BU/BS pro 16 letýho

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

Příspěvekod Dalt » čtv 03. kvě, 2012 22:29

jak bylo receno - zkus zkratka jinej box club (pravdou je, ze pokud ten "box klub" kterej jsi navstivil je v mistnosti velikosti beznyho pokoje a jeste tam jsou k tomu pytle, tak se tam moc veci nenaucis...oldschool je supr - ono vetsina box klubu vypada jak z dob davno minulych :D , ale misto k hejbani tam zkratka musi bejt. A samozrejme kdyz jsi novacek, tak se ti trener busde venovat vic (zas ale necekej ze ti bude asistovat celej trenink a opravovat kazdej pohyb (jsou tam i jiny lidi) - musis se zkratka zapojit...)
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Uživatelský avatar
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: stř 25. říj, 2006 23:00
Bydliště: Litomyšl

 

Příspěvekod Pec » pát 04. kvě, 2012 15:39

JoanL: Můžeš popsat průběh toho tréninku boxu na kterým jsi byl?
Pec
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 353
Registrován: čtv 10. pro, 2009 0:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod JoanL » pát 04. kvě, 2012 17:47

Pec píše:JoanL: Můžeš popsat průběh toho tréninku boxu na kterým jsi byl?


Já jsem na treninku přimo nebyl, já tam přišel když tam cvičili a mluvil jen s trenerem, podíval se na tu miniaturní místnost, vybavení a lidi co tam cvičí..
JoanL
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 42
Registrován: pát 30. bře, 2012 23:00

Příspěvekod Genesis » pát 04. kvě, 2012 20:39

JoanL píše:
Pec píše:JoanL: Můžeš popsat průběh toho tréninku boxu na kterým jsi byl?


Já jsem na treninku přimo nebyl, já tam přišel když tam cvičili a mluvil jen s trenerem, podíval se na tu miniaturní místnost, vybavení a lidi co tam cvičí..


A sme doma to vypadá. Víš, ono při tréninku se obvykle trenér věnuje tréninku a ne někomu, kdo se přišel podívat :roll:
Genesis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 566
Registrován: ned 14. led, 2007 0:00
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod JoanL » pát 04. kvě, 2012 21:22

Genesis píše:
JoanL píše:
Pec píše:JoanL: Můžeš popsat průběh toho tréninku boxu na kterým jsi byl?


Já jsem na treninku přimo nebyl, já tam přišel když tam cvičili a mluvil jen s trenerem, podíval se na tu miniaturní místnost, vybavení a lidi co tam cvičí..


A sme doma to vypadá. Víš, ono při tréninku se obvykle trenér věnuje tréninku a ne někomu, kdo se přišel podívat :roll:


Ale tady nešlo o trenera přímo, ale složení lidí, prostor atp.. tam i 5 lidí mělo co dělat aby se vešlo :D Nechci nic kritizovat, ale v tomhle by nechtěl cvičit nikdo, já nečekal taky zlatý věci a že mi daji medaili atp.. :D ale tohle bylo na mě krapet moc.. a spíše to vypadalo, že tam jen boxujou do pytle, co jsem viděl.
JoanL
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 42
Registrován: pát 30. bře, 2012 23:00

Příspěvekod bison » sob 05. kvě, 2012 22:14

JoanL píše:tam i 5 lidí mělo co dělat aby se vešlo


Misto na cviceni tam byt musi.
Na druhou stranu - jeden z mych treneru rikal "malokdy se budete rvat uprostred letiste". V tomhle je zvyk na tesny prostory docela vyhoda.

Cvicival jsem i v "telocvicne" co do velikosti stejne jako popisujes. I cca 15 lidi se veslo. Horsi jestli ti nesedi lidi, ale to uz musis vedet ty sam. Zase tak bych se toho nebal.
bison
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 62
Registrován: pon 12. kvě, 2003 23:00

Příspěvekod marcelinho » ned 06. kvě, 2012 10:32

JoanL- ten kto chce cvicit bude hladat a cvicit bude,kto nechce ten hlada vyhovorky..v kolkych kluboch si bol,okrem ten boxerskej "diery" ???
Uživatelský avatar
marcelinho
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 131
Registrován: sob 21. dub, 2012 23:00

Příspěvekod JoanL » ned 06. kvě, 2012 11:14

Nebyl jsem už v žadnym.. tady je jen tenhle.. pak bych už musel dojíždět.. Takže box bohužel dělat nemůžu.. protože cestovat za tim v 16 asi nebude zrovna moc fajn.
JoanL
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 42
Registrován: pát 30. bře, 2012 23:00

Příspěvekod marcelinho » ned 06. kvě, 2012 11:28

JoanL píše:Nebyl jsem už v žadnym.. tady je jen tenhle.. pak bych už musel dojíždět.. Takže box bohužel dělat nemůžu.. protože cestovat za tim v 16 asi nebude zrovna moc fajn.


