Nový web

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

Příspěvekod Jendis » pát 13. črc, 2012 21:35

To, že ta sračka zmizela, je jen dobře. Doba Hladíků je opravdu dávno pryč...a "zaklínání" se Legií a kriminálem...teď, když tu máme opravdu dobré zdroje......

Ale hlavně, "zmizení" pochybného webu o něčem svědčí....... :wink: :!: :idea:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

 

Příspěvekod levakbob » pát 13. črc, 2012 23:16

Achjo, tohle mohl byt tak krasny flame a skoncilo to uz po 3 strankach :-( kdybyste to tolik nehrotili (hlavne graver), mohlo to pekne pokracovat... na tomhle webu se uz roky nic nedeje, o foru to plati jakbysmet, tak aspon takovahle svetla chvilka tu mohla zarit (BTW stihl jsem projet ten web nez ho dala pryc a klobouk dolu teda, to s tím rozbitym kominem anbo zhasnutím svicky uderem ze dvou metru me v praci dneska odpoledne drzelo nad vodou :-) )
levakbob
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 143
Registrován: pát 16. dub, 2010 23:00

Příspěvekod graver » sob 14. črc, 2012 5:18

levakbob píše:Achjo, tohle mohl byt tak krasny flame a skoncilo to uz po 3 strankach :-( kdybyste to tolik nehrotili (hlavne graver), mohlo to pekne pokracovat

Já se všem omlouvám, že jsem toho tvora vyplašil. Taky jsem se chtěl ještě chvíli bavit a vypadalo to, že se odkope ještě víc.
No co - yetti taky zdrhl, když po něm chtěli občanku. A tenhle úkaz asi dostal strach, že si to přečte někdo z Ledče a někoho v tom pozná :wink:
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Sennin » sob 14. črc, 2012 8:05

Že vás to tak dlouho bavilo :) Tam bylo hned jasný, že jde o webík nějaký puberťačky se samejma nesmyslama...
Panebože, to byla ale super-trollka :lol: :lol: :lol:
Marek Pszczolka
Jeet Kune Do CZ
http://www.jeetkunedo.cz/
Uživatelský avatar
Sennin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 786
Registrován: úte 03. čer, 2003 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod NOKT » sob 14. črc, 2012 8:22

Ignore, já vím která ty seš :wink:

A jestli jsem se trefil, tak to tvoje o.s. byl lepší projekt než tohle. Dokonce jsem uvažoval, že se přidám, když už se mi u pasu houpe nějakej ten pás, ale už nemám zájem :)
NOKT
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 656
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod graver » sob 14. črc, 2012 8:49

NOKT píše:už nemám zájem

Proč ne? Má tah na branku, umí to zazdrojovat, poradí si s marketingem... Jen to PR nějak nezvládá :lol:
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod NOKT » sob 14. črc, 2012 9:01

graver píše:
NOKT píše:už nemám zájem

Proč ne? Má tah na branku, umí to zazdrojovat, poradí si s marketingem... Jen to PR nějak nezvládá :lol:


Protože nemá soudnost :)
Je to jak s tím hlavním trenérem Meibukan Goju Ryu Karate co tu psal ze dvou profilů. A teď si polož otázku "chci s takovým člověkem pracovat/cvičit?" Já rozhodně ne :D
NOKT
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 656
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod graver » sob 14. črc, 2012 9:09

Tak jestli jsou ty certifikáty true fake a obsah webu kompletně vykradenej, mohla by ta spolupráce skončit na Borech :wink:
Pokud jde o cvičení, tak já se dívám na to, jestli něco umí a jestli to pro mě může být přínosné (nevím, jestli to je tento případ). Pokud ano, tak ať si třeba přijde z kriminálu nebo z mateřské lodi Aštara Šerana.
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod pm » sob 14. črc, 2012 9:12

nektery lidi fuckt zijou zacatkem 90. let minuleho stoleti :-D ftipnej, velmi rychle a elegantne ukoncenej flame
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

Příspěvekod NOKT » sob 14. črc, 2012 9:54

graver píše:Tak jestli jsou ty certifikáty true fake a obsah webu kompletně vykradenej, mohla by ta spolupráce skončit na Borech :wink:
Pokud jde o cvičení, tak já se dívám na to, jestli něco umí a jestli to pro mě může být přínosné (nevím, jestli to je tento případ). Pokud ano, tak ať si třeba přijde z kriminálu nebo z mateřské lodi Aštara Šerana.


hmm, pokud je člověk debil tak bych s ním necvičil ani za ň
NOKT
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 656
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod NAIA » sob 14. črc, 2012 10:03

Hele už si sedněte na ruce a přestaňte psat do tohodle hloupyho tematu. Neni co řešit, byl web - už není - hotovo.

Nejrychleji se to vyřeší, když se začnete bavit konkrétně a ne jen obecně. Praktický dotaz nebo konstatovaní tito lidé neustojí protože prostě nemají relevantní informace. Už se mi to stalo tady několikrát.

PS: Normáně bych ignorovi nepsal vůbec ale nějak mi vadil ten tón jakým psal. Takže příště trochu více respektu a třeba to bude OK, ve finále aspoň měl kvalitní zdroje pro svůj web :wink:

Mějte se (jak říkají pražáci : Užívejte)
Martin Mikolášek, Olomouc
www.RBSD.cz
NAIA
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 846
Registrován: stř 24. lis, 2004 0:00

Příspěvekod i-gnor » úte 07. srp, 2012 15:00

"PS: Normáně bych ignorovi nepsal vůbec ale nějak mi vadil ten tón jakým psal."



to me vadi taky:D
I-gnor
i-gnor
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 23
Registrován: stř 11. črc, 2012 23:00

Předchozí

Zpět na bojová umění a sporty obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků