Krav Maga vs. Ju-Jitsu vs. ostatní styly mnohdy spíš sporty

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

Příspěvekod marcelo » stř 10. srp, 2011 14:41

Defendu - dobry post ;) Hromadne sparing bitky som zazil s chlapcami z Combat sambo klubu, gut skusenost, kto graplil najviac dostal :D
"If you want to learn how to fight, you must practice fighting against someone who is fighting back"
marcelo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1121
Registrován: úte 26. úno, 2008 0:00

 

Příspěvekod Jendis » čtv 11. srp, 2011 8:57

Chlapi, všem se omlouvám, trošinku nestíhám. Ale do huby si neseru, jen co tomu dám formu a přepíšu to, všechno, co jsem slíbil, pošlu. Jen prosím o trpělivost.....jak jsem po dlouhé době v práci, mám toho teď fakt dost.
Do konce srpna ty modelovky rozhodně budete mít, slibuju !

4 Defendu - supr příspěvek :idea:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod defendu » čtv 11. srp, 2011 20:15

Tohle mě velice pobavilo...máme tady zase nějakýho hypersuperalfacombatkrávamágašprcnazkiller fightinghybridsystem pomocí kterého během roku prokazatelně zabijete 4 lidi....

http://sport.hyperinzerce.cz/bojove-spo ... 9-nabidka/
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 954
Registrován: úte 15. srp, 2006 23:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Makoto » pát 12. srp, 2011 7:26

defendu píše:Tohle mě velice pobavilo...máme tady zase nějakýho hypersuperalfacombatkrávamágašprcnazkiller fightinghybridsystem pomocí kterého během roku prokazatelně zabijete 4 lidi....

http://sport.hyperinzerce.cz/bojove-spo ... 9-nabidka/

Jsem rad, ze do toho nekombinuje i to nejucinnejsi z jujutsu, pak teprve by to bylo super-elitni-brutal-street zabijacky system :wink:

Neskutecne, ze neco podobne muze vyjit jeste dnes, kdy informovanost uz je relaitvne velka. podobne inzeraty vychazely hned po Sametove revoluci...jeden mam schovany doma na pamatku. Nabizel zase combat bodyuard do system nebo neco podobneho. Jednalo se o system japonskych sogunu cviceny v absolutni tajnosti a on mel moznost to trenovat. Pamatuji si, ze kdyz jsem mu volal, abych zjistil vice info, tak jsme se museli sejit na verejnem miste, musel jsem s sebou mit vypis z RT a ja nevim co jeste. No...nakonec jsem zvolil trenink u Standy Radosty s vedomim, ze prichazim o zivotni sanci :-) :wink:
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

Příspěvekod kamiwaza » pát 12. srp, 2011 11:14

defendu píše:Tohle mě velice pobavilo...máme tady zase nějakýho hypersuperalfacombatkrávamágašprcnazkiller fightinghybridsystem pomocí kterého během roku prokazatelně zabijete 4 lidi....

http://sport.hyperinzerce.cz/bojove-spo ... 9-nabidka/


Hele nebuď naštvaný, že se jako civil nikdy nedostaneš ke čtvrtému levelu. Hold si musíš vystačit s Lee Morissonem :-)

Není to vtip? 1500 za trénink? Abych byl zabiják (a to nikdy s modrou nebudu), tak musím chodit 3x týdně celý rok a to je neuvěřitelných cca ... kasa cink 200 táců. Nebyl už apríl :roll:
kamiwaza
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 452
Registrován: sob 23. zář, 2006 23:00

Příspěvekod Vrozkrokkop » pát 12. srp, 2011 15:40

Tak to je fakt jízda :lol: :lol:
Nejprve pokácím strom, zapálím dům a zabiju ženu
Vrozkrokkop
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 536
Registrován: úte 17. úno, 2009 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod RUNAR » pát 12. srp, 2011 15:54

Mi nejvíc dostalo že je možný i výcvik na vysokou úroveň pro zápasy K1, asi taky proti 4 soupeřům.Cena je libová, tuším že bude mít spoustu zájemců z řad zlaté mládeže, který se ze všeho nejvíc chce tvrdě dřít na tréninku.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod luen » pát 12. srp, 2011 16:50

Tak muzeme frajerovi napsat a prihlasit se :lol: Ten Tahi Box (asi Tahitskej box), musi bejt brutus. Super je to, ze vite i kde zhubnete (v Praze) a hlavne mi zaujala ta priprava na omezenej prostor - asi si frajer vidi do hlavy :twisted:

Nebo jsme za blbce a nekdo si dela srandu, Emile priznej se :lol:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod sibir » pát 12. srp, 2011 18:36

A instruktor ma Tysonovske meno
sibir
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 58
Registrován: pát 24. dub, 2009 23:00

Příspěvekod TongPo » pát 12. srp, 2011 19:19

Safra.. Co vás tak pobavilo? Buď jsem úplně blbej, nebo je něco špatně s mým prohlížečem, ale nikde se mi v defenduově příspěvku nezobrazuje žádnej odkaz... :? Můžete ho sem někdo dát? Díky :wink:
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :twisted:
Uživatelský avatar
TongPo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 705
Registrován: pát 18. led, 2008 0:00

Příspěvekod sibir » pát 12. srp, 2011 19:21

sibir
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 58
Registrován: pát 24. dub, 2009 23:00

Příspěvekod defendu » pát 12. srp, 2011 21:15

luen píše:Nebo jsme za blbce a nekdo si dela srandu, Emile priznej se :lol:


Honzo je mi líto,ale takhle krutej prostě nejsem :lol:

4 TongPo - hele,neni spíš problém někde mezi tvým compem a židlí než v tvým prohlížeči? :lol:
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 954
Registrován: úte 15. srp, 2006 23:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod luen » pát 12. srp, 2011 22:17

defendu píše:
luen píše:Nebo jsme za blbce a nekdo si dela srandu, Emile priznej se :lol:


Honzo je mi líto,ale takhle krutej prostě nejsem :lol:



Hipiku :lol: :wink:

Taky jedna pekna situace :arrow: http://www.youtube.com/user/webagresori ... MPu_mK58Vo
:twisted:
Naposledy upravil luen dne sob 13. srp, 2011 12:17, celkově upraveno 1
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Jendis » sob 13. srp, 2011 8:32

Já to taky nevidím, jen text, odkaz ne-e. Používám Mozillu (verzi nevím), nevidím ani prd.
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Vrozkrokkop » sob 13. srp, 2011 8:38

Speciální výcvik Krav maga+Combat(ruská varianta)
11.05. 11:45 | Nabídka / Prodám | Výuka bojových umění

Nabízím specialní výcvik,které používají elitní jednotky vojenských ruských SPECNAZ(Kaskad,Alfa)

Vycvik je vhodný pro muže i ženy(jako bonus je při cvičení velmi rychlý úbytek tuku a tvarování těla!) a probíhá v Praze.

Jedná se o výcvik sebeobrany,jež kombinuje nejůčinnější prvky kung-fu,karate,tahi-boxu,aikida,samba atd.Výcvik je včetně 100% skutečně reálné obrany proti noži a pistoli.

Výcvik je racionální a maximálně efektivní v kritických a nebezpečných situacích pro život člověka.

Výcvik probíhá venku na svěžím vzduchu,za každého počasí v hezkých podmínkách s plnou ochranou těla a smaximálním důrazem na bezpečnost.

Dávám záruku,že každý žák dosáhne za 1 rok cvičení,pří tréningu 3x týdně na tak vysokou ůroveň,že může sám čelit 4 protivníkům.

Cvičení probíhá podle stylu výcviku,jímž jsou připravování elitní ruští "Commandos".

Součástí výcviku je i psychologická příprava bojovníků a také bojv omezeném prostoru.

Dle přání žáka,je možno výcvik provádět i ve sport.klubu.

Výcvik je pouze individuální(1-4žáci) a je prováděn elitním instruktorem mluvícím rusky,česky a anglicky.

Výcvik má 4 ůrovně.

1.úroveň-naučení úderům a blokům s max.efektivitou.

2.úroveň-boj proti jednomu protivníkovi

3.úroveň-boj proti 2,3 a 4 protivníkům

4.úroveň-totální likvidace protivníka(zabití)

4.úroveň je pouze pro vojáky a vojenské účely(její vyučování je možno pouze na speciální objednávku Ministerstva Obrany !)

Je možná i příprava bojovníků na vysokou úroveň v zápasech K1.

Čas cvičení je 2-2,5hod.

Cena za 1 trénink je 1500-2500Kč.(60-100 Eur) v závislosti na počtu dohodnutých tréninků v týdnu.
méně

Cena:neuvedeno

Oblast inzerce:Celá ČR

Číslo inzerátu:4039508

Počet zhlédnutí:1439x

Zhlédnutí detailu:243x

Foto 0

Video 0
Inzerát bez fotografií.
Nejprve pokácím strom, zapálím dům a zabiju ženu
Vrozkrokkop
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 536
Registrován: úte 17. úno, 2009 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Jendis » sob 13. srp, 2011 9:03

aha...no potěš prdel....co je to za kreténa????? Nechcete to, někdo z Pražáků, testnout ???? :wink: :lol: :lol:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Vrozkrokkop » sob 13. srp, 2011 9:17

Trochu drahý test, jinak bych to opravdu rád viděl :)
Nejprve pokácím strom, zapálím dům a zabiju ženu
Vrozkrokkop
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 536
Registrován: úte 17. úno, 2009 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Jendis » sob 13. srp, 2011 9:27

Vrozkrokkop píše:Trochu drahý test, jinak bych to opravdu rád viděl :)


To byla řečnická...myslím, že každej tady pochopil, že je to k ničemu se tím vůbec zaobírat.
Akorát lituju lidi, co mu sednou na lep..... :evil:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Vrozkrokkop » sob 13. srp, 2011 10:09

Myslím, že za 2000 na trénink mu na lep sednou leda lidé, které tedy opravdu litovat nebudu :wink:
Nejprve pokácím strom, zapálím dům a zabiju ženu
Vrozkrokkop
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 536
Registrován: úte 17. úno, 2009 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Makoto » stř 24. srp, 2011 7:59

Zdar panove. Tusim, ze to byl kamiwaza, kdo tu na foru postnul info o serii clanku o bojovkach a upozornil na to, ze cast venovana Filipinam, je pravdepodobne obslehnuta od Severinova blogu.
Podival jsem se poradne na stranky http://www.sebeobranavb.cz/ a docela jsem ziral ;-)

- pamatuji-li si dobre Ivo Spisiak byl manik, co tesne po revoluci rozjel svou skolu ninjutsu. Pak dokonce udelal unikatni metodu studia - korespondencni kurzy ;-) Po nejake dobe toho nechal, protoze ho Jaroslav Polak verejne obvinil, ze nema napojeni na japonskeho mistra, o kterem tvrdil, ze je jeho studentem (jmeno jsem uz zapomnel, ale urcite se to da dohledat)

- ted jsem zjistil, ze je i expertem nejen na KM, ale i na Kapap....

- spojil jsem se s Avim Nardiou, ktery tohoto cloveka nezna...ani ostatni, kteri jsou na tomto webu uvedeni. Kapap United je podivna organizace, ktera neni nikterak spojena s Kapap organizaci Aviho. Avi si pak vzpomnel, ze preci jenom zna jednoho Germana, ktery u neho byl na jednom dvoudennim seminari Kapapu a to je vse. Nyni je Kapap Instructor level C...

- Dle nich je tvurcem Kapapu Moshe Galisko a tady to zacina byt zajimave. Na strankach http://martialartslies.blogspot.com jsem objevil, ze Moshe Galisko byl karatista, ktery se "pres noc" stal i Kapap chief instruktorem ;-)

Na tech strankach naleznete i Moni Aizika (skutecne zajimave cteni), ale i dalsi KM kapacity....

Hezkou zabavu ;-)
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

PředchozíDalší

Zpět na bojová umění a sporty obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků

cron