Beh ?

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

Příspěvekod Gino » pon 04. dub, 2011 14:06

ukropcany píše:Každý z nás dostal do vienka určitý počet úderov srdca... čím skôr si ich človek vyčerpá, tým skôr umrie...

To určitě není pravda, nestraš! :roll: :)
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

 

Příspěvekod toddb » pon 04. dub, 2011 16:44

ukropcany píše:Každý dostal svoju kôpku... niekto menšiu, niekto väčšiu... :wink:


To není poprvý, co tohle slyším, postni nějakou ´seriózní studii´ nebo tě budeme mít za šarlatána :)
Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.
Uživatelský avatar
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 908
Registrován: sob 10. pro, 2005 0:00
Bydliště: Ústí calling

Příspěvekod Vrozkrokkop » pon 04. dub, 2011 16:56

Neboj, je to určitě zase nějaká čínská alegorie, akorát pěkně cynicky aplikovaná :lol: - budeš žít třeba 80 let a kolikrát ti za tu dobu teplo srdce si teoreticky můžeš POTOM spočítat :wink:
Nejprve pokácím strom, zapálím dům a zabiju ženu
Vrozkrokkop
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 536
Registrován: úte 17. úno, 2009 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod luen » pon 04. dub, 2011 17:18

To ma ukrop z yogy (hadam), rikaji to indove.
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Vrozkrokkop » pon 04. dub, 2011 17:33

...A sakra :lol:
Nejprve pokácím strom, zapálím dům a zabiju ženu
Vrozkrokkop
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 536
Registrován: úte 17. úno, 2009 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod TongPo » pon 04. dub, 2011 18:07

ukropcany píše:...poznám aj prímer s jedlom - každý má svoju hromadu jedla určenú na celý život a čím skôr ju zie, tým skôr umrie...

Ty mě děsíš... 8O :? Každopádně teď už chápu tu tvojí inklinaci k vytrvalostním běhům a váze 86 kg... :idea: :lol:

PS: Teorie jsou různý, ale jistota je jistota - asi se raději vrátím do mojí standardní kategorie 91+ ... :oops: :lol:
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :twisted:
Uživatelský avatar
TongPo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 705
Registrován: pát 18. led, 2008 0:00

Příspěvekod BizonCZ_hele_admin » pon 04. dub, 2011 19:25

ukropcany píše:každý má svoju hromadu jedla určenú na celý život a čím skôr ju zie, tým skôr umrie... 8)


Tak to už já musím být chodící mrtvola. :lol:
BizonCZ_hele_admin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 281
Registrován: čtv 29. pro, 2005 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod luen » pon 04. dub, 2011 19:46

ukropcany píše:Videl som to aj inde - porovnanie myši a slona - myši bije srdce jak gulomet a žije krátko, slonovi pomaly a tak žije dlho... poznám aj prímer s jedlom - každý má svoju hromadu jedla určenú na celý život a čím skôr ju zie, tým skôr umrie... 8)


Ale "mekac" dle nasich predku neni jidlo, tak proto tam porad chodis, co? :lol:

Co se delky zivota tyka, vice zde:

http://www.21stoleti.cz/view.php?cisloclanku=2010091721

Asi se vyplati byt houba :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Vrozkrokkop » pon 04. dub, 2011 21:38

Tak to je totální průser pro každého, kdo věří v reinkarnaci odvozenou od karmy :lol:
Nejprve pokácím strom, zapálím dům a zabiju ženu
Vrozkrokkop
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 536
Registrován: úte 17. úno, 2009 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod nick1234 » pon 04. dub, 2011 23:19

veľa do témy nepridám no keď behám (mimo mesto=skoro vždy) behám bosý. bosy chodim aj doma aj na treningu, v skole mam na prezutie potapacske neoprenove boty=efekt 5prstakov. cize skoro furt a je mi to prirodzenejsie ako topanky.

a uz viem preco vsetci krutia hlavou ze chodim po spickach, ze to nieje zdrave a bla bla bla, :lol: coskoro si zvyknete, a hlavne uz chapem (naozaj som to doteraz nevedel) preco mam aj bez behavania (2x tyzdenne 15-20 min. poklusom nepovažujem za nejaké behanie) , a cyklistiky (kedysi som jazdil zavodne) stale lytka ktore mi zavidia ludia v posilke. 8)
nick1234
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 206
Registrován: pon 15. lis, 2010 0:00

Příspěvekod cohen » úte 05. dub, 2011 8:42

aha! tak preto sa dozivaju zeny viac, ako muzi... Superškeble arktika islandská - 405 rokov - nepripomina vam to nieco?? :D :twisted:

to bol len zart, samozrejme, nemam absolutne nic proti silnejsiemu pohlaviu... alebo ako si to predstavuju :D
cohen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1720
Registrován: pon 15. srp, 2005 23:00
Bydliště: bratislava, svk

