Vegan Fighter .com

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

Příspěvekod marcelo » čtv 01. zář, 2011 10:02

Dlho nebol v Europe vojensky konflikt,preto ludia vymyslaju rozne <>viny a nevazia si to co maju, vymyslaju rozne uchylne teoremy atd..

..ako hovoril moj nebohy Dedo.. "od rozkose aj psy besneju" :lol: :wink:

Len jeden kratsi vojensky konflikt,kde by ludia videli zomierat ludi pred ocami a raz -dva by ich preslo sa zamyslanie nad utrpenim prasiat,kraviciek,rastliniek,kamienkov atd..



:roll: :roll: :roll:
"If you want to learn how to fight, you must practice fighting against someone who is fighting back"
marcelo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1121
Registrován: úte 26. úno, 2008 0:00

 

Příspěvekod Dalt » čtv 01. zář, 2011 10:52

marcelo: a proto serte na naky vegetariany, dyt sou jen pro srandu ze jo...a naky zvirata - fuck off - sou to jen chodici zasobarny masa, me tydle pytchoviny vubec nezajimaj a lidi kteri jo tak sou z jiny panety - aspon tak na me pusobi tvuj prizpevek :roll:
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Uživatelský avatar
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: stř 25. říj, 2006 23:00
Bydliště: Litomyšl

Příspěvekod Gino » čtv 01. zář, 2011 11:10

marcelo má ale svým způsobem pravdu, Dalte...
a ty máš pravdu taky, zvířata jsou skutečně chodící zásobárny masa, jak jinak bych to měl jako hladovej všežravec asi vidět?
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod Dalt » čtv 01. zář, 2011 11:55

Gino: pokud v tom vidis jen tohle a je ti jedno co tem zviratum kdo provadi...

stary zemedelci by breceli z toho, kdyby videli jak se se zviratama (zversky) naklada... :?
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Uživatelský avatar
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: stř 25. říj, 2006 23:00
Bydliště: Litomyšl

Příspěvekod DaveStone » čtv 01. zář, 2011 11:58

Když chce člověk zabít tygra, nazývá to sportem. Když chce tygr zabít jeho, nazývá to zvířecí krutostí.

G. B. Shaw
DaveStone
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 144
Registrován: sob 08. zář, 2007 23:00
Bydliště: Vyškov

Příspěvekod Gino » čtv 01. zář, 2011 12:16

Dalte... samozřejmě, že za tím vidím jenom tohle. Kdybych si to prase měl ulovit já sám v přírodě s nějakými primitivními prostředky, bylo by to pro něj pravděpodobně ještě krutější. A opravdu mám svých starostí dost... na světě je spousta "zla" a nejsou to jenom zvířátka na jatkách, ale i děti v sirotčincích, hladovějící miliony lidí, nedostatky léků atp., co já vím... můžu být maximálně vděčen za to, že já se mám tak, jak se mám.
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod graver » čtv 01. zář, 2011 12:39

DrGlock píše:nožem zaživa kastruje houby a posléze pojídá jejich rozmnožovací orgány, chce se mi brečet.

A přitom býčí žlázy mají dost podobnou chuť :wink:
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Jian » čtv 01. zář, 2011 13:44

Michnov píše:Jian: nějak nedokážu poznat jak to myslíš...já sem to nemyslel tak, že je správný nebo špatný na to psa zvykat, ale tak, že někdo říká, že to možný je ( a tenkrát to rozhodně nebyla žádná veg propaganda ) a někdo že ne ( ty evidentně) a kdo má pravdu?...seš si jistej, že nemasitá strava je pro psa špatná, protože je to šelma, ale krmit ho granulama špatně není, protože tam údajně maso je? jak víš, že tam je? :)
mě se hrozně líbí jak všichni začnou vyskakovat, jakmile se todle téma kdekoliv nadhodí...ten konvenční páprďáckej přístup...můj dědek babka a všichni lidi co pamatuju od jakživa žrali maso, tak je to tak správně přece...nevím proč z toho hned každej masožravec dělá zvrácený ideologie a podobný pitchoviny...někdo si žere maso a někdo, protože ho to sere ne...dyť zas tak o nic moc nejde


Trochu odbihas, granule jsme pokud vim neresili. A neslo ani o to zda je to "mozne", ale prave o to, ze zrovna tobe by to dle meho nazoru nemelo pripadat spravne. Mozna je spousta veci, netvrdim ze ne. Neni to napr. tak davno, co mi jeden kreacionista sermoval pred ocima clankem o jedne africke lvici, ktera pry nikdy v zivote nezrala maso a radoval se, jak to krasne koresponduje s Izajasem 11:6...

Nicmene kdyz uz jsi to tema nakousnul, tak o Tesco granulich si take nemyslim nic moc dobreho.

Pokud chce nekdo byt vegetarianem/veganem - fajn, ale at k tomu nenuti i svoje okoli. A ted uz nemyslim jen na domaci zvirata, ale treba i na deti... Pta se me, zda si jsem jisty pokud jde o psa a nemasitou stravu - muj nazor je, ze pes je schopen konzumovat vegetarianskou stravu a zit z ni, nicmene v dlouhodobem horizontu se projevi nedostatek aminokyselin (ani krmiva s taurinem neresi vsechno). Cela rada veterinaru (kteri maji na rozdil ode me i bohate osobni zkusenosti) by se se mnou shodla minimalne v tom, ze jde o nasilne potlacovani prirozenosti psa, kdyz uz rovnou ne o tyrani. Ono take nekteri panickove - vegetariani jsou klidne schopni cpat do psa vyhradne ovesne vlocky atd...
Jian
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 588
Registrován: ned 10. čer, 2007 23:00

Příspěvekod Michnov » čtv 01. zář, 2011 14:27

Jian: hele já s tebou v podstatě asi souhlasím, jen jsem chtěl zaprudit do toho, že když se řekne veg, tak se hned každej čertí a vytahuje magory, kteří krmí psa zásadně bezmasou stravou a kdo ví čím, ale že sposuta masožravců krmí zvířata levnejma sračkovejma granulema je v pohodě, protože v těch maso přece je, dyť to píšou na tom pytlu...
Michnov
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 29
Registrován: čtv 25. říj, 2007 23:00

Příspěvekod pe25tr » pát 02. zář, 2011 8:01

Jian píše:...kdyz uz jsi to tema nakousnul...

:lol: :lol: :lol:
pe25tr
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 129
Registrován: čtv 03. kvě, 2007 23:00

Předchozí

Zpět na bojová umění a sporty obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků

cron