Bojové umění v Praze

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

Příspěvekod levakbob » stř 12. říj, 2011 7:31

A podle čeho sis ten žebříček udělal?
levakbob
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 143
Registrován: pát 16. dub, 2010 23:00

 

Příspěvekod Sennin » stř 12. říj, 2011 8:19

levakbob píše:A podle čeho sis ten žebříček udělal?

Přeci podle tohoto serveru :wink: z osobních zkušeností asi jen částečně...
Marek Pszczolka
Jeet Kune Do CZ
http://www.jeetkunedo.cz/
Uživatelský avatar
Sennin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 786
Registrován: úte 03. čer, 2003 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Jendis » stř 12. říj, 2011 8:24

Podle sebe...třeba proto, že jsem v úzkém kontaktu s člověkem, který u Naii cvičí , učí a znám ho. Nebo proto, protože dělám, co dělám a vím, o čem takovej Defendu píše - zažívám podobné/stejné situace.
Ty máš snad taky pocit, že klub, kde Makoto cvičí, haním ??? Napsal jsem jen, že kluky výše zmíněné považuju za lepší, toť vsjo. Nebo si mám objet všechny kluby v republice, abych byl objektivní ??? Kua, vždyť i kdybych to udělal, stejně bude kdejakej vocas pyskovat, že objektivní nejsem..... :?

Makotovi ( a myslím, že i Matějovi) takové praktické zkušenosti chybí( v takové míře )..nejsem žádnej nazdárek, o BU scéně u nás mám poměrně přehled a znám/viděl jsem/cvičil jsem se spoustou lidí. Možná neznám všechny osobně, ale potom si selektuju info od lidí, které znám a na jejich slova dám.

Kurva...VŽDYŤ je DOPORUČUJU, NE????

A vůbec, odmítám se tu dohadovat o takovejch kokotinách......myslet si mohu, co chci, názory mohu taky prezentovat, jaké chci . A kdo chce, tak si to přebere. To by na mne taky dál mohli vyletět lidi, kteří nemusej Pepíka Mádla - páč je to přece podvodník ( ironie, pro nechápavé ).....lidi, kteří maj konflikty s Pájou Mackem ( páč říká věci do xichtu, tak jak je vidí a jim to vadí) atdatd......

Že Makoto nadskakuje jak blbej, jen proto, že jsem si dovolil je neoznačit za nejlepší( nebo jinak, že si myslím, že je někdo lepší, než oni)...ehm...i to o něčem svědčí....

Jardo, mysli si o mně, co chceš, ale konkrétně Ty děláš svému klubu, poslední dobou, fakt super reklamu....a jen a pouze medvědí službu. Jsi instruktor, kterej učí lidi zvládat krizové situace a kvůli píčovině ( sorry všem) ze sebe tady děláš trotla - jak myslíš, že vypadáte před lidma, kteří to čtou. Díky tomu, co tu poslední dobou předvádíš ????? Než mi odpovíš v afektu, zkus si přečíst svoje poslední příspěvky tady...dejme tomu, za posledního půl roku...vydejchej se......a zamysli se nad tím.

NEREJPU do Tebe....třeba ohledně ženské sebeobrany a vůbec okolo vás doporučuju, kde můžu......ber to jak dobrou radu pro zamyšlení se.

Pokud by to nepomohlo, tak ještě jednou.....ne, nejsem proti vám, nerejpu do vás a ano, jste dobrej klub. Ale myslím si, JÁ OSOBNĚ, že jsou tu i lidi, kteří jsou ještě lepší....Naia v Olmiku a Defendu v Plzni.

Stačí, nebo musím ještě více po lopatě ????
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Sennin » stř 12. říj, 2011 8:34

Jendisi, neprožívej to tolik... kua, rupne ti cévka v mozku :lol:
Marek Pszczolka
Jeet Kune Do CZ
http://www.jeetkunedo.cz/
Uživatelský avatar
Sennin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 786
Registrován: úte 03. čer, 2003 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Gino » stř 12. říj, 2011 8:36

Jendis tu napsal jeden z nej, ne-li nejlepší příspěvek pro tazatele - nejlepší a nejkonkrétnější odpověď. Tím to prostě hasne a přestaňte se tu handrkovat jako malá děcka.
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod BizonCZ_hele_admin » stř 12. říj, 2011 8:52

Sennin píše:
levakbob píše:A podle čeho sis ten žebříček udělal?

Přeci podle tohoto serveru :wink: z osobních zkušeností asi jen částečně...


Ahoj Marku,

chci se zeptat. Vzhledem k tomu, že jsem osobně cvičil s PM, Luenem, Naiou, Defendu, Ynseminatorem, Ukropem, Daltem, Jendisem, Vrozkrokopem, Severinem a řadou dalších. Byl jsem na seminářích Severina, Luena, PM, Naii, Makota/Matěje na kterých jsem se setkal s dalšími lidmi, kteří sem přispívají pod různými nicky, tak když sem napíšu svůj žebříček, tak bude brán jak?

Jako, že jsem si ho udělal, dle zde postujících příspěvků nebo z osobní zkušenosti?

Osobně si myslím, že vždy to bude subjektivní názor, ať to je na základě osobní zkušenosti či z příspěvků zde, jelikož každý z nás má jiné osobní zkušenosti s konfliktem a považuje jiné věci za funkční.

Makoto : Smiř se s tím, že si Vás někdo dovolí považovat za né nejlepší na světě.
BizonCZ_hele_admin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 281
Registrován: čtv 29. pro, 2005 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Sennin » stř 12. říj, 2011 9:00

Stando, žebříček si každý udělá jistě podle svého a myslím, že osobní zkušenost a praxe je asi tím nejlepším "vlastním" žebříčkem. A ten můj post k Jendisovi ber jen jako nadsázku :wink:
Máš velké plus, že nejsi zatížen konkrétním stylem, směrem, ale jdeš prostě všude, takže tvůj žebříček bude vycházet z vlastních zkušeností :wink:
Marek Pszczolka
Jeet Kune Do CZ
http://www.jeetkunedo.cz/
Uživatelský avatar
Sennin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 786
Registrován: úte 03. čer, 2003 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Jendis » stř 12. říj, 2011 9:29

Sennin píše:A ten můj post k Jendisovi ber jen jako nadsázku :wink:


Proto jsem to nekomentoval a bral to tak. I vy jste jistě na dobré cestě !! Nevěřím, že by Pucmaz k sobě do Dojo vzal někoho, kdo nic neumí......a od doby, kdy cvičíte s instruktorama JKD ze světa, vašemu klubu fandím. Objev se na setkání, psals, že cvičíte tyčky ( četl jsem a slyšel, že chodíte k Severinovi ) plus teleskop...zablbneme :wink:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Sennin » stř 12. říj, 2011 9:37

Jendis píše:
Sennin píše:A ten můj post k Jendisovi ber jen jako nadsázku :wink:


Proto jsem to nekomentoval a bral to tak. I vy jste jistě na dobré cestě !! Nevěřím, že by Pucmaz k sobě do Dojo vzal někoho, kdo nic neumí......a od doby, kdy cvičíte s instruktorama JKD ze světa, vašemu klubu fandím. Objev se na setkání, psals, že cvičíte tyčky ( četl jsem a slyšel, že chodíte k Severinovi ) plus teleskop...zablbneme :wink:


Spíše bych tam zašel, kdyby tam byl někdo s nožema (molitany, gumy, značkovací ap.) Vzal bych i Toma - cvičí u Martina Hradeckýho...

Edit: teď koukám, že to máte 12. 11. a to asi na 95% budu u Franka v Berlíně :?
Marek Pszczolka
Jeet Kune Do CZ
http://www.jeetkunedo.cz/
Uživatelský avatar
Sennin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 786
Registrován: úte 03. čer, 2003 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Jendis » stř 12. říj, 2011 9:42

Však jo...nože tam budou určitě taky. Já osobně si klidně zablbnu klidně i s kudlou....keine problém.
A jistě nejen já....budou tam, co jsem četl, kluci z Doce Pares, Dipenshi.....já cvičil třeba s Cibulářem, v italce jsou dýky/kudly taky.....takže ???? :wink:

EDIT - tak pošli někoho od vás.....třeba toho Toma...nebo kdo bude mít zájem.
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod pucmaz » stř 12. říj, 2011 9:43

Aniž bych vám chtěl zasahovat do diskuze.

Nejde o to vzít někoho k sobě do dojo. Jde o pronájem prostor, takže je u nás kdokoliv kdo má zájem a je ochoten zaplatit nájem (i když u nás máme docela levno).

