KRAV MAGA -"testování"+ "technické stupně&quo

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

KRAV MAGA -"testování"+ "technické stupně&quo

Příspěvekod kumori » úte 31. led, 2012 12:35

prosím vás pěkně, nemohl by mi někdo detailně a uceleně specifikovat jak je to v KM ( jedno v jaké organizaci/federaci/asociaci v ČR ) s tím testováním na stupně, za jakých podmínek se udělují a jak rozlišují?

Viděl jsem nějaký klip ( anglicky ), kde kraveři měli kolem pasu barevné pásy jako v BU.A někde v Štatlu ( Brno ) je snad organizace Kapap/Krav Maga LI, kde kluci mají i nějaké Dany v Krav Maga.

Předem děkuji všem, kteří mi fundovaně a v mezích lidské slušnosti odpoví - bohužel i zde se najdou individua, která nemají nic k tématu a div tu "nevyblijí střeva" jak plácají nesmysly...
kumori
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 476
Registrován: stř 04. dub, 2007 23:00

 

Příspěvekod graver » úte 31. led, 2012 12:47

http://kravmagakapap-brno.cz/instruktori/
Podmínky pro udělování stupňů neznám.
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Re: KRAV MAGA -"testování"+ "technické stupně

Příspěvekod NOKT » úte 31. led, 2012 13:45

kumori píše:prosím vás pěkně, nemohl by mi někdo detailně a uceleně specifikovat jak je to v KM ( jedno v jaké organizaci/federaci/asociaci v ČR ) s tím testováním na stupně, za jakých podmínek se udělují a jak rozlišují?

Viděl jsem nějaký klip ( anglicky ), kde kraveři měli kolem pasu barevné pásy jako v BU.A někde v Štatlu ( Brno ) je snad organizace Kapap/Krav Maga LI, kde kluci mají i nějaké Dany v Krav Maga.

Předem děkuji všem, kteří mi fundovaně a v mezích lidské slušnosti odpoví - bohužel i zde se najdou individua, která nemají nic k tématu a div tu "nevyblijí střeva" jak plácají nesmysly...


Hele není to šumák s tím páskováním? Oni maj pásy, jinde rozdávaj certifikáty za to, že se člověk uráčil někam dojet. Oboje dvoje jen ohraničujou nějakej rámec dovedností co by ten člvoěk měl mít.
NOKT
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 656
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

:-)

Příspěvekod kumori » úte 31. led, 2012 13:54

4 NOKT

"zjedno je enem kolo u trakařa" říkala stařenka od mojí ženy :P :lol:

prostě mně to zajímá a basta fidli...to bude asi i tím, že jsem "starý rejpal"
kumori
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 476
Registrován: stř 04. dub, 2007 23:00

Re: :-)

Příspěvekod NOKT » úte 31. led, 2012 14:10

2kumori:
Beztak :D Hele znám kluky co cvičí s těmahle lidma, ikdyž ne přímo v jejich oddíle bajvoko stejnou dobu a nikdo žádnej stupeň nemá myslím. Ty stupně maj jen instruktoři, tož asi budeš muset napsat do Brna jak to tam funguje :)
NOKT
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 656
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod Gino » úte 31. led, 2012 14:21

NOKT: kumori jenom žárlí, protože žádnej pásek pěknej nemá :twisted: :lol:
Už je tím pověstný... je to ten typ, co si myslí, že na první pořádnej pásek by se mělo čekat alespoň 10 let. Jenže ono vždycky nakonec jde o to, co člověk umí, ne?
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod kumori » úte 31. led, 2012 15:11

[quote="Gino"]NOKT: kumori jenom žárlí, protože žádnej pásek pěknej nemá :twisted: :lol:
Už je tím pověstný... je to ten typ, co si myslí, že na první pořádnej pásek by se mělo čekat alespoň 10 let. Jenže ono vždycky nakonec jde o to, co člověk umí, ne?[/quote]

Ty jsi typ lidí, které musí každý minimálně milovat :lol:
můj pásek je barvy černé, ladí mi k polobotkám, dále mám na sobě světle modrou košili, modrý jednořadý oblek a samozřejmě kravatu.Určitě bych se Ti líbil 8)
Umím psát na klávesnici všemi deseti ( nemám asistentku, to víš Ostravsko je chudý kraj, ne jak u vás v Práglu a v Čechách vůbec ), umím toho jestě trochu víc, ale to zde nebude podstatné.

Ale vážně, na něco jsem se ptal, bo mně něco zajímá a hned se najdou týpci, kteří začnou téměř zvracet moudra naprosto, ale naprosto mimo fakta.Jestli je schopnost klidně a vážně, především fakticky odpovědět na dotaz mimo rámec Tvých mentálních schopností, nechápu jak můžeš třeba jezdit sám vlakem :lol: Přitom jsi tak sympatický člověk 8)
kumori
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 476
Registrován: stř 04. dub, 2007 23:00

Příspěvekod Gino » úte 31. led, 2012 15:35

kumori... my dva už se odtud trochu známe (jakože od vidění), takže není třeba si hrát na slepou bábu. Gratuluju ke "všemi deseti"... to bych chtěl také umět :wink:
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

:-)

Příspěvekod kumori » úte 31. led, 2012 15:55

ale víš jaká je to fuška se to naučit:lol: ?to není jak dělat zkoušky na nějaký kuro obi... 8)
kumori
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 476
Registrován: stř 04. dub, 2007 23:00

Příspěvekod Dog » pát 10. úno, 2012 22:51

http://kravmaga.cz/system-technickych-stupnu/

(V různých organizacích se to může trochu lišit. A Krav Maga Li není žádná Krav Maga :))
Dog
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 13
Registrován: pát 04. lis, 2011 0:00

 

Příspěvekod graver » sob 11. úno, 2012 7:51

Dog píše:Krav Maga Li není žádná Krav Maga

Můžeš to nějak rozvést?
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Dog » sob 11. úno, 2012 11:49

Je to spíš jakési modifikované karate, stačí se podívat, jaké blbosti tam dělají :)

Viz http://www.krav-maga.cz/clanky/neni-kra ... -maga.html , odstavec "Nestačí okoukat a učit" (ten článek není dokonalý, sám trénuju pod jinou federací, ale tohle vysvětluje)

Videa potvrzují, že s opravdovou Krav Magou to nemá moc společného
Dog
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 13
Registrován: pát 04. lis, 2011 0:00

Příspěvekod Dalt » sob 11. úno, 2012 12:12

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... zpfxh1u5nw

a tohle je krav maga? me (z pohledu laika) to taky pripadne trochu impotentni - a ten zaver...no...pionyrskej tabor a skautsky bojovky hadr :D
Proc to pisu? Pred nakou dobou jsem se o sebeobranu trochu zajimal a snazil najit nakej klub kde bych se mohl neco naucit - bohuzel ted ziju v Pardubicich a v okoli nic moc neni - a to co jsem poznal (sorudo, krav maga v HK) bylo z meho pohledu zoufaly (to nejsu zadnej rvac) - tudiz jsem se na to vykaslal a dosel jsem k zaveru ze zlatej x-box :D (vtipek - doufam ze tu zase nebudou skakat certici z krabicek) z videii se mi nejvic libi rbsd - Olomoc je bohuzel daleko (leda nejakej ten seminar...)
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Uživatelský avatar
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: stř 25. říj, 2006 23:00
Bydliště: Litomyšl

Příspěvekod NOKT » sob 11. úno, 2012 12:33

Dalte, to bude flame jak kráva a pozvání do nějakého klubu kde se určitě řežou hlava nehlava :D
NOKT
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 656
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod kraken » sob 11. úno, 2012 12:36

v okoli nic moc neni..
Mas napsane Litomysl, tu je kousek http://www.gaku-do.webgarden.cz/
Mozna ti prijde ten nazev usmevnej, ale ten chlapik neco umi.. obcas tam dochazim, ale nevyhoda je, ze je to jen obcas, ale za to je vstupny dobrovolny, dela to protoze ho to bavi a sam se tak nejak udrzuje ve forme :D
Chodime tam cca 4-5 ve veku 18-20 a 2 tak 30-40 a obcas nekdo novej tam kam chodim ja .. inac je to i v Usti a Dobrouci, ale tu asi neznas xD
kraken
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 114
Registrován: čtv 07. črc, 2011 23:00

Příspěvekod Dalt » sob 11. úno, 2012 15:15

Nokt: flame vyvolavat nechcu... i kdyz priznavam, ze to moje hodnoceni videa je asi drzounsky - ale me to fakt tak prijde (na druhou stranu pozvani do klubu, kde se rezou jako krava a hlavne to umej, bych milerad prijal :D )


kraken: ahoj, tyhle stranky uz jsem videl a uprimne - moc duvery ve me nevyvolali (uz jen ten rozsah bu - sam z vlastni zkusenosti vim, jak narocny (i casovce) je natrenovat nakou kvalitu treba jenom v tom boxu - a to neni zadny magicky a narocny BU jako aikido), ale toho trenera neznam a muzu se mylit (klidne to muze bejt fighter par excellence)...jinak prave ze v Lit. ted moc nebejvam a taky kdyz uz sebeobranu, tak pravidelneji nez obcas a s nekym kdo to ma pro nakou svoji udrzovacku ve forme...

ps.: Dobrouc znam - tam je pekne :)
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Uživatelský avatar
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: stř 25. říj, 2006 23:00
Bydliště: Litomyšl

Příspěvekod kraken » sob 11. úno, 2012 17:33

JJ to ja taky chapu, mam to jen jako doplnek (teorie je taky dulezita) :D zadnej extra kontakt se tam nepojede pac neni vybaveni atd., ale pochytil sem par zajimavych veci od nej samotnyho a od lidi co zna takze tak
btw. jak u vas funguje ten novej thai box club ? :p teda sry v litomysli myslim vis o tom neco?
kraken
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 114
Registrován: čtv 07. črc, 2011 23:00

Příspěvekod Dalt » sob 11. úno, 2012 17:56

mno vede to tam na veselce (myslim ze je to kickbox teda) nakej typek kterej je asi dost dobrej (stara garda - zacinal v Brne jeste driv nez wolf atd) - jednou jsem tam byl a trenink byl fajn (teda v kopani se moc nevyznam ale makali celkem dost .- pravdou je ze jsem tam byl po vanocich se 114 kg (a rocni boxerskou pauzou) a tim je to taky zkresleny :lol: - na ruce ale nic moc) jinak ten trener ma (prej) hromadu titulu a je znat ze on fakt umi...coz bych mu veril...na druhou stranu mi prislo ze ty casty udery do hlavy u nej byly celkem znat :) (ale je to sympatak)


thaibox tam driv trenoval kamos (J. Rpsypal), ale ted to myslim uz neni aktualni...
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Uživatelský avatar
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: stř 25. říj, 2006 23:00
Bydliště: Litomyšl

Příspěvekod Jendis » sob 11. úno, 2012 18:17

114 Kg Ty ??? Ty wolle...... 8O
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Dalt » sob 11. úno, 2012 19:02

no jo - mam se dobre :D - nejni to sice 85 kg jak pred trema rokama, ale zato mam ted dobrou stabilitu a bombu (idealni fighter na 1 - kolovy zapasy :lol: )....mno ale ted celkem poctive tri tejdny trenuju a zacina to snad padat - rikal jsem si, ze by nebylo od veci zas tu 91 udelat (95ka by taky stacila)
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Uživatelský avatar
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: stř 25. říj, 2006 23:00
Bydliště: Litomyšl

Další

Zpět na bojová umění a sporty obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků

cron