Držte mi.....

přátelské sparringy, praktická výměna zkušeností, testování dovedností, setkání, výzvy etc.

Příspěvekod Jamamba » čtv 26. kvě, 2011 12:04

Ahoj Homzo,

drzim palce v Cine! A poprosim par cinanu, takze to vyjde!
Lukas Slavicek
WING CHUN - student Ivana Rzounka Sifu
&
HUNG SING CHOI LEI FAT - student Fatsaan Hung Sing Choi Lei Fat Gwon - Bun Sifu, Leung sifu, Yeung sifu
&
FATSAN BAK MEI - student Lin Hon Kit sifu
Jamamba
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 378
Registrován: pát 28. bře, 2003 0:00
Bydliště: Fatsaan (Foshan), Praha

 

Příspěvekod Lada » pát 27. kvě, 2011 5:17

Tak ať ti to dobře dopadne a tento boj zdárně vyhraješ.
To si vždy člověk uvědomí co jsou naše úrazy, bolístky a omezení vůči tvým a podobným problémům :(
Lada
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 793
Registrován: ned 20. srp, 2006 23:00

Příspěvekod Jendis » pát 27. kvě, 2011 8:27

A je na tam spousta lidí mnohem,mnohem hůř.

CT-čko mám za sebou,teď budu mít do pondělka nervy,jak jsem dopadl.
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Jendis » pon 30. kvě, 2011 8:50

Kurev sedum...... :evil:

Tak další měsíc doma,udělala se tam víc jak šesticentimetrová cysta(plus nějaká pseudo - ta zasahuje až do pánve),která tlačí na žaludek a střeva. Pokud se to nezačne vstřebávat,jdu pod kudlu a čort vie,co bude dál.

Já bych do toho...... :roll:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod PC » pon 30. kvě, 2011 9:20

no cakrys teda, to je mi lito, to asi vypada na kudlu co? to je teda svinstvo. :evil:

no drz se Honzo!
Pavel Codl
Chen Taijiquan - Chen Style Practical method
陈式太极拳
www.taijiclub.cz
pavel@taijiclub.cz
+420 602 213 628
PC
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 569
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00

Příspěvekod Jendis » pon 30. kvě, 2011 9:43

Uvidím,co a jak. Raději s tou kudlou počítám..... :?
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Jendis » pát 24. čer, 2011 10:02

tak mám po dalším CT a v pondělí se ,snad, dozvím ortel.
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Pec » pát 24. čer, 2011 10:52

Tak ať je ten ortel pro tebe příznivý!
Pec
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 353
Registrován: čtv 10. pro, 2009 0:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Kain » pát 24. čer, 2011 19:43

Modlil bych se, kdybych to uměl, tak alespoň držím pěsti.
Lidé jsou pomíjiví, kung-fu je navždy.

Student Practical Hung Kyun - Pavla Macka sifu
Kain
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 95
Registrován: čtv 06. led, 2011 0:00

Příspěvekod Jendis » pon 27. čer, 2011 7:10

Tož řezat zatím ne-e, ale posunulo se mi to do konce srpna. Pak další CT a uvidí se.
Já tomu nerozumím....nic se mnou nedělají, jenom čekají, jak se s tím poperu a jestli si myslej, že mám doma větší klid (nebo co)...... :roll: 8O

Půl roku na neschopence....mne jebne :evil:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod PyrotechniX » pon 27. čer, 2011 22:50

To je mi líto Jendo ... vím že se neznáme, ale i tak jsem Ti vděčný za příspěvky, kterými jsi mě možná trochu i zvednul a pomohl mi nezničit si tolik zdraví ....

Jinak, vím že hlavní problém je, že se na to nemůže pít alkohol, co :twisted: :P ?

Sorry jestli to bylo necitelné, to jen tak pro odlehčení ... strykovi vyndali slinivku nebo co, protože strašně solil, pepřil, kořenil apod. podle hesla "správná polívka pro chlapy má urvat bachor" ... píchá si teď inzul 6krát denně do pupku ... tak hlavně ať se Ti to spraví co nejdřív a co nejlíp :) .
PyrotechniX
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 96
Registrován: úte 02. čer, 2009 23:00

Příspěvekod Jendis » úte 28. čer, 2011 4:52

V poho. Neříkám, že jsem se nikdy nenapil, ale to, že si teď nedám, to mi nevadí.
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Jendis » stř 29. čer, 2011 8:27

ještě malej dotaz -

co strejda baští?? Nemůžeš se zeptat a poslat mi nějaké tipy( do SZ) ???? Zatím hledám stravu, i-net si dost protiřečí a tak zkouším a hledám. Něco nesedne a je mi blbě, něco v poho.......ale nerad bych si uškodil-narovinu přiznám,že se bojím. Jedu hlavně věci na vodě, tuky žádné( ani oliváč,nic).....ale strava je chudá, mám pořád hlad :?
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Jendis » pon 22. srp, 2011 8:19

Tak mám po další kontrole ( přiznám se, že jsem se nechal na konci července uschopnit, doma už jsem nemohl vydržet....a dietu mohu držet i v práci ) .

Řezat do mne nechtějí, když nemám žádné potíže. Prognóza do budoucna značně nejistá, cysty se mohou pomalu vstřebávat, nebo se natrvalo zapouzdří, nebo se mohou zvětšovat - to by blbej neřekl. :?
Je fakt, že cejtím, jak se tělo s tím bordelem pere, jsem dřív utahanej, potím se furt jak vrata od chlíva . Plus hnačka - logicky, tělo se snaží zbavovat bordelu, jak umí.
Co mne sere je to, že se mi dost zhoršily klouby - přestal jsem si píchat injekce a žrát prášky, utnul jsem to celkem okamžitě.....dostal jsem doporučení na jistou paní doktorku ( západní i východní medicíny ) a chci k ní jet "vyčištěnej" od srágor ( stejně si myslím, že za to, co se mi stalo, mohou hlavně roky užívání všelijakých fujtajblů - prášky, které se používají při chemoterapii a náhodou zabíraj i na moje klouby, ty injekce, různé kortikoidní masti atdatd. )

Ztratit nemám co, buď mi pomůže, nebo ne....... pomalu se smiřuju s tím, že asi nedopadnu nijako dobře a klidné stáří asi nehrozí, ale co už, jsou na tom lidi i hůř.

tož tak .... :)

EDIT -

jo a cvičení teď nějakej čas fakt nehrozí.....sice hubnu (páč skoro nic nemůžu sežrat ) - ale odchází hmota - klasika, tuky si tělo ukládá na horší časy. Jak začnu cvičit , tak do deseti minut mi tělo řekne razantní DOST, nezvládám.....ale to je asi pochopitelné. Tož si dávám oraz.
Hrozně rád bych jel na setkání, třeba se dám nějak do kupy....pokud ne, tak kvůli lidem a hlavně, jen jako divák..... tento rok asi určitě.
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Makoto » pon 22. srp, 2011 8:30

Honzo, zkus tuhle doktorku: http://guoli.sweb.cz/kontakt.htm

Je to takova cinska jezibaba (vzhledem) ;-) , ale me hodne pomohla, kdyz nezabral ani primar ortopedie a pak ani Du Fukun...

Co jsem zjistoval, tak ma velice dobre jmeno. Je to tam sice jak u cinskeho obvodaka (nebo tak si to aspon predstavuju, ze to v Cine funguje), ale pocitaji se vysledky a to ona ma.
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

Příspěvekod Jendis » pon 22. srp, 2011 8:36

Jo, to je ona, na kterou mám několikero doporučení. Tam pojedu :)
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Makoto » pon 22. srp, 2011 8:42

Jendis píše: cvičení teď nějakej čas fakt nehrozí.....sice hubnu (páč skoro nic nemůžu sežrat ) - ale odchází hmota - klasika, tuky si tělo ukládá na horší časy.

Cus, je to sice OT, ale jak jsem si ted delal trenerskou dvojku na kondicni posilovani, tak nam tam rikali, ze to je mytus, ze nejdrive odchazi svaly a tuky si telo schovava. Pry se delaly nejake pokusy a zjistili, ze telo si zacalo "brat svaly" k provozu tela az po cca 6 dnech absolutniho hladoveni. Do te doby se braly cukry a tuky. Jde o to, ze bere vodu, cukry a tuky, ktere opticky zmensi objem svalu, ale svaly (respektive svalova vlakna) tam stale jsou. Navic svaly pry neubyvaji, pouze se meni jejich velikost...jinymi slovy, pocet svalovych vlaken je dan geneticky a meni se pouze jejich velikost (hypertrofuji), pripadne se meni pomer a pocet zapojeni svalovych vlaken pri praci. Takze dobra zprava pro tebe...sice ted atrofujes, ale jakmile se das dohromady, pujde to rychle nahoru :-)
Naposledy upravil Makoto dne pon 22. srp, 2011 8:43, celkově upraveno 1
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

Příspěvekod Makoto » pon 22. srp, 2011 8:43

Jendis píše:Jo, to je ona, na kterou mám několikero doporučení. Tam pojedu :)

To ale znamena, ze budes muset jezdit cca 14 dni pravidelne kazdy den na cca 30 minutovou lecbu. Vis o tom?
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

Příspěvekod Jendis » pon 22. srp, 2011 8:46

Makoto píše:
Jendis píše:Jo, to je ona, na kterou mám několikero doporučení. Tam pojedu :)

To ale znamena, ze budes muset jezdit cca 14 dni pravidelne kazdy den na cca 30 minutovou lecbu. Vis o tom?


Zatím nevím, ale snad to nějak půjde. Vzhledem ke svým službám se s ní budu muset nějako domluvit....... pokud to neklapne, nenadělám nic .
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Předchozí

Zpět na přátelé a nepřátelé

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků