Přátelský sparring se zbraněmi VIII

přátelské sparringy, praktická výměna zkušeností, testování dovedností, setkání, výzvy etc.

Příspěvekod P » pát 25. lis, 2011 14:01

Moje vina, měl jsem Harka upozornit, že to je neupravená verze. Určitě bych počkal na Boreasův výběr, střih atd. To co jsem dával Harkovi je to, co mi Boreas hodil do compu. Chtěl jsem jen, aby Hark jako organizátor ta videa měl :)
Boreas, všichni jsme ti moc vděční, že si to točil a těšíme se na alfa verzi od tebe s hip-hopem a komentáři :D
P
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 105
Registrován: pon 31. bře, 2008 23:00

 

Příspěvekod P » pát 25. lis, 2011 14:32

Jinak tedy, takto vypadá neupravená verze: http://vimeo.com/32072129
Kvalita je super. Snad neva, že to sem takto postnu...
P
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 105
Registrován: pon 31. bře, 2008 23:00

Příspěvekod Boreas » sob 26. lis, 2011 15:06

Hark píše:Pro mně osobně stačí tenhle surový záznam a akční sestřih by byl pěkný třeba ke zveřejnění, pokud budou aktéři souhlasit :)


ok, sestřih udělám a hodím na youtube

Hark píše:Ale jestli si s tím chceš dát ru práci, budu moc rád.

Při prohlížení jsem se snažil dát dohromady i popisky co se v jednotlivých kapitolkách děje a kdo s kým, ale taky je to pracovní verze a třeba v lidech z kali a eskrimy mám bordel a pojmenuju všude bezpečně jen Ynseminátora :)


já v tom mám bordel ještě větší, protože jsem až do srazu neznal skoro nikoho 8) o nějakém pojmenování tedy nemůže být řeč, i když někteří jsou nezaměnitelní(chválím Jendise za hezkou košili a Vrozkrokkopa za parádní trenýrky)

mám upraveno pár videí, který kámoš propašoval na http://www.ulozto.cz/11307524/spparing-zbrane12-11-2011-zip heslo pro stažení i rozbalení je <b>"spparing"</b>, ano čtete dobře, nikoli <b>"sparring" </b>ale <b>"spparing"</b> nevím proč, asi kvůli lepšímu utajení :lol: 8) , moc toho není, teď mam momentálně strašně málo času(zkoušky, proseminárka :roll: , Vánoce, další videa, který jsem slíbil zase jiným :arrow: takže jsem vlastně rád, že se to k vám dostalo aspoň takhle i když jste mi o tom ani demokraticky neřekli :twisted: posílejte si to mezi sebou, jak uznáte za vhodné

P píše:Boreas, všichni jsme ti moc vděční, že si to točil a těšíme se na alfa verzi od tebe s hip-hopem a komentáři :D


jasně, ještě trochu medu na mojí hubu :wink: když by někdo měl vážný zájem o to, vidět to <b>celé upravené</b>, asi ho přestanu <b>mít rád</b>, ale dokopu se k tomu výhledově o Vánočních prázdninách(tam zatím odsouvám všechno, co teď nestíhám, tak snad budou dost nafukovací)
Klub nereálné sebeobrany
Boreas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 333
Registrován: čtv 04. led, 2007 0:00

Příspěvekod luen » sob 26. lis, 2011 21:40

Super, koukam ze to byla povedena akcicka a temer vsechny jsem poznal ... i ty co neznam :lol:

Koukam, vlastne slysim, ze se tam nekdo bavil o wingcheunacke dvojkoncovce. Nevyslovuje se to hang dzé pang, ale spise neco jako hang čí pang :wink:

Jinak musim pochvalit u kendistu praci zadni nohy ... vetsinou je totiz k videni to invalidni tahani zadni hnaty za sebou :arrow: je videt, ze kdyz se sparuje, tak to hned vypada k svetu.

Jendis klasika, skoda ze mi to nevyslo :cry:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Jendis » ned 27. lis, 2011 10:11

luen píše:
Jendis klasika, skoda ze mi to nevyslo :cry:


Klasika ??? Nešlo mi to, ani trošku.....trochu jsem se kousnul, ale strašně jsem cejtil, jak už nemůžu....třeba při rapírech ( ne těch mejch, duralovejch) už jsem se jen vezl, ruce bolely. A ta kamera nestíhá zásahy.... :wink:
Ale přiznávám, že jsem rád, že to šlo aspoň takhle.....to na druhou stranu.
Jo...nevyšlo teď, vyjde příště :wink:


4 Boreas....dej si na čas, aby to vypadalo. Však není kam spěchat. A díky.

EDIT -

Jinak, to malé pískle tam, to je můj synek. Sorry všem za to, že se občas pletl.....a kvituji, že ho všichni měli v merku, aby se mu nic nestalo.....je to buvol :)
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Jendis » ned 27. lis, 2011 13:04

Mimochodem, ještě jsem zapoměl vyzdvihnout....

Moc se mi líbilo to, že chlapi od Radka P. ( + on ) se pustili do fightu se zbraní, se kterou nemají absolutně žádnou zkušenost....

Došel jsem za nimi s otázkou....:" tak co, půjdete si ťuknout proti kordistovi ???"......a Radek....:" ehm...a můžu si vzít tyč ??? "....já na to :" no jasně". Radek :" A můžu si vzít dvě ???"... já :" klidně"......
Radek :" hele....a půjčíš mi ten druhej kord, že bychom to zkusili takhle ???" - není to přesná citace, ale nějak v tomto smyslu to proběhlo.

Vysvětlil jsem mu ( a dalším), jak se to drží, aby využili veškeré možnosti této zbraně a ......parádně si zafightili. Kendokové, jména nedám, se mých duralek trochu báli, aby to neprošlo maskou......ale to už bylo na nich, zda do toho půjdou, či ne......nešli. Picard dorazil pozdějc a já už pak na to neměl......to bez výmluv, prostě fakt. Asi nám není souzeno.....

Opět se mi potvrdilo to, že kdo už umí nějakou zbraní mávat, dostane-li do ruky jinou, stejně je s ní schopný něco předvést a bojovat.....že nezáleží na druhu/typu zbraně...záleží na tom, jak se kdo umí hejbat, jak má zmáknutý pohyb a sladěný ten pohyb s rukou. Chlapi, i když to drželi v ruce poprvé a jsou zvyknutí spíše na hole ( escrimadors), si rozhodně nenechali nic líbit a mně se to moc líbilo !!!!

A ještě jednou se omlouvám za to "probodnuté/roztržené" tričko, jméno dotyčného si, já ostuda, bohužel, nepamatuju.
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Picard » ned 27. lis, 2011 13:24

Jendis píše:Kendokové, jména nedám, se mých duralek trochu báli
Jaky kendokove sem tam byl sam ..... :D
Picard
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1184
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Jendis » ned 27. lis, 2011 13:37

Picard píše:
Jendis píše:Kendokové, jména nedám, se mých duralek trochu báli
Jaky kendokove sem tam byl sam ..... :D


Aha...tož to byli asi Olšanští ( dle dřívějšího vyjádření, že mají též kendistickou výstroj )....poměřovali si můj kord s mezerama mezi maskou, měli výhrady.....projít by to asi, při blbé konstelaci, mohlo...nikdy se to sice nestalo, ale to neznamená, že nemůže, což beru ......já to nepíšu jako výčitku, jen koment.
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Picard » ned 27. lis, 2011 13:40

No ja bych se ti na to taky vyprdnul, znam fakt lepsi kratochvile nez trubkou do voka :D To chce nejakou jinou helmu na tyhle veci, nez kendistickou, to da rozum. Na ty tvy uberkordy by to asi chtelo savlistickou nebo aspon kordistickou helmu podle tech novych pravidel, s poradnym polstrovanim a silnym pletivem pred oblicejem nebo plexisklem.
Picard
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1184
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Picard » ned 27. lis, 2011 15:05

luen píše:Jinak musim pochvalit u kendistu praci zadni nohy ...
No je to asi jedno, ale na tech videjich zadnej kendista neni
Picard
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1184
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Jendis » ned 27. lis, 2011 17:21

Picard píše:No ja bych se ti na to taky vyprdnul, znam fakt lepsi kratochvile nez trubkou do voka :D To chce nejakou jinou helmu na tyhle veci, nez kendistickou, to da rozum. Na ty tvy uberkordy by to asi chtelo savlistickou nebo aspon kordistickou helmu podle tech novych pravidel, s poradnym polstrovanim a silnym pletivem pred oblicejem nebo plexisklem.


Však v poho....sám píšu, že při blbé konstelaci by to asi projít mohlo. A prej trubkou...je tam ještě korek :twisted:

A Ty, kterej to měl fakt blízko, skoro nejblíž, dorazí pozdě...tsss, tsss.... my vstáváli v 5 hodin, abysme v 6 hodin jeli vlakem a byli tam včas, na tu 10-tou..... a milostpán si dorazí v 11 , že se nepodíval, kdy to vlastně začíná:D
Jen sranduju :wink:

A teď zas vážně......musím znovu zopakovat, že to byla super akcička, jen houšť takových víc :!: Jak jsem psal hned po akci, líbili se mi všichni a potěšilo mne to......fakt skvělej den.
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod RadekP » úte 29. lis, 2011 9:34

Jendis píše:A ještě jednou se omlouvám za to "probodnuté/roztržené" tričko, jméno dotyčného si, já ostuda, bohužel, nepamatuju.


Jendisi, ty jsi fakt tvrďák. Probodneš chlapa skrz naskrz a pak se mu ještě omluvíš za zničené triko :) Dělám si legraci. Jméno dotyčného je Petr a myslím, že na to zapomněl ještě dřív, než sparingové setkání skončilo.
RadekP
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 71
Registrován: čtv 16. dub, 2009 23:00

Příspěvekod Jendis » úte 29. lis, 2011 12:28

Tak to je fajn.....mně se to stalo taky, s Borkem. A chlapy pozdravuj :!:

See you next time :wink:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Jendis » pát 20. led, 2012 21:37

Tož jak, bude videjko, or not ??? :wink:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Hark » čtv 19. dub, 2012 22:15

Ahoj pánové,
díky kvantu Boreasově práce máme k dispozici promotion video - pěkný tříminutový sestřih té asi šestihodinové akce :) Záběr na pana školníka je prostě k sežrání :)

Má to asi 80MB a dávám to k dispozici na adresu:
http://aujuge.cz/gfx/cross-styles-weapo ... r-2011.wmv

Časem to vrznu i na youtube.

Taky se těšíte na podzim?
Vít Hrachový
ELYWCIMAA // http://www.kungfuwingchun.cz
Škola ozbrojené sebeobrany // http://sosb.cz
Uživatelský avatar
Hark
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 612
Registrován: úte 16. pro, 2003 0:00
Bydliště: Praha, Frýdlant nad Ostravicí

Příspěvekod Picard » pát 20. dub, 2012 1:16

Nice! Hezké video :D Jsem v televizi :D
Picard
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1184
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Jendis » pát 20. dub, 2012 5:04

Zupr :wink:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod P » pát 20. dub, 2012 8:33

Super! Hezky si to sestříhal. Hned bych šel na další. Bude něco Harku?
P
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 105
Registrován: pon 31. bře, 2008 23:00

Příspěvekod Hark » pát 20. dub, 2012 8:48

P píše:Super! Hezky si to sestříhal. Hned bych šel na další. Bude něco Harku?


Bude - letos na podzim (listopad).

Jinak Zdenda (španělská škola) dělá v Brně otevřené sparringy jednou do měsíce ve čtvrtek - nejbližší bude 10.5. Kdyby někdo chtěl přibrat z Prahy, plánuju tam na ten termín jet.
Vít Hrachový
ELYWCIMAA // http://www.kungfuwingchun.cz
Škola ozbrojené sebeobrany // http://sosb.cz
Uživatelský avatar
Hark
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 612
Registrován: úte 16. pro, 2003 0:00
Bydliště: Praha, Frýdlant nad Ostravicí

Předchozí

Zpět na přátelé a nepřátelé

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron