ektomorf - thajský box

tchaj-ťi, čchi-kung, meditace, filosofie, náboženství, kultura...

Moderátor: PC

ektomorf - thajský box

Příspěvekod tomasch » čtv 09. říj, 2014 19:35

Zdravím, jsem ektomorf tudíž mám velký problém s nabíráním svalů a váhy obecně a proto bych rád našel nějakou radu která by mi pomohla můj problém řešit.
2x-3x týdně mám tréninky thajského boxu a ostatní dny cvičím s vlastní vahou (kliky, bradla, hrazda) nebo chodím plavat. Jeden den v týdnu si nechávám volný pro nějakou tu regeneraci, ale ne a ne nabrat. Našel by se tu někdo kdo by mi byl schopen a ochoten poradit co změnit a pokud možno nevynechávat tréninky thajského boxu? Jako student nemám moc peněz na to abych si mohl nakoupit mraky suplementů.

Předem díky za rady.
tomasch
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 09. říj, 2014 19:29

 

Re: ektomorf - thajský box

Příspěvekod Jian » čtv 09. říj, 2014 19:55

Zkusil bych Nutridrink, ale uplne levna sranda to taky neni.
Jian
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 588
Registrován: ned 10. čer, 2007 23:00

Re: ektomorf - thajský box

Příspěvekod Boxerista » pát 10. říj, 2014 6:14

Ja odporúčam Gainer a plus 6 x denne strava vajcia, mäso hovädzie alebo kuracie na prírodno, ryby, cereálne pečivo, tvaroh,cottage cheese a pod
Boxerista
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 46
Registrován: ned 31. srp, 2014 10:47

Re: ektomorf - thajský box

Příspěvekod cohen » pát 10. říj, 2014 11:50

tomasch píše:Zdravím, jsem ektomorf tudíž mám velký problém s nabíráním svalů a váhy obecně a proto bych rád našel nějakou radu která by mi pomohla můj problém řešit.
2x-3x týdně mám tréninky thajského boxu a ostatní dny cvičím s vlastní vahou (kliky, bradla, hrazda) nebo chodím plavat. Jeden den v týdnu si nechávám volný pro nějakou tu regeneraci, ale ne a ne nabrat. Našel by se tu někdo kdo by mi byl schopen a ochoten poradit co změnit a pokud možno nevynechávat tréninky thajského boxu? Jako student nemám moc peněz na to abych si mohl nakoupit mraky suplementů.

Předem díky za rady.


Bud rad, ze nemusis riesit opacny problem :idea: 8)
cohen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1720
Registrován: pon 15. srp, 2005 23:00
Bydliště: bratislava, svk

Re: ektomorf - thajský box

Příspěvekod Gusep » pát 10. říj, 2014 13:23

Gusep
Gusep
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 205
Registrován: úte 04. říj, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Re: ektomorf - thajský box

Příspěvekod cohen » pát 10. říj, 2014 13:43

Gusep píše:tu je uz legendarny navod: http://new.biomag.sk/show_article.php?id=95 ;)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uz davno som sa tak dobre nezasmial :twisted: 8)
cohen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1720
Registrován: pon 15. srp, 2005 23:00
Bydliště: bratislava, svk

Re: ektomorf - thajský box

Příspěvekod practice » sob 11. říj, 2014 12:10

posilovani: nesel bych pres 10 opakovani, radsi mene se zatezi navic
treba shyby na 1 ruce jsou dobry :D
pro me funguji staticke vydrze (treba redbull - svis stremhlav na hrazde 10 - 30 vterin, z toho ti narostou kridla :D; jen to neprehanej, jakmile se zadychas, dej si pauzu, dokud nebudes dychat normalne, jinak by to s tebou mohlo seknout :D )

jidlo: kulturisticka klasika - ryze, testoviny, vlocky a podobne veci za par kacek
tvarohy, jogurty ...
na suplementy se vybodni

10 - 12 hodin spanku denne taky pomuze :D

a pokud je ti kolem 15 ti let, tak zadny zazraky necekej, vono to prijde pozdeji
Feel the Force!
practice
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 130
Registrován: sob 02. črc, 2005 23:00

Re: ektomorf - thajský box

Příspěvekod tomasch » sob 11. říj, 2014 20:04

kolem 15 už bohužel ne :D 21let a od 16 držím furt stejnou váhu :/ jinak jak jsem psal cvičení pouze s vlastní vahou, do posilovny nechodím. 2x denně piju gainer, ale od toho se zázraky čekat nedají. Spíš sem byl zvědav jestli se třeba vyplatí si nechat od někoho udělat jídelníček nebo něco takového. Díky
tomasch
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 09. říj, 2014 19:29

Re: ektomorf - thajský box

Příspěvekod Boxerista » ned 12. říj, 2014 8:57

No ten gainer by som nezatracoval, záleži či je aj kvalitný a či je správne davkovaní. Ideálny recept na dávkovanie však asi neexistuje, lebo je veľa článkov o tom ako dávkovať a každý tvrdí niečo iné. Vyskúšaj v netreningový deň dať si ho hneď po prebudený do mlieka a večer tesne pred spaním. V tréningový deň si daj 10 min pred tréningom 100 ml a hneď po tréningu 300 ml a potom opäť tesne pred spánkom. No a samozrejme je dôležitá strava až 6 x denne ( príklad raňajky: 4 vajcia, tvaroh; desiata: tuniak s cereálnym pečivom; obed ryža s kuracím (hovädzím) mäsom a zelenina, olovrant banán a jogurt, večera opäť to isté čo na obed, druhá večera tvaroh )

Čo sa týka cvičenia tak cvičiť min. 2 do týždňa a to max 60 min, v ktorých je už zahrnutá 10 min rozvička a 5 až 10 min strečing. Tá rozvička by mala byť intenzívna, aby sa ti kvalitne rozohrialo telo ( ideálne bycikel 5 min a 5 min švihadlo ) no a potom cvičiť nie rýchlo, ale pomaly a zamerať sa vyslovene len na nohy, brucho, hrudník, chrbát a čo sa týka ostatných svalových skupín biceps, triceps a pod tie by som začal cvičiť len keď by sa dostavili požadované výsledky na pribratie. Pokiaľ cvičíš len vlastnou váhou tak odporúčam túto knihu http://www.gorila.sk/product/465945&ref ... tAodOmcAeg .

No a posledné ak máš ešte peniaze na zvyš tak by som ti ku gaineru odporučil ešte Kreatín monohydrát.
Boxerista
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 46
Registrován: ned 31. srp, 2014 10:47

Re: ektomorf - thajský box

Příspěvekod LosCronos » sob 29. lis, 2014 17:05

Souhlasím, že ideální volba je gainer a nešetřit s dávkováním. Levnější a lepší varianta je koupit kvalitní protein a ten míchat s maltodextrinem nebo palatinósou. V další fázi - až se růst váhy zastaví nebo i teď bych přidal creatine. Stačí klasický creatine monohydrát. Důležité je doplnit energii a živiny hned po tréninku. Základ je samozřejmě kvalitní strava, ale vím, že to někdy nestačí a růst je potřeba nakopnout :twisted:

Dobré inforamce k bodybuildingu jsou na ironfactor.cz
nebo jak vybrat gainer:
http://www.elvita.cz/cz-clanek-31.html
LosCronos
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: sob 29. lis, 2014 16:54

 


Zpět na posilování, relaxace, zdraví, duchovní rozvoj

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků