Jaké bojové umění?

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

Jaké bojové umění?

Příspěvekod zenzey » čtv 14. bře, 2013 20:28

Zdravím,

chtěl bych začít s nějakým bojovým uměním a potřeboval bych poradit, co si vybrat. Nechci soutěžit (na to už je stejně pozdě :D ), chtěl bych s tím začít jako odreagování po práci a prostě proto, že mě to zajímá...

Tady jsou indicie, jsem zvědavý, kam mě nasměrujete :)

33 let, 173 cm, 77 kg, atletická postava, pořád ještě rychlý ale občas už pobolívají kolena (díky fotbalu a hokeji), mám kratší ruce i nohy, takže na nějaký kopy do výšky něčí šišky to moc nevidím :D Spíš si myslím, že by to měl být nějaký defenzivnější styl, ale zaútočit bych chtěl taky umět. Jsem z Kladna.

Díky za tipy!
zenzey
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 14. bře, 2013 20:07

 

Re: Jaké bojové umění?

Příspěvekod wanderlei2 » čtv 14. bře, 2013 22:03

Čau, nezáleží jen na fyzických předpokladech pro daný styl nebo prostě tělesných rozměrech, ale taky tě to musí bavit. V Kladnu budeš mít určitě šanci si vybrat, takže nejlepší co můžeš udělat je najít si na webu všechny kluby, následně je všechny nezávazně navštívit a nejlépe si i vyzkoušet trénink, pokecat s trenérem a na konci určitě sám uvidíš, co se ti líbilo nejvíc.
Hodně štěstí.
wanderlei2
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 73
Registrován: stř 25. dub, 2012 23:00


Zpět na bojová umění a sporty obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků