Lok Yiu Wing Chun - Kladno

kung-fu, wu-šu, tchaj-ťi, JKD...

Moderátor: pm

Lok Yiu Wing Chun - Kladno

Příspěvekod Nithed » pát 04. kvě, 2012 22:37

Zdravím všechny příznivce bojových umění, měl bych dotaz.
Tady u nás, v Kladně, je "pobočka" Lok Yiu Wing Chun pod vedením, tuším, pana Kamila Komma. Rád bych se zeptal jestli má někdo zkušenosti přímo se sifu Kommem, nebo s Lok Yiu stylem jako takovým. Už jsem se rozhodl že se chci učit Wing Chun ale po přečtení některých vláken, kde lidé psali, že u nás jsou nekvalitní učitelé a komerce, jsem trochu znejistěl. V pondělí se jdu podívat na trénink, ale rád bych do té doby veděl nějaké reference, co bych mohl očekávat.
Předem díky :)
Nithed
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 03. kvě, 2012 23:00

 

Re: Lok Yiu Wing Chun - Kladno

Příspěvekod Hark » pon 07. kvě, 2012 22:52

Ahoj,
Kamil je dost dobrý a v pohodě. Párkrát jsem měl možnost vidět ho cvičit na seminářích a rozhodně má co naučit.

Co se týče ELYWCIMAA, budu hovořit zaujatě, protože jsem přes 10 let členem. Pořád mi to má spoustu věcí co dát, pořád objevuju nové věci. Zatím mi Wing Chun dalo rovná záda a lepší zdraví v pohybovém aparátu. Taky nějakou hloubku porozumění jak funguje tělo vevnitř, kterou jsem spolu s dalšími znalostmi z jógy schopný aplikovat na sebe i na svou rodinu.

Taky WCH aplikuju na hlubší porozumění šermu a práce se zbraněmi a funguje to perfektně i ve fullkontaktních turnajích ve zbrojích.

Nejlepší názor na věc si uděláš sám - zajdi na trénink, uvidíš jestli je to Tvůj šálek kafe.
Vít Hrachový
ELYWCIMAA // http://www.kungfuwingchun.cz
Škola ozbrojené sebeobrany // http://sosb.cz
Uživatelský avatar
Hark
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 612
Registrován: úte 16. pro, 2003 0:00
Bydliště: Praha, Frýdlant nad Ostravicí

Příspěvekod Nithed » stř 09. kvě, 2012 19:00

Jenom dávám vědět že už mám za sebou druhý tréning a nemohu si to vynachválit. Sice s mojí fyzičkou skoro vždycky vyplivnu duši, ale je to super :). Díky za názory (i ty co mi přišli do PM).
Nithed
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 03. kvě, 2012 23:00


Zpět na čínská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků

cron