S thaiboxem k lepsimu zivotu :)

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

Příspěvekod graver » čtv 01. zář, 2011 19:11

BizonCZ píše:Jsi kokot a muzes si to najit ve slovniku

Chlapi, koncentrace kokotů na tomto fóru je nižší, než v dámské šatně, tak se to sakra nesnažte napravovat :roll:
Kecy o tom, jestli někam patří nebo nepatří slovenština (hantec, klingonština...) mi hlava nebere. Já su starej pes a navíc kosmopolita, takže mi činí potíže rozlišovat drobné nuance typu Čech/Slovák :wink:
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

 

Příspěvekod player » čtv 01. zář, 2011 19:41

BizonCZ píše:Player :

Jsi kokot a muzes si to najit ve slovniku.

Rekl bych, ze vetsina cechu ma ke slovakum blize nez Ty ke svemu pindourovi, tak ze bych vazil slova.

A klidne s bambulema i bez bambuli.

PS: Jo. A kdyz jsi takovej CECH, tak si zopakuj vyjmenovana slova po l, treba Ti to pomuze s tim Tvym "litkem". Mas to i s obrazkama, kdyby jsi potreboval.

http://www.mojecestina.cz/gramatika/vyjmenovana-slova/c2008091107-vyjmenovana-slova-po-l.html

Zdar


Jestli mas synku nejaky vazny problem s mou osobou, napis mi PM, dam ti adresu a muzes me prijit cestinu doucit. Pokud tak ale neucinis, tak te budu mit za zbabeleho srace, takze cekam, chlapecku namachrovanej...

PS: obvykle se vyjadruju diplomaticky, ale s debilama se diplomaticky jednat neda.
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Příspěvekod BizonCZ_hele_admin » čtv 01. zář, 2011 20:08

Player :

Já Tě mám za sráče namachrovanýho už teď.

Jinak Ty nepotřebuješ naučit češtinu, ale slušný chování.

Jinak jsem ochoten se sejít na půli cesty. A tam mi můžeš vysvětlit jaký jsou slováci špatní.

Já jsem z Jihlavy, tak si to hoď o googlu a vyber místo. Nevidím důvod, proč bych měl jet za Tebou celou trasu. Myslím si, že když jsi takovej frajer, tak se tu půlku cesty dopravíš.
BizonCZ_hele_admin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 281
Registrován: čtv 29. pro, 2005 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod defendu » čtv 01. zář, 2011 20:40

4 Player

Tohle se ti bude moc hodit:

http://www.ceskapojistovna.cz/urazove-pojisteni.html
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 954
Registrován: úte 15. srp, 2006 23:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Dalt » čtv 01. zář, 2011 20:43

a "zase" se budou trhat obcanky... :D
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Uživatelský avatar
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: stř 25. říj, 2006 23:00
Bydliště: Litomyšl

Příspěvekod BizonCZ_hele_admin » čtv 01. zář, 2011 21:03

Dalte máš pravdu, že je to z části úsměvné, ale Player tady urazil minimálně 1/2 přispívajících lidí na toto forum ( a těch lidí si vážím ) a to nemluvím o tom, že urazil z části i mojí rodinu.

Divím se, že jsem jediný, kdo mu to řekl tak, aby to pochopil. :idea:

Je mi jasný, že většina z Vás nemá zapotřebí si s ním vůbec psát, ale tohle přehlížení přesně takové typy jako je on živí a přidává jim na síle, aby psali tyhle sračky a štvali lidi proti sobě.
BizonCZ_hele_admin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 281
Registrován: čtv 29. pro, 2005 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod will » čtv 01. zář, 2011 21:19

4will - určite si myslel túto vetu "Osobně si vzpomenu pouze na jednoho boxera, který běhal špatně a nerad a přesto byl po kondiční stránce velmi silný. Výjimka potvrzuje pravidlo." - no ak je toto pre Teba argument, že "jediný", tak potom sa skutočne nie je čomu diviť, že si tu každému za blázna... :D[/quote]

Ukrope přestaň manipulovat, tobě se nelíbilo, že se mi něco zdá a argumentoval jsi tím, já jsem ti pouze dokázal, že se mi to nezdá, že to prostě možné je. Uvědom si, že ne každý chce být zrovna mistr světa, ale že mohou být sledované i jiné cíle, kterým se prostě musíš přizpůsobit. Jinak dej si pozor na ten tuk, abys to nepřehnal, organizmus nějaký tuk potřebuje, hlavně na činnost mozku :lol: .
will
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 611
Registrován: sob 10. čer, 2006 23:00

Příspěvekod Dalt » čtv 01. zář, 2011 23:28

Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Uživatelský avatar
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: stř 25. říj, 2006 23:00
Bydliště: Litomyšl

Příspěvekod cohen » čtv 01. zář, 2011 23:42

Mazlik:

Na tomto fore je velmi dobre to, ze okrem roznych nimandov sem prispievaju aj ludia, ktori vo svojom zivote nieco DOKAZALI.

Takze ked ti Ucrop, majster slovenska v thaiboxe, povie, ze kondicku naberies behom, tak na tom asi nieco bude. a ked lukas konecny, najuspesnejsi cesky boxer na svojej stranke napise, ze beha x krat tyzdenne, tak na tom asi tiez nieco bude.

Preto aj ked ti rozni no name typci typu will budu davat rozne ine alternativy, ja na tvojom mieste by som vobec nezavahal, koho radami sa riadit.

ps: Bizon, palec hore.
cohen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1720
Registrován: pon 15. srp, 2005 23:00
Bydliště: bratislava, svk

Příspěvekod Jendis » pát 02. zář, 2011 5:55

Dalt píše:a "zase" se budou trhat obcanky... :D


Nebudou, Player nemá šanci. Měl jsem s ním tu čest před pár lety, Standu znám taky nějakej pátek. Protože Player zcela jistě nezměnil svůj přístup k tréninku, dopadne jak v Hanumanu. Jak píše Ucrop...jeden kop asi stihne, ale to bude tak všechno.....

Jinak, tohohle flejmu jsem si všiml až teď.......Hezký Playere, fakt hezký. Máš blbý kecy a ještě jsi drzej. Akorát na špatný lidi.
Standa Ti to napsal hezky....píčus, co se ohání ČESKÝM forem a vaděj mu Slováci, sám neumí Česky.....běž do prdele. A kdyby náhodou, nikam za Tebou nepojedu, to se na Tebe můžu zvysoka.... objev se na střetku, já tam , doufám, budu. Standa taky.


4 Runar - za mne to klidně může bejt jinde, než u Masty, aby se Player nebál dorazit. Osobně je mi to šumák....stejně se musí dojet do Práglu, takže něco vyber, zamluv a bude :)

X let se potkáváme, nejen Ucrop pravidelně dojíždí a pak si tady přečtu tohle ?! Xenofobní pindy od blbečka, kterej umí hovno, akorát je silnej na hubě ?! To by jeden blil.

4 will - se taky ukaž, ať je vidět, co v Tobě je :wink:

4 Bizon - Stando, klídek, nezalamuj se nýmandama. Pamatuj na :" bav se s volem o sobotě, když jde v pátek na porážku ". Player pro Tebe není soupeř, ani by Tě to nebavilo - ať s rukavicema, nebo bez.
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod TongPo » pát 02. zář, 2011 10:45

Tý vole, teď jsem si všimnul tohodle playerovo znovuobjevení se tady na fóru... 8O Až do teď jsem playera považoval za silně egocentrickýho excentrickýho ťuňťu, kterej i v dospělým věku onanuje nad fotkama s Bruce Leem... :roll: A co, říkal jsem si, někdo si hraje na samuraje, jinej na ninju, někdo boxuje a někdo si holt hraje na Bruce Leeho... Každopádně vzhledem k posledním příspěvkům změna - přeřazuju playera do kategorie krypl :evil:

Mimochodem - neexistuje češtině bližší jazyk, než je slovenština. Takže když nějakej Čech napíše, že rozumí víc anglicky než slovensky, tak se asi jedná o nějakou duševní poruchu. Jinak mně osobně je úplně jedno, jestli tady s náma na fóru bude diskutovat Čech, Slovák, Němec, Rakušák, Polák, Maďar, Vietnamec nebo další... Já si lidi neškatulkuju podle národnosti, ale podle toho, jací jsou :idea: Jo a playere - vzhledem k tomu, že moje manželka je poloviční Slovenka, tak si laskavě přestaň o Slováky otírat tu tvojí dementní hubu :!:
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :twisted:
Uživatelský avatar
TongPo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 705
Registrován: pát 18. led, 2008 0:00

Příspěvekod player » pát 02. zář, 2011 12:29

player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Příspěvekod luen » pát 02. zář, 2011 14:43

Njn, treba ma player taky nejake predky na Slovensku, jeho vizaz neni typicky ceska.
Mozna nejaka spatna zkusenost z jineho fora, tam ho nekdo ze Slovenska aktualne nastval ... popr. ho nekdo take poslal do haje. Zatim se tu takhle projevil jen Ladinek, kteremu dosly leky.
Ale v kazdem pripade me to u playera mrzi, protoze az do ted to vypadalo, ze v tom nic osobniho neni ...
Skoda, Michala znam dobre a kdyz napsal playerovi, ze si ho vazi ... tak to tak i myslel. Jakekoli narodnostni problemy, si musi kazdy vyresit sam a hlavne jinde.
Mam take pribuzne na Slovensku, mnoho dobrych pratel, kterych si vazim a to "cechackovstvi" je mi cizi.
Ac znamej prudic, kterej navic v tomto vlaknu flamoval, tohle je zbytecnej prestrel.
Navic myslim, ze tyhle keci by se meli smaznout, protoze to sem proste nepatri.

Nicmene nechci a nebudu moralizovat, tohle si musi kazdej vyresit sam, aby z toho vysel se cti a nebyl za zbytecnyho kaspara.

Stando, kasli na to, mas na vic a nenech se vyprudit :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Vrozkrokkop » sob 03. zář, 2011 10:55

A bez Slováků by tu nebyly Horkýže slíže a jejich "bernardin"
Nejprve pokácím strom, zapálím dům a zabiju ženu
Vrozkrokkop
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 536
Registrován: úte 17. úno, 2009 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod YueFei » sob 24. zář, 2011 9:14

Mazlik píše:Tak jsem se nakonec rozhodl, ze tu posilku pripojim i k tomu boxovani, jenom nevim jak, jestli to davat hned druhej den po sobe (tzn. po, ut...), nebo s denni pauzau (tzn. po: posilka, str: box, pa: posilka...) a nebo to jed jeden tyden to a to nebo to nejak zmaknou v jednom delsim treninku jit si na pul hodky do posilky a hned potom na box, to by ale trenink mel 2 hodiny a byl by to zahul jak prase :D :), co myslite, ze nejlepsi? :)


Hele se ozvi pokud si z Prahy vezmu tě do jednoho Gymu a ukážu ti kombinaci posilovny a box treninku zabere to tak hodku a půl a je to paráda-žádný zbytečný sračky který ti budou ukazovat v každym druhym box klubu hlavně aby tě zabavili a aby trénink byl co "nejpestřejší"...čím pestřejší trénink tim víc je to totiž na hovno!!! :wink: :lol: Pokud ten systém zvládneš a pojedeš to tak čtyřikrát týdně tak ti zaručuju pokrok jako prase :wink:

Kdyžtak pošli SZ kontakt na sebe
YueFei
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 170
Registrován: čtv 11. lis, 2010 0:00

Příspěvekod Jendis » sob 24. zář, 2011 10:19

Ty rozhodně, Vládíku...Ty si běž hlavně pro prášky....


