Praying mantis Kung fu

kung-fu, wu-šu, tchaj-ťi, JKD...

Moderátor: pm

Příspěvekod jeikob » stř 02. zář, 2009 12:50

marcelo píše:



...tak tieto 2 videa som prehliadol...celkom slusne..to je kudlanka? ..pripomina mi to JKD..pekne..ten zvysok ako som uz pisal sa mi silne nepaci :(

no já tam kudlanku vidím:) a ted to myslím vážně ono v těch uderech a postojích je cosi z realné kudlanky tedy zvířete
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

 

Příspěvekod jeikob » stř 02. zář, 2009 12:59

luen píše:
jeikob píše:hele kluci a existuje nějaký filmík,videjko z nějakým bojem z realu ,kde bojuje praktikant č bu a to tak že dobře a vy fundovaní můžete říct ano tady je vidět že ten či oni při tom boji používají principy a je z toho poznat že něco cvičí? ps nemusí to být ani čínané


Z realu? To jaku z ulice? Jukni na youtube neco tam urco najdes, jinak na mem uctu cfwckt na yuotube mam pekna videa ze sanda ...

Napr. tady:

http://www.youtube.com/watch?v=cd1q6J5Shf8 a za chvili tam bude i zvukova stopa :wink: (porad ted blbnou s autorskyma pravama) :evil:

Tady ten "skin" se hybe slusne (nestoji jak fosna):

http://www.youtube.com/watch?v=edF1pc1VH_w

Jinak najdes urco i jine! Je toho plnej net. Neco na filipinach, japanu ... konec koncu projdi si zdejsi vlakna. Otazka je jestli to tam sam vidis, to se pak tezko hleda ...


viděl jsem cosi z ruska jakýsi boj v obchodáku ochranka vs navštěvník. pak a to by mne zajímalo co je ten chlapík zač jestli boxer nebo praktikant bu takový turek co srážel týpky jako kuželky takovej hubenej.a pak jeden čínan starší chlapík co mával s několika chlapama.
jinak vetšina těch realných bitek vypadá jako chaotická brutalnější bitka ve škole:)
jinak ty sanda zápasy se mi líběj . rad bych viděl video kde je třeba nějaká dobrá obrana s tím rotačním principem tedy že nejde silou proti síle
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod luen » stř 02. zář, 2009 15:09

jeikob píše:viděl jsem cosi z ruska jakýsi boj v obchodáku ochranka vs navštěvník. pak a to by mne zajímalo co je ten chlapík zač jestli boxer nebo praktikant bu takový turek co srážel týpky jako kuželky takovej hubenej.a pak jeden čínan starší chlapík co mával s několika chlapama.
jinak vetšina těch realných bitek vypadá jako chaotická brutalnější bitka ve škole:)
jinak ty sanda zápasy se mi líběj . rad bych viděl video kde je třeba nějaká dobrá obrana s tím rotačním principem tedy že nejde silou proti síle


Vubec nevim o cem pises, ale urcite je to OT :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod littleass » stř 02. zář, 2009 16:56

Kurňa tak tohle je z prdele KLIKA :!: :idea:

Dneska sem sehnal matroš za 600,- gram!!!Kdo má zájem SZ :wink: 8) :lol:
littleass
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 268
Registrován: pát 03. dub, 2009 23:00

Příspěvekod marcelo » stř 02. zář, 2009 17:37

luen píše:
jeikob píše:viděl jsem cosi z ruska jakýsi boj v obchodáku ochranka vs navštěvník. pak a to by mne zajímalo co je ten chlapík zač jestli boxer nebo praktikant bu takový turek co srážel týpky jako kuželky takovej hubenej.a pak jeden čínan starší chlapík co mával s několika chlapama.
jinak vetšina těch realných bitek vypadá jako chaotická brutalnější bitka ve škole:)
jinak ty sanda zápasy se mi líběj . rad bych viděl video kde je třeba nějaká dobrá obrana s tím rotačním principem tedy že nejde silou proti síle


Vubec nevim o cem pises, ale urcite je to OT :wink:


..ten turek co zmastil na tej ulici zenocov zo svadobneho davu bol boxer,ale Jeikob by v nom rad videl nejake majstra shaolinu :lol:
"If you want to learn how to fight, you must practice fighting against someone who is fighting back"
marcelo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1121
Registrován: úte 26. úno, 2008 0:00

Příspěvekod jeikob » stř 02. zář, 2009 18:04

marcelo píše:
luen píše:
jeikob píše:viděl jsem cosi z ruska jakýsi boj v obchodáku ochranka vs navštěvník. pak a to by mne zajímalo co je ten chlapík zač jestli boxer nebo praktikant bu takový turek co srážel týpky jako kuželky takovej hubenej.a pak jeden čínan starší chlapík co mával s několika chlapama.
jinak vetšina těch realných bitek vypadá jako chaotická brutalnější bitka ve škole:)
jinak ty sanda zápasy se mi líběj . rad bych viděl video kde je třeba nějaká dobrá obrana s tím rotačním principem tedy že nejde silou proti síle


Vubec nevim o cem pises, ale urcite je to OT :wink:


..ten turek co zmastil na tej ulici zenocov zo svadobneho davu bol boxer,ale Jeikob by v nom rad videl nejake majstra shaolinu :lol:


čínský box,povstání boxerů:))
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Chow Gar

Příspěvekod derbin » ned 21. úno, 2010 21:06

nové Chow Gar video z Německa...
http://www.youtube.com/watch?v=zX5QAohjDXU
derbin
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 55
Registrován: čtv 03. led, 2008 0:00
Bydliště: Turnov

Příspěvekod luen » pon 22. úno, 2010 1:46

Ale asi to nepatri do vlakna s kudlou, ze?
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Chow Gar

Příspěvekod derbin » pon 22. úno, 2010 7:00

No pokud vim, tak Chow Gar má bejt kudlanka...i když se mi to video taky v tomhle moc nezdálo..
taky proto jsem to sem dal, aby případně někdo opravil/vysvětlil..
derbin
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 55
Registrován: čtv 03. led, 2008 0:00
Bydliště: Turnov

Chow Gar

Příspěvekod derbin » pon 22. úno, 2010 7:00

No pokud vim, tak Chow Gar má bejt kudlanka...i když se mi to video taky v tomhle moc nezdálo..
taky proto jsem to sem dal, aby případně někdo opravil/vysvětlil..
derbin
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 55
Registrován: čtv 03. led, 2008 0:00
Bydliště: Turnov

Příspěvekod tonglong » pon 22. úno, 2010 8:04

Vytrpel jsem to video az do konce, jen abych si byl jisty, ze tam zadna kudlanka neni a taky nebyla. Snazi se to byt jako jeden z jiznich stylu (hlavne podle obleceni) i kdyz v tomto podani si myslim ze by to neprezilo ani prvni generaci.
tonglong
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 57
Registrován: pon 13. srp, 2007 23:00

Příspěvekod pm » pon 22. úno, 2010 10:37

tohle je Jau ga, jihocinsky styl, ktery je kombinaci Hung ga, Choi a a Bak Siulam

nema to nic spolecneho s Jau ga tonglong, tj. jizni Hakka kudankou, ktera pro zmenu nema nic spolecneho se "severni" kudlankou
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

Chow Gar

Příspěvekod derbin » pon 22. úno, 2010 10:51

tak sorry, moje blbost..
aspoň jsem zas vo něco chytřejší... :lol:
derbin
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 55
Registrován: čtv 03. led, 2008 0:00
Bydliště: Turnov

Příspěvekod pm » ned 06. lis, 2011 16:58

jizni kudlanka ve fullkontaktnich ala MMA zapasech

http://vimeo.com/6097927
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

Příspěvekod MartinCZ » ned 06. lis, 2011 20:40

To je dobrý. mají i pěkný tréninky. Já bych dal lapy i do Bagua. :) Asi by to byl boj... :)
MartinCZ
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 192
Registrován: ned 25. kvě, 2003 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod mnich » pon 07. lis, 2011 17:03

pm píše:jizni kudlanka ve fullkontaktnich ala MMA zapasech

http://vimeo.com/6097927
¨¨¨¨¨Nádhera ikdyž počítam že se zas najde nějakej v..l kterej to pomluví.Jinak není to ten chlapík co napsal tu knížku co jsem si od tebe pujčil?No v mé knize dělám z lidí co cvičí tuhle Haka Kudlanku pěkný zlosiny :D :D :D .Budu to muset v některé další své knize napravít.
mnich
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 59
Registrován: pon 20. bře, 2006 0:00
Bydliště: teplice/praha

Příspěvekod marcelo » pon 07. lis, 2011 17:12

mnich píše:
pm píše:jizni kudlanka ve fullkontaktnich ala MMA zapasech

http://vimeo.com/6097927
¨¨¨¨¨Nádhera ikdyž počítam že se zas najde nějakej v..l kterej to pomluví.Jinak není to ten chlapík co napsal tu knížku co jsem si od tebe pujčil?No v mé knize dělám z lidí co cvičí tuhle Haka Kudlanku pěkný zlosiny :D :D :D .Budu to muset v některé další své knize napravít.



..tak budem asi prvy vul ktory to "pomluvi'... k vitazstvu Kudlankara gratulacia..ten thaiboxer bol shitak...ked donho zatlacil ten Kudlankar,tak minimalne mal bit kontry v ustupe do kriza rovno po brade s hlavou krytou medzi ramenami,popr. mal ihned vojst do klinca-thai,greko,thai-underhook a mastit kolena proti tym "bitches" uderom...

..kedze vacsina ludi tu na fore vie,ze nemam problem pochvalit TBU ked vidim gut veci, napr. CLF uderovka sa mi velmi paci,Muay Boran patri medzi top na mojom piedestali TBU,tak uderovka dotycneho pana bola humus,mal tam diery jak svina,brada odkryta atd,tapkacie "bitches" udery...

..nepaci sa mi to,v zivote by som tak neudieral,su to vysokoriskatne typy uderov,to ze mu to vyslo este naznamena ze to ma byt standartom...

P.S. ten thaiboxer bol Dilino,s tym jeho vyhukanym vyrazom idiota nad tymi udermi ma zbytocne nasieral a jeho prehre som celkom aj tesil

:? :roll:
"If you want to learn how to fight, you must practice fighting against someone who is fighting back"
marcelo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1121
Registrován: úte 26. úno, 2008 0:00

Příspěvekod pm » pon 07. lis, 2011 21:20

marcelo, mas recht, ale - vyhral :-D
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

Příspěvekod marcelo » pon 07. lis, 2011 21:39

pm píše:marcelo, mas recht, ale - vyhral :-D


JJ vyhral zasluzene a prajem mu to :wink:
"If you want to learn how to fight, you must practice fighting against someone who is fighting back"
marcelo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1121
Registrován: úte 26. úno, 2008 0:00

Příspěvekod mnich » úte 08. lis, 2011 16:38

marcelo píše:
mnich píše:
pm píše:jizni kudlanka ve fullkontaktnich ala MMA zapasech

http://vimeo.com/6097927
¨¨¨¨¨Nádhera ikdyž počítam že se zas najde nějakej v..l kterej to pomluví.Jinak není to ten chlapík co napsal tu knížku co jsem si od tebe pujčil?No v mé knize dělám z lidí co cvičí tuhle Haka Kudlanku pěkný zlosiny :D :D :D .Budu to muset v některé další své knize napravít.



..tak budem asi prvy vul ktory to "pomluvi'... k vitazstvu Kudlankara gratulacia..ten thaiboxer bol shitak...ked donho zatlacil ten Kudlankar,tak minimalne mal bit kontry v ustupe do kriza rovno po brade s hlavou krytou medzi ramenami,popr. mal ihned vojst do klinca-thai,greko,thai-underhook a mastit kolena proti tym "bitches" uderom...

..kedze vacsina ludi tu na fore vie,ze nemam problem pochvalit TBU ked vidim gut veci, napr. CLF uderovka sa mi velmi paci,Muay Boran patri medzi top na mojom piedestali TBU,tak uderovka dotycneho pana bola humus,mal tam diery jak svina,brada odkryta atd,tapkacie "bitches" udery...

..nepaci sa mi to,v zivote by som tak neudieral,su to vysokoriskatne typy uderov,to ze mu to vyslo este naznamena ze to ma byt standartom...

P.S. ten thaiboxer bol Dilino,s tym jeho vyhukanym vyrazom idiota nad tymi udermi ma zbytocne nasieral a jeho prehre som celkom aj tesil

:? :roll:[/quote------Hele to bych takhle mohl kritizovat každej boxerskej zápas.Na spoustu kvalifikačních zapsu v K-1se neda ani koukat.Vono spoustu lidi boxuje ale ne kazdej je Mohamed Ali nebo Le Baner.Dulezite je mit srdce technika je druhorada
mnich
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 59
Registrován: pon 20. bře, 2006 0:00
Bydliště: teplice/praha

PředchozíDalší

Zpět na čínská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků

cron