Příspěvekod reccol » úte 05. dub, 2011 21:57

Mate nekdo zkusenosti s behanim s drill songy jako v armade? Znamej mi tvrdi, ze je to super na rozvoj kapacity plic a dychani u behu, tak me zajima, co je na tom pravdy.
reccol
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 196
Registrován: ned 20. čer, 2010 23:00

Příspěvekod nick1234 » úte 05. dub, 2011 22:12

Ja som to par krat skoncil, ked nemas nikoho na drill song, staci si (v prirode :D ) nahlas spievat, jednak kapacita pluc, naucis sa dychat aj ked ti to nieco znemoznuje (od stresu az po vojenskeho instruktora), a hlavne ked sa sustredis na spev, alebo drill song, nebudes si tolko vsimat bolest noh. ale odporucam az ked uz mas aspon co to odbehane, a ked vies bezat aspon 30 min v kuse (lubovolnym tempom)
nick1234
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 206
Registrován: pon 15. lis, 2010 0:00

Příspěvekod cohen » stř 06. dub, 2011 8:46

makoto: nazdar, vcera som dal desat po hradzi a nedalo mi to - zacal som dychat nosom vydrzalo mi to 3/4 behu. automaticky som presiel z 2 kroky nadych 4 kroky vydych na 3 kroky nadych 4 kroky vydych pri tom istom tempe... potom som sa musel prestat sustredit na dychanie, lebo 2 kilaky pred domom sa vo mne nahle a zrychlene spustili iste metabolicke procesy... :D

ucrop: http://sport.sme.sk/c/5838343/nestor-de ... antov.html a prvy krat v historii behu odmeraju casy presne, hurraaa! :P
cohen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1720
Registrován: pon 15. srp, 2005 23:00
Bydliště: bratislava, svk

Příspěvekod Makoto » stř 06. dub, 2011 10:03

cohen píše:makoto: nazdar, vcera som dal desat po hradzi a nedalo mi to - zacal som dychat nosom vydrzalo mi to 3/4 behu. automaticky som presiel z 2 kroky nadych 4 kroky vydych na 3 kroky nadych 4 kroky vydych pri tom istom tempe... potom som sa musel prestat sustredit na dychanie, lebo 2 kilaky pred domom sa vo mne nahle a zrychlene spustili iste metabolicke procesy... :D

Super :-) Ja jsem prave v souvislosti s dychanim nosem aj cetl, ze jsou borci, kteri jedou na 9 kroku nadych a 9 kroku vydych...tak to u me zatim nehrozi ;-) Ja jsem rad za 4-4 pomer pri 60% maximalni tepove frekvence (pokud nemas cim to zmerit, pak by jsi mel byt schopen pri behu mluvit, jak psal Ucrop).
Zkus se soustredit spise na to, aby jsi behal pri stejne (60% max tep fr) nez se primarne soustredovat na rychlost ci vzdalenost. To prijde zaroven s tim jako bonus. Mam to overene na vlastni kuzi a stejnou radu jsem dostaval od kluku, co jedou triatlon. Takze ted beham stejnou trasu za nizsi tepove frekvence, ale pritom rychleji.
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

Příspěvekod cohen » stř 06. dub, 2011 10:03

...v style "thai - way fair - play"? :twisted:
cohen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1720
Registrován: pon 15. srp, 2005 23:00
Bydliště: bratislava, svk

Příspěvekod cohen » stř 06. dub, 2011 12:57

ej veru, uz to vidim, ze sa meracu nevyhnem... zo zaciatku ho asi treba a ked ma clovek nieco odbehane, uz to asi vnima inak...
cohen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1720
Registrován: pon 15. srp, 2005 23:00
Bydliště: bratislava, svk

Příspěvekod marcelo » stř 06. dub, 2011 18:34

ukropcany píše:Ono to možno nie je zlé :wink: ale ja som si našiel nejaký svoj systém - keď regenerácia, tak ízy, ak šprint, tak naplno a ten idem na páse a idem takú rýchlosť, že fakt sa musím snažiť...


Ahoj Ukrop,

nechce sa ti rozpisat ako ides v posilke na pase tie sprinty atd...dik
"If you want to learn how to fight, you must practice fighting against someone who is fighting back"
marcelo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1121
Registrován: úte 26. úno, 2008 0:00

Příspěvekod Gino » stř 06. dub, 2011 21:43

marcelo píše:nechce sa ti rozpisat ako ides v posilke na pase tie sprinty atd...dik

Souhlas.
To totiž musí být docela vo držku, ne? Já tedy běhám na páse max 16km/h a už to se mi zdá až až. Ono stačí jedno zaškobrtnutí a průser je na světě (na zemi, haha). Osobně bych se toho bál na páse běhat rychlostí, která znamená plnohodnotný 100m sprint. Nebo si jen každý vykládáme pod pojmem sprint něco jiného.
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod cohen » čtv 07. dub, 2011 8:55

...ked ja dobehnem, ucrop uz bude spokojne vychadzat z mekaca... :( 8)
cohen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1720
Registrován: pon 15. srp, 2005 23:00
Bydliště: bratislava, svk

PředchozíDalší

Zpět na bojová umění a sporty obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků

cron