Maxo vs Ucropcany

přátelské sparringy, praktická výměna zkušeností, testování dovedností, setkání, výzvy etc.

Příspěvekod ukropcany » pon 13. úno, 2012 20:10

4Toman - dropni to celé prosím Ťa, je to celé blbosť... dík.
Fighters never quit, quitters never fight - Ray Sefo
ukropcany
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Toman » úte 14. úno, 2012 8:37

Je to blbost ... nech to upadnout v zapomnění k této témě už nemám práva!
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod maxo » úte 14. úno, 2012 9:51

Nevychadzam z udivu ake zgrcky ste tu zrobili, za to ze som tu nebol nejaky tyzden. No nemal som cas na picoviny a co ako nemusim furt sedet na nete a cumet co sem napises. A co tu nejaky jendis vygrcal je dobreeee. Chlapec ty mas vazny problem ani nevies asi o tom cece.
Ved co ja mam v pici teba co ty chces a co si myslis.

Ukropacny som ti jasne pisal, ze ked budem v blave tak sa stavim. No nechodim kazdy den, nemam dovod. Moje meno je Martin Hruby.
Sa zastav v Bystrici tam tiez chodim buchat aj ked som neni z tade a mozes mi skusit nalozit dilino hehehe.

Ja som napisal co som napisal a nemam co na tom menit. Ukropcany tu machroval pisal, ze na slovensku si z neho nikto neurobi trhaci kalendar a podobne sprostosti. Ved to tu je, staci pohladat ze. A tu nejake hovno co mu lize prdel az je z neho posrati sa do mna obuva ? Ved to je pravda. Sa spamataj chlape. Ty nevies kto kde vsetko zije a bucha. A si prejdi moje prispevky - ja som NIKOHO nikam nevolal ani som ja osobne na nikoho neskakal. Ale akoze fakt jeden sparing na viac za tyzden mi je u predele, takze kludne dojdite zrobime ;). Len to chlapci neotacajte na mna jo ale kuknite sa kto tu ma silne reci.

ps: jendis pre tvoje info zas tu nebudem nejku chvilu, tak sa z toho hned nepocikaj. Hlavne, ze ja viem o kazdom co tu je ake ma meno a kto to je ze. Skoda reci.
maxo
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

Příspěvekod ukropcany » úte 14. úno, 2012 10:20

Ja nikam chodiť nebudem, na to nemám motiváciu, sorry. Ale ak prídeš, som Ti k dispozícii... Bystricou sa prosím neoháňaj, sú to všetko moji kamaráti - nezaťahuj ich do niečoho o čo záujem len ťažko budú mať. O tom, kto búcha a kto nie mi prosím nepíš, pretože evidentne vieš o tom prd... o tom ale ešte nevieš... :D
Fighters never quit, quitters never fight - Ray Sefo
ukropcany
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Jendis » úte 14. úno, 2012 14:02

maxo píše:Hlavne, ze ja viem o kazdom co tu je ake ma meno a kto to je ze. Skoda reci.

A to je právě ono, chlapče, to je přesně ono. My se tu totiž, povětšinou, známe. Netvrdím, že úplně všichni, ale dost........A že Ty víš prd, neznamená, že jsou na tom ostatní stejně.
Jaks napsal, škoda řečí....s Tebou určitě. Ode mne ende.
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Gino » pát 17. úno, 2012 16:34

maxo - problém tu máš evidentně jen ty. Neunesl si, že ucrop napsal to, co napsal. Že by jsi byl až tak zamindrákovaný, že se tě to tolik dotklo?

Napíšu to uplně jasně - jsi jeliman. S takovým pitomcem bych si taky rád bouchnul. I kdybys měl být x-krát lepší než já a měl jsi mi naložit do řepy, tak za tu šanci seknout ti aspoň jednu ránu by to stálo :wink:
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér

Předchozí

Zpět na přátelé a nepřátelé