kickbox/thaibox

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

Příspěvekod Jian » úte 06. zář, 2011 10:33

Jendis: "Nicméně, teoreticky se tu můžeme dohadovat donekonečna..." - jasne, lepsi by bylo videt to v realu, docela by me to i zajimalo. Tvuj batoh mozna take - ostatne primelo me to ted k zamysleni nad tim, zda treba neexistujou i nejake "specialni" modely (upravene prave pro noseni pistole), ale nikdy jsem se o batohy (bavime se o batohu na zada, OK? - ne o tasce pres rameno aka Push Pack) nezajimal, tzn. nemam nejmensi predstavu. Akorat u myslivcu jsem tusim kdysi videl nejake hybridni systemy pro noseni dlouhe zbrane.
Jian
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 588
Registrován: ned 10. čer, 2007 23:00

 

Příspěvekod Jendis » úte 06. zář, 2011 10:59

Já nosím batoh na záda jen přes jedno rameno. Mít jej ouplně na zádech mne štve...už od toho se odvíjí zbytek.
A vzhledem k tomu, že si fakt všímám, co se kde děje a čtu si lidi okolo sebe , nemyslím si, že by mne někdo dokázal až tak překvapit, že jako z ničehož nic ( což samozřejmě nevylučuju, nejsem mistr světa ). Ale oproti běžné populaci ( chodící se sluchátkama na uších a nevidím/neslyším) si troufnu tvrdit, že jsem někde jinde.
Spoustu toho dokážu vyřešit jen slovně + postojem.......což je to nejlepší...lidi, co mne znají, vědí :wink: 8)

A ano, věřím si....i se svýma zdravotníma problémama.....lidi, co se pohybují v prostředí stejném, či podobném, co já, to maj zcela jistě stejné. Co nejlepší výsledek s co nejmenší námahou......i to mne neustále utvrzuje v tom, že budlikybudliky(lidi od fochu vědí) funguje asi nejspolehlivěji (a jasně, někdy člověk narazí - to k tomu ale patří ).

Fakt se stačí (většinou) neposrat, bejt v klidu...nenervit.....dělá to divy 8)
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod TongPo » úte 06. zář, 2011 17:30

Věru zajímavá debata ve vlákně "kickbox / thaibox"... :lol:

Jinak s tím batohem nevím, nevím, osobně bych měl špatnej pocit z toho, že mám zbraň někde na zádech mimo přímou kontrolu... :? Když už nosit v horku, tak ledvinku.
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :twisted:
Uživatelský avatar
TongPo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 705
Registrován: pát 18. led, 2008 0:00

Příspěvekod Dalt » úte 06. zář, 2011 18:59

Jendis: tyy jo - ty uz ses taky profesne zdeformovanej ze jo? :D Z tvyho vypraveni to zni jak kdybys ses s rodinou pohyboval vecernima ulickama Kabulu...dobra schiza no - to ja jsem ten opak s tema sluchatkam a zatim taky ziju :) ¨kazdopadne proti gustu....

ps.:neni mysleno nijak utocne, aby to zdejsi horlivci nepochpili blbe...jen se divim no...
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Uživatelský avatar
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: stř 25. říj, 2006 23:00
Bydliště: Litomyšl

Příspěvekod Jian » úte 06. zář, 2011 20:43

TongPo: tak pokud ho nosi jen pres jedno rameno (jak napsal), umim si to predstavit uz spis a zase az tak uplne "mimo kontrolu" to byt nemusi. Samozrejme nepredpokladam, ze zbran je zahazena nekde na dne. :)
Jian
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 588
Registrován: ned 10. čer, 2007 23:00

Příspěvekod Jendis » stř 07. zář, 2011 9:36

Dalt píše:Jendis: tyy jo - ty uz ses taky profesne zdeformovanej ze jo? :D Z tvyho vypraveni to zni jak kdybys ses s rodinou pohyboval vecernima ulickama Kabulu...dobra schiza no - to ja jsem ten opak s tema sluchatkam a zatim taky ziju :) ¨kazdopadne proti gustu....

ps.:neni mysleno nijak utocne, aby to zdejsi horlivci nepochpili blbe...jen se divim no...


v pohodě...já proti tomu vždycky brojil, nicméně od jisté doby už raději...někde, někdy.....

4 Tong von Po - máš recht...sorry za OT, tady už k tomu ani písmenko.
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Kickbox/thaibox v brně

Příspěvekod jonny100 » ned 09. říj, 2011 11:40

Zdravím,

jsem ted nově obyvatelem Brna, kde jsem se přesunul z důvodů studijních. V prostějově jsem dělal dá se říct rekreačně thaibox a rád bych v tom pokračoval i v Brně, jenomže nevím, jaké jsou zde možnosti. Mohl by mi někdo poradit ? Bydlím v Židenicích :)

PS: Můj problém je že si nemůžu dovolit platit horentní sumy za tréninky, hledám spíše něco nízkorospočtového.

díky !
jonny100
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: pát 23. kvě, 2008 23:00

Příspěvekod luen » ned 09. říj, 2011 12:26

Dalt píše:Jendis: tyy jo - ty uz ses taky profesne zdeformovanej ze jo? :D Z tvyho vypraveni to zni jak kdybys ses s rodinou pohyboval vecernima ulickama Kabulu...dobra schiza no - to ja jsem ten opak s tema sluchatkam a zatim taky ziju :) ¨kazdopadne proti gustu....

ps.:neni mysleno nijak utocne, aby to zdejsi horlivci nepochpili blbe...jen se divim no...


Zdar Jirko mas to stesti, ze zijes v klidnem meste, zrejme obklopen pohodovejma lidma ... :wink: Ja osobne po svejch zkusenostech lidem zavidim jejich ruzovej pohled na situaci u nas a obecne na pohled bezpecnosti obcanu.

Ale beru argument, ze je to cele do znacne miry dano i tim v jake spolecnosti, resp. prostredi se clovek pohybuje (at uz pracovne a nebo v soukromem zivote).

Ja neverim na to, ze clovek muze mit stesti do nekonecna, cili je nutne se pripravovat na nejhorsi. Coz neznamena ocekavat za kazdym rohem ramba, ktere nam usiluje o zivot, ale tyto kontrolni mechanismy a procesy museji bezet cloveku na pozadi.

Nejsi hloupej kluk, takze si urcite spravne uvedomujes, ze vetsina problemu plyne z toho, ze clovek nepredesel konfliktu, nevyhnul se mu, nevycityil ho .... Proste spatne cetl situaci ve ktere se nachazel - i o tom je realna sebeobrana, jak o ni hovori a pise Jendis :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Re: Kickbox/thaibox v brně

Příspěvekod Pec » ned 09. říj, 2011 21:36

jonny100 píše:Zdravím,

jsem ted nově obyvatelem Brna, kde jsem se přesunul z důvodů studijních. V prostějově jsem dělal dá se říct rekreačně thaibox a rád bych v tom pokračoval i v Brně, jenomže nevím, jaké jsou zde možnosti. Mohl by mi někdo poradit ? Bydlím v Židenicích :)

PS: Můj problém je že si nemůžu dovolit platit horentní sumy za tréninky, hledám spíše něco nízkorospočtového.

díky !


Chtěl jsem ti doporučit boxárnu v Novém Lískovci, ale nám kondčním to teď zvedli na 700 za 8 vstupů, takže třeba http://www.muaythaibrno.cz s permanentkou na 12 vstupů za 950,- vychází líp.
Každopádně, kdo hledá, najde :)
Pec
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 353
Registrován: čtv 10. pro, 2009 0:00
Bydliště: Brno

Re: Kickbox/thaibox v brně

Příspěvekod BizonCZ_hele_admin » ned 09. říj, 2011 21:52

jonny100 píše:Zdravím,

jsem ted nově obyvatelem Brna, kde jsem se přesunul z důvodů studijních. V prostějově jsem dělal dá se říct rekreačně thaibox a rád bych v tom pokračoval i v Brně, jenomže nevím, jaké jsou zde možnosti. Mohl by mi někdo poradit ? Bydlím v Židenicích :)

PS: Můj problém je že si nemůžu dovolit platit horentní sumy za tréninky, hledám spíše něco nízkorospočtového.

díky !


Ahoj,

sice to není přímo Thaibox, ale určitě by jsi se s Lukášem domluvil nebo by Ti někoho dobrého v Brně doporučil.

Více najdeš na - http://fightclub.cz/trenink/ . Ceny jsou více než příznivé a kvalita více než dobrá.
BizonCZ_hele_admin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 281
Registrován: čtv 29. pro, 2005 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod jonny100 » pon 10. říj, 2011 8:20

Aha, tak to v prostějově jsme fungovali za 25 ,- za trénink, o tom se mi tady může asi jen nechat zdát že ? :D
jonny100
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: pát 23. kvě, 2008 23:00

Příspěvekod hellas » pon 10. říj, 2011 11:02

jonny100 píše:Aha, tak to v prostějově jsme fungovali za 25 ,- za trénink, o tom se mi tady může asi jen nechat zdát že ? :D


Tož Haná je bohaté kraj, tam de všecko ;-)
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod raduz » pát 14. říj, 2011 7:50

Dalt: lepsie je zbran nosit a nepouzit, ako nemat a potebovat :idea:

Ber to s rezervou :wink: , mna strelba bavi, mam to ako konicek
Taktiez ju nenosim stale, sem ta tam a na niektore vybrane miesta, hlavne tym clovek nestrati "urcity navyk" - uz to bere uplne v pohode a nepripada mu to obmedzujuce.

V obdobnom pripade ako pisal Jendis pouzivam ladvinku, pri troche trningu ide zbran vytasit rychlo a bezproblemovo, ako s napr. s puzdra na opasku. (samozrejme treba mat naboj uz v komore - dodatocne obtahovanie - je strata casu). Jendis toto nemusi riesit, kedze ma valcak :D

Pisem to len v tom kontexte, ze nie kazdy, kdo ma u seba zbran, noz, teleskop..., musi byt paranoik....... :idea:
raduz
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 555
Registrován: čtv 18. lis, 2004 0:00
Bydliště: NMnV

Kickbox vs. Muay Thai

Příspěvekod T4F » čtv 05. led, 2012 3:26

No jednoduše řečeno Kickbox využívá úderové techniky Boxu a kopy ostatních bojových umění a sportů a je víc o rychlosti. V Kicboxu se obvykle zápasí na větší vzdálenost a používají se rychlé starty do útoků. Muay Thai je oproti tomu tvrdší a používá víc ofenzivní taktiku. Chce soupeře víc rozbít. Muay Thai navíc umožňuje techniky kolen a loktů. Rozdílů je ale víc. Vyučuji oba tyto bojové styly a rád Vám případně odpovím na další dotazy. Najdete mě na www.trainer4fighters.com.
T4F
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 05. led, 2012 0:00

Trenér MMA, Kickboxu, Muay Thai, Boxu

Příspěvekod T4F » čtv 05. led, 2012 3:29

Rád bych Vás pozval na své stránky o tréninku MMA a dalších bojových umění a sportů www.trainer4fighters.com. Budu rád pokud si se mnou příjdete zatrénovat. Michal :wink:
T4F
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 05. led, 2012 0:00

Předchozí

Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků