utoky na ulici aneb co vse se se deje

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

Příspěvekod marcelinho » čtv 17. kvě, 2012 11:06

BizonCZ píše:Dobrá Jiane a Dalte,

tak jste nám primitivům, nechápavcům, málomyslím udělali krásné přednášky a teď nám teda řekněte řešení této problematiky?

Tohle je přesně jak v zaměstnání, když se řeší problém, tak většina vysokoškolsky vzdělaných jedinců ví přesně, co je za problém, mají hafo statických a jiných příkladů a řešení, ale když se nakonec má řešení říci a hlavně ho realizovat, tak to nakonec vždycky udělají a rozhodnou Ti, v jejich očích, primitivové, nechápavci, atd. a učenci zůstanou pouze u keců a pouček.

A pokud začnete psát něco v tom smyslu, že to není tak jednoduché a že to řešení je finačně i časově náročné, tak to smažte, protože to všichni primitivové moc dobře vědí.


+1
Uživatelský avatar
marcelinho
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 131
Registrován: sob 21. dub, 2012 23:00

 

Příspěvekod graver » čtv 17. kvě, 2012 11:28

marcelinho píše:
graver píše:...nebo prostě počkáme těch pár dekád :roll:

..rad si necham ukazat iny napad ale podlozeny realitou..

Já jen že "pár dekád" už čekáme :?
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod marcelinho » čtv 17. kvě, 2012 12:05

graver píše:
marcelinho píše:
graver píše:...nebo prostě počkáme těch pár dekád :roll:

..rad si necham ukazat iny napad ale podlozeny realitou..

Já jen že "pár dekád" už čekáme :?


.. aha tak si to myslel..treba sledovat situaciu, pokial niekto ma tu smolu ze zije vedla tych neprisposobych ludoopov, tak predat dom a zdrhat medzi kultivovanu bielu majoritu , dokial ta nehnutelnost ma aku taku hodnotu..

.. kto tu moznost presral, ma holt smolu..

.. u vas v Cechach mate relativne domestikovanych ciganov, ale ja som videl a bol pri osadach, kde ma nic ine nenapadlo pri pohlade na tie dzuvy, ako pohrdanie, odpor a hnus k tym troglodytom :(
Uživatelský avatar
marcelinho
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 131
Registrován: sob 21. dub, 2012 23:00

Příspěvekod Dalt » čtv 17. kvě, 2012 12:23

Bizon: nikde jsem nepsal, ze kdo se mnou nesouhlasi je primitiv - ale chapu tvoji snahu hazet na me negativni svetlo... :roll: (tohle a ty kecy o cikanskych kamaradech, pseudointelektualech atd atd - ano to povazuju za primitivni utoky majici ocernit a vyvratit :lol: me argumenty kdyz ti to slusnou diskuzi (asi) nejde/nebo nechces)

Jinak k otazce se vyjadrovat nebudu, neb jsem tak uz celkem sahodlouze ucinil - myslim ze dokonce v tomhle vlaknu stranky a stranky dozadu (takze si to muzes klidne dohledat a precist pokud ti neslouzi pamet...)
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Uživatelský avatar
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: stř 25. říj, 2006 23:00
Bydliště: Litomyšl

Příspěvekod Dalt » čtv 17. kvě, 2012 12:38

jo ted jsem si tohle vlakno procital od zacatku a koukam, ze se diskuze na tohle tema "zacyklila" a jedinej vysledek je, ze se vse recene uz opakuje a lidi se mezi sebou o to vic zbytecne nasiraj - kaslu na to - tzn pokud jsem nekomu ukrivdil tak se mu omlouvam, pokud ma nekdo z teho blbo naladu tak se omluovam tez - a pokud bude na tohle tema nekdo chtit debatovat treba v hospode Po setkani tak klidne (ale nadsenej asi nebudu)
pekny den preju...
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Uživatelský avatar
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: stř 25. říj, 2006 23:00
Bydliště: Litomyšl

Příspěvekod fakt » čtv 17. kvě, 2012 12:47

Zajímavá je i ekonomická stránka problému nepřizpůsobivých obyvatel. Mám na mysli trh s nemovitostma. Vlastním byt a odhad ceny soudním znalcem. Jako klady zvyšující hodnotu nemovitosti je zde uvedeno, že v blízkém okolí nebydlí nepřizpůsobivý občané.
Kolega z práce nemůže prodat panelové 3+1 na exponovaném sídlišti za 600 000,- (níž už jít nechce).
Můj kamarád prodal na starším sídlišti to samé 3+1 za 1 500 000,-.

V tomto případě už nemohu problém zlehčovat na "pár" přepadených.
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

Příspěvekod marcelinho » čtv 17. kvě, 2012 14:56

fakt píše:Zajímavá je i ekonomická stránka problému nepřizpůsobivých obyvatel. Mám na mysli trh s nemovitostma. Vlastním byt a odhad ceny soudním znalcem. Jako klady zvyšující hodnotu nemovitosti je zde uvedeno, že v blízkém okolí nebydlí nepřizpůsobivý občané.
Kolega z práce nemůže prodat panelové 3+1 na exponovaném sídlišti za 600 000,- (níž už jít nechce).
Můj kamarád prodal na starším sídlišti to samé 3+1 za 1 500 000,-.

V tomto případě už nemohu problém zlehčovat na "pár" přepadených.



... tak na vychodnom SVK , kde mame asi najvypuklejsi problem s tymito " osadnikmi", kde mame dediny s ciganskou vacsinou ,kde su pekne velke domy po bielych Gadzoch, maju nulovu hodnotu a nikto so zdravym rozumom ich nechce kupit .. ako priklad uvadzam, kto z vas by si kupil byt v Chanove???
Uživatelský avatar
marcelinho
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 131
Registrován: sob 21. dub, 2012 23:00

Příspěvekod wanderlei2 » čtv 17. kvě, 2012 15:34

Nesouhlasím s názorem, že bychom měli čekat, až se to samo vyřeší, protože se to vždy samo vyřešilo.
Nikdy se nic nevyřešilo samo. Je to to samé jako v politice. Všichni dobře víme, jak se tam krade. Máme nejnižší důchody a do důchodu odcházíme až v 70ti letech. Neměli bychom být tedy jeden z nejbohatších států na světě? Nikdo s tím nic nedělá a to, že protikorupční policie chytne jednoho z mnoha za uherský rok, to tomu moc nepomůže..
Souhlasím s tím, že už se tu opakují ty samé nepodstatné věci dokola, takže taky končím.
wanderlei2
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 73
Registrován: stř 25. dub, 2012 23:00

Příspěvekod Jian » pát 18. kvě, 2012 18:56

Ja se v zasade podepisuju pod to, co napsal Dalt v rijnu lonskeho roku (i reakce uzivatele Genesis patrila k tem zajimavejsim tady). BizonCZ uz asi zapomnel, ze na to tenkrat sam reagoval. Za to abych sem psal nejake propracovane navrhy reseni teto problematiky me kazdopadne nikdo neplati a coby dobrovolnik se venuji jinym oblastem (jak uz jsem tu uvedl).

Kazdopadne - v jedne z tech "svych" oblasti pokladam za velmi dulezite bojovat proti xenofobni pausalizaci, proti "izolaci" pristehovalcu (vlastni komunity, zadne snahy o integraci, zachovavani nekterych neprijatelnych zvyklosti) a proti radikalum/extremistum z rad pristehovalcu. To jsou asi hlavni tri body (na ktere se nabaluje spousta dalsich veci), neco z toho by se mozna dalo vztahnout i na problematiku ciganu.

Ja osobne vidim velkym problem v pristupu minuleho rezimu, ktery napred cigany sestehoval do vetsich celku (vcelku bezohledne) a nasledne (kdyz se "experiment" vymkl z rukou) prisel s uplacenim davkami. Marcelinho spravne napsal, ze na socialni davky je "nekdo" naucil, soucasny stav ma tedy nejake sve koreny. Ze cigani si na to zvykli, tomu se nelze moc divit - libilo by se to asi vetsine lidi. Rozhodne vsak nesouhlasim s tim, ze integrace ciganu je utopie - podle me neni (viz napr.
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/1 ... rvilliers/ ), jen se musi prestat cpat penize do nesmyslu a "reseni", ktera v podstate nic neresi.

Pokud nekdo jednou pobira velmi slusne socialni davky, bylo by od nej asi pomerne iracionalni jit do prace (za plus/minus podobne castky). Cili pokud stat dlouhodobe nejakou skupinu obyvatel vede k tomu, ze pracovat je nevyhodne (nevyplati se to), tezko se pak muze divit nasledkum. Stejne tak jsem proti pozitivni diskriminaci, jako napr. ten nesmysl s prijimanim deti do skolek. Secteno a podrtrzeno mam takovy pocit, ze stat dela spoustu veci uplne jinak, nez by je delat mel. To ovsem jen tezko muzeme nejak "vyresit". Prosel jsem si v mezicase letmo par programu integrace, abych se do toho trochu vic "dostal" a tedy, zadna velka slava. A tech penez co do toho jde... :roll: Dalt by k tomu asi mohl napsat vic, ale nemuzu se zbavit dojmu, ze kdyby jen zlomek z tech penez meli k dispozici lide, kteri vedi co delaji, tak by to brzy mohlo vypadat o hodne lip... Viz treba toto:

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/mo ... rme-208568
Jian
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 588
Registrován: ned 10. čer, 2007 23:00

Příspěvekod marcelinho » pát 18. kvě, 2012 22:59

Jian- k tomu experimentu s biofarmou a zamestnavanim ciganov na nej, bodaj by to tak fungovalo dlhodobo ..
Uživatelský avatar
marcelinho
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 131
Registrován: sob 21. dub, 2012 23:00

Příspěvekod Jian » sob 19. kvě, 2012 8:58

marcelinho: takze uz to nefunguje? Mas o tom nejake informace?
Jian
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 588
Registrován: ned 10. čer, 2007 23:00

Příspěvekod marcelinho » sob 19. kvě, 2012 12:20

Jian píše:marcelinho: takze uz to nefunguje? Mas o tom nejake informace?


... praveze neviem, preto som napisal ze prajem aby to vydrzalo co najdlhsie ;)
Uživatelský avatar
marcelinho
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 131
Registrován: sob 21. dub, 2012 23:00

Příspěvekod Jian » sob 19. kvě, 2012 20:42

marcelinho: aha, spatne jsem to napoprve pochopil, moje chyba. Snad bude. :)
Jian
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 588
Registrován: ned 10. čer, 2007 23:00

Příspěvekod cohen » sob 19. kvě, 2012 23:04

true story s romami a polnohospodarstvom: dostali od statu zemiaky, ze nech si ich nasadia a naucia sa hospodarit. ale samozrejme, kde je vsetko spolocne, tam sa vsetko rozkradne - za mesiac boli nasadene bandurky vykopane a zjedene :D
cohen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1720
Registrován: pon 15. srp, 2005 23:00
Bydliště: bratislava, svk

Příspěvekod fakt » ned 20. kvě, 2012 10:16

cohen píše:true story s romami a polnohospodarstvom: dostali od statu zemiaky, ze nech si ich nasadia a naucia sa hospodarit. ale samozrejme, kde je vsetko spolocne, tam sa vsetko rozkradne - za mesiac boli nasadene bandurky vykopane a zjedene :D

Stejná story je i v knize 200 let pospolu. Autor A. Solženicin.
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

Příspěvekod cohen » ned 20. kvě, 2012 12:53

ta moja je spred asi 8 rokov :)
cohen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1720
Registrován: pon 15. srp, 2005 23:00
Bydliště: bratislava, svk

Příspěvekod fakt » ned 20. kvě, 2012 15:12

Historie se opakuje.
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

Příspěvekod YueFei » pon 21. kvě, 2012 14:33

No u Nás v hovnově(Písek)prodávaj Cikáni masově na konkrétní ulici na sídlišti Dukla pervitin a ví o tom všichni od místních státních ozbrojených sraček teda složek a nic se neděje :?

A to už nemluvim o týpcích z východu kterých tu je už také požehnaně a myslim,že lítaj v horších věcech.Tak kdo může za tuhle situaci...???DEFENESTRACE kdyby bylo po mym...

To jen aby řeč nevázla... 8) 8O
YueFei
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 170
Registrován: čtv 11. lis, 2010 0:00

Příspěvekod fakt » stř 23. kvě, 2012 11:36

fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

Příspěvekod Jian » stř 23. kvě, 2012 17:00

Jian
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 588
Registrován: ned 10. čer, 2007 23:00

PředchozíDalší

Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků

cron