Nový web

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

Příspěvekod graver » pát 13. črc, 2012 18:05

i-gnor píše:Co se týče Tvého oddílu a FB - neznám ani jedno, takže nemohu říct, kdo jsi a jak cvičíš.

Ale to napravíme, beruško. Hned jak se zvládneš podívat do odkazu pod mými posty, všechno to najdeš - a obdobně to platí i pro ostatní.
Ale abychom nezamluvili ty certifikáty - ty je přece vrátíš zpátky a nemáš problém nám říct, kdo ti je udělil. K čemu by to bylo se ohánět nějakými papírky, ze kterých není poznat, kdo komu? Tak davaj, děvenko - seber těm hulvátům vítr z plachet! O svém vychování si nedělám iluze, ale nelžu o sobě a nevykrádám druhé.

No, tím to asi ukončíme. Babča zjevně nemá na to, aby se demaskovala. Zábava na jedno nudné odpoledne - nic víc.
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

 

Příspěvekod Dalt » pát 13. črc, 2012 18:24

i-gnor píše:Z toho důvodu mám osobní údaje rozmazané. Vzhledem k tomu, kdo mě učí, je to žádoucí.


Ze by te ucil "ten jehoz jmeno nesmime vyslovit"? :lol: :lol:

takovyhle sprostaky, zlodeje a lhare mam strasne rad...(rad se omluvim pokud se odtajnis a dovolis nam poznat tve ucitele atd...) do te doby fuck you :D
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Uživatelský avatar
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: stř 25. říj, 2006 23:00
Bydliště: Litomyšl

Příspěvekod i-gnor » pát 13. črc, 2012 18:38

jako promin, ale fakt tu nebudu uvadet svoje jmeno, uz jen z toho duvodu, ye tu jsou lidi co dokazi vse jen zneuzit
Naposledy upravil i-gnor dne úte 07. srp, 2012 14:47, celkově upraveno 1
I-gnor
i-gnor
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 23
Registrován: stř 11. črc, 2012 23:00

Příspěvekod i-gnor » pát 13. črc, 2012 18:48

Gravere na stranky kde cvicis jsem koukl. no pan hausner je ochlasta takze co dodat?
Naposledy upravil i-gnor dne úte 07. srp, 2012 14:48, celkově upraveno 1
I-gnor
i-gnor
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 23
Registrován: stř 11. črc, 2012 23:00

Příspěvekod NAIA » pát 13. črc, 2012 19:10

Hele I-gnore,
píšeš sem jako by jsi byl mistr světa a hned tu chceš všechny školit a napravovat. Máš problém napsat jak se jmenuješ a podat o sobě nějaké relevantní informace, jestli ano tak nechápu proč si děláš web?

Ono ti opravdu funguje, že si někdo pozve nebo jede na trénink za nějakým "No name" mistrem? To musí být seriózní klientela to ti teda povím.

To s certifikátem Streetsurvivalu se dá vyřešit celkem rychle. Luboše Medáka znám dobře, jezdím za mnou cvičit, včera mi volal. Tak co mám se ho zeptat... buďto zjistíme kdo jsi nebo ne, ale zjistíme že lžeš... tak co kápneš božkou? Frajere? :wink:
Martin Mikolášek, Olomouc
www.RBSD.cz
NAIA
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 846
Registrován: stř 24. lis, 2004 0:00

Příspěvekod graver » pát 13. črc, 2012 19:11

i-gnor píše:Jistě, já se budu chlubit tím, že je můj učite vrah a dělal pro mafii.

Vždyť se tím už chlubíš a setkání s ním i se sebou samou nabízíš, ne?
i-gnor píše:Aby si to každý spojil s mým jménem, ne?

Aha, no ještě to tak. Stydíš se za sebe i za svého učitele? Já tedy ne - mí učitelé mi něco dali, já si toho vážím a hlásím se k nim. Před ostatními je na rozdíl od tebe netajím a do jejich soukromí se jim na rozdíl od tebe neseru.
Prachsprostý ochlasta, prachsprostý vrah, ukradené certifikáty, argumentace zkušenostmi z oddílů, ze kterých tě dle tvých vlastních slov po měsíci vyhodili... Nedivím se, že svou identitu tak pečlivě skrýváš - co kdybys musela někomu ty plky zopakovat do očí, že?
Nemám zájem za tebou nikam jezdit ani poznávat tebe a tvé mistry osobně - kdybych se měl potkat s každou keckou a fabulátorem, potřeboval bych druhý život. Lepší bojovník pro mě neznamená mít velkou hubu anonymně na webu- k tomu bych nepotřeboval ani tvoje, ani jiné mistry. To, co jsem chtěl, je abys ses k těm sračkám hlásila adresně. Tak, aby to viděli všichni - ne jen ten, koho pozveš.
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod i-gnor » pát 13. črc, 2012 19:16

tak se me neptej, kde cvicim a kde me muzes potkat kdyz o to nemas zajem
Naposledy upravil i-gnor dne úte 07. srp, 2012 14:49, celkově upraveno 1
I-gnor
i-gnor
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 23
Registrován: stř 11. črc, 2012 23:00

Příspěvekod graver » pát 13. črc, 2012 19:23

Tak abychom to nezamluvili, milá ignorko. Ano, bojím se - někoho, kdo se učí u legionářů, vrahů a slouhů mafie (tvoje vlastní slova) se přece musí bát každý. Co kdybys mi to face-to-face pěkně nandala za to, že jsem si dovolil o tobě pochybovat? To nebudu riskovat - do Ledče sice jezdím, ale teď si to strachy asi rozmyslím.
Ale ty se přece nebojíš, ne? Kdykoliv se ráda zastavíš v Brně a jako stará známá zopakuješ JH do očí, co tu o něm píšeš. A už vůbec nebudeš mít strach vzít sebou ty certifikáty, kolem kterých se tu pořád točíme.
Tak co - jsou pravé nebo ne? Chceš se na svých stránkách ohánět certifikáty, které nikdo nikdy neviděl? Tak sem s nimi a přestaň kecat o druhých.
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod i-gnor » pát 13. črc, 2012 19:32

stavit v brne se muzu, ale nevim co bych z toho mel.
Naposledy upravil i-gnor dne úte 07. srp, 2012 14:50, celkově upraveno 1
I-gnor
i-gnor
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 23
Registrován: stř 11. črc, 2012 23:00

Příspěvekod graver » pát 13. črc, 2012 19:33

NAIA píše:Ono ti opravdu funguje, že si někdo pozve nebo jede na trénink za nějakým "No name" mistrem? To musí být seriózní klientela to ti teda povím

Ale no tak - vždyť je to opravdu jen zábava na blbej večer :wink: . Děvenka kecá jak Haló noviny - někde se jí něco nepovedlo, tak si zrobila webíka a mačká si beďary. Postupně nás tady všechny sjede, jaké jsme lamy a co kde vyvádí naši učitelé, ale to s těmi certifikáty asi nějak vyšumí. Holt cicuška nepočítala s tím, že tu potká ausgerechnet toho, komu ten obývák vybrabčila :roll:
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Jendis » pát 13. črc, 2012 19:35

Takže konečně už napíšeš něco naférovku, nebo furt budeš chodit okolo horké kaše a mlžit a mlžit ??? Tady fakt nejsou všichni náctiletí nazdárci, kteří si kecnou na prdel před "cizineckou legií" a kriminálem......tož jak to bude ???? :wink:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod i-gnor » pát 13. črc, 2012 19:36

tak kriminal byl pry fakt mazec, pred lety. dnes je to jen hotel s hvezdickama :D
Naposledy upravil i-gnor dne úte 07. srp, 2012 14:52, celkově upraveno 1
I-gnor
i-gnor
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 23
Registrován: stř 11. črc, 2012 23:00

Příspěvekod graver » pát 13. črc, 2012 19:37

i-gnor píše:Na základě práce a jmen organizací, kde jsem certikáty získala složením zkoušek.

Tak proč je ukrýváš, sotva o nich začne někdo pochybovat? Jestli to můžeš doložit, tak už nám konečně zavři hubu :idea:
Děvenko, i kdybych se se všemi svými mistry ožral jako donský kozák a zazdil to kýblem lysohlávek, tak takový veletoče jako ty předvádět nebudu. Že tě hanba nefackuje...

howgh, už to ani není zábavné...
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod graver » pát 13. črc, 2012 19:40

i-gnor píše:No nezlob se na mě, ale byl jsi to Ty, kdo se chtěl setkat, o pár komentářů výše

Já se na tebe nezlobím, ale to víš - jak si dám pár deci, nějak zapomínám. Můžeš mi prosím připomenout, kde říkám, že se s tebou chci já setkat?
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod i-gnor » pát 13. črc, 2012 19:40

si precti diskuzi nize, ne? tam jsi to psal
Naposledy upravil i-gnor dne úte 07. srp, 2012 14:52, celkově upraveno 1
I-gnor
i-gnor
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 23
Registrován: stř 11. črc, 2012 23:00

Příspěvekod freekarol » pát 13. črc, 2012 19:45

graver píše:Aha, tak se omlouvám - nečet jsem dost pozorně: http://i-gnor.webnode.cz/bojova-umeni/kdo-me-uci/
"kdyby i přesto měl někdo zájem – a obdobné zkušenosti, ráda mu zprostředkuju setkání se mnou i učitelem"
Tím je to vyjasněno - Ignorka se přece s ničím neskrývá ani netají. Pokud se chce někdo setkat s ní nebo s jejím učitelem, stačí říct.

Tak tedy, Ignorko:
- kde tě můžeme potkat?
- ukážeš ten certifikát?
- kdo je tvůj učitel a koho učíš ty?

Já ani většina místních se nijak netajíme se svou identitou, oddílem, mistry, učiteli, tělocvičnou, délkou ptáka... - tak co ty - jdeš do toho?


Přinejmešním napsat, kdo je tvůj učitel, by tě nezabilo. Lidi posuzují sérioznost nějakého klubu i podle způsobu, jakým o sobě podává informace. :wink:
Train Hard, Relax Hard.
freekarol
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 106
Registrován: pon 05. bře, 2007 0:00
Bydliště: Ústecký Kraj

Příspěvekod i-gnor » pát 13. črc, 2012 19:47

ucitelu jsem mel vic, ne jen jednoho
Naposledy upravil i-gnor dne úte 07. srp, 2012 14:53, celkově upraveno 1
I-gnor
i-gnor
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 23
Registrován: stř 11. črc, 2012 23:00

Příspěvekod Jendis » pát 13. črc, 2012 19:54

hmmm...serte na to, evidentně krmíte trolla......to nemá cenu. Jen pindy, pindy, pindy.... ať si dál voblbuje teenagery ( to stejně neovlivníte ), tady je out.....
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod i-gnor » pát 13. črc, 2012 19:55

Jendis píše:hmmm...serte na to, evidentně krmíte trolla......to nemá cenu. Jen pindy, pindy, pindy.... ať si dál voblbuje teenagery ( to stejně neovlivníte ), tady je out.....


legrace:D
Naposledy upravil i-gnor dne úte 07. srp, 2012 14:54, celkově upraveno 1
I-gnor
i-gnor
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 23
Registrován: stř 11. črc, 2012 23:00

Příspěvekod freekarol » pát 13. črc, 2012 19:57

i-gnor píše:Bandy. Ale fakt nevím, co si z něho sebereš :D


Obvykle lidi mají dva jména. Stan Gazdík byl u cizinecké legie a taky netají, kdo byl jeho učitel. Avi Nardia, Nir Naman či Itay Gil s tím taky pravděpodobně nemají problém...
Train Hard, Relax Hard.
freekarol
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 106
Registrován: pon 05. bře, 2007 0:00
Bydliště: Ústecký Kraj

PředchozíDalší

Zpět na bojová umění a sporty obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 návštevníků

cron