V současnosti se kromě našich tréninků u nás cvičí ještě JKD, Krav Maga, karate (IOGKF) a box. Ono to totiž při výši nájmů ani moc jinak nejde :-)
Naposledy upravil pucmaz dne stř 12. říj, 2011 9:50, celkově upraveno 2
pucmaz
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 838
Registrován: pon 12. dub, 2004 23:00

Příspěvekod Sennin » stř 12. říj, 2011 9:45

Jendis píše:Však jo...nože tam budou určitě taky. Já osobně si klidně zablbnu klidně i s kudlou....keine problém.
A jistě nejen já....budou tam, co jsem četl, kluci z Doce Pares, Dipenshi.....já cvičil třeba s Cibulářem, v italce jsou dýky/kudly taky.....takže ???? :wink:

EDIT - tak pošli někoho od vás.....třeba toho Toma...nebo kdo bude mít zájem.


EDIT 2: Teď jsem komunikoval se Sifu Frankem a máme návštěvu přesunutou o týden později na 18.-20.11. - Frank jede 11. -12. 11. do Hannoveru na společný seminář s Erikem Paulsonem a v neděli má seminář Luta Livre v Lipsku... takže bych se s Tomem (pokud nebude někde mimo) mohl stavit - ovšem je to podmíněno, jak to budu mít v práci.
Naposledy upravil Sennin dne stř 12. říj, 2011 10:01, celkově upraveno 1
Marek Pszczolka
Jeet Kune Do CZ
http://www.jeetkunedo.cz/
Uživatelský avatar
Sennin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 786
Registrován: úte 03. čer, 2003 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Jendis » stř 12. říj, 2011 10:00

pucmaz píše:Aniž bych vám chtěl zasahovat do diskuze.

Nejde o to vzít někoho k sobě do dojo. Jde o pronájem prostor, takže je u nás kdokoliv kdo má zájem a je ochoten zaplatit nájem (i když u nás máme docela levno).

V současnosti se kromě našich tréninků u nás cvičí ještě JKD, Krav Maga, karate (IOGKF) a box. Ono to totiž při výši nájmů ani moc jinak nejde :-)


ok
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Jendis » stř 12. říj, 2011 10:05

Sennin píše: ovšem je to podmíněno, jak to budu mít v práci.


V pohodě, to znám.
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Ynseminator » stř 12. říj, 2011 10:59

Sennin píše:
Spíše bych tam zašel, kdyby tam byl někdo s nožema (molitany, gumy, značkovací ap.) Vzal bych i Toma - cvičí u Martina Hradeckýho...



Za sebe a kolegu co dorazí se mnou - rádi se sparingů s kudličkama taky zúčastníme.
BTW tušíte někdo jestli a pokud ano tak kdo od Dipenshi dorazí (myslím, že je zmínil Jendis)?

Kuba
Tak řiď ať jedeš lip. Myslel sem řiď jako řiď, ne řiď jako řiť.
Ynseminator
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 149
Registrován: pon 17. zář, 2007 23:00
Bydliště: Dimenze X

Příspěvekod Asanoth » stř 12. říj, 2011 11:11

bucz: Ahoj, chtěl bych se naučit hrát na hoboj. Všiml jsem si ale, že většina učitelů jsou jenom přeučený flétnisti, který moc hoboj neovládají. Poradíte mi, kde se naučím na hoboj?
marcelo: vyser se na hoboj, to je teďka k ničemu, na to heavy metal stejně nezahraješ. Nauč se na elektrickou kytaru, to je jednak víc cool, naučíš se to mnohem rychlejc a tón bude pořád tón, kromě toho jsou pak ty znalosti přenositelný částečně i na ostatní strunný nástroje. Můžeš pak hrát i v kapele a podobovně. Jsi sračka, bojíš se, že si hrou na kytaru odřeš prsty??
bucz: Díky, ale radši bych se učil na hoboj. Elektrická kytara mě tolik neláka, a musíš třeba uznat, že hoboj jde použít v alternative nebo progressive rocku. Líbí se mi, jak učí hru na hoboj například Pavel Macek nebo Honza Čech, znáte nějaké podobné učitele? ale vážně se to chci učit pořádně, NE jenom nějaký pískání na vrbovej proutek.
marcelo: hoboj je k ničemu, fakt nechci vidět toho učitele hry na elektriku, kterej tě dostane, chudák. Když tady píšeš, že se chceš naučit jenom na vrbovej proutek, tak si pusť nějakou pohádku a koukej, jak v ní pískaj, to de odkoukat.

Tohle mi fakt příde postavený na hlavu, ale asi jsem tady jedinej... Kromě toho pak začnou lidi zasírat vlákno něčim zcela nesouvisejícím, a pak příde na forum zas někdo novej, kdo je třeba talentovanej a za 10 let by mohl něco kvalitně učit, ale vyvodí si z těchhle vláken, že jednak většina bu/bs lidí jsou hádaví arogantní nevimco, a že např. kung fu má význam v Praze dělat jen u LGHK(podle mého názoru výborná škola, jen aby nedošlo k mýlce), ale to mu z nějakého důvodu nemusí vyhovovat, tak pude na Kickbox, nebo ho prostě(chápu, k nevíře) sporty nelákají, tak se pude místo toho učit třeba na ten hoboj a BU přijdou o dalšího dobrýho člověka jenom kvuli tomu, že někdo, kdo nemá k tématu co říct, má potřebu to sdělit i tak...
Prostě pokud neznám školu bu v Praze, tak držím hubu. A nějaký moderátor by měl přesunout hádku MakotoxJendis do témat reálné sebeobrany.
Asanoth
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 133
Registrován: pát 30. bře, 2007 23:00

Příspěvekod BizonCZ_hele_admin » stř 12. říj, 2011 11:23

Ynseminator píše:
Sennin píše:
Spíše bych tam zašel, kdyby tam byl někdo s nožema (molitany, gumy, značkovací ap.) Vzal bych i Toma - cvičí u Martina Hradeckýho...



Za sebe a kolegu co dorazí se mnou - rádi se sparingů s kudličkama taky zúčastníme.
BTW tušíte někdo jestli a pokud ano tak kdo od Dipenshi dorazí (myslím, že je zmínil Jendis)?

Kuba


Myslim, ze od DPS neprijde nikdo. Budete asi jedini PTK na srazu. :wink:
BizonCZ_hele_admin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 281
Registrován: čtv 29. pro, 2005 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Jendis » stř 12. říj, 2011 12:09

Ynseminator píše:
Sennin píše:
Spíše bych tam zašel, kdyby tam byl někdo s nožema (molitany, gumy, značkovací ap.) Vzal bych i Toma - cvičí u Martina Hradeckýho...



Za sebe a kolegu co dorazí se mnou - rádi se sparingů s kudličkama taky zúčastníme.
BTW tušíte někdo jestli a pokud ano tak kdo od Dipenshi dorazí (myslím, že je zmínil Jendis)?

Kuba


Chodil Buff + takovej blonďatej klučina.....ale já na střetku se zbraněma dlouho nebyl, takž nevím. Ale určitě si to nenechaj ujít. A Buff je fakt dobrej!
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Ynseminator » stř 12. říj, 2011 12:18

Jendis píše:
Ynseminator píše:
Sennin píše:
Spíše bych tam zašel, kdyby tam byl někdo s nožema (molitany, gumy, značkovací ap.) Vzal bych i Toma - cvičí u Martina Hradeckýho...



Za sebe a kolegu co dorazí se mnou - rádi se sparingů s kudličkama taky zúčastníme.
BTW tušíte někdo jestli a pokud ano tak kdo od Dipenshi dorazí (myslím, že je zmínil Jendis)?

Kuba


Chodil Buff + takovej blonďatej klučina.....ale já na střetku se zbraněma dlouho nebyl, takž nevím. Ale určitě si to nenechaj ujít. A Buff je fakt dobrej!

No výborně! Tak to by mohlo být zajímavé :) Díky
Tak řiď ať jedeš lip. Myslel sem řiď jako řiď, ne řiď jako řiť.
Ynseminator
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 149
Registrován: pon 17. zář, 2007 23:00
Bydliště: Dimenze X

:-)

Příspěvekod kumori » čtv 13. říj, 2011 15:54

myslím, že v Praze je taky Musado - www.musadocz.cz , pro mně to není, ale na večerní pobavení 2x týdně pro začátečníka stačí.
Jistě, většina z vás mi bude nadávat kam, že ho to posílám, ale co už, aspoň bude mít šanci se stát "bojovým umělcem" 8)
BTW ty maskáčová kimonka jsou fakt cool :lol: [/b]
kumori
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 476
Registrován: stř 04. dub, 2007 23:00

PředchozíDalší

Zpět na bojová umění a sporty obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků

cron