Turneber

kung-fu, wu-šu, tchaj-ťi, JKD...

Moderátor: pm

Příspěvekod xiexie » stř 03. lis, 2004 14:17

Neboj, ja to cetla. A na druhou stranu zase je to pakatel v porovnani ze muzes pomerit sily se Zorou Jandovou. Jsem jen zvedava, kolik lidi "z venku " tam bude, ze by to bylo predem mistrovstvi s jasnymi vysledky ??? Samozrejme mluvim jen o taolu, ke kontaktu se nemohu vyjadrit neb neznam background.
XieXie
Uživatelský avatar
xiexie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 438
Registrován: stř 29. zář, 2004 23:00
Bydliště: Praha

 

Příspěvekod wushi » stř 03. lis, 2004 14:18

správny prístup, jasné pochopenie...krabat, čomu sa venuješ? ak wushu, u koho a ako dlho? máš nejakú špecializáciu? :?: :wink:
wushi
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 923
Registrován: pon 12. dub, 2004 23:00
Bydliště: SR,Čína,...

Příspěvekod pm » stř 03. lis, 2004 16:18

v kdyz jsem ted v rijnu v Zhengzhou (provincie Henan) na 1. mezinarodnim sampionatu v tradicnim wushu uvidel, kdo vede cesky tym, chtelo se mi zvracet ...samozrejme Turneber. jeste ze jsme soutezili za hongkongskou skolu naseho sigunga...

naprosto nechapu, ze se s takovym smejdem spojil Weng Xihong shifu a kluci od nej.

Gonzor, Gruber a dalsi, kterym je cinsky wushu uplne ukradeny, si vesele cestuji za statni penize, a ti, kteri wushu ziji, nebo by pro CR mohli ziskat trofeje, se sem diky tehle zabe na prameni nikdy nedostanou

hamba

radeji uz nic, darmo se rozcilovat.

zdravim z Ciny
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

Příspěvekod Anonymní » stř 03. lis, 2004 17:08

xiexie: Zorka se Ti líbí, nebo co s ní máš, že ju pořád zmiňuješ? :lol:
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » stř 03. lis, 2004 19:23

pm píše:v kdyz jsem ted v rijnu v Zhengzhou (provincie Henan) na 1. mezinarodnim sampionatu v tradicnim wushu uvidel, kdo vede cesky tym, chtelo se mi zvracet ...samozrejme Turneber. jeste ze jsme soutezili za hongkongskou skolu naseho sigunga...

naprosto nechapu, ze se s takovym smejdem spojil Weng Xihong shifu a kluci od nej.

Gonzor, Gruber a dalsi, kterym je cinsky wushu uplne ukradeny, si vesele cestuji za statni penize, a ti, kteri wushu ziji, nebo by pro CR mohli ziskat trofeje, se sem diky tehle zabe na prameni nikdy nedostanou

hamba

radeji uz nic, darmo se rozcilovat.

zdravim z Ciny


No a PM, tak se rozepis jak uspela oficialni reprezentace CR, kolik a jaka maji umisteni a medaile. A jak jste dopadli vy ostatni, kterym to neplatil stat ani CFWS ale zamazli jste si vsechno sami z vlastni kapsy !? To by me zajimalo !
kamba
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod xiexie » čtv 04. lis, 2004 5:05

hellas_off píše:xiexie: Zorka se Ti líbí, nebo co s ní máš, že ju pořád zmiňuješ? :lol:


no nevim zda bych rekla ze libi :roll: , ale nejakym zpusobem ji castecne obdivuji. Co si budeme rikat, kdyz porodila svou druhou dceru tak s ni jela na mistrovstvi a podle zverejnenych udaju, nerikam ze pravdivych se umistila velmi dobre. Ja bych chtela videt nekoho kdo je po 9 mesicich tehotenstvi schopen jet na mistrovstvi a reprezentovat.Tak v tomhle ji obdivuji. Takze se nemuzes divit ze me zajima deni okolo SLAVNE Zory :D
XieXie
Uživatelský avatar
xiexie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 438
Registrován: stř 29. zář, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod pavela » čtv 04. lis, 2004 5:49

pm píše:v kdyz jsem ted v rijnu v Zhengzhou (provincie Henan) na 1. mezinarodnim sampionatu v tradicnim wushu uvidel, kdo vede cesky tym, chtelo se mi zvracet ...samozrejme Turneber. jeste ze jsme soutezili za hongkongskou skolu naseho sigunga...

naprosto nechapu, ze se s takovym smejdem spojil Weng Xihong shifu a kluci od nej.

