Situace na všech diskuzích

dotazy, připomínky, návrhy etc., týkající se serveru bojovaumeni.cz

Moderátor: bojovaumeni_cz

Příspěvekod Virgee » pát 22. říj, 2004 17:01

2Jendis: souhlas, však já se taky neperu. I když bych kolikrát chtěl. Obvykle ovšem z nedostaku kuráže a asi taky z té trochy rozumu co mám. Ale hklavně, že je vše ok. (tím ukecávám hlas v sobě co mi nadává do srabů)
®ivot je boj /// http://virgee.wz.cz/
Virgee
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 313
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00

 

Příspěvekod Jendis » pát 22. říj, 2004 17:21

Jak srab????Myslím,že ovládat se chce více kuráže a vnitřní síly,než na někoho vletět.Dát ránu umí každý......
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Virgee » pát 22. říj, 2004 17:24

JJ, umí.
V mnoha případech jsem to však nedokázal. Ale to nic, to už jsem řešil mnohokrát a nemá to cenu...
Jendis, jsi vskutku moudrý muž, podle toho co čtu. To myslím vážně.
®ivot je boj /// http://virgee.wz.cz/
Virgee
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 313
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00

Příspěvekod Jendis » pát 22. říj, 2004 17:39

Taky se mi ne-vždy daří(ale v 99 případech ze 100 ano).....no nic,nechme to být.
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Ondra » sob 23. říj, 2004 8:25

RE: Ondro,myslíš toho drsňáka na specnazu????Na tohle už snad ani nemá smysl reagovat......ono,až mu bude 25 let,tak se plácne do hlavy,dneska ne Ale na druhou stranu,výchovná a ukázková lekce by mu možná neškodila

přesně na specnaz.cz je to dost divné, psal že nemá žádný zápas a vyzval asi pět lidí :D je to takovej ten neporazitelnej i když se divim, ve dvaceti už by mohl mít rozum, neumim si představit, že někdo začal s BU koli tomuhle... souhlasim s názorem, že tohle je souboj, bez sport. pravidel, ale nerad bych aby se v tv nova objevila repotráž typu " našlo se deset mrtvol ze zápasu bez pravidel" výchovná lekce jak jsi napsal neškodí (škoda každý facky, která paden vedle :D ), ale zase ne aby byl nadosmrti na vozíku, proto jsem jim psal o tom rozhodčim, pochybuju že budou na takové psych. výši aby toho včas nechali, popř. kontrolovali kam bijou, jakou silou a pod.
Ondra
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 273
Registrován: stř 13. říj, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Ondra » sob 23. říj, 2004 8:30

RE: Myslím,že ovládat se chce více kuráže a vnitřní síly,než na někoho vletět.Dát ránu umí každý

s tim souhlasim na 100% málo kdo se udrží ale kdo ovládá nejen to, ale má nějaké zkušenosti z BU tak je doopravdický bojovník, není umění na někoho vlítnout s partou kámošů a uraženými hrdly od flašky, ale rozumně přemýšlet. :idea:
Ondra
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 273
Registrován: stř 13. říj, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Virgee » sob 23. říj, 2004 8:43

Ondro,
souhlasím s nebezpečím takového souboje, ale jakmile tam bude rozhodčí, není to pravý souboj. Ale meze to mít musí, zas ne na život a smrt.
Ovšem, je to jedno, protože se nikdy nic takového neuskuteční, a taky je to protizákoné, takže nedoporučuju!

A k druhému příspěvku: Nemyslím, že ránu umí dát každý. Ovládat se kolikrát ani není takovej problém, teda, spíš třeba strach Tě ovládne a tak nebojuješ apod. Ale záleží na člověku.
Virgee
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 313
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00

Příspěvekod wushi » ned 24. říj, 2004 8:44

osobná skúsenosť: niekedy zniesť ranu a nevrátiť ju je omnoho väčšie majstrovstvo, ako niekomu dolámať kosti za slovnú urážku...takže: ovládni v sebe bojovníka, nech ukáže svoje schopnosti len v tej správnej chvíli...........príklad z praxe: asi 15 rokov dozadu som pomáhal v letnom kine, chlapík o dve hlavy vyšší na mňa vyletel a dal ranu - zniesol som ju s úsmevom a jeho to úplne rozhodilo, doslova zmizol... :D :wink:
wushi
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 923
Registrován: pon 12. dub, 2004 23:00
Bydliště: SR,Čína,...

Předchozí

Zpět na bojovaumeni.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron