BU do 500 kč

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

BU do 500 kč

Příspěvekod Pady » pát 13. zář, 2013 12:11

Dobrý den,
Nevíte o nějakém bojovém umění v Praze do 500 kč ? Víc hold zaplatit nemohu, protože žiji pouze s babičkou, kvůli tomu, že mi rodičě zemřeli před půl rokem při autonehodě. :cry: :(
Uživatelský avatar
Pady
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 10
Registrován: stř 28. srp, 2013 13:45
Bydliště: Plzeň, Praha

 

Re: BU do 500 kč

Příspěvekod Dalt » pát 13. zář, 2013 14:40

v tyhle cenovy relaci se casto da sehnat trenink boxu (kolem 500 mesicne) - popr by urcite sla ukecat sleva...
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Uživatelský avatar
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: stř 25. říj, 2006 23:00
Bydliště: Litomyšl

Re: BU do 500 kč

Příspěvekod Pady » čtv 19. zář, 2013 16:23

Zdravím,
Tak jsem zkoušel ukecat slevu a řekl jsem i to jaký teď mám vážné problémy, ale prý, když ostatní platí stejnou sumu tak já bych neměl, takže jsem radši odešel. Já snad nic nenajdu. :cry:
Uživatelský avatar
Pady
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 10
Registrován: stř 28. srp, 2013 13:45
Bydliště: Plzeň, Praha

Re: BU do 500 kč

Příspěvekod will » čtv 19. zář, 2013 18:05

Už se tady o tom nedávno psalo, jestli bys chtěl dělat karate, tak některé oddíly umožňují platit čtvrtletně cca 1200,- Kč, tzn. když dostáváš 500,- Kč měsíčně, tak si nejdřív našetři peníze dopředu a zaplať to rovnou na čtvrt roku.
will
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 611
Registrován: sob 10. čer, 2006 23:00

Re: BU do 500 kč

Příspěvekod Dalt » čtv 19. zář, 2013 18:10

a kdes byl? Ja jsem 5 minut googlil a pokud je ti do 18 let tak do 5kila v pohode: http://skboxing.cz/cenik/ http://www.boxclub.cz/index.html http://boxpraha.cz/index.html http://www.hanumangym.eu/kontakty.php

ps.: Priste nebrec a zkus trochu pohledat - me to trvalo tech cca 5 minut a mam tady 4 ruzny skoly kde se do 5kila za mesic vejdes (byl jsem prekvapenej ze i Machacek v Hanumanu je takhle relativne levnej - lepsi thaibox v CR nenajdes...) Takze konec vymluv a val to prozkoumat :arrow:
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Uživatelský avatar
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: stř 25. říj, 2006 23:00
Bydliště: Litomyšl

Re: BU do 500 kč

Příspěvekod pm » čtv 19. zář, 2013 18:45

Co si najít brigádu/práci?
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

Re: BU do 500 kč

Příspěvekod Pady » pát 20. zář, 2013 10:32

Dalt: Děkuji za tipy. Já jsem něco zkoušel oběhávat u nás na sídlišti, kde jsou dva kluby, ale tam platěj kolem 800-1000,- kč

pm píše:Co si najít brigádu/práci?

To ani ne, protože maximálně se poměrně lehce dá najít "vnucování" letáků u metra (za 30,- kč/h) a když vidím jak je lidé posílají kolikrát slušně řečeno k čertům tak se mi do toho nechce.
Uživatelský avatar
Pady
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 10
Registrován: stř 28. srp, 2013 13:45
Bydliště: Plzeň, Praha

Re: BU do 500 kč

Příspěvekod pm » pát 20. zář, 2013 10:38

Hele, kdo chce, hledá způsoby, kod ne, hledá důvody. Místo psaní na webu a škemrání u šéfů klubů věnuj víc času hledání práce. Naučit se makat na chleba je upřímně možná důležitější lekce než pěstí do nosu.
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

Re: BU do 500 kč

Příspěvekod Dalt » pát 20. zář, 2013 10:59

no tak jestli to chces mit jeste navic cca 5minut od baraku tak uz nemam co rict - ale priznej si - ty vlastne ani nevis, zda chces neco delat. Ja ti tady nasel za 5minut ctyri dobry BU/BS kluby a tobe se furt neco nezda. Jinak k tomu ze se neda v praze najit brigada, placena lip nez treba 60kc na hodinu se musim vazne smat (musis vyvinout alespon elemntarni snahu) - proste si priznej ze se ti zkratka nechce - vykasli se na brigadu i na BU/BS a alou k televizi - ted tam zrovna davaj Chcete me s Martou Kubisovou - fakt dobry. Go on :twisted:
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Uživatelský avatar
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: stř 25. říj, 2006 23:00
Bydliště: Litomyšl

Re: BU do 500 kč

Příspěvekod Pady » pát 20. zář, 2013 14:52

Ne to fakt ne...nejsem línej jezdit někam dál od domova, jenom jsem zkusil dvě školy, které jsou měl u nosu. :) Ale jiště jednou díky za tipy.
Uživatelský avatar
Pady
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 10
Registrován: stř 28. srp, 2013 13:45
Bydliště: Plzeň, Praha

 

Re: BU do 500 kč

Příspěvekod levakbob » pon 23. zář, 2013 14:54

Pady už je předpokládám spokojen s odpovědmi, takže sprostě využiji toto téma na svůj dotaz (nechce se mi zakládat nové). Víte někdo o nějakém gymu, kde by se MMA/MT/jinéBS (začátečník) trénovalo už od 7:00 ráno? Nemyslím soukromky. Hledal jsem na google, ale našel jsem jen mmapraha.cz, kde se od 7:00 trénuje MT, ale to zase nějak nesedí s dobou provozu toho gymu, takže jsem se na to zeptal, ale zatím nemám odpověď. Víte někdo o něčem dalším? Dík
levakbob
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 143
Registrován: pát 16. dub, 2010 23:00

Re: BU do 500 kč

Příspěvekod Pady » pon 14. říj, 2013 17:21

Dneska jsem četl na zemi v metru pohozený leták a tam bylo BU za 400,- za měsíc, že já blbec ho nevzal, protože si nepamatuji název toho oddílu, resp. adresu apod.
Uživatelský avatar
Pady
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 10
Registrován: stř 28. srp, 2013 13:45
Bydliště: Plzeň, Praha

Re: BU do 500 kč

Příspěvekod cohen » úte 15. říj, 2013 8:51

Tebe by nepomohlo ani 50 letakov, lolek.
cohen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1720
Registrován: pon 15. srp, 2005 23:00
Bydliště: bratislava, svk

Re: BU do 500 kč

Příspěvekod Pady » úte 15. říj, 2013 10:53

cohen píše:Tebe by nepomohlo ani 50 letakov, lolek.

Proč jsi tak jízlivý?
Uživatelský avatar
Pady
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 10
Registrován: stř 28. srp, 2013 13:45
Bydliště: Plzeň, Praha

Re: BU do 500 kč

Příspěvekod pm » úte 15. říj, 2013 12:57

Pady: Budu jízlivější - možná se poptej, jestli nebude chtít trenér přeblafnout v šatně, pak budeš mít tréninky zadarmiko.

A ted vážně: Přestaň se chovat jako náctiletá socka, a začni makat jako chlap - najdi si práci, litr měsíčně na tréninky si vyděláš i kdybys nechtěl - a ty chceš, nebo ne?
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

Re: BU do 500 kč

Příspěvekod Sennin » stř 16. říj, 2013 8:44

Největším problémem naší země je to, že díky masivní mediální masáži všude kolem nás připadá každému normální mít vše se slevou, na splátky, na dluh nebo úplně nejlépe se slevou a ještě zadarmo...
Já bych taky chtěl Lamborghini Aventador se slevou a na splátky 5.000,-Kč měsíčně - bohužel to nejde a proto si holt toto fáro nepořídím :wink:
Kdo spekuluje, jak s tréninky a s trenéry co nejlépe vyjebat, tak ať se na BU/BS vykašle a chodí si do parku hrát petanque nebo badminton, tam jsou náklady minimální a nemusí platit za gym/dojo. Takoví žáci stejnak nikde nevydrží déle než 1 či 2 měsíce...
Marek Pszczolka
Jeet Kune Do CZ
http://www.jeetkunedo.cz/
Uživatelský avatar
Sennin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 786
Registrován: úte 03. čer, 2003 23:00
Bydliště: Praha

Re: BU do 500 kč

Příspěvekod pm » stř 16. říj, 2013 9:24

Ještě si zapomněl na státní dotace a dotace z EU Máro. 100% souhlas.
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

Re: BU do 500 kč

Příspěvekod Jan » stř 16. říj, 2013 11:23

Já si myslím, že Vaše reakce jsou neadekvátní. Kluk je asi ještě mladej a před půl rokem mu zemřeli rodiče. Nemusíte do něj hned šít, stačí mlčet. Každý si k tomu svému štěstí nakonec nějak dojde a nebo také ne.
Jan
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 60
Registrován: úte 15. bře, 2005 0:00

Re: BU do 500 kč

Příspěvekod Dalt » stř 16. říj, 2013 11:43

Neadekvatni? :D to bys me rozesmal - bylo mu tu zodpovezeno na otazky, realne porazeno (odkazy na kluby) a on se za par tejdnu vyloupne s takovymhle vyblitkem - co by melo bejt podle tebe adekvatni odpovedi?! :roll: (i kdyz asi vim o adekvatni reakci - na mouly a troly zasadne nereagovat - ale pak si svoji mimoznost neuvedomi nikdy...)
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Uživatelský avatar
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: stř 25. říj, 2006 23:00
Bydliště: Litomyšl

Re: BU do 500 kč

Příspěvekod Sennin » stř 16. říj, 2013 12:03

Jan píše:Já si myslím, že Vaše reakce jsou neadekvátní. Kluk je asi ještě mladej a před půl rokem mu zemřeli rodiče. Nemusíte do něj hned šít, stačí mlčet. Každý si k tomu svému štěstí nakonec nějak dojde a nebo také ne.

Může to ode mě znít velice neslušně, až krutě: Znáš Padyho osobně? Víš, že je vše tak, jak píše?
Promiň, ale když někdo na jakémkoliv fóru napíše anonymně, tak já holt hned nevěřím... Kluk dostal velice adekvátní odpovědi, z nichž nejdůležitější je, aby se postaral o to si zlepšit svoji finanční situaci brigádou. V Praze to není nemožné.
Ti, co něco chtějí získat, musí vyvinout VLASTNÍ ÚSILÍ, jinak se budou furt na něco vymlouvat :wink:
Marek Pszczolka
Jeet Kune Do CZ
http://www.jeetkunedo.cz/
Uživatelský avatar
Sennin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 786
Registrován: úte 03. čer, 2003 23:00
Bydliště: Praha

Další

Zpět na bojová umění a sporty obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků

cron