Neposlouchejte ho, je to nemocnej člověk s psychickejma problémama......troll.
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Nietzsche » sob 24. zář, 2011 23:11

no...dal sem si tu práci pročetl si to tu pečlivě od začátku až do konce a taky přispěji svou troškou do mlýna...

1) k tomu tuku...svého času kdy jsem trénoval a měl na to čas ve škole byl jsem na 5,5 % :) jen abych se pochlubil :wink: teď už to asi bude víc protože mám dost sedavé zaměstnání a jsem tam od rána do noci, a díky snaze udržet si tuk na minimum jsem měl nakonec problémy s příjmem potravy ( např. den a půl jsem vbc nejedl a neměl hlad) nicméně se mi z takové sra*ky podařilo zas rychle vybruslit a udružuju se a zlepšuji si zas kondici

2) týká se to i 1. to vše bylo díky velkému množství aerobní aktivity a hlavně běhání! běhání dělá fyz. a fyz. je základ boje! někdo tu psal že v ringu se snad netančí, ono se ale v ringu tančí :D hlavně boxeři apod. stačí se podívat na lehkou váhu kde jsou borci aktivní a pořád poskakují a pak si přepnout těžkou váhu kde stojí vyčkávají a rozdávají údery...!

3) posilka...posilka silová rozhodně po tréninku ale počítej že sval roste 48 hodin! těch 72 je zbytečně moc, může se stát že tě sval bude bolet i po dvou dnech ale to je jen svalová rozbolavělost která už s růstem nemá nic moc společného...

4) jinak samozřejmě hodí se občas k běhání přihodit i brusle je to jiná námaha pro stehna a změnit svalu rutinnu není nikdy na škodu

Jinak mojí prioritou je profesionální sebeobrana a na karate konkrétně shotokan mam svůj názor...nechci se dotknout karaťáků ale podle mě je to naivní...(shotokanu jsem věnoval 4 roky svého života a jediné za co jsem mu vděčný jsou základy a technika kopů) ale to jen okrajove out off topic...

Hlavně chci vzkázat Mazlikovy že běhu se nevyhneš! Jak to budeš dělat bude to velká chyba okamžitě zapomeň naivní že potřebnou fyz. dostaneš při tréninku, dostaneš tam sice nějakou ale je to hlavně o běhání, borec co není unavený z boje tolik jako soupeř má mnohem větší šanci na výhru protože má i lepší techniku lépe mu to myslí a je celkově v psych. pohodě a boj je hlavně o hlavě a o tom co vymyslíš! Když budeš jezdit pár kombinací soupeř tě přečte a převálcuje...
Nietzsche
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 18
Registrován: pát 02. zář, 2011 23:00

Příspěvekod player » ned 25. zář, 2011 19:55

Nietzsche píše:
někdo tu psal že v ringu se snad netančí, ono se ale v ringu tančí :D hlavně boxeři apod. stačí se podívat na lehkou váhu kde jsou borci aktivní a pořád poskakují a pak si přepnout těžkou váhu kde stojí vyčkávají a rozdávají údery...!


To jsem psal ja a bylo to adresovano jednomu jedinemu konkretnimu cloveku, ktery ma do pohybu napr. Prince Naseema na mile daleko.
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Příspěvekod raduz » pon 26. zář, 2011 8:07

Player: asi mas nejaky mindrak zo slovenska a slovakov....vyhladaj psychologa - potrebujes odbornu pomoc :idea:

ak Ti slovo mindrak robi problemy - pouzi slovnik.

Neviem ci by sme nemali do Thajska poslat za vagon kolieskovych korculi (Player - brusli) aby mali thajci silnejsie push-kicky..... :roll: :twisted:
raduz
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 555
Registrován: čtv 18. lis, 2004 0:00
Bydliště: NMnV

Příspěvekod player » pon 26. zář, 2011 13:12

raduz: Rollerblade jsou made in Thailand. LOL.
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

PředchozíDalší

Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google Adsense [Bot] a 22 návštevníků