Ok..cize ked na to pozeram uplne pragmaticky,tak mi vychadza z toho jedna jedina vec..si mlady,nemas auto,prachy a zazemie na trening..to znamena ze bud budes cvicit v tej "boxerni" alebo nebudes cvicit vobec..nemas na to vobec podmienky a dlho mat ani nebudes..

Zacni cvicit az budes mat financie a cas a zazemie pre to vytvorene,ked ta to este vobec bude bavit :wink:

P.S. pozeram ze si zalozil tento topic v marci a doteraz si sa nepohol nikam :?
Uživatelský avatar
marcelinho
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 131
Registrován: sob 21. dub, 2012 23:00

Příspěvekod JoanL » ned 06. kvě, 2012 12:06

Peníze nejsou problém no.. Ono jde spíše o to, že neni fajn cestovat v mým věku kvůli bojovýmu umění.. a tady nehodlám cvičit mezi cikanama atp.. Mě asi vážně než ten pochybnej wing chun co tu je nezbyde a budu doufat, že se něco aspon naučim :/ Nepohnul jsem nikam no
JoanL
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 42
Registrován: pát 30. bře, 2012 23:00

Příspěvekod JoanL » ned 06. kvě, 2012 13:59

Já vážně nechápu proč sem píšu, když mi tu akorát každej nadává.. uvědom si, že mi je 16.. a vážně si myslíš, že mám čas se trmácet někam třeba 50km? Někam kde to vůbec neznám? Nejde o to, že nechci! jde o to, že to nerealny.. Každej začínal ve svym okolí.. a pak už se vyplatí někam cestovat, když je člověk dospělej a má možnost. Radši budu označen za sračku, než cvičit s cikanama v pochybnym klubu, v malym prostoru a s neochotnym trenerem. To radši pustim YT a budu doma mlatit do pytle..

"Buď rád, že sú tam cigáni, aspoň sa s nimi zoznámiš a nebudeš mať s nimi nikdy žiadne problémy" - Tohle jsi myslel vážně, proboha? 8O

Srovnáváš jablka a hrušky.. domácnost x cestování 50km daleko..
JoanL
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 42
Registrován: pát 30. bře, 2012 23:00

Příspěvekod will » ned 06. kvě, 2012 14:16

Tak zrovna na tvrzení, že pokud se seznámím s pár cikánama na tréninku, tak že budu mít od nich klid, to fakt spadá do kategorie sci-fi, možná pouze od těch co budu znát, ale ani to mi nic nezaručuje. Jinak se mu nedivím, že tam nechce chodit, ono hlavně ani, tak nejde o ty cikány, ale spíše o to prostředí a tam bych tedy nechodil taky. Tam si podle mě ani nemůžou zaspárovat, i průměrný venkovský boxerský klub potřebuje malou tělocvičnu nebo sál, aby to k něčemu bylo. Pokud nechce cestovat je to jeho věc, každý má jinou povahu a potřeby, možnosti, atd., podstatné je, aby pořád o tom nekecal a začal něco dělat.
JoaL já bych ti do začátků doporučil třeba tohle máš to doma, takže se nemáš na co vymlouvat, co jsem četl, tak po domluvě nabírají i v průběhu roku http://ippon.wz.cz/. Tady se rozhodně něco naučíš a jak s tím naložíš do budoucna je tvoje věc, můžeš přejít na cokoliv kick, MT, atd.
will
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 611
Registrován: sob 10. čer, 2006 23:00

Příspěvekod Dalt » ned 06. kvě, 2012 14:54

souhlasim s Ukropem...a s tema cikanama je to fakt - jen ja to chapu tak, ze kdyz ses s nima v kontaktu (na trenalech) tak poznas jak se chovaj, jak myslej, zkratka mentalitu a nemas pak kolikrat problem se s nima nejak domluvit - ja bych mohl vypravet celkem dost veselych historek z Cejlu kdy mi znalost byla vice nez uzitecna...

JoanL: myslim, ze pro tebe by bylo idealni nejaky naprosto jiny umeni - treba zkus malovat akvarely nebo tak neco... :lol:
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Uživatelský avatar
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: stř 25. říj, 2006 23:00
Bydliště: Litomyšl

Příspěvekod Jian » ned 06. kvě, 2012 15:46

Dalt: Z Cejlu? Tak to by me mozna i zajimalo, ty jsi driv bydlel v Brne? Ale tady jsme asi OT. :)
Jian
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 588
Registrován: ned 10. čer, 2007 23:00

Příspěvekod Pec » pon 07. kvě, 2012 0:14

No a co já jsem začal chodit na tréninky, tak tam bylo mladých cikánů dost. Pletl jsem se i na tréninky, které byly něco jako pro "problémovou mládež".
No, i když někteří měli snahu, tak druzí dost odpadali.
Naposled co jsem se s nimi potkal, tak tam z 10 byli asi 4.
Musím se poptat, jestli některý z nich ještě vůbec chodí...
Pec
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 353
Registrován: čtv 10. pro, 2009 0:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod martinYT » pon 07. kvě, 2012 10:18

will píše:Tak zrovna na tvrzení, že pokud se seznámím s pár cikánama na tréninku, tak že budu mít od nich klid, to fakt spadá do kategorie sci-fi, možná pouze od těch co budu znát, ale ani to mi nic nezaručuje. Jinak se mu nedivím, že tam nechce chodit, ono hlavně ani, tak nejde o ty cikány, ale spíše o to prostředí a tam bych tedy nechodil taky. Tam si podle mě ani nemůžou zaspárovat, i průměrný venkovský boxerský klub potřebuje malou tělocvičnu nebo sál, aby to k něčemu bylo. Pokud nechce cestovat je to jeho věc, každý má jinou povahu a potřeby, možnosti, atd., podstatné je, aby pořád o tom nekecal a začal něco dělat.
JoaL já bych ti do začátků doporučil třeba tohle máš to doma, takže se nemáš na co vymlouvat, co jsem četl, tak po domluvě nabírají i v průběhu roku http://ippon.wz.cz/. Tady se rozhodně něco naučíš a jak s tím naložíš do budoucna je tvoje věc, můžeš přejít na cokoliv kick, MT, atd.


No myslím si, že v 16-ti už jseš dost starej na to aby si mohl dojíždět kamkoliv. Jsou dětska, který byli na intru od 15-ti 14-ti a nebyl problém. Můj prcek má deset let a je schopnej jezdit autobusem docela běžně. Takže to, že ti je 16 a nemůžeš dojíždět je jenom výmluva. Takže si polož otázku jestli na to co jsi se tady ptal chceš vůbec opravdu dělat????
martinYT
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 120
Registrován: pát 10. úno, 2006 0:00
Bydliště: Pňovice

Příspěvekod wanderlei2 » pon 07. kvě, 2012 15:59

Hele, nebuď posera a běž na ten box. V jiným případě dojížděj do Prahy, kde se ti nejspíš dostane kvalitního vybavení, které takový bouchač jako ty nezbytně potřebuje. Hlavně tady neseď u PC a nepiš sem všechny možný důvody, proč nemůžeš chodit tam a jak špatný to je támhle.
wanderlei2
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 73
Registrován: stř 25. dub, 2012 23:00

Příspěvekod zipule » stř 09. kvě, 2012 10:15

Omg kluku, jsi skoro dospělej tak se rozhodni a dělej si co chceš, tady je to stejně každýmu šumák, kde, nebo jestli vůbec budeš něco cvičit.
Chtěl jsi radu? Dostals ji. Rozhodnutí už je na tobě...mě by hamba fackovala nechávat se takhle trapně přesvědčovat
zipule
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 215
Registrován: úte 23. lis, 2010 0:00

Příspěvekod Vrozkrokkop » stř 09. kvě, 2012 11:00

Zipule, Ukrope, jak můžete být tak krutí a neposkytnout patřičnou mateřskou podporu! :cry:

JoanL: do chvíle, než si se začal "patlat", nikdo ti nenadával a většina lidí ti slušně poradila. Přemlouvání ale fakt čekat nemůžeš.

Osobně se osypu pokaždé, když se mám dopravit někam, kam nedojdu pěšky, protože jsem od raného dětství po mnoho let dojížděl, navíc do školy, kterou jsem z duše nenáviděl. Nemůžu to označit za klad, ani za něco, co by utužilo mou mužnou povahu. Dojíždění je prostě a jednoduše otravné. Je na tobě, zda ti to za to stojí, nebo ne. Ano/Ne - nic víc, nic míň. Hoď si mincí, pokud se nemůžeš rozhodnout. Zdlouhavé introspektivní úradky sice pobaví, leč nevedou vůbec nikam. Zrovna to ti můžu říct naprosto přesně.
Nejprve pokácím strom, zapálím dům a zabiju ženu
Vrozkrokkop
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 536
Registrován: úte 17. úno, 2009 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Pec » stř 09. kvě, 2012 11:13

Nechte ho být :)

JoanL: A ty se dej na to wing-chung. To bude pro tebe to pravé.
A pro začátek tam víc cvič než se ptej...
Pec
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 353
Registrován: čtv 10. pro, 2009 0:00
Bydliště: Brno

Předchozí

Zpět na bojová umění a sporty obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků