kickbox/thaibox

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

Příspěvekod mirsv » pát 30. led, 2009 15:32

jeikob píše:
Genesis píše:.


právě v takových zdánlivě nepatrných odlištnostech je vidět rozdíl v pojetí sportu a sebeobrany. tam mi právě přijde nejduležitější dostat do krve reakce a na nejčastější utoky . a ve sparringu si ověřovat spíš jak umím reagovat a zvykat si na to že nějakou dostanu. a cvičíte i něco z toho muy thai borat .tedy thai boxu coby sebeobrany


Co to je muay thai borat??To je pojmenovaný po boratovi ze stejnojmenýho filmu? :D myslím že ses překlepl a chtěl jsi napsat muay boran,předchůdce dnesního muay thai,ve kterém se vyskytuje(vyučuje) oproti dnešnímu muay thai velice pestrá škála technik
mirsv
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 173
Registrován: čtv 25. říj, 2007 23:00
Bydliště: ©umperk

 

Příspěvekod jeikob » pát 30. led, 2009 16:34

mirsv píše:
jeikob píše:
Genesis píše:.


právě v takových zdánlivě nepatrných odlištnostech je vidět rozdíl v pojetí sportu a sebeobrany. tam mi právě přijde nejduležitější dostat do krve reakce a na nejčastější utoky . a ve sparringu si ověřovat spíš jak umím reagovat a zvykat si na to že nějakou dostanu. a cvičíte i něco z toho muy thai borat .tedy thai boxu coby sebeobrany


Co to je muay thai borat??To je pojmenovaný po boratovi ze stejnojmenýho filmu? :D myslím že ses překlepl a chtěl jsi napsat muay boran,předchůdce dnesního muay thai,ve kterém se vyskytuje(vyučuje) oproti dnešnímu muay thai velice pestrá škála technik


jojo to je ono :lol:
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod Pali » pát 29. dub, 2011 19:40

Bardejovčan z Kickbox Edymax teamu Števo Ťažký zabojuje o titul profesionálneho Majstra sveta v Škótsku!
http://www.kickboxing-bardejov.eu/porta ... admore=142
Držím palce Števo!
Pali
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 152
Registrován: úte 21. bře, 2006 0:00

Příspěvekod Jian » pát 10. čer, 2011 6:26

It´s Showtime zive na tn.cz a VOYO.cz:

http://www.digitalnik.cz/aktuality/jubilejni-50-kickboxove-ms-na-voyo-cz-a-tn-cz

Kdyby se chtel nekdo divat...
Jian
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 588
Registrován: ned 10. čer, 2007 23:00

Příspěvekod Nietzsche » sob 03. zář, 2011 7:59

nechce se mi kvůli takové kravině zakládat nové téma ale stejně mi to nedá...proč si boxeři, kickboxeři, thajboxeři ovazují ruce bandážema když si jdou zaběhat? co to má za účel?
Nietzsche
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 18
Registrován: pát 02. zář, 2011 23:00

Příspěvekod Dalt » sob 03. zář, 2011 8:52

to slysim prvne 8O
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Uživatelský avatar
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: stř 25. říj, 2006 23:00
Bydliště: Litomyšl

Příspěvekod luen » sob 03. zář, 2011 11:05

Nietzsche píše:nechce se mi kvůli takové kravině zakládat nové téma ale stejně mi to nedá...proč si boxeři, kickboxeři, thajboxeři ovazují ruce bandážema když si jdou zaběhat? co to má za účel?


Neco jako, ze nekdo nosi primak i po sexu..., asi dle hesla - jistota je jistota :wink:

Treba si u vyklusavani stinuje a pomaha mu to, nevim ... Jedinej o kom vim, ze to delal patologicky byl Casablanca Driver

http://www.youtube.com/watch?v=DMnih8U-bnM&NR=1

Todo mach!!!
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod NOKT » ned 04. zář, 2011 18:08

Jo to u nás, na jih od Brna chodí místní elita v kraťasech od Venumu na pivo a v Hayabusách na bazén :D
NOKT
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 656
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod hellas » ned 04. zář, 2011 20:08

NOKT píše:Jo to u nás, na jih od Brna chodí místní elita v kraťasech od Venumu na pivo a v Hayabusách na bazén :D


šak proč ne, šak só to pohodlný kaťata, spomeň si na Vlada :wink:
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod NOKT » pon 05. zář, 2011 14:18

hellas píše:
NOKT píše:Jo to u nás, na jih od Brna chodí místní elita v kraťasech od Venumu na pivo a v Hayabusách na bazén :D


šak proč ne, šak só to pohodlný kaťata, spomeň si na Vlada :wink:


Vlad vlastní risptopový kraťasy, že ? No já je mám taky a můžu říct, že to není pohodlný oblečení.
Vážně.
Trenky na MMA, bez kapes neberu jako vycházkový oblečení. Aji kraťasy s kapsou nejsou moc velký přežitek. Ty se vyplatí brat maximálně když jde člověk pro zmrzlinu v parným vedru :D

Můj názor je taky ovlivněn tím, že já věci jako mobil, klíče a peněženku nosím po kapsách páč nejsem fanda ledvinek :D
NOKT
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 656
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod Jendis » pon 05. zář, 2011 15:00

mno...já kraťasy bez kapes taky neřeším, běžně mám u/na sobě batoh - krmivo pro zatoulané psy a kočky, klíče, peněženku, kudlík,mobil, kapesníčky papírové, vlhčené ubrousky, tužku......někdy obucha, někdy bouchačku ( doba je zlá) + další věci, dle potřeby.....to do ledvinky nenarvu. Takže batoh. Pak je mi jedno, co mám na sobě. :wink:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod NOKT » pon 05. zář, 2011 16:24

Jendis píše:mno...já kraťasy bez kapes taky neřeším, běžně mám u/na sobě batoh - krmivo pro zatoulané psy a kočky, klíče, peněženku, kudlík,mobil, kapesníčky papírové, vlhčené ubrousky, tužku......někdy obucha, někdy bouchačku ( doba je zlá) + další věci, dle potřeby.....to do ledvinky nenarvu. Takže batoh. Pak je mi jedno, co mám na sobě. :wink:


No tak to je dobrá nálož :D
NOKT
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 656
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod Jendis » pon 05. zář, 2011 16:49

To víš, až budeš mít děti, spoustu místa a vybavenost oceníš :wink: :lol:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Jian » pon 05. zář, 2011 18:18

Jendis: bouchacku v batohu snad nenosis? :o
Jian
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 588
Registrován: ned 10. čer, 2007 23:00

Příspěvekod NOKT » pon 05. zář, 2011 19:50

Jendis píše:To víš, až budeš mít děti, spoustu místa a vybavenost oceníš :wink: :lol:


Je fakt, že jako student mám taky většinou batoh, ale kapsy jsou nutnost pro mě :D Už jen tahání peněz z té vnitřní kapsy mých kraťasů, když jdu pro zmrzku je strašně frustrující :D
NOKT
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 656
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod Jendis » úte 06. zář, 2011 5:37

Jian píše:Jendis: bouchacku v batohu snad nenosis? :o


a proč ne ? :wink:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Jian » úte 06. zář, 2011 7:00

Jendis: kdyz ctu co vsechno s sebou jeste tahas, tak je sice pravdou ze na kabelku me zeny to nema, ale i tak si dokazu zive predstavit jak dlouho bys ji v tom batohu hledal, pokud bys ji nedejboze opravdu potreboval. :wink: I pokud ji nosis extra v nejake bocni kapse, tak je to podle me pomale (kdyz mas batoh na zadech) a ne moc prakticke. Ale je mi jasne, ze v lete je to trochu problem.. ja se obvykle proste smiril s dlouhym rukavem (kdyz uz jsem si ji potreboval vzit), jelikoz jsem asi nejradeji pouzival podpazni pouzdro.
Jian
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 588
Registrován: ned 10. čer, 2007 23:00

Příspěvekod Jendis » úte 06. zář, 2011 9:41

No, vzhledem k tomu, že neznáš můj batoh a až tak neznáš mne (viděli jsme se jednou )....a protože mám, oproti "normálním" lidem jisté zkušenosti, zas tak horké to není :wink:
Nicméně, teoreticky se tu můžeme dohadovat donekonečna....pokud nenosím bundu, nebo třeba mikiny ( teď v létě fakt ne), prostě je kvér v batohu.
Pokud je chladněji a nosím výše zmíněné, kvér je v opaskovém pouzdru.
Při obou případech nošení mám nacvičené rychlé tasení. Ale pořád to beru až jako poslední možnost.......

Vím, co dělám , co můžu/nemůžu......neboj :wink:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod graver » úte 06. zář, 2011 9:57

Mimo to, zbraň nesmíš nosit viditelně, takže v létě moc možností nemáš.
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Jendis » úte 06. zář, 2011 10:21

Možností je dost, ale já jsem prostě zvyklej. V práci je to jasný....taktická vesta ( případně opasek pod bundou ). V civilu kvér až tolik netahám a když už, tak tak, jak jsem zvyklej a vím, jak a co .

Podpažáky nemám rád a proto to nijako nekomentuju, protože vkus máme každej jinej....prostě a jasně, každej dle sebe. :wink: :idea:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

PředchozíDalší

Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron