Czech Open Wushu 2011

kung-fu, wu-šu, tchaj-ťi, JKD...

Moderátor: pm

Czech Open Wushu 2011

Příspěvekod kaijia » ned 04. zář, 2011 6:30

Ahojte,

přišly mi opět propozice na Czech Open, co se bude konat 24. 9. v Praze. Kdo z vás se zúčastní? Bohužel se nemůžu přijít ani podívat, tak bych byla ráda, kdybyste se sami tady podělili o dojmy, názory a tak... budu za to moc ráda. A pokud budou nějaká videa, tím lépe... :wink:

Ale tedy... 700 Kč pro seniory za několikanásobný start mi přijde vzhledem k úrovni soutěže víc než přemrštěná částka...

Co vy na to? :roll:
kaijia
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 11
Registrován: pon 29. srp, 2011 23:00

 

Re: Czech Open Wushu 2011

Příspěvekod luen » ned 04. zář, 2011 10:47

kaijia píše:Ahojte,

přišly mi opět propozice na Czech Open, co se bude konat 24. 9. v Praze. Kdo z vás se zúčastní? Bohužel se nemůžu přijít ani podívat, tak bych byla ráda, kdybyste se sami tady podělili o dojmy, názory a tak... budu za to moc ráda. A pokud budou nějaká videa, tím lépe... :wink:

Ale tedy... 700 Kč pro seniory za několikanásobný start mi přijde vzhledem k úrovni soutěže víc než přemrštěná částka...

Co vy na to? :roll:


Souhlasim,

700,- Kc je vazne zbytecne prestrelena castka. Pokud to srovnam napr. thai boxem, boxem ... urovni zavodniku, poradatelu ... - neporovnatelne :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod wushupetr » pon 05. zář, 2011 7:58

no je to dost no :roll: ale asi to bude tim, ze se cesky sportovni wushu trhlo od kickboxu a prej jede samo na sebe. este ze sem uz sportovne dowushoval, pac na tohle bych asi nemel. uvidime treba se to casem snizi.
wushupetr
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 746
Registrován: ned 11. lis, 2007 0:00

Příspěvekod EdaOmacka » pon 05. zář, 2011 8:54

Tak to je fakt hodně peněz :cry: na MMA v Čr je to za ty peníze do první řady a to raději pujdu na MMA :D
EdaOmacka
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 13
Registrován: ned 04. zář, 2011 23:00
Bydliště: Yangon

Příspěvekod wushupetr » pon 05. zář, 2011 9:28

no sem zvedavej jak to bude. i kdyz tedka mozna se ani nedivim, ze je to tak drahy.ja uz to sleduju jen tak z pozdali. uz by se mel prej objevit i spesl koberec a snad uz to nejak pofrci. ale to uz tu bylo, takze se este neraduju.
wushupetr
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 746
Registrován: ned 11. lis, 2007 0:00

Příspěvekod kaijia » pon 05. zář, 2011 17:34

wushupetr píše:no sem zvedavej jak to bude. i kdyz tedka mozna se ani nedivim, ze je to tak drahy.ja uz to sleduju jen tak z pozdali. uz by se mel prej objevit i spesl koberec a snad uz to nejak pofrci. ale to uz tu bylo, takze se este neraduju.


To jsou tedy věci... jak jako že se sportovní wushu trhlo od kickboxu? To máme tolik závodníků? No, v propozicích je napsáno "CZECH OPEN WU-SHU 2011 při CZECH OPEN INTERNATIONAL", čímž se určitě myslí, že opět spadá pod kickbox. Dál: "soutěžní plocha 8 x 14 m, povrch tatami", tak to na koberec také nevypadá... Půjdeš se tam podívat? Dej pak vědět, jak to vypadalo :-)
kaijia
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 11
Registrován: pon 29. srp, 2011 23:00

Příspěvekod kaijia » pon 05. zář, 2011 17:41

EdaOmacka píše:Tak to je fakt hodně peněz :cry: na MMA v Čr je to za ty peníze do první řady a to raději pujdu na MMA :D


700 Kč je několikanásobný start na soutěži, ne lístek pro diváky, ti to mají, doufám, zadarmo nebo ne?
kaijia
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 11
Registrován: pon 29. srp, 2011 23:00

Příspěvekod EdaOmacka » pon 05. zář, 2011 18:00

kaijia

aha,díky,tak to pardon já myslel že je to za vstup,tak to jo,ale jako startovné teda to je hodně stejně :cry:

prosím tě,nevíš to tam bude i santa?a může startovat kdokoli? nejní problem se přihlasit?i když cvičím pouze muay thai?že bych se přihlásil,když budu v ČR,díky za info :D
EdaOmacka
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 13
Registrován: ned 04. zář, 2011 23:00
Bydliště: Yangon

Příspěvekod kaijia » pon 05. zář, 2011 18:08

EdaOmacka píše:kaijia

aha,díky,tak to pardon já myslel že je to za vstup,tak to jo,ale jako startovné teda to je hodně stejně :cry:

prosím tě,nevíš to tam bude i santa?a může startovat kdokoli? nejní problem se přihlasit?i když cvičím pouze muay thai?že bych se přihlásil,když budu v ČR,díky za info :D


No, nepíše se tam o tom nic... ví někdo jiný? Pokud to tam nakonec fakt je, tak se máš přihlásit nejpozději do 21.9. na email: wu-shu@volny.cz (Jméno, Příjmení, Datum narození, Kategorie v kterých soutěží dle těchto propozic soutěže!!!), když se zaregistruješ v den startu, tak dalších 100 Kč :-D O sanda se tam ale fakt nic nepíše :cry:
Jinak... Pokud dáš sanda pravidla, tak soutěžit můžeš. Zvlášť u nás je to úplně jedno :wink: Mám ale pocit, že pokud se chceš účastnit soutěže, musíš být registrovaný pod svazem (Český svaz fullcontactu), ale nevím, jestli to platí, když se tam píše, že jde o "mezinárodní soutěž"... čímž se asi ale stejně myslí,že přijede pár Slováků :lol: Cizinci pod svazem určitě nebudou a soutěžit mohou, tak proč ne. Ale kdo ví, třeba nějaká speciální úprava pro Čechy... ví někdo, jak to je? Já v ČR teď taky nejsem, info mám jen z mejlu a od přátel.
kaijia
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 11
Registrován: pon 29. srp, 2011 23:00

Příspěvekod EdaOmacka » pon 05. zář, 2011 18:19

kaijia

kouknu na to,díky moc za info,závodím v muay thai,ale už jsem byl na open santa dvakrát a přišlo mi to fajn,ale nebylo to v čr,nebyl problem se přihlásit klidně z ulice :D bylo tam spousta lidí z choy lee fut a muay boran,přišlo mi to mnohem lepší než thaiboxing pravidla,byl to právě taky open wushu 8)
EdaOmacka
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 13
Registrován: ned 04. zář, 2011 23:00
Bydliště: Yangon

 

Příspěvekod kaijia » pon 05. zář, 2011 18:22

EdaOmacka píše:kaijia

kouknu na to,díky moc za info,závodím v muay thai,ale už jsem byl na open santa dvakrát a přišlo mi to fajn,ale nebylo to v čr,nebyl problem se přihlásit klidně z ulice :D bylo tam spousta lidí z choy lee fut a muay boran,přišlo mi to mnohem lepší než thaiboxing pravidla,byl to právě taky open wushu 8)


Tak pak dej vědět, jak se "zadařilo" :wink:
kaijia
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 11
Registrován: pon 29. srp, 2011 23:00

Příspěvekod EdaOmacka » pon 05. zář, 2011 18:29

kaijia

ok,já tam napíšu a zjistím jak to je s tím startem,jestli tam teda santa bude,dám pak info :wink:
EdaOmacka
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 13
Registrován: ned 04. zář, 2011 23:00
Bydliště: Yangon

Příspěvekod wushupetr » pon 05. zář, 2011 19:11

Katka:

no ja nevim ted tu byla nejaka delegace, chapes velky raby z Ciny a prej to poslou. ale znas to jaky sou slibotechny. dokud to tu nebude tak neverim. no a rikal to Jirka, ze se to dalo na svuj vlastni smer, takze nevim detaily, pac sem na tu schuzi mel jit, ale radeji sem sel na nejakou hudbu
wushupetr
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 746
Registrován: ned 11. lis, 2007 0:00

Příspěvekod wushupetr » pon 05. zář, 2011 19:12

Eda:
ajeje, to se zdejsim nebude libit :D thai a de na sanda :D
wushupetr
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 746
Registrován: ned 11. lis, 2007 0:00

Příspěvekod EdaOmacka » úte 06. zář, 2011 7:45

wushupetr

:D proč by se to nelíbilo? já byl dvakrát ve Vietnamu na santa,bylo to wushu open a nebyl vubec problem,byli tam lidi z muay thai,barma boxing,box,kung fu,karate,sambo a všechno co snad jen znám :wink: tak to si napíšu o info do Beijingu,jak to je s tím wushu v ČR :lol:
EdaOmacka
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 13
Registrován: ned 04. zář, 2011 23:00
Bydliště: Yangon

Příspěvekod wushupetr » úte 06. zář, 2011 9:20

nevim na tohle ti asi odpovi jini,. me osobne je to taky uplne jedno , kdyz se jede podle pravidel sanda nebo proste podle pravidel dany souteze, tak v tom nevidim problem. ale moc se lidem tady nelibi, ze na sanda soutez je skoro kazdej z ne kungfu (wushu) skoly chapes. proc, to sem do ted nepochopil :D
wushupetr
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 746
Registrován: ned 11. lis, 2007 0:00


Zpět na čínská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků

cron