MMA v Praze

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

MMA v Praze

Příspěvekod Frank » sob 05. zář, 2009 13:03

Zdravim

Chtěl bych začít trénovat MMA a potřeboval bych poradit nějakej dobrej klub a jestli má cenu chodit na MMA ze 75 kg. Slyšel jsem, že tam většinou trénujou lidi s 90+ :)

Máte s tim někdo zkušenosti? Vim, ze na Praze 3 trénuje Hamršmíd v Kutil gymu, ale co sem ćetl tu věc s jeho aférou, tak nevim jestli je to aktualni a kdyby nebylo MMA, tak klidne Combat Sambo:)
Frank
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 299
Registrován: pát 04. lis, 2005 0:00

 

Re: MMA v Praze

Příspěvekod NOKT » sob 05. zář, 2009 13:22

Frank píše:Zdravim

Chtěl bych začít trénovat MMA a potřeboval bych poradit nějakej dobrej klub a jestli má cenu chodit na MMA ze 75 kg. Slyšel jsem, že tam většinou trénujou lidi s 90+ :)

Máte s tim někdo zkušenosti? Vim, ze na Praze 3 trénuje Hamršmíd v Kutil gymu, ale co sem ćetl tu věc s jeho aférou, tak nevim jestli je to aktualni a kdyby nebylo MMA, tak klidne Combat Sambo:)


Čus, já začal 2 měsíce zpátky trénovat, mám 72 kg a jsem v oddíle nejlehčí pokud vím. :D Ale teda bohužel a bohudík trénuju v Brně.

Jinak těch gymů v Praze je víc. Třeba Penta Gym, Hanuman a nově TKBC, ale ten ještě myslím není otevřenej.
NOKT
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 656
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod RUNAR » sob 05. zář, 2009 13:27

Přes MMA v Praze ti nejvíc poradí Panda s Tomanem....oba maj obrovskej přehled.
Jinak na zem a grappling bude v Praze asi nejlepší BJJ Jungle.....k tomu přidáš nějakej ten stand up a máš to v kapce :D
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod Frank » sob 05. zář, 2009 13:32

no chtel bych to uz vse v jednom.) stand up si myslim, ze mam celkem slusnej (co se tyce techniky). fyzicka a odolnost je uz jinde. Kde se trenuje ten BJJ jungle? to je cistej grappling nebo se tam i kope a boucha?.)

Co combat sambo? mate s tim nekdo zkusenosti?
Frank
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 299
Registrován: pát 04. lis, 2005 0:00

Příspěvekod RUNAR » sob 05. zář, 2009 14:18

Frank:
http://www.junglebjj.com/

Pod hlavním menu si klikni na Schedule and Locations...tam máš kdy a kde.

Jedou pokud vim jen BJJ a grappling.....víc ti poradí Panda nebo Toman.
Naposledy upravil RUNAR dne sob 05. zář, 2009 14:21, celkově upraveno 1
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod defendu » sob 05. zář, 2009 14:20

Frank píše:no chtel bych to uz vse v jednom.) stand up si myslim, ze mam celkem slusnej (co se tyce techniky). fyzicka a odolnost je uz jinde. Kde se trenuje ten BJJ jungle? to je cistej grappling nebo se tam i kope a boucha?.)

Co combat sambo? mate s tim nekdo zkusenosti?


Zkušenost mám....doporučuju Richarda...vynikající instruktor :wink:
http://www.hummer-fitness.cz/index.php? ... si_treneri
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 954
Registrován: úte 15. srp, 2006 23:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Toman » sob 05. zář, 2009 16:50

hanuman gym - dejvice
pentagym - palačák
hummer gym - tuším hostavice kousek od jahodnice
reinders gym :-) - nevím přesně jak to má napiš mu na jeho fórum andrereinders.com (měl to někde na čerňáku)
lanna gym - myslím že viky petrlík taky nějaký organizuje
kutil gym - Háša, taky nevím jak to tam teď je

kontakty už si najdeš sám

možná jsou i nějaký komerční hodiny ve velkých fitkách, já osobně bych tam ale nešel

pokud jsem na někoho zapomněl tak určitě ne záměrně.

No Jungle teď jede pouze čistý gi BJJ, ale Fernando umí i grappling a to tak že hodně dobře jakože to nejlepší co tu v republice najdeš ... bez debat(soukromky?) ... ale grappling není MMA jen jeho významná část

Combat Sambo je bezvadný o tom nikdo nepochybuje.
Naposledy upravil Toman dne sob 05. zář, 2009 16:52, celkově upraveno 1
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Re: MMA v Praze

Příspěvekod hellas » sob 05. zář, 2009 16:51

NOKT píše:
Frank píše:Zdravim

Chtěl bych začít trénovat MMA a potřeboval bych poradit nějakej dobrej klub a jestli má cenu chodit na MMA ze 75 kg. Slyšel jsem, že tam většinou trénujou lidi s 90+ :)

Máte s tim někdo zkušenosti? Vim, ze na Praze 3 trénuje Hamršmíd v Kutil gymu, ale co sem ćetl tu věc s jeho aférou, tak nevim jestli je to aktualni a kdyby nebylo MMA, tak klidne Combat Sambo:)


Čus, já začal 2 měsíce zpátky trénovat, mám 72 kg a jsem v oddíle nejlehčí pokud vím. :D Ale teda bohužel a bohudík trénuju v Brně.

Jinak těch gymů v Praze je víc. Třeba Penta Gym, Hanuman a nově TKBC, ale ten ještě myslím není otevřenej.


Zdarec,
kam chodíš, do Jetsaamu, nebo je někde i něco jinýho? 8)
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Re: MMA v Praze

Příspěvekod NOKT » sob 05. zář, 2009 18:33

hellas píše:
NOKT píše:
Frank píše:Zdravim

Chtěl bych začít trénovat MMA a potřeboval bych poradit nějakej dobrej klub a jestli má cenu chodit na MMA ze 75 kg. Slyšel jsem, že tam většinou trénujou lidi s 90+ :)

Máte s tim někdo zkušenosti? Vim, ze na Praze 3 trénuje Hamršmíd v Kutil gymu, ale co sem ćetl tu věc s jeho aférou, tak nevim jestli je to aktualni a kdyby nebylo MMA, tak klidne Combat Sambo:)


Čus, já začal 2 měsíce zpátky trénovat, mám 72 kg a jsem v oddíle nejlehčí pokud vím. :D Ale teda bohužel a bohudík trénuju v Brně.

Jinak těch gymů v Praze je víc. Třeba Penta Gym, Hanuman a nově TKBC, ale ten ještě myslím není otevřenej.


Zdarec,
kam chodíš, do Jetsaamu, nebo je někde i něco jinýho? 8)


Zdarec, Ano chodím do Jetsaamu a obavám se, že Jetsaam a Fightclub jsou jediný 2 kluby v nejbližším okolí co dělaj MMA. Jinak o ničem nevím, což je škoda.
NOKT
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 656
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Re: MMA v Praze

Příspěvekod hellas » sob 05. zář, 2009 19:29

NOKT píše:
hellas píše:
NOKT píše:
Frank píše:Zdravim

Chtěl bych začít trénovat MMA a potřeboval bych poradit nějakej dobrej klub a jestli má cenu chodit na MMA ze 75 kg. Slyšel jsem, že tam většinou trénujou lidi s 90+ :)

Máte s tim někdo zkušenosti? Vim, ze na Praze 3 trénuje Hamršmíd v Kutil gymu, ale co sem ćetl tu věc s jeho aférou, tak nevim jestli je to aktualni a kdyby nebylo MMA, tak klidne Combat Sambo:)


Čus, já začal 2 měsíce zpátky trénovat, mám 72 kg a jsem v oddíle nejlehčí pokud vím. :D Ale teda bohužel a bohudík trénuju v Brně.

Jinak těch gymů v Praze je víc. Třeba Penta Gym, Hanuman a nově TKBC, ale ten ještě myslím není otevřenej.


Zdarec,
kam chodíš, do Jetsaamu, nebo je někde i něco jinýho? 8)


Zdarec, Ano chodím do Jetsaamu a obavám se, že Jetsaam a Fightclub jsou jediný 2 kluby v nejbližším okolí co dělaj MMA. Jinak o ničem nevím, což je škoda.


To jo, ale třeba se brzo zablýskne 8)
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

 

Re: MMA v Praze

Příspěvekod hellas » sob 05. zář, 2009 19:29

:arrow:
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod NOKT » sob 05. zář, 2009 19:30

2hellas: Máš o něčempotuchu ? :D Mimochodem nevíš o někom z Brna kdo jezdí k Fernandovi do Frenštátu?
NOKT
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 656
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod hellas » ned 06. zář, 2009 10:26

NOKT píše:2hellas: Máš o něčempotuchu ? :D Mimochodem nevíš o někom z Brna kdo jezdí k Fernandovi do Frenštátu?


SZ
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

mma gym

Příspěvekod asgar » sob 04. zář, 2010 18:02

Zdravim, rád bych se zeptal, jestli má někdo zkušenosti s PentaGym a klubem nebo gymem, no raději dám odkaz:

http://www.sd-mma.eu/

Děkuji, za případné odpovědi :)
asgar
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 15
Registrován: ned 19. srp, 2007 23:00

Re: mma gym

Příspěvekod hellas » sob 04. zář, 2010 22:18

asgar píše:Zdravim, rád bych se zeptal, jestli má někdo zkušenosti s PentaGym a klubem nebo gymem, no raději dám odkaz:

http://www.sd-mma.eu/

Děkuji, za případné odpovědi :)


Penta je OK 8)
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Trenér MMA Praha

Příspěvekod T4F » čtv 05. led, 2012 2:57

Rád bych Vás pozval na své stránky o tréninku MMA a dalších bojových umění a sportů www.trainer4fighters.com. Budu rád pokud si se mnou příjdete zatrénovat. Michal :wink:
T4F
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 05. led, 2012 0:00

Re: Trenér MMA Praha

Příspěvekod Sennin » čtv 05. led, 2012 8:27

T4F píše:Rád bych Vás pozval na své stránky o tréninku MMA a dalších bojových umění a sportů www.trainer4fighters.com. Budu rád pokud si se mnou příjdete zatrénovat. Michal :wink:


Hezký stránky :lol: "mimo provoz - out of service" (prázdná stránka Forpsi.com) :roll: :roll: :roll:
Marek Pszczolka
Jeet Kune Do CZ
http://www.jeetkunedo.cz/
Uživatelský avatar
Sennin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 786
Registrován: úte 03. čer, 2003 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Pec » čtv 05. led, 2012 15:36

Ale no tak, kvůli tomu, že někdo napíše za com hned tečku a hloupý algoritmus z toho udělá link...
Vyzkoušej, fungují:
http://www.trainer4fighters.com
Pec
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 353
Registrován: čtv 10. pro, 2009 0:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Sennin » čtv 05. led, 2012 17:31

Pec píše:Ale no tak, kvůli tomu, že někdo napíše za com hned tečku a hloupý algoritmus z toho udělá link...
Vyzkoušej, fungují:
http://www.trainer4fighters.com


Heh :lol: tak tý tečky jsem si fakt nevšiml :-) Ale stránky fakt hezký, to se musí nechat!
Marek Pszczolka
Jeet Kune Do CZ
http://www.jeetkunedo.cz/
Uživatelský avatar
Sennin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 786
Registrován: úte 03. čer, 2003 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Jendis » čtv 05. led, 2012 19:43

ukropcany píše:No super, žeby ďalší štípač do partie na tohtoročné stretnutie? 8)


jsi nějakej natěšenej na "fresh meat" , Michale :wink: :lol: :lol:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Další

Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron