BITKY NA ULICI

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

Příspěvekod will » ned 13. kvě, 2012 19:10

O tomhle se diskutuje v sekci útoky na ulici :wink:
will
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 611
Registrován: sob 10. čer, 2006 23:00

 

Příspěvekod Dalt » ned 13. kvě, 2012 19:21

wanderlei2: hmm a u nas se ted minulej vikend porvali na diskotece 2 bili a musela prijet sanitka...vzhledem k tomu ze neco takovyho se deje dost casto tak se musim zeptat - Co si o tom myslíte? S těmito případy se roztrhl pytel a neumím si představit, že by to takhle mohlo jít dál... :roll:

ps.: vyserte se uz konecne na ty rasisticky zvasty a jedovaty slintani na forech...
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Uživatelský avatar
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: stř 25. říj, 2006 23:00
Bydliště: Litomyšl

Příspěvekod wanderlei2 » ned 13. kvě, 2012 19:30

ps.: vyserte se uz konecne na ty rasisticky zvasty a jedovaty slintani na forech...[/quote]

Vzhledem k tomu, že romové patří do stejné rasy, jako my (Leukodermí, europoidní rasa, bílá rasa) tak je rasismus nemožný. Můžeme je jedině diskriminovat, protože je to menšina, etnikum...
Ale vůbec mi nejde o to, že to udělali romové, každý kdo je schopný napadnout někoho jen tak, u mě není člověk a je mi jedno, jestli je žlutý, modrý nebo třeba jakou má víru. Nicméně tohle téma údajně nepatří do této diskuse. Takže takhle.
wanderlei2
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 73
Registrován: stř 25. dub, 2012 23:00

Příspěvekod hejhej » ned 13. kvě, 2012 20:44

tak taky prispeju svymi mensimi zkusenostmi z poulicnich stretu

1) na kamosovych 18-ctinanach jsem branil známého když byl v konfliktu s absolutně ožralým a zhuleným borcem, trošku si dávali do šišky tak jsme jich nějak odrthli a pokoušel jsem se toho borce držet, furt se smekal až se mi vysmekl a vyslal hák , uhnul sem , naznačil pár ran že to myslím vážne ale neprestal tak sem nabyl ostre a napražil jsem mu do brady , k mému udivu to nepomohlo tak jsem šel do klinče , dostal se mu za záda a nahodil škrecení jak mě učil trener proti zdrogovaným , po 30 vterinach nádherně zkrotkl jak cvičený pes takovým 10 minut se neukázal - co tím chci říct , doporucuju proti takovym zdrogovanym nebo ozralym lidem skrtit dle libosti dokud nebudou pekne krotci :)) (btw bylo nas tam asi jen 10 tak se po tech 10 minutach oklepal a sel znova , pomohlo to i napodruhe :))

2) s jedním známím jsme se nepohodli a přišlo na ostré , jelikoz byl i on posilnený alkoholem tak jel natvrdo ale já jsem mu nechtel nic moc dělat jelikoz to vsecko bylo jen diky chlastu, jinak by se tak nechoval, tak opět klinč , potom soinaga a pochopil to - tím chci rict ze ty hody taky nejsou na skodu


to jsou jen moje zkusenosti a postrehy baych obohatil/ochudil toto vlákno :P
hejhej
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 8
Registrován: pát 06. dub, 2012 23:00

Příspěvekod NOKT » ned 13. kvě, 2012 20:53

Dalt píše:wanderlei2: hmm a u nas se ted minulej vikend porvali na diskotece 2 bili a musela prijet sanitka...vzhledem k tomu ze neco takovyho se deje dost casto tak se musim zeptat - Co si o tom myslíte? S těmito případy se roztrhl pytel a neumím si představit, že by to takhle mohlo jít dál... :roll:

ps.: vyserte se uz konecne na ty rasisticky zvasty a jedovaty slintani na forech...


Občas mi přijde, že je to teď v kurzu být "gangsta". Ono je docela průser když někomu rupne v bedně a chce te složit se vší parádou :(
NOKT
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 656
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod YueFei » pon 14. kvě, 2012 10:14

will píše:Nó, já bych to úplně neodsuzoval, věřím tomu, že když si někdo nechá vrazit ránu od 50 kg žebráka, že to ustojí :lol:. Ale, když má ten útočník 110 kg, tak to je jiné kafe, to bych radši nezkoušel, protože tady může být lidské tělo těžce poškozeno :D, anebo je to provokace 8) kua tady to dneska exceluje :lol:.




Tak tak Já bych byl trochu přísnější :wink: Neodborné rady místních Intouš dětí mohou být tím největším zlem pokud to tu někdo vezme vážně.No až potká nějakýho rozlobenýho Roma co deset let kope krumpáčem a co má metrák tak tu první ránu určitě ustojí... :lol: 8)
YueFei
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 170
Registrován: čtv 11. lis, 2010 0:00

Příspěvekod freekarol » pon 14. kvě, 2012 12:32

Ta první rána mi silně připomíná zabití jedným úderem, kdysi silně reklamovaným v Karate. :)
Train Hard, Relax Hard.
freekarol
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 106
Registrován: pon 05. bře, 2007 0:00
Bydliště: Ústecký Kraj

Příspěvekod Gino » pon 14. kvě, 2012 14:49

Já bych tedy také nerad riskoval první ránu, ale na druhou stranu - kdo z nás pohodářů bije jako první? :)

Zatím se mi to nestalo. Zatím jsem také pár prvních ran ustál, ale proto, že to nebyl uplně sucker punch, ale buď 1/ jsem nějakým reflexem trošku uhnul a už to nebylo ono, nebo 2/ se ten blbec netrefil uplně jak chtěl a tak to nebylo ono.

Každopádně bych nechtěl dostat bombu od nikoho, kdo jí trošku umí dát, protože v takovém případě nemusí mít ani těch 100kg :)
http://www.zvraceny.cz/video/51085-velkej-a-malej/
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Předchozí

Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků