Václav Havel

všechno ostatní sem

Příspěvekod graver » ned 01. led, 2012 11:19

No, co jsem tak sledoval ten cvrkot post havlum, tak mi to zrovna nepřišlo jako že si to někdo jen myslí. Dokonce ani ty Leninjugend nikdo moc nepranýřoval...
To, že se Havel po smrti stal nějakou ikonou národa, je velmi transparentní omyl - jakkoliv se nás o tom věrchuška snažila přesvědčit.
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

 

Příspěvekod Dalt » ned 01. led, 2012 16:10

pavela: v poradku - ja zas bleju z tveho nazoru...ale kazdej jsme nakej

ps.: i na takovemhle servru existuje kategorie off-topic...k nevire :roll:
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Uživatelský avatar
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: stř 25. říj, 2006 23:00
Bydliště: Litomyšl

Příspěvekod graver » ned 01. led, 2012 16:39

Offtopic existuje a bude existovat snad na každým specializovaným fóru - lidi, kteří se spolu roky baví třeba o účetnictví, si holt na stejné platformě rádi pokecají i o něčem jiném. Proč ne - na svůj názor má právo každý a to, jak ho projevuje, je jeho vizitka a naše zbytečná starost. Kdybych měl blejt z každýho takovýho výkřiku, tak nestačím doplňovat matroš :lol:
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Re: Fuj satanisti!

Příspěvekod TongPo » úte 03. led, 2012 14:11

Taky zastávám názor, že by se celý tohle vlákno mělo smazat, zbytečně to plevelí tohle dosud apolitický fórum :idea:

pavela píše:Dlouho jsem nenavštívil bojovaumeni a nestačím se divit. Místo bojových umění se probírá největší špína národa a urážka lidství Václav Havel a jeho guru, nacista, ultrabolševik a krvavá parodie na buddhistického mnicha Dalajláma. Asi se sem zase dlouho nepodívám. Sbohem PS:Bliju !

:cry: Konečně jsem osušil slzy, které mi vytryskly při představě, že se sem asi zase dlouho nepodíváš a mohu napsat, jak moc ti přeju že žiješ v té jediné zemi na celém světě, kde je obecně známá ta jediná a opravdová pravda o čemkoli... :lol: :roll:
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :twisted:
Uživatelský avatar
TongPo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 705
Registrován: pát 18. led, 2008 0:00

Příspěvekod Jian » úte 03. led, 2012 19:02

Pavela by se s tou hysterii mozna vazne mel zacit nekde lecit - na to jake veci tu o sobe psal/pise, pusobi dojmem nesmirne nevyrovnaneho cloveka.
Jian
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 588
Registrován: ned 10. čer, 2007 23:00

Příspěvekod maxo » stř 04. led, 2012 15:05

to bude tou vzdialenostou, keby bol niekde po ruke, zopar po tej jeho drzej komouskej hube by ho ukludnilo. Takto moze skakat na internete ako jedovaty panacik. Netreba si ho vsimat je to len dalsi troll.
maxo
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 145
Registrován: ned 30. pro, 2007 0:00

Příspěvekod Gino » stř 04. led, 2012 16:56

Nevím, proč by tento pavelům příspěvek měl být brán jako hysterie. Je to prostě jen opačný názor, než ten váš (pravděpodobně). Já už mám Havelmánie až po krk a doufám, že hned po mezinárodním letišti Václava Havla bude Praha přejmenována na Havelgrad. Když už, tak už.

Z toho bych blil, co lidi jsou schopný žrát za mediální masáže...
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod Jian » stř 04. led, 2012 18:23

Gino: ja tak ale usuzuji i z mnoha jinych jeho reakci, predevsim pak v tech diskusich, kde prisla rec na Tibet... To, ze nekdo ma na neco odlisny nazor snad neznamena, ze musim okamzite zacit "rvat", vyzyvat spravce k neprodlenemu uzamceni diskuse a vubec se projevovat tak, jak se tu projevuje on - tomu ja proste rikam "hysterie". A do vymeny nazoru to ma hodne daleko.
Jian
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 588
Registrován: ned 10. čer, 2007 23:00

Příspěvekod hellas » stř 04. led, 2012 19:17

Gino píše:Nevím, proč by tento pavelům příspěvek měl být brán jako hysterie. Je to prostě jen opačný názor, než ten váš (pravděpodobně). Já už mám Havelmánie až po krk a doufám, že hned po mezinárodním letišti Václava Havla bude Praha přejmenována na Havelgrad. Když už, tak už.

Z toho bych blil, co lidi jsou schopný žrát za mediální masáže...


Sóhlas...
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod graver » stř 04. led, 2012 20:07

Gino: nedorozumění - za hysterii nepovažuju ten názor (to je mi vcelku v konečníku a havelmánie mám plný tentýž taky), ale projev toho názoru).
A i kdybychom tu náhodou chtěli polemizovat o názorech (což jistě nechceme, že?), tak jak Havla dost nemusím, nálepky jako špína národa či urážka lidství nejsou imho 100% výstižné - co myslíš? Pokud to někdo vidí takhle, tak mu můžu jen gratulovat, že neměl to "štěstí" setkat se se skutečnými špínami a urážkami.
Spočteno, zváženo: Pavela asi Havla nemusí (stejně jako spousta jiných), ale na rozdíl od ostatních to kapku nezvládl :roll:
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Jian » stř 04. led, 2012 21:38

graver: "nálepky jako špína národa či urážka lidství nejsou imho 100% výstižné" - zvlast kdyz uz je po smrti, ze... ale to uz je pravda spis veci charakteru, vychovy atd., nez zrovna hysterie.
Jian
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 588
Registrován: ned 10. čer, 2007 23:00

Příspěvekod graver » stř 04. led, 2012 22:16

To je fuk, jestli je někdo po smrti nebo ne - tím, že umře, se nestane lepším nebo horším.
Věc výchovy - no,pokud se takhle někdo chová standardně a ne jen, když mu někdo sáhne na spoušť, tak asi jo - tím hůř. V každém případě - Pavelova věc a naše zbytečná starost. To, jak se kdo projevuje je jeho vizitka, ne?
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod TongPo » stř 04. led, 2012 23:41

graver píše:...za hysterii nepovažuju ten názor... ...ale projev toho názoru...

Tak, tak... :idea: Docela chytrej chlapec, ten graver, teda na karatistu... :twisted: :wink:
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :twisted:
Uživatelský avatar
TongPo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 705
Registrován: pát 18. led, 2008 0:00

Příspěvekod Gino » čtv 05. led, 2012 14:23

Mě se, pánové, pavelova reakce, ani její styl, opravdu nedotkla. Chtěl bych mít vaše starosti :)
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod cohen » čtv 05. led, 2012 15:08

Hosi, ja vam nerozumiem. My sme sice od roku 1993 mame za prezidentov len samych hajzlov komunistickych zlodejskych skorumpovanych bezchrbtovych, ale tak ako sa Pavela vyjadril o Havlovi, to chce naozaj dusevnu poruchu... alebo spravnu bolsevicku, slobodou nezatazenu, udernicku mysel :D
cohen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1720
Registrován: pon 15. srp, 2005 23:00
Bydliště: bratislava, svk

Příspěvekod Pec » čtv 05. led, 2012 15:25

Pavela to trochu přehání s autocenzurou. Přece musí mít jistý správný názor na dalajlámu a jeho kamarády :wink:
Pec
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 353
Registrován: čtv 10. pro, 2009 0:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod defendu » sob 07. led, 2012 1:52

Toto téma sem skutečně nepatří, ale určitě neni nezajímavé...

cohen píše:Hosi, ja vam nerozumiem. My sme sice od roku 1993 mame za prezidentov len samych hajzlov komunistickych zlodejskych skorumpovanych bezchrbtovych, ale tak ako sa Pavela vyjadril o Havlovi, to chce naozaj dusevnu poruchu... alebo spravnu bolsevicku, slobodou nezatazenu, udernicku mysel :D


Vždy záleží na úhlu pohledu...schválně, co by jsi řekl o člověku, který ve prospěch svůj a svých kamarádů prolomil Benešovy dekrety a nechal si vydat majetek v hodnotě stovek miliónů korun, který byl jeho rodině zabaven ne z důvodu nástupu komunismu, ale z důvodu kolaborace jeho rodiny s nacisty, čímž se na něj žádným způsobem nevztahoval restituční zákon? Co by jsi řekl o člověku, který propil s kumpány za mnoho let statisíce korun od zahraničních exulantů, které byly určeny pro rodiny členů Charty 77, kteří byli ve vězení, přičemž oni neviděli ani korunu? Co by jsi řekl o člověku, který dával milost vrahům (klidně i vlastního otce, případ Čáslavské) a kamrádům obviněných z podvodů (např. Chadimová) jen kvůli známostem, čímž evidentně zneužil lidem svěřenou moc? Co by jsi řekl o člověku co svět oblažil novým termínem "humanitární bombardování" (včetně civilních obyvatel), který je dnes již standartně citován a používán a za který byl nejspíš nominován na Nobelovu cenu za mír? :roll: Co by jsi řekl o člověku, který chtěl za našeho nového prezidenta občana USA, s tím, že u nás nikdo lepší není (Albrightová-Korbelová - o které se po letech zjistilo, že bombardováním Srbska neskutečně zbohatla, protože dostala milióny dolarů za prodej místní telekomunikační společnosti IpkoNet) atd. atd.
Co se týče tibeťanů, tak tam musíte Pavelu chápat, žije v obrovsky zalidněné zemi, kde 1,2 miliónu zavražděných tibeťanů čínskými komouši evidentně nehraje vůbec žádnou roli...a pokud, tak z jeho pohledu evidentně malichernou...

Neříkám jak to je, jen kladu dotazy....
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 954
Registrován: úte 15. srp, 2006 23:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod graver » sob 07. led, 2012 9:47

defendu: z tvého textu jsem nějak nedokázal rozklíčovat, jestli tohle všechno Havel udělal nebo se jen tak obecně ptáš, co bychom řekli někomu takovému ("Neříkám jak to je, jen kladu dotazy....").
Já bych tedy o něm asi neřekl nic jiného, než doposud - na Havla jsem vždycky měl svůj názor, který se jeho smrtí nijak nezměnil.
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Sennin » sob 07. led, 2012 10:00

Defendu napsal holou pravdu, skutečnosti, které lze dohledat... Ale o mrtvých jen dobře, jak se říká... no a protože nic dobrýho o VH nevím, neznám, tak raději nepíšu nic :wink:
Marek Pszczolka
Jeet Kune Do CZ
http://www.jeetkunedo.cz/
Uživatelský avatar
Sennin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 786
Registrován: úte 03. čer, 2003 23:00
Bydliště: Praha

.

Příspěvekod luen » sob 07. led, 2012 10:06

Za nejvetsi hloupost lidi povazuji jejich duveru vkladanou v medialni xichty politiku, kteri jsou tam proto, aby lobovali za ty, jenz stejnej lid nenavidi. Neni tohle dukaz, ze je volic idiot a nechape o co v te hre jde? Kazde volby se lidi nechaji namotat jinyma nebo stejnyma kretenama za kteryma stoji stejne obchodni grupy a lidi se porad divi, ze to nikam nevede?

Z mnoha duvodu jsem byl asi 3 dny po valce v jugoslavii v belehradu ... nekolik kasaren primo ve meste netknuto ... zadnej vystrel, zadna bomba - nix.
Ale rozbombardovane cile jako tovarny na leky, drogerii, letiste, autobusove a vlakove nadrazi, skoly, potravinarske zavody ... same vojenske cile.
Presne takhle si totiz predstavuji humanitarni mise se zbranema v ruce, jak jdou proti civilistum a pri strelbe do nich jim z amplionu nekdo rika at se nebrani, ze je to v jejich zajmu ... Muj deda to zase zazil za hitlera ... jak se nam to pekne opakuje a lidi jsou neponaucitelni, co?
Volenim tohodle governmentu delate sami svet "lepsim", tak se nedivte a nefnukejte :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

PředchozíDalší

Zpět na off-topic

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků