TKD apod. v Par.kraji

hapkido, musado, taekwondo ITF, WTF, GTF, tang soo do...

TKD apod. v Par.kraji

Příspěvekod kraken » čtv 29. zář, 2011 16:16

Zdravim vsechny,
Chci se zeptat je tu nekdo z vych. Čech ? A vyzna se v zdejsich klubech ? Nejakou dobu cvicim aikido, ale vite jak to chodi.. jsme mladej potrebuju akci.. nejakej tvrdsi styl a poradny zaklady ne pulku treninku prosedet v seize tu muzu v duchodu a jiny vnitrni styly.. Nezna nekdo kvalitni klub na UsteckoOrlicku a okoli ? TKD sem slysel ze je nekde kolem, ale nemuzu nikde dohledat .. A nezna nekdo klub v Trebovicich MT ? Slysel sem ze je docela kvalitni MT v Litomysli, ale to je zase trochu z ruky.. Tu kolem je akorat karate a judo coz by me urcite nebavilo.
Inac mam doma box. trenazer.. takze cvicim sem tam, ale potrebuju vedet jestli ty techniky delam dobre.. budu vdecnej za kazdej nazor.. alebo i doporucenou literaturu (neco doma mam.. pokousel sem se slozit jednu sestavu ale pak sem se na to vysral :D pac bych si stejne udal spatny navyky) kdyz o nejaky vite kde je to vsechno srozumitelne atd. tak sem s tim diky :) (wu-shu,TKD,KIck..)
kraken
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 114
Registrován: čtv 07. črc, 2011 23:00

 

Příspěvekod Asanoth » čtv 29. zář, 2011 20:15

TKD WTF je v Hradci, oddíl orientujíc se čistě na sportovní zápas.
Asanoth
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 133
Registrován: pát 30. bře, 2007 23:00

Příspěvekod kraken » pát 30. zář, 2011 12:19

Asanoth píše:TKD WTF je v Hradci, oddíl orientujíc se čistě na sportovní zápas.


Diky, slysel sem ze i v Pardubicich je i kvalitni ITF celkem, ale nemuzu si to ted dovolit tam porad jezdit hlavne casove navic mam maturitni rocnik bohuzial :x
kraken
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 114
Registrován: čtv 07. črc, 2011 23:00

Příspěvekod Asanoth » pát 30. zář, 2011 14:03

Hele, jde o to, co chceš...
Sortovní úspěch?
Sebeobranu?
Nebo nějaký mix toho?
Nebo Tě zajímá východní filosofie?
To je na Tobě. Moje zkušenost je, že je důležitý si nejdřív ujasnit tohle, pak najít dobrý učitele, který vyhovujou a styl je až na posledním místě. Bohužel to funguje takhle...:(
Asanoth
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 133
Registrován: pát 30. bře, 2007 23:00

Příspěvekod kraken » pát 30. zář, 2011 15:06

Asanoth píše:Hele, jde o to, co chceš...
Sortovní úspěch?
Sebeobranu?
Nebo nějaký mix toho?
Nebo Tě zajímá východní filosofie?
To je na Tobě. Moje zkušenost je, že je důležitý si nejdřív ujasnit tohle, pak najít dobrý učitele, který vyhovujou a styl je až na posledním místě. Bohužel to funguje takhle...:(


O sportovni uspech mi nejde.. ale potrebuju ziskat nejaky zkusenosti .. na sebeobranu chodim .. uci to bejvalej tkd wtf, takze me chytli nektery veci.. chci si najit 1styl, kde se bude opravdu "trenovat" z tech co jsem jmenoval TKD by me bavilo.. o ty vychodni veci se zajimam, ale je mi jasny ze v brzky dobe z toho nic nebude dokad nepujdu nekam studovat nebo makat do vetsiho mesta .. Laka me aj WC a nektery styly kung-fu.. ale nemam moznost proste..
Jeste se zeptam, myslis, ze ma cenu kdyz pojedu na nejakej napr. tydenni seminar nekoho vehlasnejsiho tak mi to pomuze ? Popr. nasmeruje dal..?
kraken
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 114
Registrován: čtv 07. črc, 2011 23:00

Příspěvekod Jendis » pát 30. zář, 2011 15:26

Obrať se na uživatele "Chrobi"....pokud vím, tak je to Taekwonďák a velmi dobrý....ostudu si nedělal ani při návštěvách různých škol a cross style sparringu.

Pokud se teda nepletu ( ale myslím, že nepletu :) ).
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod kraken » pát 30. zář, 2011 19:54

Jendis píše:Obrať se na uživatele "Chrobi"....pokud vím, tak je to Taekwonďák a velmi dobrý....ostudu si nedělal ani při návštěvách různých škol a cross style sparringu.

Pokud se teda nepletu ( ale myslím, že nepletu :) ).


Diky moc :wink:
kraken
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 114
Registrován: čtv 07. črc, 2011 23:00

Příspěvekod Asanoth » sob 01. říj, 2011 7:20

kraken píše:Jeste se zeptam, myslis, ze ma cenu kdyz pojedu na nejakej napr. tydenni seminar nekoho vehlasnejsiho tak mi to pomuze ? Popr. nasmeruje dal..?


Myslim, ze je lepsi jit na seminar nekoho, kdo neni vehlasny a kde bude málo lidí(a bude to nejspíš stát míň :D ). Samozřejmě je to situace od situace. Nicméně to rozhodně pomůže, ne asi v osvojení daného stylu, ale rozhodně Ti to něco dá, já třeba byl na jedné hodine taiji(nic podobného jsem nikdy necvičil) a naučil jsem se tam spoustu principů aplikovatelných v boji obecně, takže týden by Ti rozhodně něco dát měl :)
Asanoth
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 133
Registrován: pát 30. bře, 2007 23:00

Příspěvekod Thunderon » stř 02. lis, 2011 21:59

Já chodím do Pardubického ITF. Cvičím něco přes rok. Já jsem spokojen dokážu se ubránit. Můžeš se na tréninky jít podívat nebo si je vyzkoušet a přímo se zeptat jaký je zaměření jestli sportovní nebo sebeobraný. Já sám si nejsem jist ikdyž tam chodím tak dlouho. :oops:
Thunderon
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: stř 02. lis, 2011 0:00
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod Allien » čtv 09. srp, 2012 16:16

Pardubické taekwondo také musím jen pochválit. Mé zkušenosti tam jsou sice velmi krátké, ale dost tam dbají na sílu kopů (tedy, to asi ve všech skupinách TKD, že? :lol: )
Allien
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 51
Registrován: stř 08. srp, 2012 23:00

 


Zpět na korejská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků