Potenciálně globální hnus

všechno ostatní sem

Příspěvekod mirsv » čtv 26. dub, 2012 11:55

zajimavej clanek ohledne vakcin: http://www.reformy.cz/zpravy/jak-spolu- ... spertamin/

jinak i prof. Patočka,kterej vyučuje toxikologii na Vysoke skole v Ceskych Budejovicich,ma vuci vakcinam a farmaceutickymu kartelu jasne vyhranenej nazor,doporucuju jeho knihu "doba jedova"

a ti co ziji v Praze,a prave si tohle ctou,necht se podivaji na oblouhu :wink:
mirsv
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 173
Registrován: čtv 25. říj, 2007 23:00
Bydliště: ©umperk

 

Příspěvekod fakt » čtv 26. dub, 2012 12:11

mirsv píše:zajimavej clanek ohledne vakcin: http://www.reformy.cz/zpravy/jak-spolu- ... spertamin/

jinak i prof. Patočka,kterej vyučuje toxikologii na Vysoke skole v Ceskych Budejovicich,ma vuci vakcinam a farmaceutickymu kartelu jasne vyhranenej nazor,doporucuju jeho knihu "doba jedova"

a ti co ziji v Praze,a prave si tohle ctou,necht se podivaji na oblouhu :wink:


Mám státnici z toxikologie - hádej u koho?
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

Příspěvekod Jian » čtv 26. dub, 2012 16:47

fakt: ja jsem na projektu cervikalniho screeningu (mj.) pracoval. V drtive vetsine pripadu je problem v tom, ze zeny nechodi na preventivni vysetreni. To jsme resili nejvic. Vyvoj je v tomto pripade totiz velmi pomaly - napr. "cesta" od prvnich prednadorovych zmen az ke zhoubnemu nadoru trva cca tri roky. A kdyz vezmes v potaz, ze i uspesnost lecby nadoroveho onemocneni v inicialnim stadiu je pres 95%, tak ti vyjde, ze prevazna vetsina zen, ktere nakonec na rakovinu delozniho cipku umrou, umrou uplne zbytecne.

Co se tyce ockovani, tak to rozhodne neni tak, ze by pak pak bylo mozne preventivni gynekologicke prohlidky vynechavat. V pripade zajmu se muzu vic rozepsat. Muj nazor - spis neockovat a pokud uz, tak Cervarix bych urcite nevolil (napriklad v GB se uz prestava pouzivat). Vysvetlit dceri, ze na ty preventivni vysetreni by fakt chodit mela a dat ji par facek, bude-li si snad myslet, ze je to ztrata casu. My jsme to zduraznovali prakticky v kazdem clanku, jenze to proste zjevne porad nedopada na urodnou pudu...

Pokud by snad mela manzelka nejake dotazy, klidne napis. :wink:
Jian
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 588
Registrován: ned 10. čer, 2007 23:00

Příspěvekod Pec » čtv 26. dub, 2012 21:39

fakt píše:
Pec píše:"..
Jsem proti očkování za každou cenu a proti všemu možnému.
Ale jsem moc rád, že očkování je a že se proti základním nemocím očkuje.
Zvlášť jako táta od dětí...


To já taky. Ale mezi základní nemoci patří i chřipka. V příbuzenstvu velice oblíbená vakcína. A chcípal po ní každej.


Člověk musí používat zdravý rozum - chřipka zabíjela hlavně v období pandemií - když se jednalo o nový kmen (očkování nepomůže), byla populace oslabena (nevím jestli 100% pomůže), nebyly léky proti sekundárním infekcím.
Pec
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 353
Registrován: čtv 10. pro, 2009 0:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Jian » pát 27. dub, 2012 6:56

Pec: problem je, ze pro velkou spoustu lidi je "chripka" porad totez jako "nachlazeni" nebo "angina", takze dle meho nazoru rada z nich se proti chripce nechava ockovat uplne zbytecne - protoze i kdyz muzou hodne trpet treba zrovna na to nachlazeni (to byl i muj pripad), tak chripku maji jednou za rok a mozna ani to ne...
Jian
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 588
Registrován: ned 10. čer, 2007 23:00

Příspěvekod fakt » pát 27. dub, 2012 13:08

Jian píše:fakt: ja jsem na projektu cervikalniho screeningu (mj.) pracoval. V Pokud by snad mela manzelka nejake dotazy, klidne napis. :wink:


Dík
Manželce vyřídím a dceři nafackuju. Včera dala kopačky hodnýmu a našla si největšího grázla na sídlišti ...
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

Příspěvekod defendu » pát 27. dub, 2012 17:20

Tak to je docela sranda, pře pár dny jsem psal o zákoně ESM (Evropský stabilizační mechanismus) a o tom jaké je to svinstvo a hle naši kluci ušatí už ho stihli včera přijmout...Dobré, až přijmeme euro, tak jsme opět protektorátem, protože peníze které nám ukradne pomocí daní naše zkorumpovaná vláda budou mít už pod kontrolou hoši z Bruselu...taže z našich peněz už nebudou žrát jenom ti naši pohlaváři, ale už i ti v celé Evropě...Pak už ovšem nemá smysl chodit k volbám, protože ať už vyhraje kdokoliv, závazky vůči EU bude muset splnit...To je totalita od které by se mohli komouši učit...ti to totiž dělali tvrdě a okatě, tihle na to jdou polehoučku a lidi jim to ještě žerou...

http://www.reformy.cz/zpravy/senatori-s ... eprecetli/
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 954
Registrován: úte 15. srp, 2006 23:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod fakt » pát 27. dub, 2012 18:26

defendu píše:..Pak už ovšem nemá smysl chodit k volbám, protože ať už vyhraje kdokoliv, závazky vůči EU bude muset splnit...To je totalita od které by se mohli komouši učit...ti to totiž dělali tvrdě a okatě, tihle na to jdou polehoučku a lidi jim to ještě žerou...

http://www.reformy.cz/zpravy/senatori-s ... eprecetli/


No vidíš - já nebyl u žádných. Připadalo mi vždycky hloupacatý zvolit si člověka, kterej mě pak okrade. Ale všeho do času. Brzy to prdne.
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

Příspěvekod defendu » pát 27. dub, 2012 18:36

fakt píše:
defendu píše:..Pak už ovšem nemá smysl chodit k volbám, protože ať už vyhraje kdokoliv, závazky vůči EU bude muset splnit...To je totalita od které by se mohli komouši učit...ti to totiž dělali tvrdě a okatě, tihle na to jdou polehoučku a lidi jim to ještě žerou...

http://www.reformy.cz/zpravy/senatori-s ... eprecetli/


No vidíš - já nebyl u žádných. Připadalo mi vždycky hloupacatý zvolit si člověka, kterej mě pak okrade. Ale všeho do času. Brzy to prdne.


Demokracie je o tom, že si jednou za 4 roky zvolíme vlastní diktátory...tuším, že to řekl neuropatolog Koukolík, a protože tenhle citát znám už velmi dlouho, tak k volbám taky zásadně nechodím...
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 954
Registrován: úte 15. srp, 2006 23:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod graver » sob 28. dub, 2012 8:37

fakt píše:Brzy to prdne.

Něco chystáš? :wink:
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod BizonCZ_hele_admin » sob 28. dub, 2012 10:30

fakt píše:
defendu píše:..Pak už ovšem nemá smysl chodit k volbám, protože ať už vyhraje kdokoliv, závazky vůči EU bude muset splnit...To je totalita od které by se mohli komouši učit...ti to totiž dělali tvrdě a okatě, tihle na to jdou polehoučku a lidi jim to ještě žerou...

http://www.reformy.cz/zpravy/senatori-s ... eprecetli/


No vidíš - já nebyl u žádných. Připadalo mi vždycky hloupacatý zvolit si člověka, kterej mě pak okrade. Ale všeho do času. Brzy to prdne.


Jestli stavíš tuláckou jednotku, tak na mě mysli. :wink: :twisted:
BizonCZ_hele_admin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 281
Registrován: čtv 29. pro, 2005 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod fakt » sob 28. dub, 2012 11:23

graver píše:
fakt píše:Brzy to prdne.

Něco chystáš? :wink:


Něco vím.
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

Příspěvekod fakt » sob 28. dub, 2012 11:27

BizonCZ píše:Jestli stavíš tuláckou jednotku, tak na mě mysli. :wink: :twisted:


Každý sám za sebe a s odpovědností k vlastnímu okolí.
Na sebe se můžeš spolehnout.
Sám sebe nezradíš.
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

Příspěvekod Gino » ned 29. dub, 2012 7:15

fakt píše:
graver píše:
fakt píše:Brzy to prdne.

Něco chystáš? :wink:


Něco vím.

Takovýhle výroky mám nejraději. Ty si můžeš strčit za klobouk, fakte, to může říct každej :roll:
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod graver » ned 29. dub, 2012 7:47

Klídek - dneska každej "něco" ví :wink:
A ti, co toho vědí nejvíc, o tom píšou na veřejných fórech :roll:
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod fakt » ned 29. dub, 2012 15:24

graver píše:
A ti, co toho vědí nejvíc, o tom píšou na veřejných fórech :roll:


Tohle má logiku.
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

Příspěvekod Vrozkrokkop » ned 29. dub, 2012 17:19

Není to sice nic z globálního soudku, ale co přijde zajímavé mně, je vydání Pitra do ČR Švýcarskem. Pitr se nechal slyšet, že do Čech chce odjet dřív.
Pokud ho odsoudí a on si uvědomí, že doopravdy půjde sedět, dost možná se začne mstít tím způsobem, že začne mluvit. To by našim státníkům asi moc po chuti nebylo...
Nejprve pokácím strom, zapálím dům a zabiju ženu
Vrozkrokkop
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 536
Registrován: úte 17. úno, 2009 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Gino » ned 29. dub, 2012 20:27

Pitr mluvit nebude :wink:
Kdo četl Kmentovy knihy "Kmotr Mrázek" a "Svědek na zabití", ví proč. A navíc zrovna na státníky toho nejspíš moc nemá.
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod Vrozkrokkop » ned 29. dub, 2012 21:56

Škoda, zbavit se většiny politických špiček v naší zemi by umožnilo lecos změnit, dokud se nestihne utvořit nová lobby, jako to v novém měřítku udělal třeba nový pražský primátor, kterého stará parta asi dost nesnáší poté, co se zmýlili ohledně jeho využití coby loutky. Jsem zvědavej, jak se to vyvine.
Co se týče NWO, lobby a všeho, díky za odkazy, je to zajímavý čtení. Co se stane byť za 5 let, je otázka, kterou nezodpoví snad ani NWO.

Další věc, o které nedávno byla řeč se týkala např. také islamizaci Evropy. Šlo o porodnost. Chápu, že tady objevuju Ameriku, nicméně... Z ryze matematického hlediska bude polovina obyvatel Anglie a Francie do 50 let arabská. Nic proti arabům, nevadí mi bavit se s arabama, mít je jako kámoše, ale západní kultury je z mýho hlediska docela škoda (pokud kdy budu mít děti, chtěl bych, aby mluvili česky). Podle zákonů, které toto umožnily, šlo buď o záměr, nebo naprosto zcestný idealismus. Každopádně, jak z toho ven? Napadá mě jedině apel na přizpůsobení (nemluvíš česky/anglicky/francouzky? Vypadni.) Nějak mám tu naši stagnující a úpadkovou kulturu přecijen rád...
Nejprve pokácím strom, zapálím dům a zabiju ženu
Vrozkrokkop
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 536
Registrován: úte 17. úno, 2009 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod graver » pon 30. dub, 2012 6:04

Co přesně se stane, až tahle vláda půjde do pryču? Jaký je scénář?
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

PředchozíDalší

Zpět na off-topic

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron