BU/BS pro 16 letýho

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

Příspěvekod Dalt » úte 03. dub, 2012 14:15

http://www.bikeathletic.cz/chranice-zub ... o-rovnatka

dokonce i na ty rovnatka - hledani = cca 1 minuta casu... :wink:
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Uživatelský avatar
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: stř 25. říj, 2006 23:00
Bydliště: Litomyšl

 

Příspěvekod Pec » úte 03. dub, 2012 14:44

Podívej, na box přicházejí lidé s různou kondičkou, a i někteří mlaďoši jsou na tom tak špatně, že se mezi nimi nijak netrénovaný čtyřicátník celkem ztratí.
Nemusíš předem umět ani vědět nic, potřebné se dozvíš na tréninku.
Když jsem byl teď po nemoci, tak jsem některé věci při kruhovém tréninku nedával. Normálně mne to nechli jet po svém a v jednom případě mi trenér místo toho dal něco jiného.
Ran se na začátku bát nemusíš,
lidi na boxu poznají začátečníka a mají ohled (a pokud narazíš na trotla, tak mu to řekni a když to nepomůže, tak řekni trenérovi).
A časem si zvykneš.
Pec
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 353
Registrován: čtv 10. pro, 2009 0:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Genesis » úte 03. dub, 2012 14:47

Nikdy jsem ještě na boxu nezažil, aby někdo zmlátil začátečníka. Ono čím zkušenější boxer, tím se umí líp kontrolovat.
Genesis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 566
Registrován: ned 14. led, 2007 0:00
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod JoanL » úte 03. dub, 2012 14:53

Děkuji.. uklidnili jste mě :D Celkem se na to i těším.. Děkuji mockrát :)
JoanL
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 42
Registrován: pát 30. bře, 2012 23:00

Příspěvekod JoanL » úte 03. dub, 2012 18:16

Tak jsem prozatím do toho klubu jen napsal a optal se na tu fyzičku jestli je potřeba a bylo mi sděleno, že to poznaj na treinku a řeknou mi to :/ tak mě to moc nepotěšilo :cry:
JoanL
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 42
Registrován: pát 30. bře, 2012 23:00

Příspěvekod Genesis » úte 03. dub, 2012 18:26

JoanL píše:Tak jsem prozatím do toho klubu jen napsal a optal se na tu fyzičku jestli je potřeba a bylo mi sděleno, že to poznaj na treinku a řeknou mi to :/ tak mě to moc nepotěšilo :cry:


A cos čekal za odpověď? Všude je potřeba, ale v každym normálnim oddíle jim dojde, že to chce čas.
Genesis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 566
Registrován: ned 14. led, 2007 0:00
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod JoanL » úte 03. dub, 2012 18:27

Nevim no.. nevim fakt jestli bych neměl počkat až za ty 3 měsíce, protože jak vidim, tak to stejně dávat nebudu :cry:
JoanL
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 42
Registrován: pát 30. bře, 2012 23:00

Příspěvekod Dalt » úte 03. dub, 2012 18:47

:D
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Uživatelský avatar
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: stř 25. říj, 2006 23:00
Bydliště: Litomyšl

Příspěvekod TongPo » úte 03. dub, 2012 18:48

JoanL píše:Tak jsem prozatím do toho klubu jen napsal a optal se na tu fyzičku jestli je potřeba a bylo mi sděleno, že to poznaj na treinku a řeknou mi to :/ tak mě to moc nepotěšilo :cry:

Ty seš fakt pako... :roll: Neodpověděli ti nic jinýho než to, že na tréninku uvidí, jak na tom opravdu seš = zvou tě na trénink a podle tvýho fyzickýho stavu s tebou budou dál pracovat. Tak už tady přestaň prudit a začni tam chodit trénovat, protože 3 měsíce odkladu vyplněný nějakým domácím sportem jsou akorát ztráta času.
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :twisted:
Uživatelský avatar
TongPo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 705
Registrován: pát 18. led, 2008 0:00

Příspěvekod JoanL » úte 03. dub, 2012 18:51

TongPo píše:
JoanL píše:Tak jsem prozatím do toho klubu jen napsal a optal se na tu fyzičku jestli je potřeba a bylo mi sděleno, že to poznaj na treinku a řeknou mi to :/ tak mě to moc nepotěšilo :cry:

Ty seš fakt pako... :roll: Neodpověděli ti nic jinýho než to, že na tréninku uvidí, jak na tom opravdu seš = zvou tě na trénink a podle tvýho fyzickýho stavu s tebou budou dál pracovat. Tak už tady přestaň prudit a začni tam chodit trénovat, protože 3 měsíce odkladu vyplněný nějakým domácím sportem jsou akorát ztráta času.


No půjdu tam.. jen mi to přišlo tak, že mi řeknou že na to nemám a půjdu zpět.. Což bych nerad :/ Za ty 3 měsíce bych se mohl změnit opravdu hodně..
JoanL
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 42
Registrován: pát 30. bře, 2012 23:00

Příspěvekod Dalt » úte 03. dub, 2012 19:05

Za ty 3 měsíce bych se mohl změnit opravdu hodně...


hlavne v oblasti hlavy - to potrebujes nejvic...
[/quote]
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Uživatelský avatar
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: stř 25. říj, 2006 23:00
Bydliště: Litomyšl

Příspěvekod freekarol » úte 03. dub, 2012 19:14

JoanL píše:
TongPo píše:
JoanL píše:Tak jsem prozatím do toho klubu jen napsal a optal se na tu fyzičku jestli je potřeba a bylo mi sděleno, že to poznaj na treinku a řeknou mi to :/ tak mě to moc nepotěšilo :cry:

Ty seš fakt pako... :roll: Neodpověděli ti nic jinýho než to, že na tréninku uvidí, jak na tom opravdu seš = zvou tě na trénink a podle tvýho fyzickýho stavu s tebou budou dál pracovat. Tak už tady přestaň prudit a začni tam chodit trénovat, protože 3 měsíce odkladu vyplněný nějakým domácím sportem jsou akorát ztráta času.


No půjdu tam.. jen mi to přišlo tak, že mi řeknou že na to nemám a půjdu zpět.. Což bych nerad :/ Za ty 3 měsíce bych se mohl změnit opravdu hodně..


Pokud nevíš, jak kondičku získat a nebudeš mít nějakého fitness učitele, tak o tom pochybuj. Ztratíš 3 měsíce svého života. Za tu dobu by jsi v boxu získal kondičku pod odborným vedením a zároven by ses učil box aneb zabil by jsi dvě mouchy jednou ranou. :D
Train Hard, Relax Hard.
freekarol
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 106
Registrován: pon 05. bře, 2007 0:00
Bydliště: Ústecký Kraj

Příspěvekod JoanL » úte 03. dub, 2012 19:19

freekarol píše:
JoanL píše:
TongPo píše:
JoanL píše:Tak jsem prozatím do toho klubu jen napsal a optal se na tu fyzičku jestli je potřeba a bylo mi sděleno, že to poznaj na treinku a řeknou mi to :/ tak mě to moc nepotěšilo :cry:

Ty seš fakt pako... :roll: Neodpověděli ti nic jinýho než to, že na tréninku uvidí, jak na tom opravdu seš = zvou tě na trénink a podle tvýho fyzickýho stavu s tebou budou dál pracovat. Tak už tady přestaň prudit a začni tam chodit trénovat, protože 3 měsíce odkladu vyplněný nějakým domácím sportem jsou akorát ztráta času.


No půjdu tam.. jen mi to přišlo tak, že mi řeknou že na to nemám a půjdu zpět.. Což bych nerad :/ Za ty 3 měsíce bych se mohl změnit opravdu hodně..


Pokud nevíš, jak kondičku získat a nebudeš mít nějakého fitness učitele, tak o tom pochybuj. Ztratíš 3 měsíce svého života. Za tu dobu by jsi v boxu získal kondičku pod odborným vedením a zároven by ses učil box aneb zabil by jsi dvě mouchy jednou ranou. :D


To zase ne.. na to by mi stačilo p90x a za ty 3 měsíce bych vypadal jinak.. ale tak já to zkusim, když mě holt pošlou pryč tak mám po boxu no...
JoanL
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 42
Registrován: pát 30. bře, 2012 23:00

Příspěvekod freekarol » úte 03. dub, 2012 19:31

Vždycky se na ten box pak můžeš vrátit. Co by jsi dělal, kdyby dělali výběrový nábor? To by jsi byl ještě ve větším stresu. :) Za zkoušku nic nedáš, lepší než se pak fackovat, že jsi to nezkusil. By ses divil, kolik lidí se přihlásilo na Karate, Judo či MMA v ubohé kondici a jak jí tam pak rychle získali.
Train Hard, Relax Hard.
freekarol
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 106
Registrován: pon 05. bře, 2007 0:00
Bydliště: Ústecký Kraj

Příspěvekod Jur-fu » úte 03. dub, 2012 19:50

to by ma akože nezobrali do klubu, že nemám dobrú kondičku ? 8O
Jur-fu
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 49
Registrován: stř 27. dub, 2011 23:00

Příspěvekod freekarol » úte 03. dub, 2012 19:59

Jur-fu píše:to by ma akože nezobrali do klubu, že nemám dobrú kondičku ? 8O


To se opravdu nestává. Jsou lidi, kteří se přihlásí na boj. umění, aby získali právě jen tu kondičku. Prostě to neřešte. Já když chtěl kdysi chodit na karate, tak jsem vůbec nepřemýšlel nad tím, jestli to zvládnu či jestli mi tam někdo namlátí. Prostě jsem tam naklusal, zkusil a bylo to. Sice jsem pak padal na hubu únavou při tréninku, ale nikdy mi nikdo neřekl: vypadni odsud a vrat se, až budeš míl lepší kondičku. :D
Train Hard, Relax Hard.
freekarol
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 106
Registrován: pon 05. bře, 2007 0:00
Bydliště: Ústecký Kraj

Příspěvekod JoanL » úte 03. dub, 2012 20:17

Jo to je pravda.. těším se na ten box. Mimochodem neví někdo o nějakym klubu v Praze? nejlépe Praha 5.. jen pro jistotu, kdyby mě tady nevzali. Zkusím to a uvidím, box by mě strašně bavil, tomu věřím :D Já jen nechci aby se mi někdo smál a nebo aby se na mě dívali špatně, když tam jdu takovej jakej jsem.. samozřejmě do toho budu na sobě ještě makat a tak po pár měsících tam budu chodit už jinej..

Docela i rád bych padal na hubu při treninku, protože padat s tím, že vím, že se něco naučím a změním... mi dodá i tu motivaci se zvednout :D
JoanL
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 42
Registrován: pát 30. bře, 2012 23:00

Příspěvekod JoanL » pát 06. dub, 2012 15:02

Ještě bych se rád zeptal na takovou banální věc... mám boxerský trenýrky ale jsou mi hodně velký.. zkrátka o číslo.. když se v tom nějak pohybuju tak padaj dolu :D matka mi tvrdí, že to tak má být, že to maji všichni boxeři takhle volný a že to nikdo nemá na svou velikost aby to měl trochu na těle... Je to tak nebo jsem debil, co si myslí, že je to velky? :D
JoanL
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 42
Registrován: pát 30. bře, 2012 23:00

Příspěvekod Genesis » pát 06. dub, 2012 15:23

JoanL píše:Ještě bych se rád zeptal na takovou banální věc... mám boxerský trenýrky ale jsou mi hodně velký.. zkrátka o číslo.. když se v tom nějak pohybuju tak padaj dolu :D matka mi tvrdí, že to tak má být, že to maji všichni boxeři takhle volný a že to nikdo nemá na svou velikost aby to měl trochu na těle... Je to tak nebo jsem debil, co si myslí, že je to velky? :D


Viděl si někdy boxera, kterýmu padaj trenky? Ty vole tohle mě už fakt dostalo :lol:
Zkus zapojit rozum a určitě přijdeš na to, jestli je vhodný mít padající trenky, když se budeš učit boxovat.
Genesis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 566
Registrován: ned 14. led, 2007 0:00
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod JoanL » pát 06. dub, 2012 15:40

Genesis píše:
JoanL píše:Ještě bych se rád zeptal na takovou banální věc... mám boxerský trenýrky ale jsou mi hodně velký.. zkrátka o číslo.. když se v tom nějak pohybuju tak padaj dolu :D matka mi tvrdí, že to tak má být, že to maji všichni boxeři takhle volný a že to nikdo nemá na svou velikost aby to měl trochu na těle... Je to tak nebo jsem debil, co si myslí, že je to velky? :D


Viděl si někdy boxera, kterýmu padaj trenky? Ty vole tohle mě už fakt dostalo :lol:
Zkus zapojit rozum a určitě přijdeš na to, jestli je vhodný mít padající trenky, když se budeš učit boxovat.



Takže to má být na těsno? No já jen, že se se mnou matka pohádala, že si vymýšlím a že to je tak správně, volný atp.. To abych to poslal zpět poštou ... :/
JoanL
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 42
Registrován: pát 30. bře, 2012 23:00

PředchozíDalší

Zpět na bojová umění a sporty obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků

cron