Yang Jwing Ming

kung-fu, wu-šu, tchaj-ťi, JKD...

Moderátor: pm

Yang Jwing Ming

Příspěvekod naty » stř 05. říj, 2011 9:53

Hodně se mi líbí jeho knihy, a i videa na youtubu z jeho centra .
Chtěla bych se zeptat kluků tady co kungfu rozumí jaký je jejich názor na
tohoto mistra. Případně jestli se dá někde kolem Brna cvičit něco podobného.
Díky
naty
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: pon 26. zář, 2011 23:00

 

Re: Yang Jwing Ming

Příspěvekod Miro » stř 05. říj, 2011 23:12

Klobúk dolu pred jeho aktivitami ohľadne propagácie kungfu mimo Číny - v tomto aspekte sa mu nik nevyrovná. Niektoré jeho knihy by mali byť povinným čítaním pre všetkých, ktorí robia čínske bojové umenia, bez ohľadu na štýl - napríklad Teorie a bojová síla Tchaj-ťi (vyšlo v češtine V CAD Presse). A ešte som ich nevidel, ale veľmi rád by som si pozrel jeho DVDs Understanding Qigong: Embryonic Breathing a Understanding Qigong: Small Circulation.... Takže môj názor naňho je jednoznačne pozitívny.
Pokiaľ viem, má pobočku svojej školy aj v Poľsku, takže asi tam chodí aj na občasné semináre: http://ymaa.com/training/schools/ymaa-poland
V Brne žije Petr Kreml, kedysi sa venoval Eagle Claw a neskôr presedlal na modlivku, zájdi si pozrieť sa na jeho tréningy.

Miro
Miro
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 758
Registrován: pát 28. bře, 2003 0:00

MAFAS

Příspěvekod YueFei » pon 31. říj, 2011 15:18

Hoj hoj! tušim,že má ještě pobočku v Praze :wink: Byl jsem tam tak před dvěma roky a myslim,že pořád fungujou:

www.fengshanshi.info
YueFei
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 170
Registrován: čtv 11. lis, 2010 0:00

Příspěvekod luen » pon 31. říj, 2011 19:17

fss :lol: :lol: :lol:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

re:

Příspěvekod naty » stř 02. lis, 2011 9:54

Díky za pomoc,
Napsala jsem přímo Yang Jwing Mingovi a on mi poslal kontakt
na pana Vašíčka i na polskou školu.
Tak uvidím, se zkušenostmi ráda se podělím.

Natálie
naty
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: pon 26. zář, 2011 23:00

Re: re:

Příspěvekod YueFei » pon 21. lis, 2011 14:39

naty píše:Díky za pomoc,
Napsala jsem přímo Yang Jwing Mingovi a on mi poslal kontakt
na pana Vašíčka i na polskou školu.
Tak uvidím, se zkušenostmi ráda se podělím.

Natálie



No hlavně taky Yang Jwing Mingovi napiš,že do Feng Shan Shi občas zavítaj nějací mindráci a honěj si tam ego tim,že tam mlátěj lidi co cvičí rok dva-to byla taková epizodka...před pár lety tam naběhlo pár lidí z docela známých Kung Fu škol a dávali si tam sparing s lidma kteří cvičej pár let a oni sami cvičili hodně dlouho a pak po celé Praze rozhlašovali jací jsou to machři a jak lidi z Feng Shan Shi stojej za hovno...mluvil jsem s pár lidma co byli u toho.Českej národ hold pakáž nad pakáž už za protektorátu padalo nejvíc udání od Čechů na Čechy... :roll: Prostě Slovani a Romové-odpad Evropy :lol:
YueFei
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 170
Registrován: čtv 11. lis, 2010 0:00

Příspěvekod Jian » pon 21. lis, 2011 15:17

YueFei: jelikoz se to docela detailne resilo i tady na foru, tak si myslim ze cela rada lidi s timto tvym prispevkem prilis souhlasit nebude... :wink:
Jian
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 588
Registrován: ned 10. čer, 2007 23:00

Příspěvekod Jendis » pon 21. lis, 2011 18:15

jojo...když má někdo velkou hubu, musí počítat s jistou odpovědí....toliko k FSS. Dopadlo to, jäk to dopadlo a myslím, že zůčastněným to došlo..... :wink: :lol:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Re: re:

Příspěvekod marcelo » pon 21. lis, 2011 18:47

YueFei píše: Slovani a Romové-odpad Evropy :lol:


aaaaa..panecek okrem toho ze je mentalne naruseny ma aj nejake tie rasisticko nacisticke sklony...mna do svojej dusevnej zumpy netahaj...som Slovan a necitim sa byt odpadom Europy ...kontroluj si tu svoju nevymachanu drzku :!:
"If you want to learn how to fight, you must practice fighting against someone who is fighting back"
marcelo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1121
Registrován: úte 26. úno, 2008 0:00

Příspěvekod Jendis » úte 22. lis, 2011 9:37

Marcelo, to je zase Vládík...klid :wink: Ten za to nestojí, je duševně narušenej.

Jinak..ještě k FSS - ať to dopadlo jakkoliv, aspoň měli kluci koule se poměřit...což se nedá říct o každém. A to já hodně oceňuju....a jistě nejen já.

Celá diskuze o FSS je tady :

http://www.bojovaumeni.cz/modules.php?n ... ss&start=0
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

 

Re: re:

Příspěvekod YueFei » úte 22. lis, 2011 14:41

marcelo píše:
YueFei píše: Slovani a Romové-odpad Evropy :lol:


aaaaa..panecek okrem toho ze je mentalne naruseny ma aj nejake tie rasisticko nacisticke sklony...mna do svojej dusevnej zumpy netahaj...som Slovan a necitim sa byt odpadom Europy ...kontroluj si tu svoju nevymachanu drzku :!:



To není rasismus,ale realismus :idea: Na každém druhém Discontu v Německu či jiných zemích máš u vchodů napsáno "Češi nekrást!"Češi jsou považováni pro vyspělou Evropu za svoloč patřící k východu a tak to bude vždy :wink:Hovořím na základě vlastních zkušeností vždy když jsem pracoval mimo "odpadní"země tak jsem si vyslechl věci a vypozoroval toho také dost! Prostě Slovani celkově-není o čem hovořit....je to svoloč.Prober se :lol:
YueFei
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 170
Registrován: čtv 11. lis, 2010 0:00

Příspěvekod YueFei » úte 22. lis, 2011 14:43

Jendis píše:Marcelo, to je zase Vládík...klid :wink: Ten za to nestojí, je duševně narušenej.

Jinak..ještě k FSS - ať to dopadlo jakkoliv, aspoň měli kluci koule se poměřit...což se nedá říct o každém. A to já hodně oceňuju....a jistě nejen já.

Celá diskuze o FSS je tady :

http://www.bojovaumeni.cz/modules.php?n ... ss&start=0



Požádal jsem svého legálního drogového dealera psychiatra Mudr.¨Žahourka o nové bonbonky-Lexaurin+Leponex.Kam se hrabe Pervitin :idea: :lol:
YueFei
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 170
Registrován: čtv 11. lis, 2010 0:00

Příspěvekod YueFei » úte 22. lis, 2011 14:43

ICH NATURLICH 8)
YueFei
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 170
Registrován: čtv 11. lis, 2010 0:00

Re: re:

Příspěvekod DrGlock » úte 22. lis, 2011 15:24

YueFei píše:
marcelo píše:
YueFei píše: Slovani a Romové-odpad Evropy :lol:


aaaaa..panecek okrem toho ze je mentalne naruseny ma aj nejake tie rasisticko nacisticke sklony...mna do svojej dusevnej zumpy netahaj...som Slovan a necitim sa byt odpadom Europy ...kontroluj si tu svoju nevymachanu drzku :!:



To není rasismus,ale realismus :idea: Na každém druhém Discontu v Německu či jiných zemích máš u vchodů napsáno "Češi nekrást!"Češi jsou považováni pro vyspělou Evropu za svoloč patřící k východu a tak to bude vždy :wink:Hovořím na základě vlastních zkušeností vždy když jsem pracoval mimo "odpadní"země tak jsem si vyslechl věci a vypozoroval toho také dost! Prostě Slovani celkově-není o čem hovořit....je to svoloč.Prober se :lol:


Realismus? S realitou to moc společného nemá, jsi vedle jak ta jedle...
1. Romové pochází z Indie, takže těžko můžou být odpadem Evropy (maximálně odpadem Asie)
2. Češi jsou Keltové a nikoliv Slované (časem jsme se promíchali se Slovany a Germány, ale kořeny a geny jsou jednoznačné)
3. Marcelo je Slovák, takže narážky na Čechy jsou v tomto případě úplně mimo
:twisted:
Jan Bednařík
www.RBSD.cz
DrGlock
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 388
Registrován: pát 20. říj, 2006 23:00

Příspěvekod Jian » úte 22. lis, 2011 17:42

DrGlock: "Češi jsou Keltové a nikoliv Slované (časem jsme se promíchali se Slovany a Germány, ale kořeny a geny jsou jednoznačné)"

- s timhle tvrzenim bych byl opatrnejsi, viz Genomac asi pred ctyrmi roky, kdy jim vysel slovansky puvod u 51% obyvatel. O par let pozdeji jsem narazil na neco od Svaciny a ten mluvil o tretine Slovanu, tretine germansko-romanske/germansko-skandinavske a tretine jihoslovansko-balkanske. Pokud ale vis o necem aktualnejsim, tak sem s tim... rad se podivam, moc uz to nesleduju...
Jian
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 588
Registrován: ned 10. čer, 2007 23:00

Příspěvekod DrGlock » úte 22. lis, 2011 19:26

Jian: Nikdy jsem po tom příliš nepátral, mám jen info, co je třeba na wikipedii a v citovaných zdrojích. Přijde mi to přesvědčivé... zvlášť když se mi to hodí :wink:
Jan Bednařík
www.RBSD.cz
DrGlock
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 388
Registrován: pát 20. říj, 2006 23:00

Příspěvekod fakt » úte 22. lis, 2011 19:28

Jian píše:- s timhle tvrzenim bych byl opatrnejsi, viz Genomac asi pred ctyrmi roky, kdy jim vysel slovansky puvod u 51% obyvatel. O par let pozdeji jsem narazil na neco od Svaciny a ten mluvil o tretine Slovanu, tretine germansko-romanske/germansko-skandinavske a tretine jihoslovansko-balkanske. Pokud ale vis o necem aktualnejsim, tak sem s tim... rad se podivam, moc uz to nesleduju...

Kupodivu mají na náš genofond vliv i asiaté a nemám tím na mysli cikány. Na přelomu 6. a 7. století fungovala část Slovanů jako "befulci" Avarů. Slované bojovali, stavěli a obdělávali a Avaři z toho těžili a na zimu se ke Slovanům stěhovali a spali se Slovankama.
Jinak toho keltského v naší krvi (DNA) už příliš nezůstalo - na rozdíl od germánského.
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

Příspěvekod hellas » úte 22. lis, 2011 20:45

Tož aji my sme odlišní geneticky vod Čechů ;-)

http://www.youtube.com/watch?v=tNzw-z8flyw
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Re: re:

Příspěvekod YueFei » stř 23. lis, 2011 13:39

DrGlock píše:
YueFei píše:
marcelo píše:
YueFei píše: Slovani a Romové-odpad Evropy :lol:


aaaaa..panecek okrem toho ze je mentalne naruseny ma aj nejake tie rasisticko nacisticke sklony...mna do svojej dusevnej zumpy netahaj...som Slovan a necitim sa byt odpadom Europy ...kontroluj si tu svoju nevymachanu drzku :!:



To není rasismus,ale realismus :idea: Na každém druhém Discontu v Německu či jiných zemích máš u vchodů napsáno "Češi nekrást!"Češi jsou považováni pro vyspělou Evropu za svoloč patřící k východu a tak to bude vždy :wink:Hovořím na základě vlastních zkušeností vždy když jsem pracoval mimo "odpadní"země tak jsem si vyslechl věci a vypozoroval toho také dost! Prostě Slovani celkově-není o čem hovořit....je to svoloč.Prober se :lol:


Realismus? S realitou to moc společného nemá, jsi vedle jak ta jedle...
1. Romové pochází z Indie, takže těžko můžou být odpadem Evropy (maximálně odpadem Asie)
2. Češi jsou Keltové a nikoliv Slované (časem jsme se promíchali se Slovany a Germány, ale kořeny a geny jsou jednoznačné)
3. Marcelo je Slovák, takže narážky na Čechy jsou v tomto případě úplně mimo
:twisted:


RBSD...????Jsem koukal na ty webky...Barták???Ten byl prý v Cizinecké legii je to pravda???Jsem se o něm bavil v Kutil Gymu s jednim chlápkem co ho zná.Že prej za to ani neseděl???Nebo už to neni trestný sloužit u cizích ozbrojených složek???Prej dělá vymahačky pro nějaký exekutory takže vlastně pro mafii tak to bude asi spolupracovat s Váma???Nebo nevim.Dík za info :?
YueFei
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 170
Registrován: čtv 11. lis, 2010 0:00

Re: re:

Příspěvekod DrGlock » stř 23. lis, 2011 14:26

YueFei píše:RBSD...????Jsem koukal na ty webky...Barták???Ten byl prý v Cizinecké legii je to pravda???Jsem se o něm bavil v Kutil Gymu s jednim chlápkem co ho zná.Že prej za to ani neseděl???Nebo už to neni trestný sloužit u cizích ozbrojených složek???Prej dělá vymahačky pro nějaký exekutory takže vlastně pro mafii tak to bude asi spolupracovat s Váma???Nebo nevim.Dík za info :?


To bude zřejmě někdo jiný... :)
Jan Bednařík
www.RBSD.cz
DrGlock
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 388
Registrován: pát 20. říj, 2006 23:00

Další

Zpět na čínská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků