Co zvolit

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

Co zvolit

Příspěvekod honzas » pát 31. črc, 2015 21:58

Už se to tu řešilo asi 87x , pročetl jsem XY příspěvků, ale stále nevím, co vhodného zvolit.

Vždycky se mi nejvíce líbil kickbox/thaibox, ale zase si říkám, když vidím dnešní svět, tak bych raději nějakou reálnou sebeobranu, co využiju na ulici.

Je něco takového, co se lze relativně rychle naučit? Abych nechodil někam 1/2 roku a učil se správný postoj - tím to nechci nějak zlehčovat - naopak. Uznávám mistry, co se učí x let.
Jsem z Prahy - mohl bych 2x tejdně - zvažuju i soukromé hodiny - pro lepší progress.
Ideálně okolí Řep, kdyby měl někdo zkušenosti nebo chtěl začít chodit.
honzas
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: pát 26. čer, 2015 21:14

 

Re: Co zvolit

Příspěvekod frajerKokoMihule » ned 02. srp, 2015 6:26

Nekdy by me fakt zajimalo, co to je ta 'realna sebeobrana'. Ze na tebe skoci 10 ninju? Je neco realnejsiho nez right cross to obliceje?
frajerKokoMihule
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 300
Registrován: pát 23. říj, 2009 23:00

Re: Co zvolit

Příspěvekod honzas » ned 02. srp, 2015 12:56

frajerKokoMihule píše:Nekdy by me fakt zajimalo, co to je ta 'realna sebeobrana'. Ze na tebe skoci 10 ninju? Je neco realnejsiho nez right cross to obliceje?


Dobře ty! :D :D 10 ninju mě dostalo :mrgreen: :mrgreen: Dočetl jsem i doslech, že třeba karate,judo, apod není vhodné, ale opak může být pravda.
honzas
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: pát 26. čer, 2015 21:14


Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků

cron