Jaký sport?

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

Jaký sport?

Příspěvekod Boyka » stř 13. dub, 2011 9:27

zdravím, chtěl bych se zeptat co by bylo pro měn ejvhodnější vůči postavě. Je mi 24 let měřím 204 cm a vážím 117kg. Vypracovaná postava. Dělal sem 7 let řecko římské zýpasy. Rád bych ted začal bud s boxem nebo s Thai boxem. Co je vůči mé postavě vhodnější a kde by jste mi dopořučily jaký klub? Četl jsem tady o dost klubech ale podle mě je to individuální podle člověka. Proto bych rád nějakou radu. Děkuji předem Petr.
Boyka
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: úte 12. dub, 2011 23:00

 

Příspěvekod Boyka » stř 13. dub, 2011 10:35

A nějaký club který by jsi dopořučil v Praze? Hodně jsem slyšel o Panu Macháčkovi. Jeho svěřenci mají celkem uspokojivé výsledky. Rád bych k tomu MT přidal i kousky z MMA....Je to docela složité.
Boyka
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: úte 12. dub, 2011 23:00

Příspěvekod Boyka » stř 13. dub, 2011 10:46

Díky ti moc za rady. V praze jsem byl na Kick boxu se podívat ve 3 clubech ale nemyslím si že je to sport pro mě...většina těch kluků jsou o dost menší a o hodne hodně lehčí než já. Proto mají na to tu správnou rychlost. Omrknu ty MT cluby a napíšu jak jsem dopadl. Moc klubů nenabízí tréningy klidně 4-5x týdně což bych rád chodil. No uvidíme. Také jsem přemýšlel o boxu u Lukáše Konečného tady v BBC ale jak moc jsou kvalitní ty tréningy zjistím až tam dojdu. Díky za rady
Boyka
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: úte 12. dub, 2011 23:00

Příspěvekod TongPo » čtv 14. dub, 2011 10:17

Boyka píše:...V praze jsem byl na Kick boxu se podívat ve 3 clubech ale nemyslím si že je to sport pro mě...většina těch kluků jsou o dost menší a o hodne hodně lehčí než já. Proto mají na to tu správnou rychlost...

Mamut tvých rozměrů by snad už měl bejt zvyklej na to, že většina lidí kolem něj je o dost menší a lehčí, ne? :lol: Já osobně bych ze strikerských BS zvolil něco, kde se i kope a kolínkuje, abych plně využil toho tvýho vejškovýho potenciálu. Ale obecně je v podstatě úplně jedno, jestli zvolíš klasickej box, kick nebo thai, spíš bych hledal kvalitu. Mimochodem, když už do budoucna uvažuješ i o MMA, proč se na něj jako bejvalej zápasník nedáš rovnou?
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :twisted:
Uživatelský avatar
TongPo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 705
Registrován: pát 18. led, 2008 0:00

Příspěvekod Boyka » sob 16. dub, 2011 13:27

Protože když sem se byl ptát na MMA v clubech tak mi řekli že je tam skvělý to že jsem zápasil ale je tam potřeba aspon základy Thai boxu které jsou podmínkou. A potom se to dá pilovat ale prý musí mít člověk základy takže v utery zajdu do BBC za Lukášem Konečným se podívat a v pondělí za P.Macháčkem uvidíme co mě zaujme víc.
Boyka
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: úte 12. dub, 2011 23:00

Příspěvekod luen » sob 16. dub, 2011 13:35

Boyka píše:Protože když sem se byl ptát na MMA v clubech tak mi řekli že je tam skvělý to že jsem zápasil ale je tam potřeba aspon základy Thai boxu které jsou podmínkou. A potom se to dá pilovat ale prý musí mít člověk základy takže v utery zajdu do BBC za Lukášem Konečným se podívat a v pondělí za P.Macháčkem uvidíme co mě zaujme víc.


Ja doporucuji Lukase Konecneho, jednak sam boxuje a jednak je to fajn kluk.
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod toddb » ned 17. dub, 2011 15:41

To mi přijde zvláštní s těma MMA klubama, pokládal bych za přirozený, že přijmou začátečníky, který si s radostí vycvičí...jen poznámka na okraj.
Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.
Uživatelský avatar
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 908
Registrován: sob 10. pro, 2005 0:00
Bydliště: Ústí calling

Příspěvekod Toman » ned 17. dub, 2011 15:43

Boyka píše:Protože když sem se byl ptát na MMA v clubech tak mi řekli že je tam skvělý to že jsem zápasil ale je tam potřeba aspon základy Thai boxu které jsou podmínkou. A potom se to dá pilovat ale prý musí mít člověk základy takže v utery zajdu do BBC za Lukášem Konečným se podívat a v pondělí za P.Macháčkem uvidíme co mě zaujme víc.


Hmm .. a byl jsi třeba v Pentě? Pochybuju že by ti tohle Dan Barták řekl. Protože pro MMA jsoun třeba podle mne základy (po 8 letech už bych ani nemluvil o základech) zápasu důležitější než základy MT, volně řečeno.
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod toddb » ned 17. dub, 2011 16:33

Toman píše:
Boyka píše:Protože když sem se byl ptát na MMA v clubech tak mi řekli že je tam skvělý to že jsem zápasil ale je tam potřeba aspon základy Thai boxu které jsou podmínkou. A potom se to dá pilovat ale prý musí mít člověk základy takže v utery zajdu do BBC za Lukášem Konečným se podívat a v pondělí za P.Macháčkem uvidíme co mě zaujme víc.


Hmm .. a byl jsi třeba v Pentě? Pochybuju že by ti tohle Dan Barták řekl. Protože pro MMA jsoun třeba podle mne základy (po 8 letech už bych ani nemluvil o základech) zápasu důležitější než základy MT, volně řečeno.


trefa do černýho
Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.
Uživatelský avatar
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 908
Registrován: sob 10. pro, 2005 0:00
Bydliště: Ústí calling

Příspěvekod TongPo » ned 17. dub, 2011 18:11

Boyka píše:Protože když sem se byl ptát na MMA v clubech tak mi řekli že je tam skvělý to že jsem zápasil ale je tam potřeba aspon základy Thai boxu které jsou podmínkou. A potom se to dá pilovat ale prý musí mít člověk základy...

To je nějaký divný, že tě z MMA klubu pošlou do hajzlu s tím, že musíš mít nejdřív alespoň základy thaiboxu, než budeš "hoden" toho, abys tam mohl trénovat... 8O Kde to bylo? A jen pro zajímavost, v jakým oddíle jsi těch 7 let zápasil?
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :twisted:
Uživatelský avatar
TongPo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 705
Registrován: pát 18. led, 2008 0:00

 

Příspěvekod ferdinand » ned 29. kvě, 2011 10:54

Zdravim všechny, chtěl bych se taky zeptat jestli nabíraj nějaký kluby na MMA novy lidi kdyz to tady ctu.Našel sem jedinej pro mě možnej nebo idealní http://www.hummer-fitness.cz/index.php? ... si_treneri
hlavně kvůli časům treninku a blízkosti z práce.Nevíte jestli nabíraj?:) Díky moc.
ferdinand
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: sob 28. kvě, 2011 23:00

Příspěvekod TongPo » ned 29. kvě, 2011 13:29

ferdinand píše:Zdravim všechny, chtěl bych se taky zeptat jestli nabíraj nějaký kluby na MMA novy lidi kdyz to tady ctu.Našel sem jedinej pro mě možnej nebo idealní http://www.hummer-fitness.cz/index.php? ... si_treneri
hlavně kvůli časům treninku a blízkosti z práce.Nevíte jestli nabíraj?:) Díky moc.

Proč se ptáš tady? :lol: Na těch stránkách máš přece kontakty, tak tam zavolej a zeptej se. Každopádně většina klubů MMA a různých forem boxu nový lidi nabírá průběžně, protože je tam velkej odpad - hodně měkoušů tu dřinu nevydrží... :twisted:
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :twisted:
Uživatelský avatar
TongPo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 705
Registrován: pát 18. led, 2008 0:00

Příspěvekod defendu » ned 29. kvě, 2011 16:15

Zdary,Richarda Andrše vřele doporučuju,měli jsme ho u nás párkrát na semináři v Combat Sambo a hodně dobrý...ovšem ne každýmu musí vyhovovat jeho trénink,je maličkej a vše řeší perfektní technikou,neni to typ (jako já) "rozbít,ještě jednou rozbít,pak upáčit,uškrtit a když to nejde,ještě jednou rozbít" :lol:
Jako člověk a pedagog....super.
Zkus a uvidíš,musíš se ale odhodlat,to je jediný co pro začátek potřebuješ :wink:
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 954
Registrován: úte 15. srp, 2006 23:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod ferdinand » pon 30. kvě, 2011 16:32

TongPo:tak je to jako při výběru auta taky se chci zeptat jestli má někdo zkušenosti kde je to dobrý a kde špatný, snad nevadí že sem se zeptal...

defendu: díky moc:)
ferdinand
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: sob 28. kvě, 2011 23:00

Příspěvekod TongPo » pon 30. kvě, 2011 17:49

ferdinand píše:TongPo:tak je to jako při výběru auta taky se chci zeptat jestli má někdo zkušenosti kde je to dobrý a kde špatný, snad nevadí že sem se zeptal...

Hele, tohle je celkem svobodný diskuzní fórum, takže se můžeš zeptat na cokoliv a myslím, že z 99% to nikomu vadit nebude... :wink: Každopádně ty ses neptal "kde je to dobrý a kde špatný", ale na to, jestli jeden konkrétní klub (Hummer) nabírá, na což ti odpoví pouze někdo z toho klubu... :lol: Proto ta moje odpověď. Jinak pokud máš Hummera v dosahu, tak neváhej :!: V tom klubu máš všechno (MMA, Thaibox, Combat Sambo...) jako na podnose, stačí si vybrat :idea:
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :twisted:
Uživatelský avatar
TongPo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 705
Registrován: pát 18. led, 2008 0:00

Příspěvekod frankstrike » pon 30. kvě, 2011 18:05

rekl sem ze uz nebudu prispivat, ale dokazu ti odpovedet. hummer nabira.) doporucuju
frankstrike
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 21
Registrován: pát 21. led, 2011 0:00

Příspěvekod ferdinand » pon 30. kvě, 2011 22:09

tak sem to špatně napsal:D... Spíš aby jim nevadili nováčci nějak nebo takhle sem to myslel komplexně jakej si vybrat, protože asi moc jich nebude, ale díky moc za odpovědi:)Ještě mu teda zavolám a dohodnu se...
ferdinand
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: sob 28. kvě, 2011 23:00


Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků

cron