S thaiboxem k lepsimu zivotu :)

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

S thaiboxem k lepsimu zivotu :)

Příspěvekod Mazlik » stř 24. srp, 2011 18:41

Zdarec, chci se s Vami poradit.Rok jsem tedka posiloval objemovy trenink bral suplementy, mel jidelnicek apod.Ale rozhodl jsem se, ze chci delat neco mnohem vsestranejsiho a to je thaibox si myslim.Jde mi o to byt rychly, umet se branit, mit dobrou kondici apod., ale jde mi taky o to dobre vypadat a tady si nejsem jist jestli je thai dobry.Myslite, pokud budu kazdy trenink jeste ja individualne delat par desitek kliku navic a neco na brisaky po pripade po treninku shyby.Myslite, ze postaci i pro rozvoj svaloveho rustu? Jde mi o to, ze mam cas pouze na thai box 3x tydne, pred tim jsem mel 3x tydne posilovnu :) Diky Mazlik
Mazlik
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 16
Registrován: úte 23. srp, 2011 23:00

 

Příspěvekod defendu » stř 24. srp, 2011 18:45

Měl by jsi si uvědomit co vlastně chceš. Jestli chceš být modelka nebo bojovník. To co u tebe vyhraje tomu se věnuj na plno a tomu druhému jen doplňkově :wink:
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 954
Registrován: úte 15. srp, 2006 23:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Mazlik » stř 24. srp, 2011 18:59

Je mi to jasny, nepotrebuju bejt kulturista, ja mluvim jestli se da timto treninkem dojit k postave typu Cristovao Ronaldo, David Beckham, Andre Reinedrs ( to asi ne :D to je hodne velkej borec, aspon vzdalene! :)), proste fesak, ja nevim jak to rict, aby to neznelo buznovsky, feska co umi mlatit :D :)
Mazlik
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 16
Registrován: úte 23. srp, 2011 23:00

Příspěvekod RUNAR » stř 24. srp, 2011 19:06

Hele spousta špičkovejch bijců vypadaj jak modelky, se mrkni na K1max nebo UFC.Ale nesmíš si nechat nějak vážně rozflákat nos a pozor na uši, spousta závodníků je má strašný.
Randy:
Obrázek

Další otázka je co je hezký, nějaký buchtě se líbí pokérovanej mukl, jiný zas metroušek a jiný zas jiný buchty, hahahahaha.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod Mazlik » stř 24. srp, 2011 19:10

takze myslis, ze tim "uvedenym treninkem" rekneme, se muzu priblizit k ty "modelovy" postave?
Mazlik
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 16
Registrován: úte 23. srp, 2011 23:00

Příspěvekod RUNAR » stř 24. srp, 2011 19:16

Nevim, každej je jinej, vezmeš dva borce a budou trénovat úplně stejně a nakonec bude krásně vysekanej jen jeden. Se mrkni na fighty v MMA, některý borci nastupujou vysekaný a jiný nejsou vysekaný nikdy i když makaj stejně tvrdě, prostě to záleží na tom jak tvoje tělo reaguje.

Jsou borci který ani po dlouhý přípravě a ve vrcholný formě nejsou vysekaný, ale motivace by rozhodně neměla bejt jak budeš vypadat, to radši dělej něco jinýho.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod majorjing » stř 24. srp, 2011 20:34

odpoved na tvoju otazku je ano.
a neexistuje dobra alebo zla motivacia....cize rob ako myslis...len uvidis ze pride moment kedy si bude treba vybrat...
btw... neodporucam mat ideal o postave... mam dvoch kamaratov s ktorymi cvicime rovnako dlho a intezivne skoro identicky a mame uplne ine postavy....ale kazda z nich je z casti modelova....niekto ma bicaky niekto ramena niekto tehly niekto ramena...a cvicime to iste... :twisted:
there are no winners, no losers, just survivors...
majorjing
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 95
Registrován: pát 18. bře, 2011 0:00
Bydliště: bahrain, manama, bitches...:)

Příspěvekod Jur-fu » stř 24. srp, 2011 20:36

presne tak, u kazdeho to je inak. Ja som napriklad chudy a tazko sa mozem spoliehat ze by som nabral svalovu hmotu z treningov, ked ledva pribuda z posilky + gainer + riadna strava..
Jur-fu
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 49
Registrován: stř 27. dub, 2011 23:00

