Reakce na střelbu, přepadení.....

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

Příspěvekod fakt » pon 06. zář, 2010 11:30

ukropcany píše:http://www.chelemendik.sk/Chceme_vedet_pravdu_565839190.html

Mě to zobrazí jen nadpis a prázdný pole - necenzuruje to někdo?
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

 

Příspěvekod TongPo » pon 06. zář, 2010 13:52

ukropcany píše:http://www.chelemendik.sk/Chceme_vedet_pravdu_565839190.html

Hmm, v podstatě 10 minut naprosto laických keců o ničem... :roll: Jediný, s čím lze souhlasit je to, že se bude těžce "mlžit", hlavně o pozadí celýho případu... Jinak by totiž mohlo například vyjít najevo, že tomu dosud bezproblémovýmu člověku prostě hráblo z toho, že žil dlouhodobě v těsným sousedství s někým, kdo ho svým bezohledným chováním neustále šikanoval, bez vyhlídky na nějaký vyřešení situace, protože ho před tím státní správa prostě nedokázala ochránit... :? Takže se místo toho bude odvádět pozornost tak, že se uspořádá "hon na čarodejnice" (= držitele legálních zbraní) s psychotesty a odzbrojováním, protože "to je přece ta příčina", že se to stalo", že? :x :evil: Většinou jen ten, kdo to osobně zažil, si dokáže představit, co je to za peklo a beznaděj v sousedství nějakých problémových spoluobčanů, kteří naprosto ignorují noční klid, pouze při příjezdu policie / městské policie se na chvíli zklidní a nějaký pokuty ze strany státní správy mají u zadní části těla, protože je jako sociálně slabé občany nikdo nedonutí je zaplatit... Jeden nejmenovaný diskutér z tohoto fóra by vám mohl vyprávět příběh o svém naprosto bezkonfliktním postarším známým, který se v podobný situaci jedné noci kvůli neustálému hluku od více sousedů v domě a svému chronickému nevyspání (ráno pravidelně vstával do práce) zvedl z postele a... 8O
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :twisted:
Uživatelský avatar
TongPo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 705
Registrován: pát 18. led, 2008 0:00

Příspěvekod fakt » pon 06. zář, 2010 18:53

Proč to tak sleduješ. Bydlíš poblíž? Znáš ho?
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

Příspěvekod kamiwaza » pon 06. zář, 2010 21:36

Zde je další zamyšlení k bratislavské tragédii.

http://prop.sk/za-tragedii.html

Za pár týdnů pořádáme akcičku s klukama z elitní jednotky AČR + dalšími zajímavými lidmi, dnes již ve službách CBS, tak jsem zvědav, co od nich pochytím za moudra :) Přece jen v této oblasti mám mezery a nikdy nevíte, kdy se vám nějaké armádní znalosti budou hodit :wink:
kamiwaza
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 452
Registrován: sob 23. zář, 2006 23:00

Příspěvekod Riverman » úte 07. zář, 2010 6:49

"Je lepší každý den udělat pět kliků, než každý den neudělat patnáct."
Riverman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 375
Registrován: stř 22. zář, 2004 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod kjang » stř 08. zář, 2010 15:51

..
Naposledy upravil kjang dne čtv 30. zář, 2010 16:28, celkově upraveno 1
kjang
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 124
Registrován: sob 26. lis, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod toddb » stř 08. zář, 2010 20:54



asi tak bych to viděl.
Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.
Uživatelský avatar
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 908
Registrován: sob 10. pro, 2005 0:00
Bydliště: Ústí calling

Příspěvekod kamiwaza » čtv 09. zář, 2010 22:07

Reakce na střelbu ve Zdechovicích

Teď mi přišla zpráva od kamaráda, který se s dotyčným člověkem zná a popisoval mi dnes na tréninku podrobně celou událost. Jedná se o přeposlanou SMS. Doufám, že se nebudete zlobit, že jsem to zde zveřejnil.

"Zpráva pro všechny bojovníky a válečníky. V úterý 7. 9. byl na skládce u Pardubic ve službě napaden 8 osobami, které šly krást, p. Palečko R., který v sebeobraně jednoho z pachatelů postřelil a ten na své zranění zemřel. Dnes ve čtvrtek 9. 9. jsme vyhráli 1. kolo, když jsme dokázali dostat p. Palečka na svobodu z CPZ. Boj ještě není vyhraný, i když šlo zjevně o nutnou obranu, proti němu svědčí 4 nepřizpůsobiví občané. Kdo chcete, můžete přispět na konto 343037163/0800 vložit symbol a jméno, minimální částkou je 1000 Kč, tyto peníze budou předány advokátovi. Proces se odhaduje na roky a cena advokáta na statisíce. Nezapomeňte, že příšte se to může stát Vám a budeme vybírat na Vás. Díky. Za to, že peníze dojdou do správných rukou ručímě Fronek T. a Adamec M. Kontrola účtu kdykoliv možná."

Myslím si, že kdyby nebyli na vysokých postech, u soudu, vládě ... pseudohumanisté typu Havla, tak by obdobná "sbírka" nebyla nutná, a naopak by dotyčný dostal metál z rukou prezidenta :roll:
kamiwaza
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 452
Registrován: sob 23. zář, 2006 23:00

Příspěvekod Lada » čtv 09. zář, 2010 23:40

2kamiwaza

vzkaž autorům sbírky ať nepaušalizují příspěvek min. částkou 1000 to je pro dost lidí takhle najednou vcelku dost i když by třeba nějakou stovku přispěli a když nějakou stovku objetuje x lidí dá to nemalou cifru. Když jsme se nedávno skládali na střelectví na Pavla Plíšku obviněného z vraždy, odsouzeného a nakonec u vrchního soudu osvobozeného s uznáním NO, který trčel přes rok ve vazbě (osvěžení zde: http://magazin.strelectvi.cz/pripad-pavla-plisky/) tak tam vcelku dost lidí přispívalo v rámci stovek, ti co nemohli dát jednorázovou částu, hodili měsíčně trvalý příkaz na 200,- atp.

kdyby autoři třeba chtěli tu je kontakt na advokáta co zastupoval P. Plíšku s případy NO má zkušenosti a dělá je, klidně by se i tohodle ujal dle vlastních slov.

Tu je kdyžtak kontakt pokud ho předáš a dotyční budou chtít:
606721177
jancik@advokati-zlin.cz
http://www.advokati-zlin.cz

na fóru střelectví pod přezdívkou SW_FOX a téma o tomhle případu:
http://www.strelectvi.cz/forum/hlidac-z ... 92-60.html
Lada
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 793
Registrován: ned 20. srp, 2006 23:00

Příspěvekod fakt » pát 10. zář, 2010 7:30

kamiwaza píše:Reakce na střelbu ve Zdechovicích

Teď mi přišla zpráva od kamaráda, který se s dotyčným člověkem zná a popisoval mi dnes na tréninku podrobně celou událost. Jedná se o přeposlanou SMS. Doufám, že se nebudete zlobit, že jsem to zde zveřejnil.

"Zpráva pro všechny bojovníky a válečníky. V úterý 7. 9. byl na skládce u Pardubic ve službě napaden 8 osobami, které šly krást, p. Palečko R., který v sebeobraně jednoho z pachatelů postřelil a ten na své zranění zemřel. Dnes ve čtvrtek 9. 9. jsme vyhráli 1. kolo, když jsme dokázali dostat p. Palečka na svobodu z CPZ. Boj ještě není vyhraný, i když šlo zjevně o nutnou obranu, proti němu svědčí 4 nepřizpůsobiví občané. Kdo chcete, můžete přispět na konto 343037163/0800 vložit symbol a jméno, minimální částkou je 1000 Kč, tyto peníze budou předány advokátovi.

:roll:

Nechci aby tenhle příspěvek zapadl. Jako dodatek uvádím: přispívejte jakoukoli částkou. Účtu to bude jedno a panu Palečkovi to pomůže. Pokud se jeho okolí a především zaměstnavatel semknou a výpovědi budou jednoznačné, může být proces velice krátký. A to bez ohledu na vládní či nevládní organizace. Případů bude přibývat. Lidé se přestanou bát bránit a výše uvedené organizace vše nepokryjou.
Držím palce.
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

Příspěvekod NAIA » sob 23. črc, 2011 15:18

Asi už jste všichni zaregistrovali co se stalo v Norsku. Zajímavé je tohle:

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa ... orsku.html

tak se to trénuje i na seminářích Jima Wagnera, je vidět, že to nějakou logiku má.

Píšu to jen proto, že tohle je případ z reálné situace. Ale kdyby jste měli nějaké zajímaví info nebo novinkuz této oblasti tak se podělte...
Martin Mikolášek, Olomouc
www.RBSD.cz
NAIA
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 846
Registrován: stř 24. lis, 2004 0:00

Příspěvekod toddb » sob 23. črc, 2011 22:35

NAIA píše:Asi už jste všichni zaregistrovali co se stalo v Norsku. Zajímavé je tohle:

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa ... orsku.html

tak se to trénuje i na seminářích Jima Wagnera, je vidět, že to nějakou logiku má.

Píšu to jen proto, že tohle je případ z reálné situace. Ale kdyby jste měli nějaké zajímaví info nebo novinkuz této oblasti tak se podělte...


Hm, v jiným článku jsem se dočetl, že ještě pak střílel oběti do hlavy, aby se ujistil, že ty lidi jsou doopravdy mrtví. Nevím jestli je to pravda, ale to ti pak žádný předstírání nepomůže...Absolutně to nepobírám, co se tomu člověku honilo v hlavě, to bych chtěl vědět.
Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.
Uživatelský avatar
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 908
Registrován: sob 10. pro, 2005 0:00
Bydliště: Ústí calling

Příspěvekod NAIA » ned 24. črc, 2011 9:09

Zdar,
to je tak se vším. Někdy to funguje někdy ne, záleží na okolnostech. Tohle předstírání prý zachránilo i pár lidí v Rusku v divadle na Dubrovce. Myslím že jestli je jeho cílem postřílet co nejvíce obětí, tak se nechce zdržovat s kontrolou jestli někdo žije nebo ne a spíše hledá pohybující se lidi.

Ono je to v celku jedno, dal jsem to sem protože když jsme se o tom bavili dříve tak mi připadalo, že pár lidí pořád uvažují jen v rovině odebrání zbraně útočníkovi a já jsem spíše myslel tyto taktiky/typy tréninku.

Jinak bych ještě počakl protože teď noviny každou hodinu přinesou nějakou novinku a polovina z toho jsou jen domněnky. Za čas si člověk bude moci udělat lepší obrázek.
Martin Mikolášek, Olomouc
www.RBSD.cz
NAIA
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 846
Registrován: stř 24. lis, 2004 0:00

Příspěvekod toddb » ned 24. črc, 2011 9:17

To máš samozřejmě pravdu, záleží na okolnostech, já sám si ovšem to předstírání nedovedu ze svýho laickýho pohledu představit, asi bych toho nebyl schopen, spíš bych se v panice snažil dostat co nejdál od střelce. Ten ostrov byl ovšem dokonalá past. V nějaký diskuzi jsem se dočetl, jak někdo radí, že se mělo sebrat deset chlapů a skočit na něj. Pěkná myšlenka od monitoru, ale v tý situaci obrovský paniky, kdy několik set lidí bezhlavě utíká ve snaze si zachránit život, to je absolutně nerealizovatelný. Nechci být špatnej prorok, ale situaci, kdy se něco takového stane v ČR je podle mě blíž a blíž.
Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.
Uživatelský avatar
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 908
Registrován: sob 10. pro, 2005 0:00
Bydliště: Ústí calling

Příspěvekod DrGlock » ned 24. črc, 2011 11:21

Někdy člověk nemá šanci dostat se pryč od střelce, a tak to dobré předstírání smrti může být jediná možnost. Viz. masakr ve Srebrenici.
Jan Bednařík
www.RBSD.cz
DrGlock
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 388
Registrován: pát 20. říj, 2006 23:00

Příspěvekod reccol » pon 25. črc, 2011 10:21

Jen me k tomu Norsku napadlo - kdyby u sebe melo z tech 92! lidi aspon par zbran, mohlo to dopadnout uplne jinak...
reccol
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 196
Registrován: ned 20. čer, 2010 23:00

Příspěvekod Gino » pon 25. črc, 2011 10:27

A zase ta Srebrenica?

toddb - podle mě víš prd jak by ses zachoval, možná bys toho předstírání skutečně schopen byl. Těžko soudit od boku. Je to lidem docela přirozené (těm, co neuvažují jako slepice, ale mají trochu povědomí).
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod NAIA » pon 25. črc, 2011 10:49

toddb píše:To máš samozřejmě pravdu, záleží na okolnostech, já sám si ovšem to předstírání nedovedu ze svýho laickýho pohledu představit, asi bych toho nebyl schopen, spíš bych se v panice snažil dostat co nejdál od střelce. Ten ostrov byl ovšem dokonalá past. V nějaký diskuzi jsem se dočetl, jak někdo radí, že se mělo sebrat deset chlapů a skočit na něj. Pěkná myšlenka od monitoru, ale v tý situaci obrovský paniky, kdy několik set lidí bezhlavě utíká ve snaze si zachránit život, to je absolutně nerealizovatelný. Nechci být špatnej prorok, ale situaci, kdy se něco takového stane v ČR je podle mě blíž a blíž.


Snažit se panice někoho odzbrojit ... asi tušíš kdy bys byl. Pravděpodobně kdyby ses v panice dostal k vodě tak se utopíš sám. Ono tyhle řeči, že ho měli v 10 odzbrojit atd... když by se člověk dostat k nějakému záznamu jak to probíhalo tak by urřitě našel hodně okamžiků, kdy by to třeba i šlo. Ale v dané situaci to vidí lidi jinak. Tak bych moc neřešil co by kdyby.

Zase ber to tak, že předstírání mrtvého je používané i některými tvory.

Jinak netvrdím, že je to jediné co by lidi měli dělat je to jen možnost. Je dobré o ní vědět. Tečka.
Martin Mikolášek, Olomouc
www.RBSD.cz
NAIA
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 846
Registrován: stř 24. lis, 2004 0:00

Příspěvekod raduz » pon 25. črc, 2011 11:23

Chlap asi ratal aj stymto. Podla ineho zdroja po hlavnom masakre chodil este po ostrove a okolo ubytovne a volal ze je tu policia, zachranari (mal na sebe policajnu uniformu) a dorazal niketorych ukrytych a zranenych.

Zbran tam nikto nemal - jednalo sa o teenagerov :idea:

Co ja nechapem je, ze ho nazabili policajti... . mali ho hned zastrelit...
raduz
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 555
Registrován: čtv 18. lis, 2004 0:00
Bydliště: NMnV

Příspěvekod Pec » pon 25. črc, 2011 12:51

Navíc tam bylo hodně dětí azylantů. U těch těžko předpokládat, že budou mít zbraně.
V článku jedné dívky, která přežila (leželi na zemi 4 přes sebe, zůstala naživu jediná) je, že skutečně u břehu volal "tady policie". Někdo se mu ozval, ať to prokáže :-(
Píše tam taky, že ze strachu utekli ze zabarikádované (?) místnosti. Bylo při tom pár zraněných, kteří už dál utíkat nemohli.
Taky je z toho jasné, že utekli na místo, ze kterého se nedalo snadno zmizet když tam vrah přišel. A taky nikdo nesledoval, jestli nejde...
Panika je strašná věc...
Pec
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 353
Registrován: čtv 10. pro, 2009 0:00
Bydliště: Brno

PředchozíDalší

Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků

cron