Velmi smutné zprávy

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

Příspěvekod zbek » ned 21. říj, 2012 7:24

Dodatečně upřimnou soustrast . Ted sem koukal co je tady noveho a tahle zprava mě zasahla i když sem ho neznal osobně a už ani nepoznám. člověk si futr řiká že na vše je čas a on už není. :cry:
Zbek
zbek
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 80
Registrován: pát 04. čer, 2010 23:00

 

Příspěvekod Sennin » ned 21. říj, 2012 12:27

Prima setkání, jsem byl sice hotovej po 24h službě a navíc mi dobíhá nemoc, tak jsem se potil jak prase a místy nestíhal, ale snad to chlapi pochopili. Odjel jsem už o půl jedný, páč mám další schůzku, ale věřím, že si chlapi pořádně zamakali.
Perfektní byla rozcvička od Pavla Macka - určitě ty cviky zařadím do našich rozcviček, fakt jsem to protažení cítil a potřeboval :wink:
Honza Novák svou půlhodinu přetáhl, ale samozřejmě to bylo přínosné, zejména styl přední ruky, která nedá pokoj - veliká podobnost s JKD.
Daltovy boxerské drilly - no, tady jsem pohoříval, páč u nás je hojně používaný pravý postoj a pravá ruka vpředu, tak jsem byl úplně nesvůj někdy i mimo, ale Dalt byl ke mě shovívavý :)
Já neměl ani nic moc připravený, takže jsem improvizoval a vsadil jsem na trapping, který je v JKD jedním ze stěžejních modulů... no a pak jsem už šel zpocenej a smradlavej na tramvaj.
Díky!
PS: Tak snad se to Jendisovi, kterej na nás zhora určitě koukal, líbilo!
Marek Pszczolka
Jeet Kune Do CZ
http://www.jeetkunedo.cz/
Uživatelský avatar
Sennin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 786
Registrován: úte 03. čer, 2003 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod kjang » ned 21. říj, 2012 17:06

Bude tady chybět. Jeden z lidí, kvůli kterým stálo chodit na tento server.
Upřímnou soustrast pozůstalým.
R.I.P.
kjang
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 124
Registrován: sob 26. lis, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod pm » pon 22. říj, 2012 6:48

Jendisovou památku jsme důstojně uctili, díky všem účastníkům za podporu a zajímací cross-training semináře, odpočívej v pokoji, válečníku!
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

Příspěvekod luen » pon 22. říj, 2012 20:40

JJ akcicka byla pekna, komorna, ale ja tedy cekal mnohem vice ucastniku ... ale i tak to bylo moc prima.
Troufnu si tvrdit, ze i Jendis by byl spokojenej :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Chrobi » úte 23. říj, 2012 12:08

Hezky kluci.
Chrobi
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 140
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Kanec » čtv 25. říj, 2012 15:04

Akce byla fajn, zavzpomínali jsme na Jendise, ukázky se občas pěkně doplňovaly a doprovázela je teoretická omáčka kolem sebeobrany.
Kanec
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 96
Registrován: pát 13. bře, 2009 0:00
Bydliště: Jihlava

Re: Velmi smutné zprávy

Příspěvekod cohen » čtv 21. lis, 2013 20:37

Posledne dni si napriek vsetkym moznym povinnostiam a skutocnosti, ze som ho vobec nepoznal osobne, spominam na Jendisa. Mozno preto, ze mal vynimocnu schopnost preniest "clovecinu" aj do virtualneho sveta. Citit, ze odkedy odisiel, je tu prazdnejsie.
cohen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1720
Registrován: pon 15. srp, 2005 23:00
Bydliště: bratislava, svk

Re: Velmi smutné zprávy

Příspěvekod marcelinho » úte 26. lis, 2013 20:58

cohen píše:Posledne dni si napriek vsetkym moznym povinnostiam a skutocnosti, ze som ho vobec nepoznal osobne, spominam na Jendisa. Mozno preto, ze mal vynimocnu schopnost preniest "clovecinu" aj do virtualneho sveta. Citit, ze odkedy odisiel, je tu prazdnejsie.


Jenda a jeho styl pisania bol fajn. :wink:
Uživatelský avatar
marcelinho
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 131
Registrován: sob 21. dub, 2012 23:00

Re: Velmi smutné zprávy

Příspěvekod cudles » ned 16. úno, 2014 23:23

Tak až teď jsem zjistil, že tohle fórum zase jede, a co se člověk nedoví... Já si ho dnes pamatuji jako nesobeckého člověka, který se tu snad každému snažil předávat své zkušenosti s tím nejlepším úmyslem. A co jsem si přečetl, tak i hodně v životě mimo fórum. Prostě člověk se srdcem na pravym místě, kterýho je škoda, takových je dneska hodně málo... Sice ho znam jen odtud, a dříve z lide.cz, ale i tak - čest jeho památce...
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Předchozí

Zpět na bojová umění a sporty obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků

cron