Příspěvekod Mazlik » pát 26. srp, 2011 18:00

Ja osobne si myslim, ze thai trenink je dost narocny a mel by stacit, alespon k lehkemu rustu svalu, a kdyz do toho dam jeste cca 100 kliku a par shybu na konci treninku, tak to by v tom byl cert a by to nerostlo, za predpokladu dobre stravy.Kulturista s objemem Schwarzenegre asi nebudu, ale neco by tam snad melo bejt videt :) jelikoz jsem magor tak jsem se s vami musel poradit, jinak bych nespal kdybych to neslysel i od nekoho jinyho :) jinak vitam i dalsi nazory. Diky moc Mazlik :)
Mazlik
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 16
Registrován: úte 23. srp, 2011 23:00

Příspěvekod will » pát 26. srp, 2011 19:10

for. Mazlik

Nenaroste nic moc, kulturistika je dost náročná disciplína jak na cviky, tak na životosprávu, regeneraci, atd. Thaibox je zátěž spíše vytrvalostního charakteru, takže žádné objemy nečekej.
will
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 611
Registrován: sob 10. čer, 2006 23:00

 

Příspěvekod Mazlik » pát 26. srp, 2011 19:13

s tim jsem se smiril, rikam budu velice rad zatakovou tu postavu "modela", ale diky moc za nazor, cenim si toho! :)
Mazlik
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 16
Registrován: úte 23. srp, 2011 23:00

Příspěvekod luen » pát 26. srp, 2011 19:38

Model ... s monoklama, modrinama ... nevim, nevim :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Mazlik » pát 26. srp, 2011 20:46

tak to uz je jen na me, jak si dokazu uchranit ksicht :) musim si dat bacha, i kdyby monokl se vyleci, jde mi hlavne o tu postavu a zabavu :)
Mazlik
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 16
Registrován: úte 23. srp, 2011 23:00

Příspěvekod player » sob 27. srp, 2011 20:18

Kdyz nepojedes bezhlavy sparring bez chranicu, tak snad nejsou obavy z enormnich hematomu ci horsich zraneni na miste, ne? Krom toho postavu zapasnici tvori z nejvetsi casti klasickym posilovacim, zejmena kruhovym, treninkem.
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Příspěvekod luen » ned 28. srp, 2011 9:28

Zdur playere, takze bambule jsou uz v pohode? :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Re: S thaiboxem k lepsimu zivotu :)

Příspěvekod YueFei » úte 30. srp, 2011 11:06

Mazlik píše:Zdarec, chci se s Vami poradit.Rok jsem tedka posiloval objemovy trenink bral suplementy, mel jidelnicek apod.Ale rozhodl jsem se, ze chci delat neco mnohem vsestranejsiho a to je thaibox si myslim.Jde mi o to byt rychly, umet se branit, mit dobrou kondici apod., ale jde mi taky o to dobre vypadat a tady si nejsem jist jestli je thai dobry.Myslite, pokud budu kazdy trenink jeste ja individualne delat par desitek kliku navic a neco na brisaky po pripade po treninku shyby.Myslite, ze postaci i pro rozvoj svaloveho rustu? Jde mi o to, ze mam cas pouze na thai box 3x tydne, pred tim jsem mel 3x tydne posilovnu :) Diky Mazlik


Svaly jsou jen ozdoba,ale na druhou řadu ti hodně bojovníků řekne,že bez toho to nejde...Mě jeden profi trenér řekl,že svaly jsou jen ozdoba a další,že posilování k tomu patří,takže si vyber... :lol: Když budeš mít dost času na trénink i posilovnu tak asi lepší,ale asi ne trénink objemovej...
YueFei
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 170
Registrován: čtv 11. lis, 2010 0:00

Příspěvekod pm » úte 30. srp, 2011 11:38

Mazlik, k tvoji otazce - projdi si treba

http://www.bojovaumeni.cz/modules.php?n ... pic&t=3507

a

http://www.bojovaumeni.cz/modules.php?n ... pic&t=2850

doporucuji i http://www.kb5.cz

(mrchy se nezobrazujou v Exploreru, ale do tydne bude spusten novej web)
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

Příspěvekod player » úte 30. srp, 2011 14:22

luen píše:Zdur playere, takze bambule jsou uz v pohode? :wink:


Nechapu otazku.
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Příspěvekod luen » úte 30. srp, 2011 14:47

player píše:
luen píše:Zdur playere, takze bambule jsou uz v pohode? :wink:


Nechapu otazku.


Ja myslel, ze bambule nejsou tve. hobby? Mozna se pletu, ale mam za to, ze tuhle hlasku o tom jak jsou bambule na prd a vecne hadky kolem toho ... jsem v nejakych starych vlaknech cetl od tebe...
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod player » úte 30. srp, 2011 15:09

Mozna, ze kdyz nebudes vytrhavat veci z kontextu, tak ti to zacne davat smysl, mozna...
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Další

Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků