Nábor nováčků - je tohle běžná praxe???

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

Příspěvekod Jendis » pon 05. zář, 2011 12:50

do toho nejdu, to by mne bolelo :lol: :lol: :lol:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

 

Příspěvekod levakbob » pon 05. zář, 2011 12:55

Ne, když budeš dělat taťku...
levakbob
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 143
Registrován: pát 16. dub, 2010 23:00

Příspěvekod graver » pon 05. zář, 2011 13:38

roza píše:Graver - ad eugenika - vyvracení názoru tím,že ho přivedu do krajnosti není argument,to snad víš...... :wink: takhle v žertu naznačuješ,že mám nahnědlý i něco jinýho než občas slipy po tréninku.

Ale ne, fašouna z nikoho nedělám ani v žertu - na to mám jiná kriteria. Byla to opravdu krajnost, ale nebyl to argument. Argument by to byl, kdybys to opravdu myslel tak, že bychom v dnešní době měli v zájmu zachování maximálně životaschopného lidského druhu utrácet kriploidní novorozeňátka. To bych tě pak nenazval fašounem, ale blbem (no offense), protože i v té Spartě to nědělali z plezíru, ale z musu.
Já bych to spíš viděl tak, že by se společnost měla stavět tvrději a kritičtěji ke stále klesající fyzické kvalitě mládeže (od čehož se odvíjí stále klesající fyzická úroveň starších, následné náklady na léčení a zravotní kompenzace atd.) - prostě lidi se kriplí sami a dobrovolně. Na tom se asi shodneme.
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod roza » pon 05. zář, 2011 14:00

graver - samozřejmě shoda 100 procent.
BAK
roza
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 723
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00
Bydliště: Komárov u Hořovic

Příspěvekod nick1234 » pon 05. zář, 2011 14:29

graver píše:Já bych to spíš viděl tak, že by se společnost měla stavět tvrději a kritičtěji ke stále klesající fyzické kvalitě mládeže (od čehož se odvíjí stále klesající fyzická úroveň starších, následné náklady na léčení a zravotní kompenzace atd.) - prostě lidi se kriplí sami a dobrovolně. Na tom se asi shodneme.

To mi pripomina jednu babu (16r.) ktorej ked som povedal ze behavam, a chcem ist na maraton vyvalila oci a zacala sa smiat ze ona nezabehne ani jedno kolecko. Bohuzial som na tom nevidel nic smiesne tak som len zakrutil hlavou a odisiel.
Rukavice: 25 eur
Oblečenie: 20 eur
Katsudo: 40 eur
Dobrý pocit po tréningu: Na nezaplatenie.
nick1234
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 206
Registrován: pon 15. lis, 2010 0:00

Příspěvekod Jendis » pon 05. zář, 2011 14:51

levakbob píše:Ne, když budeš dělat taťku...


to známe :" tak pojď , taťko, vykouříš mamce péro ....".....nenenene.....ani prd.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :P :twisted:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Vrozkrokkop » pon 05. zář, 2011 21:40

Roza: - pozdě, ale přece -
Každý nemůže dělat všechno, to je v pořádku a jasná věc, vždycky to tak bylo. Lidé si nejsou rovni, někdo má hustší knír a někdo je větší svině.
Ale třeba zrovna vada zraku na x-boxech opravdu nevadí, nebo alespoň ne mně. Také jsou ženy, které jsou ve své kategorii skvělými zápasníky, proč ne, i když se mi to nelíbí. Rozhodně není důvod je netrénovat - pokud na to mají.

Mě jenom rozrušuje, když narcistický blbec začne hlásat nesmyslná pravidla a jsou lidé natolik pitomý, že mu na to zbaští. To první mě uráží, a to druhé rozzuřuje. Proto se nedivím lidem (včetně sebe), kteří by Kroupovi svoje oční půllitry nejradši narvali do různých tělních otvorů, ač u něj opravdu cvičit nechtějí.
Nejprve pokácím strom, zapálím dům a zabiju ženu
Vrozkrokkop
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 536
Registrován: úte 17. úno, 2009 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Gino » úte 06. zář, 2011 7:44

Vrozkrokkop píše:Proto se nedivím lidem (včetně sebe), kteří by Kroupovi svoje oční půllitry nejradši narvali do různých tělních otvorů, ač u něj opravdu cvičit nechtějí.
A co ti (jim) sakra brání?
Nebo je jednodušší štěkat na foru třeba na Rozu?
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod EdaOmacka » úte 06. zář, 2011 7:51

GINO

Hale sám jsi říkal ať neřeším kraviny,ale tady s Rozou řešíte uplné sračky mimo téma,ok- asi jste kamarádi,ale tak se chovej taky tak,jak chceš aby se chovali ostatní,ale Roza tady píše sračky mimo téma,to je teda ok?
EdaOmacka
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 13
Registrován: ned 04. zář, 2011 23:00
Bydliště: Yangon

Příspěvekod EdaOmacka » úte 06. zář, 2011 7:59

Vrozkrokkop

prosím tě,nebyl jsem dlouho v čr,tak nevím jak se tu věci mají,ale proč za ním prostě nezajde někdo a nedá mu facku( to bude stačit)a nezavře mu to?
EdaOmacka
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 13
Registrován: ned 04. zář, 2011 23:00
Bydliště: Yangon

Příspěvekod graver » úte 06. zář, 2011 8:52

EdaOmacka píše:proč za ním prostě nezajde někdo a nedá mu facku( to bude stačit)a nezavře mu to?

Třeba proto, že ač si tu o něm povídáme jako o kurioizitě, jinak nikoho nezajímá a nikomu nevadí? Ty chodíš dávat facky každýmu, kdo se ti nezamlouvá? Kroupa (na rozdíl od mnohých jiných), aspoň nikde veřejně nemachruje a nikomu nevyhrožuje svými megaskills. Dělá si svůj byznys už nějakých 20 let (a vcelku úspěšně) a na ostatní zvysoka kašle (nepochybuju, že ví, co se o něm píše a říká).
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Gino » úte 06. zář, 2011 9:10

EdoVomáčko, hlavně klid... Roza psal celkem jasně, že jde o nadsázku... a do řečí mimo téma se nepustil sám, ale i s dalšími (Jendis). Až tu budeš déle (na fóru), tak poznáš, že zas tak smrtelně vážné to tu není. Takže "take it easy" a koukej, jakým způsobem se tu žije :wink:
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod Jendis » úte 06. zář, 2011 9:36

jojo...jsem OT...ale serte na to, nenechte se nasírat něčím, s čím stejně až tak moc nenaděláte. Kdo u něj chce cvičit, bude, kdo ne, tak ne.
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod zbek » úte 06. zář, 2011 20:29

Asi sem mimo :cry: Ale mě ten jeho letáček připadá norma lni nabizi službu a chce rozumný materiál . V čem je problém ?
Zbek
zbek
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 80
Registrován: pát 04. čer, 2010 23:00

Příspěvekod Vrozkrokkop » úte 06. zář, 2011 21:34

Gino:
Nepřijde mi, že bych štěkal, rozhodně ne na Rozu.
Proč za ním nikdo nezajde? Protože by(ch) z toho nic neměl a navíc - biješ každého, kdo tě něčím sere? I kdyby ses v tom vyžíval, brzy by tě to přestalo bavit.
Nejprve pokácím strom, zapálím dům a zabiju ženu
Vrozkrokkop
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 536
Registrován: úte 17. úno, 2009 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod zipule » úte 06. zář, 2011 21:37

zbek píše:Asi sem mimo :cry: Ale mě ten jeho letáček připadá norma lni nabizi službu a chce rozumný materiál . V čem je problém ?

asi protože neznáš kontext...
viz. http://www.boj.wz.cz/info2.html
zipule
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 215
Registrován: úte 23. lis, 2010 0:00

Příspěvekod Toman » úte 06. zář, 2011 22:04

Co se komu nezdá ... zažalujte Kroupu, soud Vám dá možná zapravdu a Kroupovi nařídí aby Vás přijal do Kroupoddílu a všechno bude bezva. :lol:
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Gino » stř 07. zář, 2011 9:30

Vrozkrokkop píše:biješ každého, kdo tě něčím sere?

no čoveče, právě, že ne... však to tu přece hlásáme :wink:
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod TongPo » stř 07. zář, 2011 10:18

zipule píše:
zbek píše:Asi sem mimo :cry: Ale mě ten jeho letáček připadá norma lni nabizi službu a chce rozumný materiál . V čem je problém ?

asi protože neznáš kontext...
viz. http://www.boj.wz.cz/info2.html

Tak jsem se díky tomuhle odkazu zase po dlouhý době mrknul na Kroupovo stránky... :lol: Je to borec :!: :twisted: Například tahle jeho technika obrany proti krátký střelný zbrani je v oblasti BU shitů naprosto nepřekonatelnej favorit... :lol: :lol: :lol: Každopádně někteří z jeho svěřenců asi budou celkem slušní akrobati, s reálným bojem to má ovšem minimum společnýho... :idea:
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :twisted:
Uživatelský avatar
TongPo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 705
Registrován: pát 18. led, 2008 0:00

Příspěvekod Boreas » stř 07. zář, 2011 13:02

TongPo píše: Tak jsem se díky tomuhle odkazu zase po dlouhý době mrknul na Kroupovo stránky... :lol: Je to borec :!: :twisted: Například tahle jeho technika obrany proti krátký střelný zbrani je v oblasti BU shitů naprosto nepřekonatelnej favorit... :lol: :lol: :lol: Každopádně někteří z jeho svěřenců asi budou celkem slušní akrobati, s reálným bojem to má ovšem minimum společnýho... :idea:


Proč tu techniku nepředvádí sám velký Kroupa? :lol:
Že by sám nezapadal do svých kritérií?
Klub nereálné sebeobrany
Boreas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 333
Registrován: čtv 04. led, 2007 0:00

PředchozíDalší

Zpět na bojová umění a sporty obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků