Kotvičník zemní

tchaj-ťi, čchi-kung, meditace, filosofie, náboženství, kultura...

Moderátor: PC

Kotvičník zemní

Příspěvekod PyrotechniX » pon 06. čer, 2011 17:03

Zdravím. Rád bych se Vás zeptal, co si myslíte o účinku kotvičníku na lidské tělo. Mě je sice 17 a tak na mě asi nebude mít tak velký vliv, ale i tak bych ho rád vyzkoušel, co si o něm myslíte? Nezasvěcené odkazuji na wikipedii, popř. na biotox (encyklopedie psychotropních rostlin - enpsyro).

Dále bych se s Vámi chtěl poradit, jak se stravovat. Rád bych začal chodit v Praze do skbu do posilky se vyřádit, a tak nevím jak upravit jídelníček.

Mám v plánu zhruba toto:
Ráno trocha conrflakes a mysli s mlékem.
Dopoledne nějaké pečivo a zelenina.
Oběd - problém. Do škol. jídelny se mi nechce, najím se tam za dvacku, ale jak? Málo a ne zrovna chutně a výživně.
Odpoledne třeba ovoce a šunka/pečivo.
Večer kopa tvarohu a mlékem jako vždy.

Co si o tom myslíte? Co jíst pro nárust svalové hmoty, spálení tuků a dobrou regeneraci svalových vláken? A co kotvičník, máte s ním nějaké zkušenosti 8O ?

Díky moc za odpovědi :)
PyrotechniX
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 96
Registrován: úte 02. čer, 2009 23:00

 

Příspěvekod nick1234 » pon 06. čer, 2011 17:41

ten kotvicnik naco? Cital som len nieco na googli, skusenosti nemam. A k posilke, 1)si vyries co tam chces, ci vyrisovat, ci nabrat, ci rychlost, ci silu, ci co. 2) verim ze "miestny" vedia tiez vela, ale pozri aj nejake fora o posilovani, tam su desiatky tem o strave, a co si pamatam, (chodil som na fora o posilke ked som mal 15, vtedy som posiloval intenzivne, teraz nemam cas) tak tam riesili aj "tvoje" pripady. A ak som nieco splietol sorry, po dnesnej sluzbe mi to nemysli :roll: :? :)
Rukavice: 25 eur
Oblečenie: 20 eur
Katsudo: 40 eur
Dobrý pocit po tréningu: Na nezaplatenie.
nick1234
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 206
Registrován: pon 15. lis, 2010 0:00

Příspěvekod PyrotechniX » úte 07. čer, 2011 18:41

V pohodě, mě to nemyslí skoro nikdy :-).
Chci vykopat na max všechny 4 atributy nejlíp :D Ten kotvičník má být na přibrání svalové hmoty na úkor tuku a působí jako stimulant (a taky jako afrodiziakum, kdyby se někdo zajímal :D )
Nedávno jsem narazil na nějaké stránky, kde byla figurína panáka a když jsem si kliknul na svalovou partii, tak se mi ukázaly tucty cviků (a přehledně) ... Teď žádné podobné stránky nenacházím :-(
PyrotechniX
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 96
Registrován: úte 02. čer, 2009 23:00

Příspěvekod TongPo » úte 07. čer, 2011 19:27

PyrotechniX -> Tohle je fórum o bojových uměních a sportech, kde se tebou zmiňovaný věci řeší jen okrajově. Doporučuju raději zkusit např. tohle:

http://www.ronnie.cz
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :twisted:
Uživatelský avatar
TongPo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 705
Registrován: pát 18. led, 2008 0:00

Příspěvekod pm » úte 07. čer, 2011 19:55

Tvuj vyse uvedeny stravovaci plan je uprimne receno hodne mizernej - kvalitni stravou bych rozhodne zacal. na kotvicnik bych se rozhodne nespolehal.
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

Příspěvekod PyrotechniX » úte 07. čer, 2011 21:52

Chlope já se na něj nespoléhám :D Nečekám že to ze mě vyšlechtí majstra, chtěl bych ho jen na zesílení a pro estetický efekt, který je v oblasti BU/VS použitelný jen málo (oslabuje psychiku protivníka, pokud to není profík) a balit ženské na to se docela dá :lol:

Co se týče stravy .... máte recht, žeru málo :-(
PyrotechniX
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 96
Registrován: úte 02. čer, 2009 23:00

Příspěvekod nick1234 » stř 08. čer, 2011 7:15

ono strava je zaklad, ja napriklad nemozem pribrat ani za nic prave koli tomu ze sa zle stravujem. 175 cm a 71 kg. hold, vsetci mame nejake zlozvyky.
Rukavice: 25 eur
Oblečenie: 20 eur
Katsudo: 40 eur
Dobrý pocit po tréningu: Na nezaplatenie.
nick1234
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 206
Registrován: pon 15. lis, 2010 0:00

Příspěvekod Jian » stř 08. čer, 2011 17:15

PyrotechniX: s tim kotvicnikem to neni az tak jednoduche jak se na prvni pohled muze zdat, nebot nektere vyzkumy ukazuji, ze u lidi pod 40 let veku je efekt v podstate nulovy. Coz mam takovy pocit, ze nakonec vis sam a tak v 17-ti letech mi prijde opravdu zbytecne to zkouset.
Jian
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 588
Registrován: ned 10. čer, 2007 23:00

Příspěvekod PyrotechniX » stř 08. čer, 2011 19:24

Asi máš pravdu ... ale je to i stimulant a já se nerad dopuju kávou, třebaže kofein zlepšuje dýchání etc.

A nevíš alespoň o nějakém přírodním doplňku na zvýšení objemu svalů? Ale fakt nerad bych do sebe cpal chemii. L-C ani BCAA nechci :-(
PyrotechniX
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 96
Registrován: úte 02. čer, 2009 23:00

Příspěvekod luen » stř 08. čer, 2011 20:01

PyrotechniX píše:Asi máš pravdu ... ale je to i stimulant a já se nerad dopuju kávou, třebaže kofein zlepšuje dýchání etc.

A nevíš alespoň o nějakém přírodním doplňku na zvýšení objemu svalů? Ale fakt nerad bych do sebe cpal chemii. L-C ani BCAA nechci :-(


Zkus proteiny a s chemii si moc hlavu nelam - stejne prd vymyslis. Kolikrat ma ta tzv. zdrava strava mnohem horsi vysledky nez napr. kvalitni doplnky urcene pro vrcholove sportovce, kteri jsou hlidani antidopingovejma testama.
By ses divil, kolik lidi by neproslo testama po beznem zradle, ale protoze o tom nevime, tak nam to ani neprijde.
Sama priroda je preci krom jineho chemicka laborator :lol: :wink:

Studuj, studuj a studuj ... neni to tema, kteremu clovek rozumi po precteni par clanku v casopisech pro zeny po prechodu a nebo pro divky, ktere menstruace teprve ceka :twisted:

Dnes jsou hodne IN kozi vyrobky, vetsinou vsechno totalni shit, kterej je sirenej stejnejma srackama podobne jako susene ovoce ...
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

 

Příspěvekod nick1234 » stř 08. čer, 2011 21:30

moj znamy, reprezentant SR v kanoistike, pravdepodobne aj olympionik (podla toho ako mu dopadne rozstrel) za ktoreho muskulaturu by si sa nehanbil, toto riesi vajecnymi bielkami, tvarohom s piskotami a vyvazenou stravou. A samozrejme presnym treningovym planom.
Rukavice: 25 eur
Oblečenie: 20 eur
Katsudo: 40 eur
Dobrý pocit po tréningu: Na nezaplatenie.
nick1234
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 206
Registrován: pon 15. lis, 2010 0:00

Příspěvekod Jian » čtv 09. čer, 2011 10:21

Pyrotechnix: napadla me napr. Leuzea carthamoides a par dalsich rostlin, nicmene co uz ti z hlavy nereknu je to, zda tam nebude nejaky podobny hacek jako v pripade onoho kotvicniku. To uz si pripadne zkus dozjistit sam, ja se o to prakticke vyuziti moc nezajimam.
Jian
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 588
Registrován: ned 10. čer, 2007 23:00

Re: Kotvičník zemní

Příspěvekod Gony » čtv 11. kvě, 2017 17:41

Pokud mohu, pak bych doporučil recenzi http://dokonalaerekce.cz/kotvicnik-zemni-tribulus-terrestris-recenze , ve které se dozvíte mnoho informací.
Gony
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 11. kvě, 2017 17:38

Re: Kotvičník zemní

Příspěvekod marcelinho » pon 28. srp, 2017 20:31

Kotvicnik nezvysuje testosteron ani nahodou,kto tomu veri je dilino.Su na viacerych zahranicnych forach pre sypacov prispwvky,kde to bolo vyvratene krvnymi testami,este to tym muzom rozhodili vela krat prolaktin a estradiol , ako napr Tingkat ali a Kyselina asparagova plus tribulus ktore sa davaju do test boosterov ;)Kotvicnik moze jemne stimulovat hypotalamus aby vylucoval viac luteinizacneho hormonu , ale tie percenta su zanedbatelne a len u zopar jedincov . Testak vam zarucene zdvihne len chemia,ci uz clomid s tamoxifenom ktore su uspesne vyuzivaju ako sucast po-steroidalnej kury ,podalsie gonadotropne hormony ako HCG a Merionau,podalsie su to inhibitory aromatazy ako Exemestan ktore to dokazu cez potlacenie estradiolu a tym zvysenie LH hormonu,ktory nasledne vystreli testosteron u muza. A v neposladnom rade je to intramuskularne aplikovana TRT v razi okolo 150mg testosterone propionate tyzdenne. Toto su jedine realne veci ktore funguju,ktore boli slepymi dvojitymi studiami cez krvny rozbor potvrdene. Zvysok je odrb na vasu penazenku a balamutenie jednoduchsich jedincov,ktorych je plna prdel v oboch republikach :)))

P.S. Hormonalne latky nepatria detom a jednoduchsim jedincom do ruk a ani ludom ktori nemaju sukromneho lekara ktory im bude kazdy mesiac kontrolovat krv,lebo si len domrvia endokrinalny system,rozhadzu hormony alebo ako sa uz stalo,ostau hypogonadni a budu na testosterone do konca zivota,popripade sterilni.. to je pripad borcov ktori isli roky blast and cruise bez PCT,popridade odsrali viac krat PCT a hypofyza a semenniky sa nenahodili...aj to sa stava :/
Uživatelský avatar
marcelinho
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 131
Registrován: sob 21. dub, 2012 23:00

Re: Kotvičník zemní

Příspěvekod BarboraM » čtv 09. lis, 2023 15:05

Zdravím co říkáte na toto https://www.vitamen.cz/kotvicnik-zemni/. Píší tam o tom, že kotvičník přímo testosteron nezvyšuje, ale má účinky na právě příznaky nízkého testoteronu.. únava, energie, síla.. apod. Přítel ho chce užívat, ale nevím jestli to má smysl.
BarboraM
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 08. srp, 2019 8:58


Zpět na posilování, relaxace, zdraví, duchovní rozvoj

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků

cron