Gonzor, Gruber a dalsi, kterym je cinsky wushu uplne ukradeny, si vesele cestuji za statni penize, a ti, kteri wushu ziji, nebo by pro CR mohli ziskat trofeje, se sem diky tehle zabe na prameni nikdy nedostanou

hamba

radeji uz nic, darmo se rozcilovat.


zdravim z Ciny


Kurva, PM, ty jsi v cine a ani nedas vedet, hnd mi zavolej ozreme se!!! Pavela
pavela
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1707
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Peking-Praha

Příspěvekod pm » čtv 04. lis, 2004 8:14

kamba:
nasi - nekolik umisteni v 2. a 3. vykonnostni tride, jinak nejlepsi podle bodu 6. misto mec (Hanka), 4. misto tyc (Honza), 1. misto sparringove sestavy (ja a bracha Petr), ale neni to nic urcujiciho, byli jsme nekde lepsi, a dostali jsme malo bodu, nekdy horsi, a dostali vice.

CFWS - netusim, vsechny vysledky jsem poslal s klukama domu, mozna to bude casem nekde na netu. pokud si dobre pamatuji, mel soutezit i Turneber, ale nenastoupil

turnaj je kapitola sama pro sebe, velka (pres 60 zemi, pres 2000 soutezicich), ale chaoticka monstr akce, ac o "tradicnim" wushu, plna wushu "moderniho", proste typicky cinska "kontrastni" akce - spousta hodne zajimavych veci, starych mistru, znamych tvari, ale spousta kiksu a sracek a jasne citelny podtext (olympiada v Beijingu 2008). pro zajemce bude k dispozici ke shlednuti asi 6 hodin videomaterialu

Pavela: no jo, ale ja jsem na jihu, momentalne v Shenzhenu u sifu. 11. prileta Yiwan, dame rande v HK a pojedeme do Kantonu. 4. prosince frcim domu.
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

Příspěvekod pavela » pát 05. lis, 2004 3:23

PM, ja jsem ted v Sanghaji, nebudes mit cestu?
pavela
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1707
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Peking-Praha

Příspěvekod xiexie » sob 04. čer, 2005 7:23

Necetl jste nekdo novou knihu od p.Turnebera s nazvem Tai-či - cvičení z čínských parků ????

http://www.kosmas.cz/detail.asp?cislo=124998&afil=1055
XieXie
Uživatelský avatar
xiexie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 438
Registrován: stř 29. zář, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod La-jia » sob 04. čer, 2005 10:38

Angus píše:
ZhanSanfeng píše:Ještě chvíli nebudu potřebovat plastické operace

(interview se Zorou Jandovou z Lidových novin)

..... U tchaj-ťi se říká, že při jeho cvičení začíná čchi fungovat zvláštním způsobem. Nejdříve se zpomalí, pak se zastaví a pak je to, jako když jdete proti svým biologickým hodinám. (směje se) Tak doufám, že to nepřeženu a že k mému dětinštění dojde až opravdu na sklonku mého života.


:P :cry: :P :( :P :?: :P :P :P

Tý vole, Zorko to si snad děláš kozy ne? A já jako Taiji laik jsem si myslel, že Taiji se cvičí pomalu, aby se QI začala hýbat. Zastavit QI jde snad jenom smrtí ne? Ty vole, to je snad návod na nějakou sebevraždu party buzerantů z nějaký sekty. Proboha všichni žáci Funébra slyšte: Cvičte jenom formu, aby se vám za ty státní dotace něco nestalo!!!!!!!!!!!!
La-jia
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 147
Registrován: čtv 27. led, 2005 0:00
Bydliště: Rakovník

Příspěvekod La-jia » sob 04. čer, 2005 11:01

xiexie píše:Necetl jste nekdo novou knihu od p.Turnebera s nazvem Tai-či - cvičení z čínských parků ????

http://www.kosmas.cz/detail.asp?cislo=124998&afil=1055

Dočtl jsem jí asi dva dny před odletem do Pekingu. Zajímalo mě jak to podle Funébra v těch parcích chodí. Závěr: infomace v knize jsou strohé až ubohé na člověka, který lítá do Číny už mnoho let, je tam i hodně nepravd, je to blábol, zmiňuje se tam o věcech, které nemají s Taiji souvislost apod. Přečetl jsem to kupodivu celý i když jsem věděl, že budu nasranej už když jsem to kupoval. :twisted: Naštěstí čínské parky jsou super a našel jsem tam spoustu nových přátel. :D
La-jia
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 147
Registrován: čtv 27. led, 2005 0:00
Bydliště: Rakovník

Příspěvekod Sai » pát 10. čer, 2005 16:57

Masta píše:wushi: www.nogravity.cz/v2/media/video/czopen04_pekelnik.avi tady ho máš na živo pekelníka :))) byl fakt dobrej akorát si to trochu nespočítal. škoda že ta nejlepší část - jak vyběh z tatami až skoro před halu a tam rozehnal další závodniky, tam není vidět. to víš kámoš se kryl ve fotbalové brance :) ale Qin si ho tam stejně našel...


:lol: :lol: málem jsem se zechcal!! :lol: můžete mi ještě někdo říct kdo se to tam tak smál?? :lol:
®ij jako by každá minuta byla tou poslední...
Sai
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 308
Registrován: pon 04. dub, 2005 23:00
Bydliště: Ostrava

hahahahahaha

Příspěvekod pavela » sob 18. bře, 2006 12:12

Takže po tom co mě informovala Xiexie jsem se na Turnébrově stránce dočetlhttp://www.wudang.cz/skola/jan-turneber.php že se Funébr učil u mj. Wu Bina To je teda sranda, zrovna mi minulý týden Wu Bin na můj výslovný dotaz odpověděl, že jedinej Čech kterýho kdy učil jsem já a kromě mě z Čechů poznal ještě Xiexie, kterou jsem za nim vzal já a kámoše Marcela, se kterým jsme ho náhodou potkali u nás u baráku v supermarketu. Takže jsou dvě možnosti, buď lže Turneber, nebo se Wu Bin tak stydí za tohoto svého "žáka", že ho zapřel :lol: . V Čechách si koukam každej může plácat co chce, Turneber asi spoléhá na to, že Wubina lidi v ČR viděli asi jenom na obrázku... Mimochodem Wubin mi povídal, že se s nim spousta lidí fotí na různejch akcích a pak se vytahujou, že s nim cvičili... :roll:
pavela
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1707
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Peking-Praha

Příspěvekod pavela » sob 18. bře, 2006 12:15

V mládí zvládl základy juda a karate No teda, jeho učitel karate Sugi mi někdy v 93 roce říkal, že Turneber nebyl SCHOPEN zvládnout ani ZÁKLADY karate, tak začal dělat "Tajči", protože to nikdo v ČR neznal, tak nepoznal jaká je troska a nový mistr byl na světě :?
pavela
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1707
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Peking-Praha

Příspěvekod xiexie » pon 20. bře, 2006 11:45

Ze ja husa jsem u sebe nemela fotak. Ted uz jsem mohla mit skolu vehlasneho jmena s fotkami "mych mistru" vsude po stene a laka bych na to nove studenty. Boze jak jsem se mohla mit.... :lol: :lol: :lol: At zije technika !!!! Trikrat huraaaaa!!!!
XieXie
Uživatelský avatar
xiexie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 438
Registrován: stř 29. zář, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod PetrVotava » úte 27. bře, 2007 20:50

No jak se s Pavelou většinou neshodnem tak v tomhle sem s nim. Stejná firma jak Hladík ten Tunebr
PetrVotava
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 52
Registrován: pát 10. lis, 2006 0:00

Příspěvekod Lada » úte 27. bře, 2007 21:41

©koda že spousta lidí hledí jak tupé ovce na to co ten a ten "mistr" kecá místo toho aby zhodnotili co umí.
Nač je, že ten či ten trénoval u toho či onoho ať už to byl mistr nad mistry nebo lama, je snad hlavním kritériem né u koho studoval, ale co umí a musí to být také schopen ukázat!

Nevím jak to v tomhle chodí, ale řek bych že ti co se ohání tím kde u koho trénovali jsou ti největší lempli a umí tak hlavně hubou. Ten kdo opravdu umí myslím nemá zapotřebí prohlašovat kde u koho věhlasného se učil a zaštiťovat se tím (to nemusí nic znamenat) musí být schopen to prakticky ukázat jak je opravdu dobrý.....
Lada
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 793
Registrován: ned 20. srp, 2006 23:00

Příspěvekod pavela » stř 28. bře, 2007 6:22

PetrVotava píše:No jak se s Pavelou většinou neshodnem tak v tomhle sem s nim. Stejná firma jak Hladík ten Tunebr
ahoj, my jsme se někdy hádali? Na to se už nepametám... Jinak v názoru na Funébra se snad shodnou všichni alespoň průměrně normální lidi. Mezi ty se ovšem jeho nebozí žáci asi nedají počítat, to že byl léta zástupcem IWUF než to předal svým důstojným nástupcům, vypovídá o tom, že je cosi VELMI shnilého, ve státě českém... Bléé blééé bleju, pane obrlajtnant :?
pavela
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1707
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Peking-Praha

Re: dotaz

Příspěvekod beax » pon 10. led, 2011 20:33

dahu píše:
Martina píše:Obdivuji Zoru Jandovou. V časopise jsem se dočetla , že je studentkou pana Turnebra. Mohl by mi někdo dát prosím nějaké informace o této legendě českého taiči ?


Promin, Martino, ze jsem tak hruby, ale to, co cvici Z.J., dle meho soudu nelze nazyvat tai-ji...


Mimochodem Si Fu :D Jandová :D skončila na 35. místě, o 2 místa výše se dokonce umístila její svěřeňkyně... Takže to s tou Itálií nebylo tak žhavé :D

Martinko, Turnebr a Jandová cvičí jakousi pomalou gymnastiku a nekoordinovaný pohyb. Opravdu necvičí to, o čem je tento server :)
beax
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 16
Registrován: pon 20. pro, 2010 0:00
Bydliště: Ostravsko

PředchozíDalší

Zpět na čínská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků