Přechod na jiný sport

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

Přechod na jiný sport

Příspěvekod Joker » ned 25. zář, 2011 14:51

Ahojte,
chtěl bych požádat o radu... Je mi 15 let a dělám karate 8 let. Dle mého názoru jsem poměrně dobrý a už mám vybojovaných pár titulů jako mistr ČR apod. Ale už dlouho plánuju skončit a začít se věnovat thai boxu nebo kickboxu. Mám ale trošičku obavy z toho, jestli už není příliš pozdě začít s novým sportem, na druhou stranu mám dobré základy z karate - reflexy, úhyby, rychlost, kopy,... Když už bych se dal na jeden z těchto sportů, který z nich je podle vás lepší, jakožto pro bývalého karatistu? -A mám se na něj vůbec dát?
Díky moc za odpověď :)
Joker
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: sob 24. zář, 2011 23:00

 

Příspěvekod wand » ned 25. zář, 2011 15:48

15 rokov je na plnokontaktny sport ideal. Ako karatista dostnes par krat na hubu, kvoli zazitym a chybnym pravidlam, ale zvyknes si. Aj ja som si zvykol a na x-box som isiel z karate neskor ako ty. Cize smelo do toho. Len asi jedna zasadna rada, pri x-boxe ked trafis, tak nikto zapas nezastavi!!! Na to si daj najvacsi pozor. :wink:
wand
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 106
Registrován: stř 08. srp, 2007 23:00

Příspěvekod Nietzsche » ned 25. zář, 2011 15:54

v 15-ti letech se můžeš ještě hooodně moc naučit pozdě není nikdy! jen si klidně zajdi na trénink thai boxu a kick boxu a vyber si co tobě bude lépe vyhovovat, každý jsme jiný člověk, jiný charakter máme jiné vlastnosti proč bychom měli bojovat stejně? najdi si kvalitní klub a když tě to bude bavit je to jedno jestli thai box nebo kick box zapálený kick boxer je lepší než otrávený thai boxer a naopak tak hodně štěstí :wink:
Nietzsche
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 18
Registrován: pát 02. zář, 2011 23:00

Příspěvekod Joker » ned 25. zář, 2011 17:34

Děkuju vám moc. Půjdu si vyzkoušet oboje a uvidim, co se mi víc zalíbí. Jo a to s tim zastavením zápasu, když se trefim, to si budu muset vážně odvyknout ;D.
Joker
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: sob 24. zář, 2011 23:00


Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků