat, a pak jsme se šťastně rozešli. Doteď nevím, jestli jsem udělal dobře....


Ale on byl nejspise silnejsi, koukal ses jake mel svaly kolem huby? :lol: :wink:

Tohle je ten lepsi pripad, ze frajer jen keruje a nema koule na fyzickej stret. Ovsem situace by se mozna rapidne zmenila, kdyby jeho kamaradicci nejakou tu ranu dat chteli, ze? To si pak pripadaji i ti, kteri jsou o hlavu vetsi nez flaska sampusu, ze jsou v obrovske prevaze.
Ale jak uz tady padlo, dopadlo to dobre :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod nick1234 » sob 02. dub, 2011 12:21

Prispejem aj ja no pisem z mobilu tak nejake preklepy ospravedlnte.
1. Ked za mnou v noci niekto ide uz 5 min, bud sprint alebo sa otocit a z bojovym pokrikom sa na neho rozbehnut. Odskusane.
2. Ked uvidim nieco, zalezi od situacie. Ak budu mat 15, budu dvaja a budu bit 14 rocneho, nevolam ani policiu, treba im nakopat zadky, aj doslova a poucia sa. Ak budu 5ti velky tak volam policiu a odfotim ich. V dnesnej dobe ma uz kazdy mobil aspon 3MPX.
3. Trest? Je easy niekoho dokopat a nech si umrie. Mne umrel predvcerom pacient pod rukou, nech si vyskusaju ten pocit, ze sa snazite niekoho zachranit a...
nick1234
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 206
Registrován: pon 15. lis, 2010 0:00

Příspěvekod danteflyshit » ned 03. dub, 2011 10:55

nick1234 píše:...alebo sa otocit a z bojovym pokrikom sa na neho rozbehnut...


:lol: Len žeby to nebola náhoda že ide tam kde Ty a dotyčný by na Teba zavolal psychiatra :).
Inak najrozumnejšie je podľa mňa spomaľovať/zrýchľovať krok, príp. k tomu zahrám divadlo, pustím nejaký song vo fóne, akože zodvihnem a začnem : " Čo ? Svokra odišla ? Áno moja, už sa ponáhľam. " a prudko pridám do kroku. :lol:. Ak začne zrýchľovať aj on, tak v krajnom prípade otočka a poď ho za*ebať :twisted:.
Alebo pekelne rýchly šprint 8)
danteflyshit
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 5
Registrován: pát 01. říj, 2010 23:00

Příspěvekod nick1234 » ned 03. dub, 2011 13:01

samozrejme ze az ked si zistim ze ide po mne, pojdem k domu obklukou, zrychlim...
nick1234
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 206
Registrován: pon 15. lis, 2010 0:00

Příspěvekod ghekon » ned 03. dub, 2011 13:44

Po tomhletom prispevku "1. Ked za mnou v noci niekto ide uz 5 min, bud sprint alebo sa otocit a z bojovym pokrikom sa na neho rozbehnut. Odskusane." nabyva paranoia uplne jineho rozmeru. Jeste bych cekal ze vytahnes od pasu tomahawk na podporeni toho bojoveho pokriku :wink:
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod Vrozkrokkop » ned 03. dub, 2011 19:37

Já teď zjistil, že můžu eventuelně mít úplně jiný - ale stejně nebezpečný- problém než kluci co tu zakládají vlákna o tom co mají dělat aby neztuhli, nebo řeší nějaký blok.
Ve mně se naopak rozlil pocit, že to případně úplně na pohodu dám, i kdyby se přidali i ostatní. Že mezi nima zařádím jako černá ruka a úplně v klídku odejdu. :lol:
Teď mimo euforii je mi jasný, že by to mohlo dopadnout trochu jinak...
Trochu mě to ale překvapilo, protože jsem se opravdu nepovažoval za člověka s nezdravě vysokým sebevědomím.
Nejprve pokácím strom, zapálím dům a zabiju ženu
Vrozkrokkop
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 536
Registrován: úte 17. úno, 2009 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod jimi111 » ned 03. dub, 2011 19:44

Vrozkrokkop píše:Já teď zjistil, že můžu eventuelně mít úplně jiný - ale stejně nebezpečný- problém než kluci co tu zakládají vlákna o tom co mají dělat aby neztuhli, nebo řeší nějaký blok.
Ve mně se naopak rozlil pocit, že to případně úplně na pohodu dám, i kdyby se přidali i ostatní. Že mezi nima zařádím jako černá ruka a úplně v klídku odejdu. :lol:
Teď mimo euforii je mi jasný, že by to mohlo dopadnout trochu jinak...
Trochu mě to ale překvapilo, protože jsem se opravdu nepovažoval za člověka s nezdravě vysokým sebevědomím.


Tak, ale v jednom máš pravdu. Pokud se cvičí BU kvůli sebeobraně měl by být člověk schopen se ubránit i skupince netrénovaných jedinců. Samozřejmě velká přesila by mohla být problém, ale jsou systémy jako je např Krav Maga, která se na toto přímo specializuje. Lidem co u nás trénují, ale stejně říkáme, že je vždy lepší utéct i když si už,ale nejsem jist zda bych to sám udělal. Spíš bych se útočníkům asi postavil.
jimi111
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 12
Registrován: pát 01. dub, 2011 23:00

PředchozíDalší

Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron